Fixtures & Results
Fixtures/Results
Venues
Club Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
FQ – Football Queensland
/
Under 12 Division 1 Girls
Filter by season
2023
2022 - 2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
Trophy Superstore Premier League
Trophy Superstore Premier League Reserves
Trophy Superstore Premier League Under 18
Trophy Superstore Premier League Under 16
Capital League 1
Capital League 1 Reserves
Capital League 2
Capital League 2 Reserves
Capital League 3
Capital League 3 Reserves
Capital League 4
Capital League 4 Reserves
Mens City League 1
Mens City League 2
Mens City League 3
Mens City League 4 Blue
Mens City League 4 Silver
Mens City League 5 Blue
Mens City League 5 Silver
Mens City League 6 Blue
Mens City League 6 Silver
Mens City League 7 Blue
Mens City League 7 Silver
Mens Under 20
Mens Under 18 Division 1
Mens Under 18 Division 2
Mens Under 18 Division 3
Mens Under 18 Division 4
FFA Cup / Canale Travel Cup Qualifying
Canale Travel Cup
Mens City League Cup
Brisbane Womens Premier League
Womens City League 1
Womens City League 2
Womens City League 3 Blue
Womens City League 3 Silver
Womens City League 4 Blue
Womens City League 4 Silver
Womens City League 5 Blue
Womens City League 5 Silver
Womens Legends
Elaine Watson Cup
Womens City League Cup
FC11 Super Youth League Under 15
FC11 Super Youth League Under 14
FC11 Super Youth League Under 13
FC11 Super Youth League Under 12
Under 16 Division 1
Under 16 Division 2
Under 16 Division 3
Under 16 Division 4
Under 16 Division 5
Under 16 Division 1 Girls
Under 16 Division 2 Girls
Under 15 Division 1
Under 15 Division 2
Under 15 Division 3
Under 15 Division 4
Under 15 Division 5 Plate
Under 15 Division 5 Premiership
Under 15 Division 5*
Under 15 Division 1 Girls
Under 14 Division 1
Under 14 Division 2
Under 14 Division 3 North
Under 14 Division 3 South
Under 14 Division 3 West
Under 14 Division 4 North
Under 14 Division 4 South
Under 14 Division 1 Girls
Under 14 Division 2 Girls
Under 13 Division 1
Under 13 Division 2
Under 13 Division 3 North
Under 13 Division 3 South
Under 13 Division 4 North*
Under 13 Division 4 South
Under 13 Division 5 North*
Under 13 Division 5 South
Under 13 Division 6 South
Under 13 Division 1 Girls
Under 12 Division 1
Under 12 Division 2
Under 12 Division 3 North
Under 12 Division 3 South
Under 12 Division 4 North
Under 12 Division 4 South
Under 12 Division 5 North
Under 12 Division 5 South
Under 12 Division 6 North
Under 12 Division 6 South
Under 12 Division 1 Girls
Under 12 Division 2 Girls
U16 Season Friendlies
U15 Season Friendlies
U14 Season Friendlies
U13 Season Friendlies
U12 Season Friendlies
U11 Komodo Dragons Brisbane 1
U11 Komodo Dragons Brisbane 2
U11 Komodo Dragons North 1
U11 Komodo Dragons South 1
U11 Komodo Dragons South 2
U11 Goannas Ipswich Hub 1
U11 Goannas Logan Hub 1
U11 Goannas North Brisbane Hub 1
U11 Goannas North Moreton Hub 1
U11 Goannas Redland Bay Hub 1
U11 Goannas South Brisbane Hub 1
U11 Goannas South Moreton Hub 1
U11 Goannas Western Suburbs Hub 1
U11 Geckos Moreton Hub 1
U11 Geckos North Brisbane Hub 1
U11 Geckos South Brisbane Hub 1
U11 Girls
Under 11 Friendly Matches
U10 Komodo Dragons Brisbane 1
U10 Komodo Dragons Brisbane 2
U10 Komodo Dragons North 1
U10 Komodo Dragons North 2
U10 Komodo Dragons South 1
