Football West
Fixtures/Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football West
/
Australia Cup
Filter by season
2023
2022
2021
2020
Filter by competition
Select a Competition
10s Blue North/Central
10s Orange (Metro)
11s Orange (North)
11s Purple - Emus
11s Purple - Parrots
11s Red (Metro)
11s Yellow - Bilbies
12s Girls Possums/Parrots
12s Orange South
12s Purple Bilbies
12s Purple Parrots
12s White - North
13's Junior Cup
14's Girls Junior Cup
14's Junior Cup
14s - Girls Div 4
14s - North Div 3
14s - South Div 2
14s - South Div 3
15's Junior Cup
15s - Div 2
16's Girls Junior Cup
16's Junior Cup
16s - Div 4
16s - Div 5
16s - Girls Div 3
18's Junior Cup
2022 Australian Masters Games
2022 Friendly Games Amateur
2022 Friendly Games Juniors
2022 Friendly Games Masters
2022 Friendly Games Metro
2022 Friendly Games NPL
2022 Friendly Games State League
2022 Gold Fields WA State Futsal Tournament
2022 North West Championships - Friendlies
2022 North West Championships - U11
2022 North West Championships - U13
2022 North West Championships - U9
8s Yellow - Dolphins
8s Yellow - Koalas
9s Blue Bilbies
9s Yellow - Dolphins
Australia Cup
Belt Up Masters North Premier
Belt Up Masters Over 55
Belt Up Masters South Division 1
Belt Up Metro South Division 4
Equal Footingball Division
Hyundai Womens Amateur Night Series
Hyundai Womens State League Night Series
MiniRoos Clusters 13
PAN Cup Juniors
PAN Cup Masters
PAN Cup Seniors
Trandos Cup 2022
WA Futsal Teachers Tournament
8s Blue - Emus
8s Blue - Dingoes
8s Blue - Koala
8s Girls
8s Purple - Bilbies
8s Purple - Dingoes
8s Purple - Emus
8s Purple - Parrots
8s Purple - Wombats
8s Yellow - Wombats
State Reserves Cup
8s Yellow - Bilbies
State League Inter-Divisional Promotion Playoffs
State U18 Cup
8s Yellow - Dingoes
State League Division 1
8s Yellow - Emus
State League Division 1 Reserves
8s Yellow - Parrots
State League Division 1 - U18
State League Division 2
9s Blue - Dingoes/Parrots
State League Division 2 Reserves
State League Division 2 - U18
9s Blue - Emus
10s White - Bilbies
10s White - Parrots
MiniRoos Clusters 11
Hyundai Women's State League
Hyundai Women's Amateur League Division 1
Hyundai Women's Amateur League Division 2
Hyundai Women Metro North Division 1
Hyundai Women Metro North Division 2
Hyundai Women Metro North Division 3
Hyundai Women Metro South Division 1
Hyundai Women Metro South Division 2
Hyundai Women Metro South Division 3
Hyundai Women's State Cup
Hyundai Women's Metropolitan Cup
Belt Up Amateur Premier Division
Belt Up Amateur Premier Division Reserves
Belt Up Amateur Division 1
Belt Up Amateur Division 1 Reserves
Belt Up Amateur Division 2
Belt Up Amateur Division 2 Reserves
Belt Up Amateur Division 3
Belt Up Amateur Division 3 Reserves
Belt Up Amateur Division 4
Belt Up Amateur Division 4 Reserves
Belt Up Amateur Cup
Belt Up Amateur Reserves Cup
Belt Up Metro Premier Division
Belt Up Metro North Division 1
Belt Up Metro North Division 2
Belt Up Metro North Division 3
Belt Up Metro North Division 4
Belt Up Metro North Division 5
Belt Up Metro South Division 1
Belt Up Metro South Division 2
Belt Up Metro South Division 3
Belt Up Men's Metropolitan Cup
Belt Up Masters North Division 1
Belt Up Masters North Division 2
Belt Up Masters South Premier
Belt Up Masters South Division 2
Belt Up Masters Over 45 North A
Belt Up Masters Over 45 North B
Belt Up Masters Over 45 North C
Belt Up Masters Cup
Belt Up Masters Over 45 South A
Belt Up Masters Over 45 South B
Belt Up Over 45s Masters Cup
12s Yellow - Bilbies
12s Blue
12s Green (North)
12s White - South Central
12s Orange North
12s Yellow - Emus
12s Yellow - Koala
12s Yellow - Parrots
12s Purple - Koala
12s Purple - Dingoes
13s - Div 1
13s - Div 2
13s - North Div 1
13s - North Div 2
13s - North Div 3
13s - South Div 1
13s - South Div 2
13s - South Div 3
14s - Div 1
14s - Div 2
14s - North Div 1/North Div 2
14s - South Div 1
15s - Div 1
15s - South Div 1
15s - North Div 1
15s - North Div 2
16s - Div 1
16s - Div 2
16s - Div 3
MiniRoos Clusters 1
MiniRoos Clusters 10
MiniRoos Clusters 2
MiniRoos Clusters 3
MiniRoos Clusters 4
MiniRoos Clusters 6
MiniRoos Clusters 7
