2024 Eltham Dandenong Junior Basketball Tournament
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Eltham Dandenong Junior Basketball Tournament
/
Girls Under 16 B1 West (Eltham)
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2023
Filter by competition
Select a Competition
Boys Under 10 B (Dandenong)
Boys Under 10 B (Eltham)
Boys Under 10 C (Dandenong)
Boys Under 10 C (Eltham)
Boys Under 12 A
Boys Under 12 AR (Dandenong)
Boys Under 12 AR (Eltham)
Boys Under 12 B1 (Dandenong)
Boys Under 12 B1 (Eltham)
Boys Under 12 B2 (Dandenong)
Boys Under 12 B2 (Eltham)
Boys Under 12 B3 (Dandenong)
Boys Under 12 B3 East (Eltham)
Boys Under 12 B3 North (Eltham)
Boys Under 12 B4 (Dandenong)
Boys Under 12 B4 Central (Eltham)
Boys Under 12 B4 North (Eltham)
Boys Under 12 B5 (Dandenong)
Boys Under 12 C1 (Dandenong)
Boys Under 12 C1 (Eltham)
Boys Under 12 C2 (Dandenong)
Boys Under 12 C2 Central (Eltham)
Boys Under 12 C2 North (Eltham)
Boys Under 12 C3 (Dandenong)
Boys Under 12 C3 (Eltham)
Boys Under 12 C4 (Dandenong)
Boys Under 12 C4 East (Eltham)
Boys Under 12 C4 North (Eltham)
Boys Under 12 C5 (Dandenong)
Boys Under 12 C5 Central (Eltham)
Boys Under 12 C5 North (Eltham)
Boys Under 12 C6 (Dandenong)
Boys Under 12 C6 (Eltham)
Boys Under 12 C7 (Dandenong)
Boys Under 12 C7 (Eltham)
Boys Under 12 C8 (Dandenong)
Boys Under 12 C8 (Eltham)
Boys Under 12 C9 (Dandenong)
Boys Under 12 Domestic 1 (Eltham)
Boys Under 12 Domestic 2 (Eltham)
Boys Under 14 A
Boys Under 14 AR
Boys Under 14 B1 (Dandenong)
Boys Under 14 B1 (Eltham)
Boys Under 14 B2 (Dandenong)
Boys Under 14 B2 (Eltham)
Boys Under 14 B3 (Dandenong)
Boys Under 14 B3 (Eltham)
Boys Under 14 B4 (Dandenong)
Boys Under 14 B4 East (Eltham)
Boys Under 14 B4 North (Eltham)
Boys Under 14 B5 (Dandenong)
Boys Under 14 B5 (Eltham)
Boys Under 14 B6 (Dandenong)
Boys Under 14 B6 (Eltham)
Boys Under 14 BC (Eltham)
Boys Under 14 C1 (Dandenong)
Boys Under 14 C1 East (Eltham)
Boys Under 14 C1 North (Eltham)
Boys Under 14 C10 (Dandenong)
Boys Under 14 C10 (Eltham)
Boys Under 14 C11 (Dandenong)
Boys Under 14 C12 (Dandenong)
Boys Under 14 C2 (Dandenong)
Boys Under 14 C2 (Eltham)
Boys Under 14 C3 (Dandenong)
Boys Under 14 C3 (Eltham)
Boys Under 14 C4 (Dandenong)
Boys Under 14 C4 (Eltham)
Boys Under 14 C5 (Dandenong)
Boys Under 14 C5 (Eltham)
Boys Under 14 C6 (Dandenong)
Boys Under 14 C6 East (Eltham)
Boys Under 14 C6 North West (Eltham)
Boys Under 14 C7 (Dandenong)
Boys Under 14 C7 (Eltham)
Boys Under 14 C8 (Dandenong)
