EFS 3
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 23 | WGHS Junior A | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 49 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | vs | Kristin Year 9 Girls Tawa | 0 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 18 | Albany Senior High School Girls | def. by | Long Bay College Girls U19 GREEN | 29 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 21 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 Teal | 34 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 44 | WBHS Under 17B | def. | Kristin U17 Boys A | 39 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 52 | Northcote College Year 9 Girls | def. | Birkenhead College Y9 Girls | 2 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 15 | Pinehurst School Kaha | def. by | Mahurangi College U19 Girls | 19 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 26 | Whangaparaoa U17 Girls | def. by | Carmel School U17 | 27 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 41 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | Northcote College Junior Girls A | 43 |
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 65 | Kristin Premier Girls | def. | WGHS Social Pink | 14 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 23 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 85 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 74 | Rosmini Junior Premiers | def. | Whangaparaoa U17 Boys | 7 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 30 | HPSS 9A | def. by | Pinehurst School Sharks | 44 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 74 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Rosmini Senior B | 29 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 8 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 65 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 13 | TKKM Rimu | def. by | Long Bay College YEAR 9 WHITE | 64 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 26 | Pinehurst School Kaha | def. | Albany Senior High School Girls | 24 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 35 | Rangitoto College U19 Boys Ma | def. | Takapuna Grammar Baka Ballers | 28 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 24 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | Rangitoto College U17 Girls Blue | 10 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 39 | Long Bay College Senior Black | def. | Rangitoto College U17 Boys Pango | 21 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 67 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. | Rangitoto College JNR Premier Boys | 57 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 37 | Kingsway School U15 | def. by | HPSS U15 A | 82 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 48 | HPSS U17 A | def. by | Pinehurst School Airballerz | 54 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS Open Men) | 62 | Long Bay College Senior Prem Boys | def. | Kristin Premier Boys | 61 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 39 | Glenfield College U19 Boys A | def. by | HPSS U19 A | 46 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 33 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | AJHS Blue | 11 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 18 | AJHS Denim | def. by | Northcote College Year 9 Boys Red | 35 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Takapuna Grammar U19 Girls Social | def. | Kristin U19 Girls Social | 0 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 31 | Long Bay College U19 Boys Orange | def. by | Rosmini Furst Fufteen | 37 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 45 | Whangaparaoa U17 Girls | def. | Birkenhead College U17 Girls | 20 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 26 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | 23 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 0 | Takapuna Grammar Junior A Girls | vs | WGHS Junior A | 0 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 70 | WBHS Junior A | def. | Takapuna Grammar Junior A Boys | 56 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 30 | Orewa College Junior Prems | def. by | Long Bay College Junior Prem Boys | 31 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 26 | Takapuna Grammar Senior B Girls | def. by | Long Bay College Senior Girls PREMS | 48 |
13/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 42 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | WBHS Senior A | 68 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 14 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 10 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 28 | Kaipara College Year 9 Blue | def. by | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | 31 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 22 | Mahurangi College U19 Girls | def. by | Kristin Tawa Development Squad | 29 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 42 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 18 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 22 | Kingsway School U19 | def. | Takapuna Grammar KGFC | 16 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 48 | Takapuna Grammar Gymrats | def. | Rangitoto College U19 Boys Blue | 39 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 16 | Northcote College Junior Girls A | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 47 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 57 | Northcote College Junior Premier Boys | def. | Rangitoto College JNR Premier Boys | 54 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 31 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. by | WBHS Year 9 Green | 57 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 62 | Mahurangi College U19 A Boys | def. | WBHS Senior A | 50 |
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 69 | Long Bay College Senior A Boys | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 67 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 9 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | Rangitoto College Y9 Girls Red | 30 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 23 | Kaipara College U17 Blue | def. by | Albany Senior High School Boys | 46 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | WGHS Social Magenta | vs | Pinehurst School Kaha | 0 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 29 | Rosmini Hoyas | def. by | Rangitoto College Y9 Boys White | 33 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 71 | Carmel School U17 | def. | HPSS U17 Girls | 2 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 25 | Kingsway School U19 | def. by | Vanguard Military School 1 | 33 |