18s - Div 1
MiniRoos Clusters 8
18s - Div 2
MiniRoos Clusters 9 & 12
18s - Div 3
18s - Div 4
MiniRoos Clusters 5
14s - Girls Div 1
14s - Girls Div 2
14s - Girls Div 3
16s - Girls Div 1
16s - Girls Div 2
8s Purple - Koala
9s Purple - Emus
9s Yellow - Bilbies
9s Yellow - Parrots
9s Yellow - Possums
9s Yellow - Koalas
9s Yellow - Wombats
9s Purple - Bilbies
9s Purple - Wombats
9s Purple - Dingoes
9s Purple - Parrots
9s Yellow - Dingoes
9s Yellow - Emus
9s Yellow - Echidnas
9s Purple - Koalas
10s Blue South/Central
10s Purple - Wombats
10s Green (Metro)
10s Purple - Dingoes
10s Red
10s Purple - Emus
10s Yellow - Koala
10s Girls - Bilbies
10s Girls - Dingoes/Parrots
10s Girls - Emus
10s Purple - Bilbies
10s Yellow - Parrots
10s Yellow - Bilbies
10s Yellow - Dingoes/Dolphins
10s Yellow - Wombats
11s Blue (North Central)
11s Blue (South Central)
11s Green (North)
11s Green/Orange (South)
12s Green (South)
11s Purple - Bilbies
11s Purple - Dingoes
11s Purple - Wombats
11s Yellow - Dingoes/Emus
11s Yellow - Koalas
11s Yellow - Parrots
11s White - Bilbies
11s White - Dingoes
11s White - Parrots
12s Girls - Dingoes/Dolphins
12s Girls - Bilbies
12s Girls - Emus
Mens State League Night Series
Belt Up Amateur Night Series
Fixtures/Results
Australia Cup
Fixture
Results
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
A Bafobusha
Inglewood United
3
1
1
B N Shamaki
Western Knights
3
2
1
1
J Mirco
Bayswater City SC
4
2
1
M Singh
Curtin University FC
1
1
1
M Norman
Murdoch University Melville FC
4
1
1
R D Borrello
Inglewood United
3
1
R Malton
Stirling Lions FC
2
1
1
T Southgate
Bayswater City SC
4
1
1
T Hill
Sorrento FC
3
1
1
1
Y Gharsallah
Armadale SC
4
1
Z Byrne
Mandurah City FC
2
1
A Coslani
Gosnells City FC
2
1
A Fretwell
Emerald FC
2
A Louttit
Wanneroo City SC
2
A Roberts
North Beach SC
1
A Bright
South West Pheonix FC
1
A Abdulgafar
Chipolopolo Inc
1
1
A Mohaseli
Hamersley Rovers
1
A Farah
Northern City
1
A Osman
Armadale SC
4
1
3
A Osman
Northern City
1
A Onamade
Murdoch University Melville FC
2
A Cheng
South Perth United SC
1
A Duot
Hamersley Rovers
1
A Blewett
Gosnells City FC
1
A Buckingham
Quinns FC
1
A Falcone
Balcatta Etna FC
1
A Fields
Murdoch University Melville FC
4
1
1
A Harris
Western Knights
4
A O'Neill
Kingsley Westside FC
2
1
1
A Hoddy
Gosnells City FC
2
A Ciampini
Fremantle City FC
1
A Cichocki
Swan United FC
1
A Jelenovic
Armadale SC
5
1
1
A Giyanto
Mandurah City FC
1
A Abdu-El-Farag
Emerald FC
1
A Diriye
Chipolopolo Inc
1
A Mohamed
Northern City
1
A Holloway
Wanneroo City SC
2
1
A Formston
Gwelup Croatia
2
A Kamarmohter
Kwinana United SC
1
A Guot
Jaguar FC
1
A Carroll
Gosnells City FC
2
A Reidy
Carramar Shamrock Rovers FC
1
A Hall
Curtin University FC
2
A Radonich
Canning City FC
1
A C Ayala
Kwinana United SC
1
A Krusaroski
Stirling Lions FC
2
A Norris
Ashfield SC
1
A Patarov
Ashfield SC
2
A D A Basto
Cockburn City SC
4
1
A D Girolamo
Perth AFC
1
A Galipo
Morley-Windmills SC
1
1
A Godfrey
South Perth United SC
2
A Mclean
Forrestfield United
1
A Moffatt
UWA Nedlands FC
2
A Morgan
Sorrento FC
4
1
A Pietroniro
UWA Nedlands FC
2
A Santos
Joondanna Blues FC
1
A Sbrocco
Ballajura AFC
1
A Silla
Perth SC
1
A Christodoulakis
Floreat Athena FC
1
1
A Dunn
Inglewood United
2
A Fisher
Armadale SC
5
A Grayson
Mandurah City FC
2
1
A Hogg
Curtin University FC
1
A Ishida-Livings
Inglewood United
2
A Kretowicz
North Beach SC
1
A Tanevski
Stirling Lions FC
3
A Tilenni
South Perth United SC
1
A Webber
South Perth United SC
1
A Wheelhouse
Joondalup United FC
1
A Brincat
Mandurah City FC
1
A Gholami
Perth SC
2
A Khateri
Ashfield SC
1
A S Daulatshahe
Armadale SC
1
A Gomes
Swan United FC
1
A Sheriff
Canning City FC
1
A Kujovic
Northern City
1
A Ajan
Balcatta Etna FC
1
A Dige
Northern City
1
A Gama
Balga SC
1
1
A Flint
Joondalup United FC
1
A Harold
Forrestfield United
1
1
A Higgins
Perth RedStar
1
A Murray
Mandurah City FC
1
1
A Palmer
Floreat Athena FC
1
1
A Scaldaferro
Olympic Kingsway SC
1
A Wood
Emerald FC
3
4
1
A A Rivera
Armadale SC
5
5
1
A Christie
Curtin University FC
1
1
1
A Jukic
Perth AFC
2
1
A Jackson
Olympic Kingsway SC
1
A Lance
Inglewood United
1
A Mihalj
Ashfield SC
2
1