Boys Under 14 C8 (Eltham)
Boys Under 14 C9 (Dandenong)
Boys Under 14 C9 (Eltham)
Boys Under 14 Domestic (Eltham)
Boys Under 16 A
Boys Under 16 AR (Dandenong)
Boys Under 16 AR (Eltham)
Boys Under 16 B1 (Dandenong)
Boys Under 16 B1 (Eltham)
Boys Under 16 B2 (Dandenong)
Boys Under 16 B2 (Eltham)
Boys Under 16 B3 (Dandenong)
Boys Under 16 B3 Central (Eltham)
Boys Under 16 B3 North (Eltham)
Boys Under 16 B4 (Dandenong)
Boys Under 16 B4 East (Eltham)
Boys Under 16 B4 North (Eltham)
Boys Under 16 B5 (Dandenong)
Boys Under 16 B5 Central(Eltham)
Boys Under 16 B5 West (Eltham)
Boys Under 16 B6 (Dandenong)
Boys Under 16 C1 (Dandenong)
Boys Under 16 C1 (Eltham)
Boys Under 16 C2 (Dandenong)
Boys Under 16 C2 East (Eltham)
Boys Under 16 C2 North (Eltham)
Boys Under 16 C3 (Dandenong)
Boys Under 16 C3 (Eltham)
Boys Under 16 C4 (Dandenong)
Boys Under 16 C4 Central (Eltham)
Boys Under 16 C4 West (Eltham)
Boys Under 16 C5 (Dandenong)
Boys Under 16 C5 (Eltham)
Boys Under 16 C6 (Dandenong)
Boys Under 16 C6 East (Eltham)
Boys Under 16 C6 West (Eltham)
Boys Under 16 C7 (Dandenong)
Boys Under 16 C7 (Eltham)
Boys Under 16 C8 (Dandenong)
Boys Under 16 C8 East (Eltham)
Boys Under 16 C8 West (Eltham)
Boys Under 16 C9 (Eltham)
Boys Under 16 Domestic (Dandenong)
Boys Under 16 Domestic (Eltham)
Boys Under 18 A
Boys Under 18 AR1
Boys Under 18 AR2
Boys Under 18 B1 (Dandenong)
Boys Under 18 B1 (Eltham)
Boys Under 18 B2 (Dandenong)
Boys Under 18 B2 Central (Eltham)
Boys Under 18 B2 East (Eltham)
Boys Under 18 B2 West (Eltham)
Boys Under 18 B3 (Dandenong)
Boys Under 18 B3 (Eltham)
Boys Under 18 B4 (Dandenong)
Boys Under 18 B4 Central (Eltham)
Boys Under 18 B4 North (Eltham)
Boys Under 18 B5 (Dandenong)
Boys Under 18 BC (Dandenong)
Boys Under 18 C1 (Dandenong)
Boys Under 18 C1 (Eltham)
Boys Under 18 C2 (Dandenong)
Boys Under 18 C2 (Eltham)
Boys Under 18 C3 (Dandenong)
Boys Under 18 C3 (Eltham)
Boys Under 18 C4 (Dandenong)
Boys Under 18 C4 (Eltham)
Boys Under 18 C5 (Dandenong)
Boys Under 18 C5 (Eltham)
Boys Under 18 C6 (Eltham)
Boys Under 18 C7 (Eltham)
Boys Under 20 A
Boys Under 20 AR
Boys Under 20 B (Dandenong)
Boys Under 20 B (Eltham)
Boys Under 20 C (Dandenong)
Boys Under 20 C (Eltham)
Girls Under 10 B (Dandenong)
Girls Under 10 B (Eltham)
Girls Under 10 C (Dandenong)
Girls Under 10 C (Eltham)
Girls Under 12 A
Girls Under 12 AR (Dandenong)
Girls Under 12 AR (Eltham)
Girls Under 12 B1 (Dandenong)
Girls Under 12 B1 (Eltham)
Girls Under 12 B2 (Dandenong)
Girls Under 12 B2 (Eltham)
