Football Victoria
Fixtures/Results
Club Websites
Venues
Matches With Appointed Referees
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
FV - Metropolitan
/
Men's State League 3 North-West Reserves
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Filter by competition
Select a Competition
All Abilities League - Junior
All Abilities League - Senior Metro
All Abilities League - Social
All Abilities League - Youth Development
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Blue
Community Premier League (CPL) - Girls 13
Community Premier League (CPL) - Girls 15
Community Premier League (CPL) - Girls 17
Boys' Saturday East 12A
Boys' Saturday East 7 Joeys Blue
Boys' Sunday East 12A
Boys' Sunday North 7 Kangaroos
Dockerty Cup
Girls' North-West 12A
Girls' Sunday North 7 Joeys
Boys' Saturday East 7 Joeys Green
Boys' Saturday South 12A
Boys' Sunday North 12A Blue
Boys' Sunday West 7 Kangaroos
Girls' South-East 12A
Girls' Sunday West 7 Joeys
Nike FC Cup
Boys' Saturday East 12B
Boys' Saturday South 7 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12A Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue
Girls' North 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Blue
VCON
Boys' Saturday South 12B Blue
Boys' Saturday South 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Red
Boys' Sunday South 12A
Girls' South-East 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Kangaroos
Boys' Saturday South 12B Red
Boys' Sunday South 7 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Blue
Girls' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' West 12B
Boys' Saturday East 12C
Boys' Saturday East 8 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Red
Boys' Sunday West 7 Wallabies Blue
Girls' East 12C
Girls' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 12C Blue
Boys' Saturday South 8 Kangaroos
Boys' Sunday East 12B Blue
Boys' Sunday West 7 Wallabies Red
Girls' North 12C Blue
Girls' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 12C Red
Boys' Saturday South 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 12B Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Blue
Girls' North 12C Red
Girls' Sunday South 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12D
Boys' Saturday South 8 Wallabies Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 12B Blue
Girls' North-West 12C
Girls' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South-East 12D
Boys' Sunday North 12B Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Blue
Girls' South 12C Blue
Girls' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Saturday East 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12E
Boys' Sunday North 12B Red
Boys' Sunday North 7 Joeys Green
Girls' South 12C Red
Girls' Sunday West 8 Joeys Red
Victorian Premier League Womens
Boys' Saturday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 7 Joeys Orange
Boys' Sunday West 12B Blue
Girls' Sunday East 9 Kangaroos/Wallabies
Girls' West 12C
Victorian Premier League Womens Reserves
Boys' Saturday South 8 Joeys Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Purple
Boys' Sunday West 12B Green
Girls' North-West 13B
Girls' Sunday North 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Red
Boys' Sunday West 12B Red
Girls' South-East 13B
Girls' Sunday West 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Orange
Boys' Sunday East 12C Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow
Girls' East 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' Saturday South 8 Joeys Red
Boys' Sunday East 12C Red
Boys' Sunday South 7 Joeys Blue
Girls' North 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' Saturday East 9 Kangaroos
Boys' Sunday North 12C Blue
Boys' Sunday South 7 Joeys Red
Girls' North-West 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Blue
Girls' South 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Green
Girls' North 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Orange
Girls' North-West 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Green
Boys' Saturday East 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Purple
Girls' South 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Red
Girls' Sunday West 9 Joeys
Boys' Saturday South 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Red
Girls' South-East 13D
Boys' Saturday South 9 Wallabies Green
Boys' Sunday East 12D Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Yellow
Girls' Metropolitan 14B
Girls' South-East 14C
Boys' Saturday South 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 12D Red
Boys' Sunday East 8 Kangaroos
Girls' North 14C
Girls' North-West 15C
Girls' Sunday North 10 Wallabies
Boys' Saturday East 9 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12D
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue
Girls' Sunday South 10 Wallabies
Girls' West 14C
Boys' Saturday East 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12D Blue
Girls' East 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Joeys Red
Boys' Sunday South 12D Red
Boys' Sunday South 8 Kangaroos/Wallabies
Girls' East 14D
Girls' North-West 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 12D
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Blue
Girls' North-West 14D
Girls' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 12E
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Red
Girls' South 14D
Girls' South 15C
Girls' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' Saturday South 9 Joeys Orange
Boys' Sunday East 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12E
Girls' North-West 15B
Girls' Sunday North 10 Joeys Yellow
Boys' Saturday South 9 Joeys Purple
Boys' Sunday East 13A
Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue
Girls' Metropolitan 16A
Girls' South 15D
Girls' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Red
Boys' Sunday North 13A
Girls' Metropolitan 16B
Girls' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 8 Wallabies Red
Boys' Sunday South 13A
Girls' East 16C
Girls' Sunday West 10 Joeys
Boys' Saturday East 10 Kangaroos
Boys' Sunday South-East 13A
Boys' Sunday West 8 Wallabies Blue
Girls' East 16C Blue
Girls' Sunday East 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday East 10 Wallabies
Boys' Sunday West 13A Blue
Boys' Sunday West 8 Wallabies Red
Girls' North 16C
Girls' Sunday West 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Blue
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 13A Red
Girls' North-West 16C
Boys' Sunday East 13B
Boys' Sunday East 8 Joeys Red
Girls' South 16C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 13B Blue
Girls' North-West 17/18B
Boys' Saturday South 10 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13B Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' North-West 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Green
Boys' Sunday South 13B Blue