U10 Goannas Ipswich Hub 1
U10 Goannas Logan Hub 1
U10 Goannas North Brisbane Hub 1
U10 Goannas North Brisbane Hub 2
U10 Goannas Redland Bay Hub 1
U10 Goannas South Brisbane Hub 1
U10 Goannas Moreton Hub 1
U10 Goannas Western Suburbs Hub 1
U10 Geckos North Hub 1
U10 Geckos North Hub 2
U10 Geckos Redland Bay Hub 1
U10 Geckos South Brisbane Hub 1
U10 Geckos West Hub 1
U10 Girls
U9 Komodo Dragons Logan Hub 1
U9 Komodo Dragons Moreton Hub 1
U9 Komodo Dragons North Brisbane Hub 1
U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 2
U9 Komodo Dragons South Brisbane Hub 1
U9 Komodo Dragons Western Suburbs Hub 1
U9 Goannas Ipswich Hub 1
U9 Goannas North Brisbane Hub 1
U9 Goannas North Brisbane Hub 2
U9 Goannas North Moreton Hub 1
U9 Goannas Redland Bay Hub 1
U9 Goannas South Brisbane Hub 1
U9 Goannas South Logan Hub 1
U9 Goannas South Moreton Hub 1
U9 Goannas West Logan Hub 1
U9 Goannas Western Suburbs Hub 1
U9 Goannas Western Suburbs Hub 2
U9 Geckos Logan Hub 1
U9 Geckos Moreton Hub 1
U9 Geckos North Brisbane Hub 1
U9 Geckos Redland Bay Hub 1
U9 Geckos South Brisbane Hub 1
U9 Girls
U8 Ipswich Hub 1
U8 North Brisbane Hub 1
U8 North Brisbane Hub 2
U8 North Brisbane Hub 3
U8 North Moreton Hub 1
U8 North Moreton Hub 2
U8 Redland Bay Hub 1
U8 South Brisbane Hub 1
U8 South Brisbane Hub 2
U8 South Logan Hub 1
U8 South Moreton Hub 1
U8 South Moreton Hub 2
U8 West Logan Hub 1
U8 Western Suburbs Hub 1
U7 Ipswich Hub 1
U7 North Brisbane Hub 1
U7 North Brisbane Hub 2
U7 North Moreton Hub 1
U7 North Moreton Hub 2
U7 South Brisbane Hub 1
U7 South Moreton Hub 1
U7 South Moreton Hub 2
U7 Logan Hub 1
U7 Western Suburbs Hub 1
U6 Ipswich Hub 1
U6 Logan Hub 1
U6 North Brisbane Hub 1
U6 North Moreton Hub 1
U6 South Brisbane Hub 1
U6 South Moreton Hub 1
U6 Western Suburbs Hub 1
Super Youth League Tournament 1
Super Youth League Tournament 2
Super Youth League Tournament 3
Super Youth League Tournament 4
Fixtures/Results
Under 12 Division 1 Girls
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
T Cameron
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
20
20
G Rink
UQFC U12 Division 1 Girls
17
15
J Crowther
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
13
M Lay
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
19
12
E D Silva
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
19
8
L Utatao
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
8
A Gauld
Bayside U14 Div 2 Girls
17
7
A Paulsen
Southside Eagles U12/1 Girls
16
7
K Thomson
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
7
L Bauer
Bayside U14 Div 2 Girls
17
5
A Vorster
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
20
4
M Dudley
Bayside U14 Div 2 Girls
15
4
B Smith
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
3
B Crichton
Bayside U14 Div 2 Girls
17
3
E Bond
Southside Eagles U12/1 Girls
17
3
J Gray
Southside Eagles U12/1 Girls
17
3
S Moller
Mitchelton U12/2 Girls
17
3
S Saunders
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
3
G Herbert
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
2
H Milner
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
20
2
I Hermiston
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
2
N Taylor
Southside Eagles U12/1 Girls
16
2
A Coldham-Fussell
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
1
A Peled
Southside Eagles U12/1 Girls