A Skorich
Cockburn City SC
5
1
A Taylor
Joondalup United FC
1
A Terpkos
UWA Nedlands FC
1
A Topini
Balcatta Etna FC
1
1
A Guarino
Cockburn City SC
1
A Russo
Curtin University FC
2
1
A Dau
Stirling Lions FC
1
A Gauld
Yanchep United FC
1
A Harrison
Ballajura AFC
1
A Sippits
Morley-Windmills SC
1
1
A Corker
Joondalup City
1
A Hwight
Western Knights
1
A Nelson
Stirling Lions FC
3
1
A Darley
North Beach SC
1
A Richardson
Forrestfield United
1
1
A Dragun
Joondalup United FC
2
1
A J Santa
Jaguar FC
1
A Deng
Balga SC
1
A Kanneh
Fremantle City FC
1
B May
Yanchep United FC
1
B Salmon
Kingsley Westside FC
2
B Prufer
Subiaco AFC
1
B Coulter
Western Knights
2
1
B Ford
Balcatta Etna FC
1
B Godfrey
South Perth United SC
2
B Hinshelwood
Quinns FC
2
1
B Johns
Joondalup United FC
2
1
B Parry
Forrestfield United
1
B Pellizzari
Murdoch University Melville FC
4
B Reynolds
North Beach SC
1
B Robson
Carramar Shamrock Rovers FC
1
B Steele
Floreat Athena FC
1
B Wantee
Balga SC
3
1
B Campbell
Western Knights
4
1
B Davis
Subiaco AFC
1
B Entwistle
Ashfield SC
2
B Greaves
Rockingham City FC
1
B Hamilton
South Perth United SC
1
B Howe
Murdoch University Melville FC
2
B Radonich
Cockburn City SC
2
B Ratajczak
Bayswater City SC
2
B Toy
Northern City
1
B Muteto
Chipolopolo Inc
1
B Argalioglu
Northern City
1
1
B Orr
Fremantle City FC
1
B Andrews
Ballajura AFC
1
B Quinncroft
Balcatta Etna FC
1
B Govan
Perth RedStar
1
B Adams
Gosnells City FC
1
B Pritchard
Gosnells City FC
2
1
B Mamudi
Balga SC
3
3
B Mccrone
Dianella White Eagles
1
B Ninkovic
Dianella White Eagles
1
B Kiprop
Chipolopolo Inc
1
B Mcdonald
Joondalup United FC
1
B Allen
Canning City FC
1
B North
South Perth United SC
2
B Skea
Joondanna Blues FC
1
B Rodriguez
Yanchep United FC
1
B Burton
South Perth United SC
1
B Baker
Cockburn City SC
3
1
B Rintoul
Wanneroo City SC
1
B Borzecki
Swan United FC
1
B Quick
Stirling Lions FC
3
B Corey
Joondalup City
1
B Patterson
Fremantle City FC
1
1
B Rae
Gosnells City FC
1
1
B Brown
Rockingham City FC
1
1
B Langan
Inglewood United
1
B Barra
Maddington White City SC
1
B Ahn
Sorrento FC
4
C Cooper
Quinns FC
1
C Sheedy
Western Knights
2
C Baker
Cockburn City SC
4
1
C Barry
South Perth United SC
1
C Charlton
Joondanna Blues FC
1
C Lack
Kingsley Westside FC
2
C Mccaskie
Curtin University FC
1
C Mellowship
Inglewood United
2
C Speed
Morley-Windmills SC
1
1
1
C Oconnell
Olympic Kingsway SC
1
C Whitney
Stirling Lions FC
3
1
2
C Anderson
Swan United FC
1
C Bishop
Kingsley Westside FC
2
C Hewitt
Canning City FC
1
C Yorke
Western Knights
2
C Giuffre
Balcatta Etna FC
1
C Quinn
Emerald FC
3
C Perez
Maddington White City SC
1
1
1
C Nilson
Inglewood United
3
2
C Banda
Chipolopolo Inc
1
C Breen
UWA Nedlands FC
2
1
C Parry
Fremantle City FC
1
1
C Sibomana
Northern City
1
C Bird
South Perth United SC
1
C Kenna
Armadale SC
1
C Mcleod
Dianella White Eagles
1
C Bah
Armadale SC
2
C Dau
Perth RedStar
1
C Kong
Jaguar FC
1
C Balazs
Morley-Windmills SC
1
C Marshall
Swan United FC
2
C Miraudo
Subiaco AFC
1
C Yao
Perth SC
1
C Jackson
Sorrento FC
4
5
1
C Judge
North Beach SC
1
C Michael
Western Knights
1
C Sutton
Curtin University FC
2
1
C Thackray
Fremantle City FC
1
C Tilson
Inglewood United
3
C Vaenas
Murdoch University Melville FC
4
2
1
C Guest
Subiaco AFC
1
C Hirrell
Olympic Kingsway SC
1
C Hoey
Carramar Shamrock Rovers FC
1
C Byrne
Olympic Kingsway SC
1
C Corr
Joondanna Blues FC
1
C Salinger
Gwelup Croatia
1
C Arnez
North Beach SC
1
C Sutton
Balcatta Etna FC
1
C Bingham
Stirling Lions FC
1
C Aitken
South Perth United SC
2
C Lynch
Kingsley Westside FC
1
C Manley
South Perth United SC
2
1
C Thurston
Armadale SC
3
C Dolan
Wanneroo City SC
1
C Kavanagh
Gosnells City FC
2
2
C Lally
Emerald FC
1
1
C Mccann
Ashfield SC
2
C Mckee
Dianella White Eagles
1
1
C O'Driscoll
Jaguar FC
1
C Barclay
South West Pheonix FC
2
1
C Towle
Fremantle City FC
1
C Barker
Mandurah City FC
1
1
C Downes
Emerald FC
1
C Hollingsworth
Balga SC
1
C Polo
Maddington White City SC
1
C Ramirez
Joondanna Blues FC
1
C Griffin
Ballajura AFC
1
C Wreglesworth
Joondalup United FC
1
1
C Sharrock
Gwelup Croatia
2
D Navarro
Canning City FC
1
D Barton
Perth AFC
2
D Clarkson
South West Pheonix FC
2
1
1
D Coggins
Ballajura AFC
1
D Coletta
Wanneroo City SC
1
D Corbett
Joondalup United FC
1
D Davey
Curtin University FC
2
D Dols
Cockburn City SC
4
D Dyson
Joondalup City
1
D Faichney
Gwelup Croatia
2
1
D Fretwell
Mandurah City FC
1
D Harrison
Olympic Kingsway SC
1
D Katz
Subiaco AFC
1
D Kimberley
Yanchep United FC
1
1
D Marques
Curtin University FC
2
D Nocciolino
Curtin University FC
2
1
D Pearce
Carramar Shamrock Rovers FC
1
D Robinson
Cockburn City SC
4
3
1
D Santich
Cockburn City SC
5
2
1
D Tait
Murdoch University Melville FC
4
1
D Wentworth
Emerald FC
1
D Zivkovic
Perth SC
1
1
D Markovic
Wanneroo City SC
1
D O'Shea
Morley-Windmills SC
1
D Elhamra
Rockingham City FC
1
D M Nally
UWA Nedlands FC
1
D Kavanagh
Wanneroo City SC
1
D Glynn
Joondanna Blues FC
1
D Ristoski
Gwelup Croatia
2
D O Riordan
Kingsley Westside FC
2
2
D Nicol
Perth RedStar
1
D Platten
Forrestfield United
1
D Araya
Cockburn City SC
5
D Brownlees
Joondanna Blues FC
1
1
D Foster
Swan United FC
1
1
D Hardy
South Perth United SC
1
D Keenan
Olympic Kingsway SC
1
D Musa
Jaguar FC
1
D Perich
Olympic Kingsway SC
1
D Sarria
Maddington White City SC
1
D Sturiale
Joondanna Blues FC
1
D Pavic
Ballajura AFC
1
1
D Couling
Kwinana United SC
1
D Creevy
Emerald FC
3
D Cummings
Sorrento FC
3
D Hurley
Western Knights
3
1
D Kezurer
Forrestfield United
1
D Whittome
South West Pheonix FC
2
D Mtwale
Gwelup Croatia
2
D Collins
Rockingham City FC
2
D Hargreaves
Bayswater City SC
4
1
D Hudson
Quinns FC
2
D Hughes
Perth RedStar
1
D Tanna
Murdoch University Melville FC
3
1
1
D Lewis
Forrestfield United
1
D Spaseski
Stirling Lions FC
1
2
D D Silva
Canning City FC
1
D Georgiou
Joondanna Blues FC
1
D A Mawien
Jaguar FC
1
D Galan
Floreat Athena FC
1
1
D Tshuma
Forrestfield United
1
2
D Data
Quinns FC
1
D Chol
Inglewood United
2
D Ryng
Emerald FC
2
D Said
Balga SC
2
1
D Blazeski
Fremantle City FC
1
D Berman
Wanneroo City SC
2
1
D Savoldelli
Balcatta Etna FC
1
D Strano
Balcatta Etna FC
1
D Rheeders
North Beach SC
1
D Kindness
Ashfield SC
2
D Lennon-Black
Gosnells City FC
2
D Rogers
Mandurah City FC
1
D Steele
South Perth United SC
1
D Urquhart
Murdoch University Melville FC
2
D White
Western Knights
3
2
D Wilson
Mandurah City FC
2
E Garrido
Armadale SC
2
E Nalic
Wanneroo City SC
1
E Wynne-Willson
Gosnells City FC
2
E Ngendakumana
Inglewood United
3
1
E Holdsworth
Armadale SC
1
E Ireland
Subiaco AFC
1
E Healing
Perth RedStar
1
E Roberts
Kwinana United SC
1
E Langoya
Subiaco AFC
1
1
E Pilar
Chipolopolo Inc
1
E Baser
Mandurah City FC
1
1
E Anza
Balga SC
1
E L Hernandez
Joondalup City
1
E Banks
Perth SC
2
2
E Barnes
Yanchep United FC
1
E Johnson
Subiaco AFC
1
E Levitt
Canning City FC
1
E Mom
Floreat Athena FC
1
1
E Monteiro
Quinns FC
1
E Papadopoulos
Ballajura AFC
1
1
E Mcbeath
Quinns FC
1
E V Greiner
Maddington White City SC
1
F Dawit
Perth SC
2
1
1
F Mavlonov
Maddington White City SC
1
1
F Gomou
Chipolopolo Inc
1
1
F Machochi
Swan United FC
2
2
F Achilli
Perth SC
2
F Zaw
Murdoch University Melville FC
1
1
F Montoya
Maddington White City SC
1
F Minic
Floreat Athena FC
1
F O Tighearnaigh
Western Knights
4
F Stickells
Olympic Kingsway SC
1
F Malavolta
Kwinana United SC
1
F C B Filho
Balga SC
3
F I Caballero
Fremantle City FC
1
F Jorquera
Perth AFC
1
F Dunlop
Bayswater City SC
4
5
F Nyatsambo
Forrestfield United
1
G Riquelme
Ashfield SC
2
G Hamilton
Quinns FC
1
G Lloyd
Joondalup City
1
G Hill
Joondalup United FC
2
1
G Becerra
Subiaco AFC
1
1
G Robin
Cockburn City SC
1
G Gillies
Stirling Lions FC
2
1
G Knight
Joondalup United FC
1
2
G Ballah
Gwelup Croatia
2
G Festa
Perth SC
1
G Norton
Wanneroo City SC
1
G Fitzgerald
Carramar Shamrock Rovers FC
1
1
G Crehan
Emerald FC
1
1
G Tespan
Perth AFC
2
G Gaughan
Emerald FC
1
G D Felice
Floreat Athena FC
1
G Hampshire
Joondalup United FC
1
G Rosa
Joondanna Blues FC
1
G Asimwe
Murdoch University Melville FC
3
1
G Nyuon
Jaguar FC
1
G Dukuly
Gwelup Croatia
1
G Perkins
Armadale SC
5
2
1
G Smith
Bayswater City SC
4
3
1
G Mowatt
Wanneroo City SC
2
G Greenwood
Wanneroo City SC
2
G G Marulanda
Sorrento FC
4
G Davies
Stirling Lions FC
2
H Burton
South Perth United SC
2
H V Dieken
Mandurah City FC
2
H Belhassan
Inglewood United
1
H Hina
Fremantle City FC
1
H Curran
Quinns FC
1
1
H Wells
Quinns FC
2
1
H Blunt
Dianella White Eagles
1
H Bolan
Rockingham City FC
1
H Clisby
Joondalup City
1
1
H Evans
Inglewood United
3
2
H Geeves
Rockingham City FC
2
H Gent
Kingsley Westside FC
1
H Hall
Fremantle City FC
1
1
H O'Brien
Cockburn City SC
4
3
H Hancock
Rockingham City FC
2
H Sinclair
Perth SC
2
1
H Boffey
Subiaco AFC
1
H Burney
Swan United FC
1
H Doyle
Quinns FC
2
1
H Lowe
Olympic Kingsway SC
1
H Stevens
Fremantle City FC
1
H Dekens
Hamersley Rovers
1
H Wilkinson-Derums
Balga SC
1
H Michaele
Inglewood United
1
H Jankuloski
Stirling Lions FC
2
H Mahmoud
Jaguar FC
1
I Ng
Rockingham City FC
2
I Wilson
South Perth United SC
1
I Kasukulu
Inglewood United
2
I Cvijanovic
Cockburn City SC
5
1
I Driessen
Cockburn City SC
2
I Houghton
Canning City FC
1
I Koomson
Armadale SC
4
I Mbedzi
Rockingham City FC
1
I Bangura
Swan United FC
2
2
1
I Atak
Morley-Windmills SC
1
I Tan
Ashfield SC
1
1
I Skorich
Cockburn City SC
4
1
1
I Simbile
UWA Nedlands FC
1
3
J Allen
Bayswater City SC
2
J Bardsley
Carramar Shamrock Rovers FC
1
J D Via
South Perth United SC
1
J Frew
Quinns FC
1
J Kiama
Curtin University FC
1
J Lavis
Forrestfield United
1
1
J Murray
Rockingham City FC
2
1
J Reilly
Joondalup City
1
J Rycroft
Stirling Lions FC
1
J Valentine
Balga SC
3
J Darnell
Carramar Shamrock Rovers FC
1
1
J Dongray
Quinns FC
2
J Hughes
North Beach SC
1
J Carey
UWA Nedlands FC
1
J D Silva
Gosnells City FC
1
J Felstead
North Beach SC
1
J Tuner
Forrestfield United
1
J Rawling
Quinns FC
1
J Sedgley
Gosnells City FC
1
J Attfield
Perth AFC
2
J Cosenza
Ballajura AFC
1
J Davies
Wanneroo City SC
2
J Fritchley
Swan United FC
1
J Lumpkin
Ashfield SC
1
J Marshall
Kwinana United SC
1
J Maughan
Curtin University FC
2
J Melia
Forrestfield United
1
J Mortimer
Emerald FC
2
J Sardelic
Western Knights
2
J Shaked
Mandurah City FC
2
J Seppings
UWA Nedlands FC
1
J Kantibye
Northern City
1
J Bosdet
Stirling Lions FC
3
J Bourne
Western Knights
1
J Burns
Gosnells City FC
2
1
J Campbell
Mandurah City FC
1
J Curran
Emerald FC
3
2
J D Carlo
North Beach SC
1
J Harmer
Joondalup United FC
1
1
J Hosking
Swan United FC
1
1
J Kimber
Perth AFC
2
J Oldroyd
Joondalup United FC
2
1
J Paylor
Mandurah City FC
2
1
J Sammut
Ashfield SC
2
J Sharp
Gosnells City FC
1
J Woods
Emerald FC
2
J Gibson
Carramar Shamrock Rovers FC
1
J Murphy
Inglewood United
3
J Oakey
South West Pheonix FC
1
J Stewart
Joondalup United FC
1
J Street
Ashfield SC
1
J Flavel
Ashfield SC
3
J Mcconnell
Emerald FC
1
J Healy
Emerald FC
1
J Petrie
Gwelup Croatia
1
1
J Rule
UWA Nedlands FC
1
J Stepanovski
Dianella White Eagles
1
1
J Waind
Yanchep United FC
1
J Rezai
Floreat Athena FC
1
J Illman
Curtin University FC
1
J Temata
Sorrento FC
4
J Lake
Murdoch University Melville FC
1
J Lang
Joondalup United FC
1
1
J Tyler
Joondalup City
1
J Licastro
Wanneroo City SC
2
J Bright
Cockburn City SC
5
J Ledwith
Curtin University FC
2
J Fuller
Floreat Athena FC
1
J Higgins
Kingsley Westside FC
1
J Lazzaro
Cockburn City SC
4
1
J Walkersmith
UWA Nedlands FC
1
J Owen
Swan United FC
1
J Taban
Balga SC
2
J Connelly
Balga SC
3
1
J Romeo
Swan United FC
2
J Smith
Joondalup United FC
1
J Tweats
Sorrento FC
3
1
J Driscoll
Sorrento FC
2
J Gillespie
Kingsley Westside FC
2
J Ledsham
Quinns FC
1
J Prout
Joondalup United FC
1
J Salmon
Hamersley Rovers
1
J Sanderson
Armadale SC
4
J Sollitt
Joondalup United FC
2
1
J Allsopp
Kingsley Westside FC
2
1
J Baird
Mandurah City FC
1
J Chalmers
Western Knights
2
J Lahai
Balga SC
3
J Monterosso
Swan United FC
1
1
J Philippidis
Western Knights
3
J Meehan
Emerald FC
3
J Stynes
Bayswater City SC
3
2
J Corness
Balcatta Etna FC
1
J Hulme
Kingsley Westside FC
1
J Mcginty
Joondanna Blues FC
1
J Pearson
Bayswater City SC
2
J Abrahams
Bayswater City SC
4
1
J Barbas
Fremantle City FC
1
J Bell
Ashfield SC
3
1
J Brown
Sorrento FC
4
2
J D Leo
Perth SC
1
J Futter
North Beach SC
1
J Jones
Swan United FC
1
J Kelly
UWA Nedlands FC
2
J Lyall
Swan United FC
1
J Mcgee
South West Pheonix FC
2
1
J Nastov
Wanneroo City SC
2
J Pokler
Gwelup Croatia
2
1
1
J Rhodes
Rockingham City FC
1
1
J Muwowo
Chipolopolo Inc
1
J Zuniga
Maddington White City SC
1
2
J Gan
Murdoch University Melville FC
2
J Juma
UWA Nedlands FC
1
J O'Brien
Mandurah City FC
2
1
J Pollard
Perth RedStar
1
J Woodin
Ballajura AFC
1
1
J Woods
Hamersley Rovers
1
1
J Appleby
Joondalup United FC
1
J Bilaloski
Perth SC
1
J Cala
Perth SC
2
J Cornwall
Emerald FC
1
J Fenn
Joondalup United FC
2
J Kotio
Gwelup Croatia
1
J Kuser
Dianella White Eagles
1
J Macri
Fremantle City FC
1
J Pasco
Joondalup City
1
J Potter
Yanchep United FC
1
J Reid
Morley-Windmills SC
1
J Samson
Olympic Kingsway SC
1
J Waldock
Kingsley Westside FC
2
1
J Wallhead
Curtin University FC
2
J Godfrey
Inglewood United
1
J Cabrera
Gosnells City FC
1
1
J Baillie
Joondalup United FC
1
J Kelly
Bayswater City SC
2
J Nardi
Canning City FC
1
J Teles
Perth SC
1
1
J Tang
Cockburn City SC
4
2
K Fearnall
Gwelup Croatia
2
1
K Majeks
Gwelup Croatia
2
K Jones
Murdoch University Melville FC
3
1
K Matthews
Stirling Lions FC
3
K Kiza
UWA Nedlands FC
1
K Al-Asadi
Canning City FC
1
K Maluga
Balga SC
3
1
2
K Farrant
Joondalup City
1
K Tucker
Canning City FC
1
K Moores
North Beach SC
1
K G Rochford
Emerald FC
1
K Mouithys
Cockburn City SC
4
1
1
K Fitzgerald
Joondanna Blues FC
1
K Ashwood
Armadale SC
5
2
K Beattie
Ashfield SC
2
K Gallo
Armadale SC
4
K Higgins
Perth AFC
2
1
K Mcguigan
Dianella White Eagles
1
1
K Thompson
Quinns FC
1
K Colwell
Dianella White Eagles
1
K Harrison
Carramar Shamrock Rovers FC
1
K Shail
Rockingham City FC
1
K Witt
Curtin University FC
1
1
K Craig
Quinns FC
2
K Salmon
Kingsley Westside FC
2
1
K Lie
South West Pheonix FC
1
K Mayers
South West Pheonix FC
1
K Sparta
Bayswater City SC
3
3
K Weetch
Yanchep United FC
1
K Allen-Nash
Ashfield SC
3
1
K Murray
Perth RedStar
1
K Neacy
South West Pheonix FC
1
K Speakman
Olympic Kingsway SC
1
L Mathiang
Perth SC
1
L Collins
Gwelup Croatia
2
2
L Hannah
Subiaco AFC
1
L Swann
Subiaco AFC
1
L Nyirenda
Chipolopolo Inc
1
L Fleck
Hamersley Rovers
1
L Stewart
South West Pheonix FC
1
1
L Thoele
South Perth United SC
2
L Morgan
Morley-Windmills SC
1
L Burns
Kwinana United SC
1
L Robinson
Ashfield SC
2
L Tucker
Dianella White Eagles
1
L Barclay
Hamersley Rovers
1
L Boyce
South Perth United SC
2
L Hudson
Quinns FC
2
2
1
L Merigan
Swan United FC
2
L Murray
Perth RedStar
1
L Peacock
Joondalup City
1
1
L Price
Stirling Lions FC
3
L Whittaker
Morley-Windmills SC
1
L Vanoosten
South West Pheonix FC
1
L Cross
North Beach SC
1
L A Lopandza
Dianella White Eagles
1
1
L Chikomba
Chipolopolo Inc
1
L Carlish
Joondalup City
1
L E D L Cheneliere
Cockburn City SC
2
L Hadfield
Perth RedStar
1
L Reid
Wanneroo City SC
1
L Triglavcanin
Quinns FC
1
L Vischi
UWA Nedlands FC
1
L White
Wanneroo City SC
2
L Munoz-Despierre
Ashfield SC
2
L Boi
Floreat Athena FC
1
1
1
L Caceres
Cockburn City SC
2
1
L Alessandrino
Balcatta Etna FC
1
1
L Collins
Perth SC
2
L Coltman
Kingsley Westside FC
2
L Davies
Mandurah City FC
2
1
L Garas
Stirling Lions FC
3
1
L Higgins
Kwinana United SC
1
L Hutcheson
Morley-Windmills SC
1
L Martino
Forrestfield United
1
L Natale
Hamersley Rovers
1
L Palmateer
Stirling Lions FC
3
L Passeretto
Balcatta Etna FC
1
L Radonich
Perth SC
2
L Randazzo
UWA Nedlands FC
1
L Ross
Jaguar FC
1
L Salmon
Dianella White Eagles
1
L Trower
UWA Nedlands FC
1
L Wearing
North Beach SC
1
L Wilson
Joondalup City
1
L Zeller
Yanchep United FC
1
L Sayyed
Armadale SC
4
L Hodgkiss
Mandurah City FC
1
1
M Thomas
Jaguar FC
1
M Zdunek
Hamersley Rovers
1
M Deng
Jaguar FC
1
M Abir
Hamersley Rovers
1
M Domkoc
Jaguar FC
1
M Abandelwa
Inglewood United
3
1
M Zagami
Curtin University FC
1
M Santalucia
Floreat Athena FC
1
M Trimboli
Swan United FC
1
1
M Gojak
Perth RedStar
1
M Barnard
Ashfield SC
2
M Barnett
Sorrento FC
3
M Mclaughlin
Rockingham City FC
1
M Walsh
Joondalup United FC
1
M Matic
Perth AFC
1
M Savic
Morley-Windmills SC
1
M Becker
Perth AFC
2
1
M Gorong
Balga SC
3
M Gallagher
Quinns FC
1
M Langham
South Perth United SC
1
M Wilson
Hamersley Rovers
1
M Centrih
Subiaco AFC
1
M Guevara
Maddington White City SC
1
1
M Alessandrino
Balcatta Etna FC
1
M Banks
Kwinana United SC
1
M Blake
Joondalup City
1
M Brook
Mandurah City FC
2
M Chambers
Ashfield SC
2
M Corrigan
Joondalup United FC
1
M Curtis
South West Pheonix FC
2
M Giudicatti
Western Knights
3
M Henry
Western Knights
4
M Moran
Emerald FC
1
M Sparrow
Fremantle City FC
1
1
M Stares
Rockingham City FC
2
M V Ravensteyn
Maddington White City SC
1
M Chroek
Balga SC
2
M Craggs
Cockburn City SC
1
M Currie
Quinns FC
1
1
M Domfeh
Stirling Lions FC
2
1
M Dudek
Jaguar FC
1
M Furfaro
Swan United FC
1
M Gama
Jaguar FC
1
M Hewitt
Hamersley Rovers
1
M Hoy
Ballajura AFC
1
M Lawson
Kwinana United SC
1
1
M Lino
Dianella White Eagles
1
M Maratea
Swan United FC
1
1
M M Peter
Jaguar FC
1
M Scafetta
Balcatta Etna FC
1
1
M Yarker
Swan United FC
1
M Zimarino
Bayswater City SC
3
M Berlingeri
Balga SC
2
M D Oliveira
Gosnells City FC
2
M Ognjenovic
Cockburn City SC
3
1
2
M Crocker
Forrestfield United
1
M Firth
Rockingham City FC
1
M Ayene
Hamersley Rovers
1
M Abdi
Northern City
1
M Alfadli
Perth AFC
2
1
M Rezai
Gwelup Croatia
1
M Al-Zaidy
Floreat Athena FC
1
M Gopjang
Jaguar FC
1
M Walters
Kwinana United SC
1
M Macauley
Forrestfield United
1
M Hamdon
Balga SC
1
M Mackintosh
Mandurah City FC
1
M Farah
Northern City
1
M Khateree
Balga SC
2
M A Asadi
Canning City FC
1
1
N Rahimi
Hamersley Rovers
1
N Costello
Armadale SC
4
2
N Dobra
Sorrento FC
2
N Grostate
Ashfield SC
1
N Hale
Quinns FC
1
N Hartmann
South West Pheonix FC
1
N Hibbert
Joondalup United FC
1
1
N Ng
Rockingham City FC
2
1
N Scully
Wanneroo City SC
2
1
2
N Smith
Curtin University FC
2
N Thorp
Perth AFC
1
N Webster
Forrestfield United
1
N Dowling
Morley-Windmills SC
1
N Makeche
Bayswater City SC
4
7
N Beveridge
Kwinana United SC
1
N Tshongo
Perth RedStar
1
N Jankovic
Dianella White Eagles
1
N Ndege
Balga SC
1
N Le
Ballajura AFC
1
N Ambrogio
Floreat Athena FC
1
N Burmej
Swan United FC
2
N Dossena
Hamersley Rovers
1
N Fox
South Perth United SC
2
N Koefler
Olympic Kingsway SC
1
N Messina
Balcatta Etna FC
1
N Speca
Bayswater City SC
4
N Stone
Swan United FC
2
1
N Banks
Joondanna Blues FC
1
1
N Pardo
Maddington White City SC
1
N Serrano
Maddington White City SC
1
N Bukasa
Canning City FC
1
1
N Talimdzioski
Dianella White Eagles
1
2
N Zmukic
Morley-Windmills SC
1
N Sykes
South West Pheonix FC
2
1
1
N Tanui
Chipolopolo Inc
1
1
N W Lea
Rockingham City FC
2
N Primmer
Yanchep United FC
1
O Mccolgan
Emerald FC
2
O Annis
Sorrento FC
4
O Crockford
Perth AFC
1
O Dawkins
Dianella White Eagles
1
O Mcgee
South West Pheonix FC
2
1
1
O Naughton
Western Knights
1
O Parry
Forrestfield United
1
O Taseski
Ballajura AFC
1
O Adeniyi
Swan United FC
2
O Arannilewa
Swan United FC
1
O Malfiore
Perth RedStar
1
O Wright
Curtin University FC
2
O V D Poel
Morley-Windmills SC
1
O Thomas
Kingsley Westside FC
2
O Goodliffe
Western Knights
2
P Dufitimukiza
Floreat Athena FC
1
P Burke
Swan United FC
1
P Hughes
Sorrento FC
3
P Morrison
UWA Nedlands FC
1
P Sara
Murdoch University Melville FC
4
1
2
P Stephenson
Quinns FC
2
P Curran
Emerald FC
3
1
P E D L Cheneliere
Armadale SC
3
P Hutton
Hamersley Rovers
1
P Lloyd
Western Knights
4
P Mccormack
Gosnells City FC
1
P Power
Emerald FC
3
P Rainford
Kingsley Westside FC
1
P Stewart
Kingsley Westside FC
1
P Zimarino
Perth SC
2
2
P Ler
Northern City
1
P Pilkadaris
Dianella White Eagles
1
P Smith
Carramar Shamrock Rovers FC
1
P Stewart
Kingsley Westside FC
2
P Angelo
Chipolopolo Inc
1
P Arnold
Floreat Athena FC
1
1
P Herschell
Rockingham City FC
2
P Jacobsz
Armadale SC
5
6
P Gilling
Bayswater City SC
1
R Pandor
Olympic Kingsway SC
1
R Kanzi
Gwelup Croatia
1
R Abrams
Western Knights
3
1
R Allan
Mandurah City FC
1
R Corrigan
Joondalup United FC
1
R Page
Kwinana United SC
1
R Travers
Kwinana United SC
1
R Turner
Joondanna Blues FC
1
R Kisesa
Gwelup Croatia
1
R Boyce
Carramar Shamrock Rovers FC
1
R Loxley
Forrestfield United
1
R Mcdonald
South West Pheonix FC
1
R Deoliveira
Perth AFC
2
R Howles
Olympic Kingsway SC
1
R Lindsay
Yanchep United FC
1
R Mckinney
Joondanna Blues FC
1
R Gordon
Olympic Kingsway SC
1
R Roach
Yanchep United FC
1
R Sallis
Quinns FC
2
1
R Irving
Joondalup United FC
1
R Petkov
Floreat Athena FC
1
R Sinclair
Bayswater City SC
1
R Soares
Fremantle City FC
1
R Flaherty
Emerald FC
1
R Frederic
Ballajura AFC
1
R Bett
Rockingham City FC
2
R Carter
South Perth United SC
1
R Jarman
Carramar Shamrock Rovers FC
1
R Westwood
North Beach SC
1
R Steed
Canning City FC
1
R Mckain
Gwelup Croatia
1
R Barker
Cockburn City SC
5
R Brown
Kingsley Westside FC
1
R Cox
Western Knights
4
1
R Creighan
Curtin University FC
1
R Duncan
Yanchep United FC
1
R Fielder
Perth AFC
2
1
R Finnie
Perth RedStar
1
R Hogan
Inglewood United
3
1
R Kennedy
Rockingham City FC
2
R Mclaughlin
Sorrento FC
4
R Moss
Perth AFC
2
1
R Pearson
Bayswater City SC
3
R Wightman
Yanchep United FC
1
S Chavez
Maddington White City SC
1
1
S Anderson
UWA Nedlands FC
1
S Losondo
Balga SC
3
S Pollard
Perth RedStar
1
S Reilly
Perth SC
2
S Carrello
UWA Nedlands FC
1
S Dweh
Gwelup Croatia
2
S Faulkner
Ashfield SC
2
S Hutchings
Armadale SC
1
S Kurangwa
Maddington White City SC
1
S Mccracken
Joondalup City
1
S Mitchinson
Bayswater City SC
3
S Moffatt
UWA Nedlands FC
1
1
S Riak
Perth RedStar
1
S Stone
Western Knights
2
S Thorniley
Morley-Windmills SC
1
S Wynne
Stirling Lions FC
2
S R Toro
Ashfield SC
2
1
S Valencia
Maddington White City SC
1
S Njegic
Dianella White Eagles
1
S R Tamba
Wanneroo City SC
2
S Blackmore
Inglewood United
2
S Hoyle
Joondalup United FC
1
S Pereira
Gosnells City FC
2
1
S Urquhart
Ballajura AFC
1
S Witschge
Sorrento FC
1
S Edwards
Carramar Shamrock Rovers FC
1
S Cronin
Fremantle City FC
1
S Mccracken
Murdoch University Melville FC
3
S O'Connor
Perth RedStar
1
S Oranje
Joondalup City
1
S Bonilla
Maddington White City SC
1
S D Silva
Gwelup Croatia
2
S Iasenza
Perth AFC
1
S Medica
Western Knights
*
2
S Munoz
Ashfield SC
2
S Bakokoto
South West Pheonix FC
1
S Barton
Yanchep United FC
1
S Cassidy
Olympic Kingsway SC
1
S Flynn
Emerald FC
1
2
1
S Power
Emerald FC
2
S Young
Emerald FC
1
S Kilkelly
Sorrento FC
4
S Mukwevho
Rockingham City FC
1
3
S Peppin
Canning City FC
1
S Donovan
Stirling Lions FC
2
S Passalacqua
Armadale SC
5
S Mulholland
South Perth United SC
2
1
S Tucker
Western Knights
2
S Mokala
Perth SC
2
S Becsi
Mandurah City FC
2
1
S Burt
UWA Nedlands FC
1
S Sichel
Curtin University FC
1
S Nenadic
UWA Nedlands FC
2
S Brown
Murdoch University Melville FC
1
S Thomsen
Perth AFC
2
S Barnard
Ashfield SC
2
S Kinsella
Emerald FC
1
S Musonda
Morley-Windmills SC
1
S Purton
Sorrento FC
3
1
S Dunn
Kwinana United SC
1
S Hesketh
Bayswater City SC
3
1
1
S Pino
Maddington White City SC
1
1
S Vasist
Canning City FC
1
T Lado
Balga SC
3
1
T Suria
Northern City
1
T Bingwa
Murdoch University Melville FC
3
T Brinkworth
Ashfield SC
1
T Atta
Armadale SC
5
2
T Carter
Rockingham City FC
1
T Brown
Subiaco AFC
1
T Liem
UWA Nedlands FC
2
T Htway
Northern City
1
T Chapota
Curtin University FC
1
1
T Sarris
Gwelup Croatia
1
T Kuel
Inglewood United
3
T Williams
Murdoch University Melville FC
4
T Amphlett
Olympic Kingsway SC
1
T Chudy
Floreat Athena FC
1
T Forbes
Carramar Shamrock Rovers FC
1
T Hough
Perth RedStar
1
T Kennedy
Gosnells City FC
2
T Kinnane
Rockingham City FC
2
T Moroney
UWA Nedlands FC
1
T Pellizzari
Murdoch University Melville FC
2
T Speziali
Murdoch University Melville FC
4
1
T Robertson
Murdoch University Melville FC
3
T Rossi
Balga SC
1
1
T Robertson
UWA Nedlands FC
1
T Zeller
Yanchep United FC
1
T Howarth
Fremantle City FC
1
T Hoyle
Joondalup United FC
1
T Nyawayi
Curtin University FC
1
T Allan
Murdoch University Melville FC
3
T Dransfield-Brooke
Perth AFC
2
T Steele
South West Pheonix FC
2
T White
Murdoch University Melville FC
1
T Chandler
Gosnells City FC
1
T Cook
Western Knights
1
T Preston
Joondanna Blues FC
1
1
T Colli
Sorrento FC
1
T Holden
Morley-Windmills SC
1
T Torre
UWA Nedlands FC
1
V D Silva
Subiaco AFC
1
1
W Culverwell
Ballajura AFC
1
1
W Guest
Carramar Shamrock Rovers FC
1
1
W Casimir
Gwelup Croatia
1
W Gordon
Perth SC
2
W Curtis
South West Pheonix FC
2
W Franklin
Swan United FC
2
W Kessel
Balga SC
3
W Woodhall
Wanneroo City SC
2
1
Y Nadew
Morley-Windmills SC
1
Y Amri
Western Knights
1
Y Balleh
Northern City
1
Z Benabid
Subiaco AFC
1
Z Scampoli
South Perth United SC
1
1
Z V Oosten
South West Pheonix FC
2
Z Chea
Chipolopolo Inc
1
Z Farah
Bayswater City SC
3
Z Dabbs
Sorrento FC
3
Z Mohamed
Northern City
1
Z Tun
Ballajura AFC
1
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started