Girls' South-East 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Orange
Boys' Sunday South 13B Red
Boys' Saturday East 10 Joeys Blue
Boys' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Sunday West 13B Blue
Boys' Saturday East 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday West 13B Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday East 13C Blue
Boys' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 10 Joeys Green
Boys' Sunday East 13C Red
Boys' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Orange
Boys' Saturday South 10 Joeys Red
Boys' Sunday North 13C Green
Boys' Saturday East 11 Kangaroos
Boys' Sunday North 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Purple
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday West 13C Blue
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Yellow
Boys' Sunday West 13C Red
Boys' Sunday East 13D Blue
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 13D Red
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday North 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 13D
Boys' Sunday East 9 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13E
Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 13E Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Green
Boys' Sunday South 13E Red
Boys' Sunday North 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 13E
Boys' East 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Blue
Boys' North 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Green
Boys' South 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 9 Joeys Blue
Boys' West 14A
Boys' East 14B
Boys' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' North 14B Blue
Boys' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' North 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' South 14B Blue
Boys' Sunday North 9 Joeys Green
Boys' South 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Orange
Boys' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' West 14B
Boys' East 14C
Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow
Boys' North 14C Blue
Boys' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' North 14C Red
Boys' Sunday South 9 Joeys Red
Boys' South 14C
Boys' Sunday West 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Green
Boys' West 14C
Boys' East 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Orange
Boys' North 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Red
Boys' South 14D Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow
Boys' South 14D Red
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Green
Boys' West 14D
Boys' South-East 15A
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Red
Boys' West 15A
Boys' North 15B
Boys' Sunday South 10 Kangaroos/Wallabies
Boys' South 15B
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Red
Boys' West 15B
Boys' East 15C
Boys' North 15C
Boys' North 16A
Boys' South 15C Blue
Boys' South 15C Red
Boys' Sunday East 10 Wallabies Green
Boys' West 15C
Boys' East 15D
Boys' North-West 15D
Boys' South 15D
Boys' South-East 16A
Boys' Sunday East 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 10 Wallabies Blue
Boys' West 16A
Boys' East 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Green
Boys' South 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Red
Boys' Sunday West 10 Wallabies Blue
Boys' West 16B
Boys' East 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Green
Boys' North-West 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Orange