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 47 | Pinehurst School Sharks | def. | Northcote College Year 9 Boys Blue | 42 |
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 48 | WGHS Junior A | def. | Rangitoto College JNR Premier Girls | 41 |
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 86 | Northcote College U17A Boys | def. | Takapuna Grammar U17A Boys | 40 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 44 | Mahurangi College U19 A Boys | def. by | Rangitoto College Premier Boys 2 | 48 |
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 0 | Long Bay College Senior A Boys | vs | Rosmini Senior B | 0 |
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 91 | Northcote College U17A Boys | def. | Rosmini U17A | 28 |
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 53 | AJHS Maroon | def. | Rosmini Junior A Red | 50 |
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 52 | Kingsway School U15 | def. by | Pinehurst School Gorillas | 59 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 37 | WBHS Senior A | def. by | Rangitoto College Premier Boys 2 | 64 |
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 43 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | Rosmini Senior B | 62 |
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 0 |
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 35 | Albany Senior High School Boys | def. by | Birkenhead College U17 A Boys | 56 |
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 12 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | Long Bay College Girls U19 GREEN | 37 |
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 40 | Rangitoto College Y9 Boys Silver | def. | Rosmini Vipers | 15 |
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | WGHS Social Red | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 49 |
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 28 | Rangitoto College U19 Boys Blue | def. by | Rosmini Blue | 41 |
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 24 | Kristin Year 9 Totara | def. | Rosmini Junior A Red | 19 |
25/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 26 | Whangaparaoa U17 Boys | def. by | Rosmini U17A | 68 |
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 51 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | Long Bay College Senior A Boys | 66 |
25/07/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 68 | WGHS Open A | def. | Kristin Premier Girls | 37 |
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 6 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 45 |
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 0 | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | def. | Kristin Year 9 Karaka | 0 |
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 52 | WGHS Social Magenta | def. | Albany Senior High School Girls | 14 |
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 0 | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | def. | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | 0 |
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 24 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. by | Vanguard Military School 1 | 32 |
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 30 | Rangitoto College Y9 Boys Whero | def. | Kaipara College Year 9 Blue | 29 |
30/07/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 49 | Dolphinz Surferz | def. | The Other Team | 31 |
30/07/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | 41 | Horizon Hawks | def. by | Somerville Retirement Community | 56 |
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 24 | Carmel School U15 | def. | Glenfield College Junior Girls | 10 |
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 49 | Rangitoto College U15 Girls A | def. | Mahurangi College U15 B Girls Blue | 19 |
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | 30 | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | def. by | Mahurangi College U15 C Boys Red | 32 |
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 2) | 17 | HPSS U15 White | def. by | Glenfield College Junior Boys A | 46 |
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | 22 | WGHS Junior E | def. by | Rangitoto College U15 Girls Red | 33 |
31/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | 23 | Pinehurst School Dragons | def. by | Birkenhead College Junior Boys | 40 |
01/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 50 | Rosmini Bruins | def. | Northcote College Year 9 Boys Blue | 48 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 68 | WBHS Junior A | def. | Kristin Year 10 Kauri | 63 |
01/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 36 | Kristin Year 9 Totara | def. by | Rosmini Junior A Red | 61 |
01/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 38 | Long Bay College Senior Girls PREMS | def. | Kristin Premier Girls | 24 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 55 | Pinehurst School Jets | def. | Glenfield College U19 Boys A | 46 |
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 4 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | def. by | AJHS Blue | 23 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 29 | Rangitoto College Y9 Boys White | def. by | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | 47 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 6 | Takapuna Grammar Lionesses | def. by | Kristin Tawa Development Squad | 10 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 51 | Glenfield College U17 Boys | def. | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | 27 |
02/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 0 | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | vs | Mahurangi College U17 RED Boys | 0 |
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 14 | Takapuna Grammar U19 Girls Social | def. by | Mahurangi College U19 Girls | 32 |
02/08/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 43 | Kristin U19 Boys Jade | def. | Rangitoto College U19 Boys Blue | 34 |
03/08/24 (Sat) | 08:00 | (2024 Invitational U12 Boys B Grade) | 25 | Harbour Liam | def. by | Harbour Ryan | 46 |