16
1
C Mclean
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
19
1
E Miller
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
1
I Thomson
Southside Eagles U12/1 Girls
15
1
K Flanders
Bayside U14 Div 2 Girls
16
1
M Angeli
Olympic FC U12/1 Girls
16
1
P Reilly
Bayside U14 Div 2 Girls
17
1
A Curness
Olympic FC U12/1 Girls
4
A Aldridge
Southside Eagles U12/1 Girls
14
A Chow
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
A Jorgensen
Olympic FC U12/1 Girls
18
A Wiles
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
A Pratap
Bayside U14 Div 2 Girls
12
A Miller-Hicks
Southside Eagles U12/1 Girls
16
A Karalis
Olympic FC U12/1 Girls
18
A Karalouka
Olympic FC U12/1 Girls
5
A Singh
Southside Eagles U12/1 Girls
17
A Joseph
Southside Eagles U12/1 Girls
16
B Bourke
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
C Lewis
Olympic FC U12/1 Girls
16
C Anthony
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
D Hazell
Olympic FC U12/1 Girls
13
D Wendt
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
D Marsh
Olympic FC U12/1 Girls
17
D Georgas
Olympic FC U12/1 Girls
16
E Pettit
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
16
E Cardew
Olympic FC U12/1 Girls
17
E Ferguson
Southside Eagles U12/1 Girls
18
E Lawson
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
17
E Harman
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
17
E Hutchinson
Bayside U14 Div 2 Girls
17
E Watson
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
E Hood
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
E Lang
Bayside U14 Div 2 Girls
16
E H Soon
Olympic FC U12/1 Girls
2
H Whatley
Bayside U14 Div 2 Girls
11
H Davies
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
I Ihaia
Bayside U14 Div 2 Girls
13
I Martins
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
J Dethlefs
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
18
J Day
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
18
J Greaney
Holland Park Hawks U12/1 Girls
15
J Hood
Holland Park Hawks U12/1 Girls
18
J Wehrman
Western Spirit U12 Div 1 Girls
18
K Reed
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
18
K Otti
Olympic FC U12/1 Girls
16
L Raghavan
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
4
L Burgess
Bayside U14 Div 2 Girls
14
L Dalby
Western Spirit U12 Div 1 Girls
18
L Hazell
Olympic FC U12/1 Girls
17
L O'Kane
Olympic FC U12/1 Girls
4
L O'Neil
Holland Park Hawks U12/1 Girls
16
M Yeap
Olympic FC U12/1 Girls
17
M Mcclymont
Bayside U14 Div 2 Girls
15
M Little
Bayside U14 Div 2 Girls
16
M Salazar-Kohara
Bayside U14 Div 2 Girls
15
M Hazell
Olympic FC U12/1 Girls
17
M Chow
Holland Park Hawks U12/1 Girls
19
M Brennan
Bayside U14 Div 2 Girls
16
P Koripas
Olympic FC U12/1 Girls
8
P Adams-Jones
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
S Marzano
Southside Eagles U12/1 Girls
12
S Anagnostou
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
18
S Hrstich
Southside Eagles U12/1 Girls
11
S Ryan
Southside Eagles U12/1 Girls
16
S Simpson
Albany Creek Excelsior Red U13 Div 1 Nth
20
T Logan
Southside Eagles U12/1 Girls
16
T Rapp
Southside Eagles U12/1 Girls
18
1
T Mathieson
Western Spirit U12 Div 1 Girls
19
T Purdue
Bayside U14 Div 2 Girls
16
V Hazidavis
Olympic FC U12/1 Girls
15
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started