Boys' South 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Red
Boys' Metropolitan 17A
Boys' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' South-East 17B
Boys' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Sunday East 10 Joeys Yellow
Boys' West 17B
Boys' Metropolitan 17C
Boys' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Metropolitan 17D
Boys' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' East 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Red
Men's State League 1 North-West
Boys' South 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Yellow
Men's State League 1 North-West Reserves
Boys' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' West 18A
Men's State League 1 South-East
Boys' North-West 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Blue
Men's State League 1 South-East Reserves
Boys' South-East 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Green
Men's State League 2 North-West
Boys' North 18C
Boys' Sunday West 10 Joeys Orange
Men's State League 2 North-West Reserves
Boys' North-West 21A
Boys' Sunday West 10 Joeys Red
Men's State League 2 South-East
Boys' South-East 21A
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Blue
Men's State League 2 South-East Reserves
Boys' Metropolitan 21B
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West Reserves
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow
Men's State League 3 South-East
Boys' Sunday South 11 Kangaroos
Boys' Sunday South 11 Wallabies
Men's State League 3 South-East Reserves
Men's State League 4 East
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Red
Men's State League 4 East Reserves
Men's State League 4 North
Men's State League 4 North Reserves
Men's State League 4 South
Men's State League 4 South Reserves
Men's State League 4 West
Men's State League 4 West Reserves
Men's State League 5 East
Men's State League 5 East Reserves
Men's State League 5 North
Men's State League 5 North Reserves
Men's State League 5 South
Men's State League 5 South Reserves
Men's State League 5 West
Men's State League 5 West Reserves
Women's State League 1 North-West
Women's State League 1 North-West Reserves
Women's State League 1 South-East
Women's State League 1 South-East Reserves
Women's State League 2 North-West
Women's State League 2 South-East
Women's State League 3 East
Women's State League 3 North
Women's State League 3 South
Women's State League 3 West
Women's State League 4 East
Women's State League 4 North
Women's State League 4 South
Women's State League 4 West
Women's State League 5 East
Women's State League 5 North
Women's State League 5 South
Women's State League 5 West
Men's Metropolitan Masters North
Men's Metropolitan Masters West
Metropolitan League 1
Metropolitan League 2 North-West
Metropolitan League 2 South-East
Metropolitan League 3 North-West
Metropolitan League 3 South-East
Metropolitan League 4 North-West
Metropolitan League 4 South-East
Metropolitan League 5 North-West
Metropolitan League 5 South-East
Metropolitan League 6 North-West
Metropolitan League 6 South-East
Metropolitan League 7 North-West
Metropolitan League 7 South-East
Metropolitan League 8 North-West
Metropolitan League 8 South-East
Metropolitan League 9 North-West
Metropolitan League 9 South-East
Boys' Sunday East 7 Kangaroos/Wallabies
Boys' Sunday East 8 Wallabies Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Green