Girls Under 12 B3 (Dandenong)
Girls Under 12 B3 (Eltham)
Girls Under 12 B4 (Dandenong)
Girls Under 12 B4 East (Eltham)
Girls Under 12 B4 West (Eltham)
Girls Under 12 C1 East (Eltham)
Girls Under 12 C1 (Dandenong)
Girls Under 12 C1 West (Eltham)
Girls Under 12 C2 (Dandenong)
Girls Under 12 C2 (Eltham)
Girls Under 12 C3 (Dandenong)
Girls Under 12 C3 East (Eltham)
Girls Under 12 C3 West (Eltham)
Girls Under 12 C4 (Dandenong)
Girls Under 12 C5 (Dandenong)
Girls Under 12 Domestic (Eltham)
Girls Under 14 A
Girls Under 14 AR (Dandenong)
Girls Under 14 AR (Eltham)
Girls Under 14 B1 (Dandenong)
Girls Under 14 B1 (Eltham)
Girls Under 14 B2 (Dandenong)
Girls Under 14 B2 (Eltham)
Girls Under 14 B3 (Dandenong)
Girls Under 14 B3 (Eltham)
Girls Under 14 B4 (Dandenong)
Girls Under 14 B4 (Eltham)
Girls Under 14 B5 (Eltham)
Girls Under 14 BC (Dandenong)
Girls Under 14 BC East (Eltham)
Girls Under 14 BC North (Eltham)
Girls Under 14 C1 (Dandenong)
Girls Under 14 C1 (Eltham)
Girls Under 14 C2 (Dandenong)
Girls Under 14 C2 (Eltham)
Girls Under 14 C3 (Dandenong)
Girls Under 14 C3 (Eltham)
Girls Under 14 C4 (Dandenong)
Girls Under 14 C4 (Eltham)
Girls Under 14 C5 (Dandenong)
Girls Under 14 C5 (Eltham)
Girls Under 14 C6 (Dandenong)
Girls Under 14 C6 (Eltham)
Girls Under 14 C7 (Dandenong)
Girls Under 14 C7 (Eltham)
Girls Under 16 A
Girls Under 16 AR
Girls Under 16 B1 (Dandenong)
Girls Under 16 B1 East (Eltham)
Girls Under 16 B1 West (Eltham)
Girls Under 16 B2 (Dandenong)
Girls Under 16 B2 (Eltham)
Girls Under 16 B3 (Dandenong)
Girls Under 16 B3 (Eltham)
Girls Under 16 BC (Dandenong)
Girls Under 16 BC East (Eltham)
Girls Under 16 BC North (Eltham)
Girls Under 16 C1 (Dandenong)
Girls Under 16 C1 East (Eltham)
Girls Under 16 C1 North (Eltham)
Girls Under 16 C2 (Dandenong)
Girls Under 16 C2 (Eltham)
Girls Under 16 C3 (Dandenong)
Girls Under 16 C3 (Eltham)
Girls Under 16 C4 (Dandenong)
Girls Under 16 C4/Domestic (Eltham)
Girls Under 18 A
Girls Under 18 AR (Dandenong)
Girls Under 18 AR (Eltham)
Girls Under 18 B1 (Dandenong)
Girls Under 18 B1 (Eltham)
Girls Under 18 B2 (Dandenong)
Girls Under 18 B2 Central (Eltham)
Girls Under 18 B2 North (Eltham)
Girls Under 18 B3 (Dandenong)
Girls Under 18 C1 (Dandenong)
Girls Under 18 C1 Central (Eltham)
Girls Under 18 C1 North (Eltham)
Girls Under 18 C2 (Dandenong)
Girls Under 18 C2 (Eltham)
Girls Under 20 A
Girls Under 20 B
Fixtures/Results
Girls Under 16 B1 West (Eltham)
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
FGM
3PM
2PM
FTM
PTS
