EFS 4
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 48 | Northcote College Junior Girls A | def. | Long Bay College Junior Prems Girls | 19 |
02/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 47 | Long Bay College YEAR 9A TEAL | def. | HPSS 9A | 45 |
02/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 52 | Takapuna Grammar U17A Boys | def. by | Rangitoto College U17 Boys Whero | 57 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 41 | Takapuna Grammar Lionesses | def. | Pinehurst School Kaha | 18 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 51 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | Whangaparaoa U17 Girls | 7 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 30 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Takapuna Grammar U19 Girls Social | 28 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 30 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. | Northcote College U17 Girls | 7 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 17 | Long Bay College YEAR 9A TEAL | def. by | Rosmini Bruins | 43 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 51 | Rosmini Bruins | def. by | Northcote College Year 9 Boys Blue | 78 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 59 | WBHS Premier Development | def. | HPSS U17 A | 39 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 59 | Kaipara College Year 9/10 Premier | def. | Kingsway School U15 | 39 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS Open Men) | 71 | WBHS Premier 2 | def. | Takapuna Grammar Senior A Boys | 57 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 41 | Mahurangi College U19 B Boys Blue | def. by | Glenfield College U19 Boys A | 44 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 48 | Birkenhead College U17 A Boys | def. | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | 24 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 37 | Birkenhead College U17 B Boys | def. | Mahurangi College U17 RED Boys | 29 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 27 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Kristin Tawa Development Squad | 2 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 57 | Glenfield College U19 Boys B | def. | Kingsway School U19 | 27 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | Birkenhead College U17 Girls | def. | Carmel School U17 | 14 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 46 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. | Northcote College U17B Boys | 26 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 35 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | Rosmini Bruins | 47 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 24 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | Northcote College Junior Girls A | 31 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 60 | Kaipara College Year 9/10 Premier | def. | Pinehurst School Gorillas | 39 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 50 | Mahurangi College U19 B Boys Blue | def. by | Pinehurst School Jets | 51 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 29 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | Birkenhead College Senior Boys | 88 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 41 | Northcote College U17B Boys | def. | Pinehurst School Ballers | 20 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 23 | HASCA U17 Boys | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 19 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 16 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | Mahurangi College U19 Girls | 44 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 27 | Kristin U19 Boys Social | def. by | Rosmini Blue | 41 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 57 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. | HPSS U17 Girls | 10 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 53 | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | def. | Rangitoto College U19 Boys Blue | 38 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 41 | Northcote College Year 9 Boys Blue | def. | Long Bay College YEAR 9A TEAL | 40 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 48 | WBHS Year 9 Red | def. | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | 41 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 56 | HPSS U19 A | def. | Mahurangi College U19 B Boys Blue | 36 |
13/06/24 (Thu) | 19:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 51 | Mahurangi College U19 A Boys | def. by | Birkenhead College Senior Boys | 53 |
13/06/24 (Thu) | 20:30 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 72 | Pinehurst School Jets | def. | Glenfield College U19 Boys A | 53 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 35 | Kristin U19 Boys Jade | def. by | Long Bay College U19 Boys Orange | 45 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 25 | Rosmini Vipers | def. by | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | 38 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 4 | Kristin U19 Girls Social | def. by | WGHS Social Magenta | 91 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 24 | Rangitoto College Y9 Boys White | def. by | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | 31 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | Rangitoto College U17 Girls Blue | def. by | Carmel School U17 | 19 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 27 | Pinehurst School Ballers | def. by | HASCA U17 Boys | 35 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 48 | Rosmini Bruins | def. by | Pinehurst School Sharks | 62 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 32 | Long Bay College Junior Prem Boys | def. by | WBHS Junior A | 50 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 48 | WBHS Junior B | def. by | Rosmini Junior A Blue | 51 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 49 | HPSS U19 A | def. | Pinehurst School Jets | 41 |
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 92 | Birkenhead College Senior Boys | def. | Rosmini Senior B | 30 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 44 | Takapuna Grammar Gymrats | def. | Rosmini Blue | 41 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 26 | Rangitoto College Y9 Boys Whero | def. by | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | 53 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Kristin Tawa Development Squad | vs | Long Bay College U19 Girls Red | 0 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 35 | Orewa College Under 17 | def. | Pinehurst School Ballers | 31 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 14 | Kristin U17 Boys B | def. by | Mahurangi College U17 Boys Blue | 40 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 0 | Rangitoto College U19 Boys Ma | vs | Takapuna Grammar KGFC | 0 |