03/08/24 (Sat) | 09:05 | (2024 Invitational U12 Girls Grade) | 20 | Coast Royals | def. by | Harbour Maddy | 44 |
03/08/24 (Sat) | 10:10 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 29 | Coast Black | def. | Harbour Silver | 26 |
03/08/24 (Sat) | 11:15 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 28 | Harbour Maroon | def. by | Harbour Black | 34 |
03/08/24 (Sat) | 12:20 | (2024 Invitational U12 Girls Grade) | 30 | Kaipara Kotiro | def. | Harbour Tim E | 18 |
03/08/24 (Sat) | 13:25 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 28 | Coast Black | def. by | Harbour White | 45 |
03/08/24 (Sat) | 14:30 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 36 | WWABI Ahi | def. | Harbour Black | 31 |
03/08/24 (Sat) | 15:35 | (2024 Invitational U12 Girls Grade) | 19 | Harbour Olive/Bridie | def. | Harbour Tim E | 8 |
03/08/24 (Sat) | 16:40 | (2024 Invitational U14 Boys A Grade) | 57 | Harbour White | def. | Harbour Silver | 20 |
03/08/24 (Sat) | 17:45 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 16 | Harbour Silver | def. by | Harbour White | 55 |
03/08/24 (Sat) | 18:50 | (2024 Invitational U14 Boys B Grade) | 46 | WWABI Dev | def. by | Harbour Heat | 64 |
03/08/24 (Sat) | 19:55 | (2024 Invitational U14 Boys B Grade) | 40 | Coast White | def. by | Harbour Luke | 51 |
04/08/24 (Sun) | 08:00 | (2024 Invitational U14 Girls B Grade) | 19 | Harbour Kahu | def. by | Kaipara Kotiro | 27 |
04/08/24 (Sun) | 09:05 | (2024 Invitational U12 Girls Grade) | 28 | Kaipara Kotiro | def. | Harbour Olive/Bridie | 11 |
04/08/24 (Sun) | 10:10 | (2024 Invitational U12 Girls Grade) | 13 | Coast Royals | def. by | Harbour Josh | 26 |
04/08/24 (Sun) (Grand Final) |
11:15 | (2024 Invitational U14 Girls B Grade) | 46 | Kaipara Kotiro | def. | Harbour Kahu | 23 |
04/08/24 (Sun) (3rd/4th Playoff) |
12:20 | (2024 Invitational U12 Boys B Grade) | 27 | Harbour Liam | def. by | Harbour Tane | 34 |
04/08/24 (Sun) | 13:25 | (2024 Invitational U14 Boys A Grade) | 61 | Harbour Black | def. | Harbour Silver | 20 |
04/08/24 (Sun) | 14:30 | (2024 Invitational U14 Boys A Grade) | 56 | Harbour Maroon | def. | Harbour White | 36 |
04/08/24 (Sun) | 15:35 | (2024 Invitational U12 Boys A Grade) | 53 | Harbour Choppers | def. | Harbour Orlando | 44 |
04/08/24 (Sun) (Grand Final) |
16:40 | (2024 Invitational U14 Girls A Grade) | 31 | Harbour White | def. by | WWABI Ahi | 35 |
04/08/24 (Sun) | 17:45 | (2024 Invitational U14 Boys B Grade) | 42 | Harbour Luke | def. | Coast Storm | 33 |
05/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | 22 | TNIS Aces | def. | Belmont Intermediate Liberty | 14 |
05/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | 0 | Wairau Intermediate Phoenix | vs | Murrays Bay Intermediate Piranhas | 0 |
05/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | 4 | Glenfield Intermediate Giants | def. by | Northcross Intermediate Nuggets | 44 |
05/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 26 | Glenfield Intermediate Gladiators | def. | Murrays Bay Intermediate Stealth | 14 |
05/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | 19 | Pinehurst School Blue | def. | Northcote Intermediate Huskies | 4 |
05/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Girls League 5 - Intermediate ) | 19 | Wairau Intermediate Aces | def. | Murrays Bay Intermediate Thunder | 6 |
05/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | 17 | Murrays Bay Intermediate Storm | def. by | Northcross Intermediate Whetu | 28 |
05/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | 40 | TNIS Warriors | def. | Northcross Intermediate Trailblazers | 30 |
05/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Girls League 6 - Intermediate ) | 14 | Carmel School Black | def. by | HASCA Hurricances | 16 |
06/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Harbour Lone Wolves | ||
06/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Surferz | vs | Stone Cutters Basketball | ||
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Takapuna Grammar Junior C Boys | vs | Glenfield College Junior Boys D | ||
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Mahurangi College U15 C Boys Red | vs | Northcote College Junior Boys White | ||
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | AJHS Navy | vs | Kristin Year 10 Rimu | ||
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Long Bay College Junior Prems Girls | vs | WGHS Junior B | ||
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Long Bay College Junior Girls BLUE | ||
07/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Northcote College Junior Boys Green | vs | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Kaipara College Year 9/10 Premier | vs | HPSS U15 A | ||
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Takapuna Grammar Junior A Girls | vs | Northcote College Junior Girls A | ||
08/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | Kristin U17 Boys A | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | HPSS U19 A | vs | Pinehurst School Jets | ||
08/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS Open Men) | Long Bay College Senior Prem Boys | vs | WBHS Junior Premiers | ||
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
16:00 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Mahurangi College U19 Girls | vs | Albany Senior High School Girls | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Takapuna Grammar Senior C Boys | vs | Orewa College Under 17 | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Kristin Tawa Development Squad | vs | WGHS Social Magenta | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | TKKM Rimu | vs | AJHS Denim | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
19:20 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar Lionesses | vs | Long Bay College Girls U19 GREEN | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Takapuna Grammar Baka Ballers | vs | Rosmini Mizzeries | ||
12/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Raptors | vs | Belmont Intermediate Celtics | ||
12/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Barracudas | vs | Rosmini Thunder | ||
12/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | TNIS Spurs | vs | Murrays Bay Intermediate Hydra | ||
12/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Suns | vs | Rosmini Jazz | ||
12/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 6 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Wings | vs | HASCA Hurricances | ||