AV PTS
O Hatch
Broadmeadows G16.2
7
13
13
22
48
6.86
D Lou
Broadmeadows G16.2
7
5
1
4
14
25
3.57
V Goudy
Broadmeadows G16.2
7
10
1
9
12
33
4.71
M Collett
Surfcoast G16.1
7
5
5
10
20
2.86
S Maybury
Broadmeadows G16.2
7
8
8
10
26
3.71
E Condon
Surfcoast G16.1
7
51
51
9
111
15.86
A Arvanitakis
Keilor G16.3
5
11
1
10
7
30
6
J Mateos
Westgate G16.1
5
13
1
12
7
34
6.8
J Penaluna
Craigieburn G16.1
6
24
1
23
7
56
9.33
Z Nathanielsz
Keilor G16.3
5
13
1
12
7
34
6.8
H Giblin
Broadmeadows G16.2
7
15
2
13
6
38
5.43
O Iddles
Surfcoast G16.1
7
10
10
6
26
3.71
T Dapolito
Surfcoast G16.1
7
18
1
17
6
43
6.14
C Gleeson
Broadmeadows G16.2
7
8
3
5
5
24
3.43
H Pirpinias
Craigieburn G16.1
6
13
1
12
5
32
5.33
M Giardina
Eltham G16.2
6
7
7
5
19
3.17
T Kereopa
Craigieburn G16.1
6
20
2
18
5
47
7.83
A Alberto
Westgate G16.1
5
3
3
4
10
2
A Humphreys
Eltham G16.2
6
9
2
7
4
24
4
E Mansfield
Surfcoast G16.1
7
11
4
7
4
30
4.29
G Bayer
Eltham G16.2
6
10
10
4
24
4
G Coghlan
Keilor G16.3
5
15
3
12
4
37
7.4
Z Rigoni
Broadmeadows G16.2
7
11
11
4
26
3.71
A Keogh
Eltham G16.2
6
5
5
3
13
2.17
A Lawrence
Westgate G16.1
5
4
4
3
11
2.2
D Mitchell
Westgate G16.1
5
12
12
3
27
5.4
F Duckworth
Eltham G16.2
6
10
10
3
23
3.83
M Skora
Craigieburn G16.1
6
2
2
3
7
1.17
S Mikhael
Broadmeadows G16.2
7
8
8
3
19
2.71
A Syamanond
Keilor G16.3
5
3
3
2
8
1.6
A Surgers
Craigieburn G16.1
6
3
1
2
2
9
1.5
A D Carlo
Eltham G16.2
6
5
4
1
2
16
2.67
C Egglestone
Westgate G16.1
5
1
1
2
4
0.8
M Rowe
Westgate G16.1
5
8
2
6
2
20
4
O Bird
Eltham G16.2
6
19
19
2
40
6.67
R Mccumber
Surfcoast G16.1
7
3
2
1
2
10
1.43
S Lewis
Surfcoast G16.1
7
5
5
2
12
1.71
A Mcgowan
Eltham G16.2
6
4
1
3
1
10
1.67
C Lolohea
Keilor G16.3
2
2
2
1
5
2.5
K Huynh
Westgate G16.1
5
5
5
1
11
2.2
M Morley
Eltham G16.2
6
9
1
8
1
20
3.33
M Hunter
Surfcoast G16.1
7
7
2
5
1
17
2.43
M Ras
Craigieburn G16.1
6
4
1
3
1
10
1.67
M Herring
Craigieburn G16.1
6
4
4
1
9
1.5
M Houghton
Keilor G16.3
5
2
1
1
1
6
1.2
T Ellis
Westgate G16.1
5
4
4
1
9
1.8
A Borrell
Eltham G16.2
6
3
3
6
1
C Willoughby
Keilor G16.3
4
13
2
11
28
7
E Petersen
Keilor G16.3
5
4
2
2
10
2
H Rees
Surfcoast G16.1
7
3
3
6
0.86
I Abela
Craigieburn G16.1
6
5
5
10
1.67
L Harby
Keilor G16.3
5
1
1
2
0.4
M Leong
Keilor G16.3
5
3
1
2
7
1.4
M Manuatu
Craigieburn G16.1
6
7
1
6
15
2.5
M Findlay
Broadmeadows G16.2
7
6
1
5
13
1.86
P O'Neill
Craigieburn G16.1
6
1
1
2
0.33
S Cornish
Westgate G16.1
5
4
4
8
1.6
U Iroeche
Westgate G16.1
5
4
4
8
1.6
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started