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 35 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | Long Bay College YEAR 9A TEAL | 38 |
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 24 | Rangitoto College U17 Boys Whero | def. by | Rosmini Junior Premiers | 43 |
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 43 | AJHS Maroon | def. by | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | 51 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 47 | WBHS Senior A | def. by | Birkenhead College Senior Boys | 59 |
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 39 | Glenfield College U19 Boys A | def. by | HPSS U19 A | 61 |
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 42 | Northcote College Junior Premier Boys | def. | Orewa College Junior Prems | 36 |
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 60 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. by | Long Bay College Junior Prem Boys | 61 |
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 48 | Kristin Year 9 Totara | def. by | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | 50 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 13 | Mahurangi College U19 B Boys Blue | def. by | HPSS U19 A | 52 |
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 50 | Glenfield College U19 Boys A | def. by | Pinehurst School Jets | 53 |
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 30 | Takapuna Grammar Senior C Boys | def. | HASCA U17 Boys | 21 |
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 36 | Kristin Year 9 Karaka | def. | AJHS Denim | 16 |
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Pinehurst School Kaha | vs | Kristin U19 Girls Social | 0 |
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 0 | Kristin U19 Boys Jade | vs | Kristin U19 Boys Social | 0 |
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 13 | HPSS U17 Girls | def. by | Rangitoto College U17 Girls Blue | 43 |
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 66 | Glenfield College U19 Boys B | def. | Long Bay College BOYS U19 BLUE | 43 |
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 81 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. | Kristin Year 10 Kauri | 60 |
25/07/24 (Thu) (Semi Final 1) |
17:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 49 | Rangitoto College Y9 Boys Red | def. | Rosmini Bruins | 35 |
25/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 53 | Northcote College U17A Boys | def. | Rangitoto College U17 Boys Whero | 43 |
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 37 | Mahurangi College U19 A Boys | def. by | Rosmini Senior B | 47 |
25/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 37 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. by | Birkenhead College Senior Boys | 53 |
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 42 | Glenfield College U17 Boys | def. by | Birkenhead College U17 A Boys | 57 |
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 26 | Birkenhead College U17 B Boys | def. by | Kaipara College U17 Blue | 44 |
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Pinehurst School Kaha | 0 |
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 34 | Kaipara College U17 Yellow | def. | Rangitoto College U17 Boys Pango | 31 |
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 49 | Rangitoto College U17 Boys Ma | def. | Pinehurst School Ballers | 20 |
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College U19 Girls Red | def. | Kristin U19 Girls Social | 0 |
30/07/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 30 | Harbour Lone Wolves | def. by | Navy | 61 |
30/07/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 23 | Cotes* | def. by | Kingi Strongs | 37 |
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 12 | WGHS Junior D | def. by | WGHS Junior B | 46 |
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 4) | 70 | Rangitoto College U15 Boys Kaha | def. | Kristin Year 9/10 Kawakawa | 9 |
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | 28 | Kristin Year 10 Rimu | def. | Northcote College Junior Boys Green | 21 |
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | 0 | Kaipara College Year 9/10 Girls | vs | WGHS Junior F | 0 |
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 11 | Mahurangi College U15 A Girls | def. by | Long Bay College Junior Prems Girls | 15 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 46 | WBHS Junior B | def. by | Rosmini Junior A Blue | 64 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 65 | HPSS U15 A | def. | Pinehurst School Gorillas | 62 |
01/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 37 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. by | AJHS Maroon | 49 |
01/08/24 (Thu) (5th/6th Playoff) |
19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 39 | Takapuna Grammar Senior B Girls | def. | WGHS U17 | 35 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 68 | HPSS U19 A | def. | Mahurangi College U19 B Boys Blue | 8 |
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 32 | Rangitoto College U17 Girls Blue | def. | WGHS Social Red | 22 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 38 | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | def. by | Rosmini Blue | 40 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 50 | WGHS Social Magenta | def. | Long Bay College Girls U19 GREEN | 21 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 31 | Orewa College Under 17 | def. by | Northcote College U17B Boys | 42 |
02/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 41 | Albany Senior High School Girls | def. | Pinehurst School Kaha | 14 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 52 | Rosmini Furst Fufteen | def. | Long Bay College U19 Boys Orange | 27 |
02/08/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 29 | Kingsway School U19 | def. | Takapuna Grammar KGFC | 21 |
05/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Spurs | vs | Wairau Intermediate Wolves | 0 |
05/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 A - Intermediate) | 8 | TNIS Nets | def. by | Northcross Intermediate Warriors | 29 |
05/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | 12 | Ponsonby Intermediate Raptors | def. by | Murrays Bay Intermediate Dragons | 29 |