Boys' Sunday North 11 Wallabies Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 11 Wallabies Yellow
Boys' Sunday West 11 Wallabies Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Orange
Boys' Sunday North 11 Joeys Blue
Boys' Saturday South 11 Joeys Blue
Boys' Sunday North 11 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Green
Boys' Saturday South 11 Joeys Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Green
Boys' Sunday South 11 Joeys
Boys' Saturday South 11 Wallabies Green
Boys' Saturday South 11 Wallabies Blue
Boys' Saturday South 11 Wallabies Red
Boys' Saturday East 11 Joeys Green
Boys' Saturday East 11 Joeys Red
Boys' Sunday East 11 Joeys Green
Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow
Boys' Saturday East 11 Wallabies
Boys' Sunday East 11 Wallabies Red
Boys' Sunday East 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Blue
Girls' Sunday South 11 Joeys Red
Girls' Sunday South 11 Wallabies
Girls' Sunday East 11 Joeys
Girls' Sunday North 11 Wallabies
Girls' Sunday South 11 Joeys Blue
Girls' Sunday West 11 Joeys Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Red
Girls' Sunday West 11 Joeys Red
Fixtures/Results
Men's State League 3 North-West Reserves
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
Goals
Yellow Cards
Red Cards
A Hassan
Sunbury United FC
13
3
9
A Chivers
Epping City SC
10
2
5
K Atkinson
Sunbury United FC
12
3
5
T Wright
Brunswick Zebras FC
10
5
1
A Mebrahtu
Brunswick Zebras FC
7
4
B Lianhmung
Point Cook FC
14
2
4
D Lannen
Sebastopol Vikings SC
10
4
J O'Dwyer
Brunswick Zebras FC
11
9
4
1
M Basilone
Sunbury United FC
13
1
4
N Maggi
Sebastopol Vikings SC
12
3
4
1
A Webster
Laverton FC
13
1
3
A Takasaki
Brunswick Zebras FC
9
8
3
C Furlong
Altona North SC
10
3
1
C Bertoldi
Diamond Valley United SC
8
2
3
1
D Liberatos
Epping City SC
13
3
F Fernandez
Laverton FC
9
2
3
J Fernandes
Epping City SC
11
1
3
1
J Sumaili
Point Cook FC
13
3
L Stefanovski
Williamstown SC
12
3
L D Amicis
Heidelberg Eagles SC
5
3
M Czapnik
Sunbury United FC
14
3
3
R Barker
Williamstown SC
11
13
3
A Castillo
Laverton FC
12
2
A Kullo
Point Cook FC
14
4
2
A Dobraszkiewicz
Epping City SC
11
4
2
1
B Martinez
Sebastopol Vikings SC
8
2
C Nikoloski
Bundoora United FC
9
2
C Velardi
Diamond Valley United SC
11
2
C Acuna
Laverton FC
10
2
C Maxwell
Sunbury United FC
13
4
2
D Smoljko
Altona North SC
5
1
2
E Formosa
Williamstown SC
13
2
2
F Zajac
Point Cook FC
9
2
H Abdulovski
Western Eagles SC
12
2
2
H Cavus
Diamond Valley United SC
12
2
J Santinon
Epping City SC
6
2
J Damons
Altona North SC
11
2
J Makin
Williamstown SC
10
1
2
J Lamb
Bundoora United FC
13
2
2
K Filli
Heidelberg Eagles SC
7
2
2
K Sangas
Epping City SC
14
2
L Rengthlang
Point Cook FC
11
2
1
L Kopij
Western Eagles SC
10
2
L Cittadini
Bundoora United FC
13
2
L Muscat
Western Eagles SC
13
2
M Kocovic
Heidelberg Eagles SC
14
3
2
M Owen
Sunbury United FC
9
2
M Watanabe
Altona North SC
7
2
P Tsotra
Bundoora United FC
13
1
2
S Said
Point Cook FC
11
2
2
S Arandez
Williamstown SC
8
1
2
S Minchin
Diamond Valley United SC
11
2
1
S Millardship
Sunbury United FC
13
2
S Gordon
Sunbury United FC
14
2
Y Salievski
Heidelberg Eagles SC
7
2
A Vranesic
Sebastopol Vikings SC
6
1
A Borrelli
Altona North SC
11
3
1
A Viscio
Williamstown SC
8
4
1
A Ibisevic
Western Eagles SC
4
1
A Martinez
Laverton FC
5
3
1
A Elesa
Bundoora United FC
9
4
1
A Exarhos
Bundoora United FC
2
1
A Pasuksakul
Diamond Valley United SC
9
1
A Brima
Sunbury United FC
4
1
1
B Anderson