12/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Kings | vs | Murrays Bay Intermediate Panthers | ||
12/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Carmel School Blue | vs | Murrays Bay Intermediate Breeze | ||
12/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Kea | vs | TNIS Warriors | ||
12/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | TNIS Celtics | vs | Murrays Bay Intermediate Hunters | ||
12/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Boys Div 2 E - Intermediate) | Rosmini Wizards | vs | Northcross Intermediate Bullets | ||
13/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Surferz | vs | Dolphinz Piratez | ||
13/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Horizon Hawks | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
14/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Glenfield College Junior Boys C | vs | Birkenhead College Junior Boys | ||
14/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Pinehurst School Dragons | vs | Kristin Year 10 Rimu | ||
14/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Mahurangi College U15 B Boys Blue | vs | Glenfield College Junior Boys D | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | vs | Rangitoto College U15 Boys Blue | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
20:10 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 21:00 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Takapuna Grammar Junior B Boys | vs | HPSS U15 White | ||
15/08/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
15/08/24 (Thu) (5th/6th Playoff) |
17:15 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
15/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
19/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Girls League 7- Intermediate ) | Belmont Intermediate Fever | vs | TNIS Cavaliers | ||
19/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | TNIS Celtics | vs | Murrays Bay Intermediate Pythons | ||
19/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Kings | vs | Murrays Bay Intermediate Mustangs | ||
19/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | Rosmini Thunder | vs | Murrays Bay Intermediate Panthers | ||
19/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 3 - Intermediate ) | AJHS Sparks | vs | Northcote Intermediate Spark | ||
19/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 11 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Breakers | vs | Rosmini Mavericks | ||
19/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Spirit | vs | Murrays Bay Intermediate Storm | ||
19/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | Rosmini Bulls | vs | Murrays Bay Intermediate Sharks | ||
19/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Great Whites | vs | Murrays Bay Intermediate Scorpions | ||
20/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Navy | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
20/08/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Surferz | vs | Cotes* | ||
21/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
19:20 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
20:10 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Spurs | vs | AJHS Thunder | ||
26/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Dragons | vs | Wairau Intermediate Phoenix | ||
26/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Assassins | vs | Rosmini Jazz | ||
26/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Girls League 6 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Girls Kakapo | vs | Carmel School Black | ||
26/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Birkdale Intermediate Bulls | vs | Northcross Intermediate Suns | ||
26/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 14 - Intermediate) | Wairau Intermediate Thunder | vs | Northcross Intermediate Hornets | ||
26/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Buckets | vs | Carmel School Blue | ||
26/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Trailblazers | vs | Belmont Intermediate Lakers | ||
26/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Nets | vs | Kristin Year 7 Kikorangi | ||
27/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | The Other Team | vs | Cotes* | ||
27/08/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Harbour Lone Wolves | vs | Kingi Strongs | ||
28/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (Grand Final) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (Grand Final) |
18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
03/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Navy | vs | Dolphinz Surferz | ||
10/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Horizon Hawks | ||
10/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Harbour Lone Wolves | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
17/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | Dolphinz Surferz | ||
17/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Navy | ||
24/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Stone Cutters Basketball | vs | Somerville Retirement Community | ||
24/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | The Other Team | ||
01/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Somerville Retirement Community | ||
01/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Cotes* | vs | Navy | ||
08/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Horizon Hawks | vs | Navy | ||
08/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Harbour Lone Wolves | vs | Dolphinz Surferz | ||
15/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Dolphinz Piratez | vs | Ut Prosim Alii Oops | ||
15/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | Cotes* | ||
22/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Somerville Retirement Community | vs | Navy | ||
22/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Harbour Lone Wolves | vs | The Other Team | ||
29/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Kingi Strongs | vs | Navy | ||
29/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Ut Prosim Alii Oops | vs | Horizon Hawks | ||
05/11/24 (Tue) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/11/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (Grand Final) |
20:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
21:15 | (2024 S2 Adults C grade) | Undecided | vs | Undecided |