05/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | 10 | AJHS Thunder | def. by | Birkdale Intermediate Blades | 38 |
05/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 4 - Intermediate ) | 10 | TNIS Flyers | def. by | Mahurangi College Purple | 22 |
05/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 F - Intermediate) | 11 | Rosmini Cavaliers | def. by | Northcross Intermediate Bucks | 15 |
05/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 F - Intermediate) | 16 | Northcote Intermediate Giants | def. | Pinehurst School Gold | 12 |
05/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Girls League 7- Intermediate ) | 12 | Northcross Intermediate Makatu | def. by | Belmont Intermediate Fever | 44 |
05/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | 13 | Murrays Bay Intermediate Tigers | def. by | TNIS Bulls | 28 |
06/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 48 | Navy | def. | Somerville Retirement Community | 40 |
06/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 45 | Horizon Hawks | def. by | Kingi Strongs | 52 |
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 3) | 0 | WGHS Junior F | vs | WGHS Junior E | 0 |
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | 46 | Birkenhead College Junior Boys | def. | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL GREEN | 44 |
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | 39 | Glenfield College Junior Boys B | def. | Rosmini Phoenix | 38 |
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 2) | 36 | Mahurangi College U15 A Boys | def. | Rosmini Wildcats | 34 |
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | 12 | Kaipara College Year 9/10 Girls | def. by | Takapuna Grammar Junior B Girls | 25 |
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 63 | Kingsway School U15 | def. | Pinehurst School Gorillas | 57 |
08/08/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 68 | Northcote College U17A Boys | def. | HPSS U17 A | 39 |
08/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 38 | Whangaparaoa U17 Boys | def. by | Rangitoto College U17 Boys Whero | 79 |
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 65 | Birkenhead College Senior Boys | def. | Mahurangi College U19 A Boys | 46 |
08/08/24 (Thu) (7th/8th Playoff) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 42 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | Rosmini Senior B | 56 |
09/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 45 | Northcote College Year 9 Girls | def. | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 20 |
09/08/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | HPSS U17 Girls | def. by | Rangitoto College U17 Girls Blue | 29 |
09/08/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 24 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. by | Northcote College U17 Girls | 27 |
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 24 | TKKM Rimu | def. by | AJHS Denim | 36 |
09/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 26 | Whangaparaoa U17 Girls | def. | WGHS Social Red | 18 |
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 49 | Long Bay College U19 Boys Orange | def. | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | 47 |
12/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Spurs | vs | Birkdale Intermediate Blades | ||
12/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Knicks | vs | Birkdale Intermediate Bullets | ||
12/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Bucks | vs | Northcross Intermediate Pacers | ||
12/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Bucks | vs | Glenfield Intermediate Grizzlies | ||
12/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Cavs | vs | Murrays Bay Intermediate Pythons | ||
12/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | Rosmini Knicks | vs | Mahurangi College Blue Boys | ||
12/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | TNIS Magic | vs | Murrays Bay Intermediate Dragons | ||
12/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Rosmini Bucks | vs | Northcross Intermediate Rockets | ||
12/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | AJHS Thunder | vs | Ponsonby Intermediate Rockets | ||
12/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Great Whites | vs | Northcross Intermediate Wildcats | ||
13/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Willow Park Primary Heat | vs | St Joseph's Catholic School Knicks | ||
13/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 YELLOW Miniball) | Chelsea Primary Celtics | vs | Westminster Ballers | ||
13/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 MAROON Miniball) | Beachhaven Primary Bulls | vs | Birkenhead Primary Celtics | ||
13/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 ORANGE Miniball) | Campbells Bay Primary Bulls | vs | Verran Primary School Breakers | ||
13/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Campbells Bay Primary Pistons | vs | Northcote Primary Lakers | ||
13/08/24 (Tue) | 18:30 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Stone Cutters Basketball | ||
13/08/24 (Tue) | 19:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Navy | vs | Kingi Strongs | ||
13/08/24 (Tue) | 20:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Harbour Lone Wolves | vs | Somerville Retirement Community | ||
14/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Glenfield College Junior Girls | vs | WGHS Junior D | ||
14/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Takapuna Grammar Junior C Boys | vs | Kristin Year 9 Nikau | ||
14/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Mahurangi College U15 A Boys | vs | Takapuna Grammar Year 9 A Boys | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | WGHS Junior C | vs | WGHS Junior E | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Rangitoto College U15 Boys Black | vs | Glenfield College Junior Boys A | ||
15/08/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | Rosmini U17A | ||
15/08/24 (Thu) | 17:15 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Rangitoto College U17 Boys Whero | vs | Takapuna Grammar U17A Boys | ||
19/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Celtics | vs | Birkdale Intermediate Bulls | ||
19/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | TNIS Magic | vs | Ponsonby Intermediate Raptors | ||
19/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | TNIS Bulls | vs | Pinehurst School Blue | ||
19/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Bucks | vs | Rosmini Spurs | ||