Diamond Valley United SC
11
1
B Oussayfi
Heidelberg Eagles SC
13
1
1
B Jones
Brunswick Zebras FC
3
1
B Dundovic
Laverton FC
6
2
1
B Gorgievski
Laverton FC
8
2
1
B Mudzikitiri
Sebastopol Vikings SC
2
1
C Garley
Altona North SC
2
1
C Onans
Bundoora United FC
10
5
1
C Segura
Laverton FC
3
2
1
D Marasco
Diamond Valley United SC
3
1
D Pavez
Laverton FC
3
1
D A G Tobon
Epping City SC
3
1
D Anderson
Sebastopol Vikings SC
3
1
D Papoulias
Diamond Valley United SC
13
4
1
D D Bol
Sebastopol Vikings SC
11
1
F Carrasset-Galvez
Laverton FC
9
2
1
F Kopij
Western Eagles SC
14
2
1
F Campion
Brunswick Zebras FC
12
11
1
G Mockridge
Point Cook FC
7
1
H Hassani
Western Eagles SC
12
1
1
H Koch
Epping City SC
13
2
1
I Ebrahim
Bundoora United FC
10
1
1
J Bhowan
Altona North SC
3
1
J Ignatidis
Bundoora United FC
1
1
J Serovski
Williamstown SC
11
1
J Dost
Heidelberg Eagles SC
2
1
J Sokolov
Altona North SC
14
3
1
J Lim-I
Laverton FC
5
1
1
J Blicharz
Western Eagles SC
10
1
J Mclean
Point Cook FC
13
8
1
K Mostowski
Western Eagles SC
14
12
1
K Shookry
Bundoora United FC
11
1
K Tran
Laverton FC
*
2
1
K Dobraszkiewicz
Western Eagles SC
3
1
1
K Thang
Point Cook FC
11
1
1
L Everett
Brunswick Zebras FC
9
2
1
L Alvarado
Laverton FC
13
1
L Calandrella
Western Eagles SC
14
1
M Tavolaro
Brunswick Zebras FC
13
1
1
M Strasser
Altona North SC
8
7
1
M Babic
Williamstown SC
11
1
1
M A Amarah
Diamond Valley United SC
6
1
1
M Duiker
Diamond Valley United SC
10
2
1
M Stevoski
Point Cook FC
4
1
1
M Davis
Sunbury United FC
14
1
M Abdelgabbar
Laverton FC
8
3
1
M Miri
Sunbury United FC
2
1
M Mahmoud
Heidelberg Eagles SC
7
1
N Ahmed
Epping City SC
6
1
N Ghalandar
Diamond Valley United SC
6
1
N Abebe
Heidelberg Eagles SC
4
1
N Avgoulis
Laverton FC
14
2
1
P A Tiktikakis
Altona North SC
6
1
1
P Barresi
Sebastopol Vikings SC
2
1
1
P Matthews
Sunbury United FC
11
3
1
Q Peldys
Sebastopol Vikings SC
12
1
R Barbieri
Altona North SC
11
1
R Najdovski
Epping City SC
1
1
R Cotterill
Altona North SC
9
1
1
R Maylin
Altona North SC
3
2
1
S Rubio
Laverton FC
1
1
S Wilson
Sunbury United FC
14
1
S Wright
Brunswick Zebras FC
2
1
S Miekus
Western Eagles SC
6
1
S Boakye
Epping City SC
2
1
S Suleman
Heidelberg Eagles SC
3
1
1
S Nair
Altona North SC
9
1
1
S Guch
Altona North SC
11
1
S Bettiol
Brunswick Zebras FC
3
1
1
S Stojanoski
Bundoora United FC
11
6
1
T Knott
Sunbury United FC
12
3
1
T Wood
Williamstown SC
12
1
T Howard
Heidelberg Eagles SC
14
1
T Harriman
Diamond Valley United SC
9
1
1
T Charles
Heidelberg Eagles SC
10
3
1
A Burke
Brunswick Zebras FC
1
1
A Ahmed
Point Cook FC
13
1
A Sandhu
Altona North SC
1
A Sandhu
Altona North SC
11
1
A Eldridge
Brunswick Zebras FC
11
1
A Gazic
Sunbury United FC
1
1
A Grbevski
Bundoora United FC
6
2
A Markovic
Point Cook FC
8
A Calcagno
Epping City SC
1
A Pitfield
Brunswick Zebras FC
3
2
A Xibrraku
Heidelberg Eagles SC
11
A Bakri
Heidelberg Eagles SC
1
A Ahmed
Point Cook FC
3
A Suljic
Heidelberg Eagles SC
1
A Cleland
Heidelberg Eagles SC
3
A Naresh
Bundoora United FC
1
A Petkoski
Point Cook FC
1
A Verratti
Brunswick Zebras FC
9
1
A Yousif
Bundoora United FC
2
2
A Markovski
Epping City SC
6
2
A Bolonis
Williamstown SC
7
3
A Parker-Benton
Sunbury United FC
10
A D L Plaza-Sanchez
Laverton FC
3
A Dang
Laverton FC
2
A Lay
Heidelberg Eagles SC
4
1
A Simonovski
Bundoora United FC
12
A Maxwell-Ragatz
Sebastopol Vikings SC
7
A Nguyen
Williamstown SC
2
A Holovka
Diamond Valley United SC
12
A Komso
Western Eagles SC
10
2
A Maggi
Sebastopol Vikings SC
10
A Metin
Williamstown SC
9
3
A Mwinyi
Point Cook FC
1
1
A Lymn
Point Cook FC
4
A Athian
Heidelberg Eagles SC
3
A Feltrin
Heidelberg Eagles SC
2
2
B Degal
Altona North SC
2
B Adams
Brunswick Zebras FC
2
B Richardson
Sunbury United FC
1
B Weir
Williamstown SC
8
B Debebe
Laverton FC
8
B Feld
Williamstown SC
1
B Tan
Williamstown SC
2
B Tuovinen
Sebastopol Vikings SC
8
B Biak
Point Cook FC
11
3
B P Panta
Epping City SC
1
B Kouis
Bundoora United FC
5
B Gonzalez
Laverton FC
12
1
C Rose
Heidelberg Eagles SC
7
C D Vincenzo
Altona North SC
3
C Bedford
Heidelberg Eagles SC
4
C Kovas
Brunswick Zebras FC
12
6
C Panayiotou
Brunswick Zebras FC
7
C Jessop
Laverton FC
3
C Hayes
Brunswick Zebras FC
5
1
C Maggi
Sebastopol Vikings SC
8
C Poots
Point Cook FC
5
C Murray
Laverton FC
10
C Monga
Heidelberg Eagles SC
7
D Eastman
Diamond Valley United SC
8
D D Rozario
Laverton FC
2
1
1
D Hume
Point Cook FC
1
1
D Sweeney
Western Eagles SC
1
1
D Vetrone
Altona North SC
1
D Santospirito
Williamstown SC
2
D Angelkovski
Bundoora United FC
12
1
D Gabriel
Heidelberg Eagles SC
8
D Todaro
Altona North SC
5
D Leppard
Epping City SC
4
D Biritz
Point Cook FC
2
D Chien
Heidelberg Eagles SC
6
D Kurspahic
Epping City SC
12
4
D Wanjiku
Heidelberg Eagles SC
1
D Dioudis
Western Eagles SC
5
D Mwarabu
Point Cook FC
3
D D Via
Brunswick Zebras FC
3
D Renquin
Brunswick Zebras FC
3
E Cockayne-Goodin
Altona North SC
8
E Moquet
Heidelberg Eagles SC
4
E Cornetta
Epping City SC
2
E Kasanga
Point Cook FC
4
2
E Roccioletti
Brunswick Zebras FC
3
1
E A F Navarro
Laverton FC
4
2
E Taddese
Laverton FC
4
2
E Hayes
Williamstown SC
11
E Kibell
Altona North SC
3
E Decke
Heidelberg Eagles SC
9
F Singh
Epping City SC
1
F Maksimovic
Sunbury United FC
14
F Radic
Williamstown SC
12
1
F Caballero
Brunswick Zebras FC
8
G Tavolaro
Brunswick Zebras FC
11
G Kenik
Heidelberg Eagles SC
5
G Masudi
Point Cook FC
3
H Tran
Laverton FC
3
1
H Coloe-Fisher
Sebastopol Vikings SC
6
H Sze
Heidelberg Eagles SC
1
H Sultani
Epping City SC
1
H Ntakirutimana
Epping City SC
1
I Anderson
Sunbury United FC
9
I Abdillahi
Point Cook FC
1
I Fagridas
Laverton FC
5
2
I Rasmussen
Sebastopol Vikings SC
12
I Tuimuk
Point Cook FC
4
J Camilleri
Laverton FC
2
2
J Stewart
Diamond Valley United SC
13
J Theodoridis
Diamond Valley United SC
1
J Tuovinen
Sebastopol Vikings SC
12
J Prakash
Altona North SC
8
J Dove
Laverton FC
1
J Sammut
Point Cook FC
1
J Sutera
Altona North SC
13
3
J Feeney
Sebastopol Vikings SC
13
J Nagra
Western Eagles SC
9
1
J Luo
Brunswick Zebras FC
11
J Ryan
Brunswick Zebras FC
1
J Najdovski
Western Eagles SC
2
J Veljanovski
Epping City SC
7
3
J Hogan
Williamstown SC
9
1
J P M Elonga
Altona North SC
2
J Meyer
Sebastopol Vikings SC
12
J D Pasquale
Epping City SC
7
1
J Assou
Sebastopol Vikings SC
1
J Horvat
Altona North SC
3
J A G Diaz
Heidelberg Eagles SC
2
J Olguin-Reyes
Altona North SC
8
J Fraietta
Altona North SC
11
J Emonson
Sunbury United FC
11
1
J Cardamone
Western Eagles SC
13
2
J Bryson
Epping City SC
14
J R Rodriguez
Laverton FC
6
J Camacho
Heidelberg Eagles SC
12
1
J Vargas
Laverton FC
1
J Sandoval
Laverton FC
2
1
J Sobierai
Bundoora United FC
5
K Kaddour
Laverton FC
1
K Luzar
Western Eagles SC
9
K Ioannidis
Epping City SC
7
K Surbevski
Western Eagles SC
2
L Blizzard
Diamond Valley United SC
10
2
L Stavrevski
Brunswick Zebras FC
6
L Cinzah
Laverton FC
4
L Stergkou
Heidelberg Eagles SC
1
L Misenga
Heidelberg Eagles SC
2
L Bruno
Epping City SC
12
1
L Corrado
Laverton FC
5
L Paz
Bundoora United FC
2
L Pennella
Diamond Valley United SC
13
L Bulboa
Laverton FC
3
1
L Cavalcante
Williamstown SC
6
L Bosco
Bundoora United FC
4
L Folly
Sebastopol Vikings SC
1
M Furlong
Western Eagles SC
1
M S E Betancourt
Heidelberg Eagles SC
1
M Tavolaro
Epping City SC
5
M Caruana
Epping City SC
1
M Lynch
Sebastopol Vikings SC
8
1
M Foster
Brunswick Zebras FC
2
M Bielski
Western Eagles SC
1
M Frisina
Brunswick Zebras FC
10
4
M Loverso
Williamstown SC
2
M Bonic
Western Eagles SC
4
M Kowalski
Western Eagles SC
1
1
M Slodyczka
Western Eagles SC
4
2
1
M Biondo
Bundoora United FC
9
4
M Coleiro
Bundoora United FC
8
3
M Lodkowski
Western Eagles SC
3
3
M Heringuez
Brunswick Zebras FC
3
M Ong
Laverton FC
4
M Bogeski
Epping City SC
1
M Majuan
Heidelberg Eagles SC
5
M Daglaras
Diamond Valley United SC
10
M Dimozantos
Sunbury United FC
8
1
M Ivanovic
Western Eagles SC
6
M Scarcella
Heidelberg Eagles SC
6
M Reid
Western Eagles SC
1
M Popovski
Bundoora United FC
9
1
M Hussein
Heidelberg Eagles SC
4
M Mohamed
Sunbury United FC
1
M Bellahcene
Brunswick Zebras FC
2
M Cullen
Williamstown SC
1
M Khedher
Diamond Valley United SC
2
M Daniel
Bundoora United FC
8
M Kamara
Heidelberg Eagles SC
1
N Bowman
Sunbury United FC
10
N Kapandula
Bundoora United FC
7
1
N Cornetta
Epping City SC
3
N Karabetsos
Bundoora United FC
8
N Naskovski
Epping City SC
2
N Woolward
Williamstown SC
4
N M A Figueroa
Laverton FC
10
8
N Ngo
Point Cook FC
2
1
O Petlevski
Epping City SC
9
1
O Soto
Laverton FC
5
4
O Szulc
Williamstown SC
10
1
O Garrah
Heidelberg Eagles SC
2
O Black
Williamstown SC
12
O M Accensi
Heidelberg Eagles SC
2
O Najdovski
Diamond Valley United SC
1
P ( Kostogiannis
Epping City SC
12
1
P Malaj
Heidelberg Eagles SC
8
P Giannopoulos
Brunswick Zebras FC
1
P Koukouvaos
Williamstown SC
1
P Kiazolu
Altona North SC
1
P Dossis
Brunswick Zebras FC
6
2
P Gidley
Diamond Valley United SC
12
1
P Chugha
Altona North SC
10
P Sholapurkar
Point Cook FC
4
R Tshibasu
Bundoora United FC
5
3
R Pantalleresco
Altona North SC
4
1
R Andrews
Epping City SC
3
R Ishida
Heidelberg Eagles SC
5
R Saglam
Diamond Valley United SC
2
R Hassan
Heidelberg Eagles SC
1
R Mcnamara
Williamstown SC
2
R Chelchowski
Western Eagles SC
2
3
R Locaso
Epping City SC
3
1
R Phlorides
Bundoora United FC
1
R Comito
Western Eagles SC
8
R Davies
Sunbury United FC
2
R Watanabe
Epping City SC
1
S Ali
Heidelberg Eagles SC
1
S Kolay
Diamond Valley United SC
1
S Hasoonizadeh
Epping City SC
1
S Swinney
Point Cook FC
2
S Lecaros
Laverton FC
1
S Rivera
Epping City SC
2
S Kapela
Brunswick Zebras FC
3
2
S Carter
Sebastopol Vikings SC
13
S K Keung
Western Eagles SC
8
S Frimpong
Heidelberg Eagles SC
1
S Garg
Point Cook FC
1
S Roman
Western Eagles SC
8
S Fabbian
Altona North SC
2
S Totakhil
Heidelberg Eagles SC
3
T Makhubele
Point Cook FC
10
1
T Streader
Brunswick Zebras FC
5
2
T Salzano
Brunswick Zebras FC
8
3
T Lannen
Sebastopol Vikings SC
3
1
T Nijhof
Sebastopol Vikings SC
7
1
T Smith-Grant
Sunbury United FC
1
T Scarcella
Heidelberg Eagles SC
1
1
W Mohamed
Heidelberg Eagles SC
5
W Kerr
Diamond Valley United SC
9
W Larosa
Epping City SC
2
Y Sumaili
Point Cook FC
10
7
Y Abaraya
Sunbury United FC
4
2
Y Hirsi
Point Cook FC
1
Y Elmi
Epping City SC
1
Z Steegstra
Sebastopol Vikings SC
4
Z Fredman
Diamond Valley United SC
11
1
Z Mcaninly
Sebastopol Vikings SC
1
Z Jessop
Laverton FC
3
2
Z Bukhari
Altona North SC
3
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started