Perry Lakes Hawks Junior Competition
Fixtures/Results
Junior Clubs
Junior Competition Rules
Fair Play/Play Fair
Referee Program
Our Supervisors
Starting Out
Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Perry Lakes Hawks Junior Basketball
/
Girls Under 12 Group 2 Grading
Filter by season
2021 Lords Competition
2021
2020
2019
2018
2017
Filter by competition
Select a Competition
Boys Miniball Div 1
Boys Miniball Div 2
Boys Miniball Div 3
Boys Miniball Group 1
Boys Miniball Group 1 Grading
Boys Miniball Group 2
Boys Miniball Group 2 Grading
Boys Under 10 Div 1
Boys Under 10 Div 2
Boys Under 10 Div 3
Boys Under 10 Group 1
Boys Under 10 Group 1 Grading
Boys Under 10 Group 2
Boys Under 10 Group 2 Grading
Boys Under 12 Div 1A
Boys Under 12 Div 1B
Boys Under 12 Div 2A
Boys Under 12 Div 2B
Boys Under 12 Div 2C
Boys Under 12 Div 3A
Boys Under 12 Div 3B
Boys Under 12 Div 4A
Boys Under 12 Div 4B
Boys Under 12 Group 1
Boys Under 12 Group 1 Grading
Boys Under 12 Group 2
Boys Under 12 Group 2 Grading
Boys Under 12 Group 3
Boys Under 12 Group 3 Grading
Boys Under 12 Group 4
Boys Under 12 Group 4 Grading
Boys Under 14 Div 1
Boys Under 14 Div 2
Boys Under 14 Div 3
Boys Under 14 Div 4
Boys Under 14 Div 5
Boys Under 14 Div 6
Boys Under 14 Div 7
Boys Under 14 Div 8
Boys Under 14 Group 1
Boys Under 14 Group 1 Grading
Boys Under 14 Group 2
Boys Under 14 Group 2 Grading
Boys Under 14 Group 3
Boys Under 14 Group 3 Grading
Boys Under 16 Div 1
Boys Under 16 Div 2
Boys Under 16 Div 3
Boys Under 16 Div 4
Boys Under 16 Div 5
Boys Under 16 Div 6
Boys Under 16 Div 7
Boys Under 16 Div 8
Boys Under 16 Group 1
Boys Under 16 Group 1 Grading
Boys Under 16 Group 2
Boys Under 16 Group 2 Grading
Boys Under 16 Group 3
Boys Under 16 Group 3 Grading
Boys Under 18 Div 1
Boys Under 18 Div 2
Boys Under 18 Div 3
Boys Under 18 Div 4
Boys Under 18 Group 1
Boys Under 18 Group 1 Grading
Boys Under 18 Group 2
Boys Under 18 Group 2 Grading
Boys Under 18 Group 3
Girls Miniball
Girls Miniball Grading
Girls Under 10
Girls Under 10 Div 1
Girls Under 10 Div 2
Girls Under 10 Grading
Girls Under 12 Div 1
Girls Under 12 Div 2
Girls Under 12 Div 3
Girls Under 12 Div 4
Girls Under 12 Div 5
Girls Under 12 Group 1
Girls Under 12 Group 1 Grading
Girls Under 12 Group 2
Girls Under 12 Group 2 Grading
Girls Under 14 Div 1
Girls Under 14 Div 2A
Girls Under 14 Div 2B
Girls Under 14 Div 3
Girls Under 14 Div 4
Girls Under 14 Group 1
Girls Under 14 Group 1 Grading
Girls Under 14 Group 2
Girls Under 14 Group 2 Grading
Girls Under 16 Div 1
Girls Under 16 Div 2
Girls Under 16 Div 3
Girls Under 16 Group 1
Girls Under 16 Group 1 Grading
Girls Under 16 Group 2
Girls Under 16 Group 2 Grading
Girls Under 18
Fixtures/Results
Girls Under 12 Group 2 Grading
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
S Tatam
CB111
3
8
D Patterson
SU206
3
6
K Moore
RA629
3
5
O Ralph
RA625
3
5
P Ventrice
SC425
3
5
S Sekulov
SU206
3
5
V Rafferty
RA625
3
5
E Peovitis
SC425
3
4
G Fry
RA629
3
4
A Wright
SC427
3
3
A Zempilas
SU219
3
3
C Passmore
RA629
3
3
C Arnold
SC425
3
3
S Harbridge
SU255
3
3
S Hick
RA627
3
3
Z Glass
RA627
3
3
A Brazier-Peaple
SU255
3
2
B Buckley
RA627
3
2
C Fry
RA629
3
2
E Wholley
SC423
3
2
E Nicholls
RA621
3
2
E Sebo
CB111
3
2
E Zakostelsky
SC421
3
2
G Torre
SC425
3
2
H Forbes
RA621
3
2
I Robotham
RA625
3
2
L Green
RA627
3
2
N Foss
SU206
3
2
S Newman
SU255
3
2
S Nattrass
SU219
3
2
T Strickland
SC427
3
2
V Vermey
RA627
3
2
A Browning
CB113
3
1
A Porzig
SC425
3
1
A Plint
RA629
3
1
A Campbell
RA627
3
1
B Boyle
CB113
3
1
C Popp
SC427
3
1
C Kinsella
SU219
3
1
C Coutts
RA627
3
1
E Piccinini
RA623
3
1
E Shen
SC425
3
1
F Cross
SU206
3
1
H Galli
SC423
3
1
J Liddelow
CB111
3
1
L Flavel
RA621
3
1
L Holme
SU222
3
1
L Toffoli
SU255
3
1
L Pusey
CB111
3
1
M Gregorevic
SU222
2
1
M White
RA623
3
1
M Hayes
RA625
3
1
R Judkins
RA621
3
1
S Fonti
RA625
3
1
A Wijayakhanthan
CB113
3
A Pigott
RA623
3
A Grant
SU255
3
A Campbell
RA623
3
A Grayson
SU206
3
A Taylor
RA623
3
A Hancock
SC425
3
C O'Brien
RA623
3
C Zamudio
SC425
3
C Panetta
CB109
3
C Jones
SC421
3
C Hawley
SU255
3
D Dalla-Costa
SU255
3
E Midgley
SU222
2
E Elkin
CB109
3
E Davey
SU206
3
E ( Wisdom
CB113
3
E Nagpal
SC427
3
E Seaby
CB113
3
E Burns
CB113
3
G Liao
CB113
3
G Rodic
CB109
3
G Durbridge
RA621
3
G Offer
SU219
3
H Taskunas
SU222
3
H Bostock
SC421
3
H Morgan
SU206
3
I Pishos
SC427
3
J Forsyth
RA621
3
J Hart
RA621
3
J Klomfass
RA627
3
K Nagpal
SC427
3
K Muller
SC421
3
L O'Hara
SC423
3
L Barbi
CB109
3
L Kingswood
SC421
3
L Felix
SC421
3
L Wallman
CB111
3
L Deurloo
CB109
3
L James
SU219
3
M Bannerman
SU255
3
M Coyne
SU222
3
M Musk
SC425
3
M V D Meer
RA625
3
O Bond
RA621
3
O D Giovanni
SC427
3
O Kinsella
SU219
3
O Patrick
SU222
3
P Muir
SC423
3
P V D Berg
SC427
3
R Burress
RA625
3
R Kau
SC423
3
S Tapping
SU219
3
S Newman
CB113
3
S Davies
CB109
3
S Patrick
SU219
3
S Leed
SC423
3
S Parsons
RA623
3
T Musuka
SU222
2
T Braslin
SU219
3
T Philpot
CB111
3
T Szwedzicki
RA623
3
V Scott
SU206
3
V Davies
SU222
3
V Gardiner
CB109
3
V Allison
CB109
3
Z Christensen
SC421
3
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started