19/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 4 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Wairua | vs | TNIS Flyers | ||
19/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Grizzlies | vs | Murrays Bay Intermediate Assassins | ||
19/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Boys League 14 - Intermediate) | Belmont Intermediate Magic | vs | Northcross Intermediate Timberwolves | ||
19/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Suns | vs | Belmont Intermediate Raptors | ||
19/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Huskies | vs | AJHS Lakers | ||
20/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Northcote Primary Giants | vs | Marlborough Primary S Currys | ||
20/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Belmont Primary Nets | vs | Beachhaven Primary Ballers | ||
20/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Bayview Primary Wolves | vs | Birkenhead Primary Knicks | ||
20/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Greenhithe Primary Nuggets | vs | Devonport Primary Tornadoes | ||
20/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 RED Miniball) | Kauri Park Primary Bulls | vs | Hauraki School Pythons | ||
20/08/24 (Tue) | 18:30 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Dolphinz Piratez | ||
20/08/24 (Tue) | 19:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Harbour Lone Wolves | ||
20/08/24 (Tue) | 20:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Kingi Strongs | ||
21/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
19:20 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Rams | vs | Belmont Intermediate Pelicans | ||
26/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Kings | vs | Ponsonby Intermediate Spurs | ||
26/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | AJHS Lakers | vs | TNIS Bulls | ||
26/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Stealth | vs | Rosmini Thunder | ||
26/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Celtics | vs | Ponsonby Intermediate Bucks | ||
26/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Kotare | vs | Belmont Intermediate Liberty | ||
26/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Sky | vs | TNIS Aces | ||
26/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 11 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Gators | vs | Rosmini Suns | ||
26/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Girls League 4 - Intermediate ) | Carmel School White | vs | AJHS Storm | ||
27/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 VIOLET Miniball) | Vauxhall School Flames | vs | Milford Primary Bears | ||
27/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Chelsea Primary Raptors | vs | Pinehill Warriors | ||
27/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 MAROON Miniball) | Birkenhead Primary Celtics | vs | Pinehill Juniors | ||
27/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Verran Primary School Wizards | vs | Greenhithe Primary Lightning | ||
27/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Belmont Primary Nets | vs | Bayview Primary Wolves | ||
27/08/24 (Tue) | 18:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
27/08/24 (Tue) | 19:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Dolphinz Piratez | ||
27/08/24 (Tue) | 20:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Surferz | vs | Horizon Hawks | ||
28/08/24 (Wed) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/09/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Year 2 Mixed Miniball) | Willow Park Primary Titans | vs | Bayfield Primary Mavericks | ||
03/09/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Year 2 Mixed Miniball) | Bayview Primary Panthers | vs | Bayfield Primary Nuggets | ||
03/09/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Greenhithe Primary Warriors | vs | Bayview Primary Wolves | ||
03/09/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 ORANGE Miniball) | Beachhaven Primary Bulldogs | vs | Campbells Bay Primary Bulls | ||
03/09/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Glenfield Primary Wolves | vs | St Joseph's Catholic School Knicks | ||
03/09/24 (Tue) | 18:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Cotes* | ||
03/09/24 (Tue) | 19:30 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Horizon Hawks | ||
03/09/24 (Tue) | 20:30 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Harbour Lone Wolves | ||
10/09/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Cotes* | ||
10/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Dolphinz Surferz | ||
10/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Navy | ||
17/09/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Horizon Hawks | ||
17/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Cotes* | vs | Harbour Lone Wolves | ||
17/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | The Other Team | ||
24/09/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Ut Prosim Alii Oops | vs | Dolphinz Surferz | ||
24/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Navy | ||
24/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Cotes* | vs | Horizon Hawks | ||
01/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Horizon Hawks | vs | Harbour Lone Wolves | ||
01/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Ut Prosim Alii Oops | vs | The Other Team | ||
08/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Cotes* | vs | Somerville Retirement Community | ||
08/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Ut Prosim Alii Oops | vs | Stone Cutters Basketball | ||
15/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Navy | vs | Harbour Lone Wolves | ||
15/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Dolphinz Surferz | ||
15/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Horizon Hawks | ||
22/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Dolphinz Surferz | ||
22/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | Horizon Hawks | ||
22/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Ut Prosim Alii Oops | vs | Cotes* | ||
29/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | The Other Team | ||
29/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Dolphinz Surferz | ||
29/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Harbour Lone Wolves | ||
05/11/24 (Tue) (Semi Final 1) |
19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/11/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/11/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (9th/10th Playoff) |
21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided |