Geelong United Basketball
Home
About us
Contact
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Basketball Geelong
/
S20 Tuesday 14 Girls 1
Filter by season
2020 Summer (S20)
Filter by competition
Select a Competition
S20 Friday - Social Boys
S20 Monday 12 Boys 1
S20 Monday 12 Boys Championship
S20 Monday 14 Boys 1
S20 Monday 14 Boys 2
S20 Monday 14 Boys 3
S20 Monday 14 Boys 4
S20 Monday 14 Boys 5
S20 Monday 14 Boys 6
S20 Monday 14 Boys 7
S20 Monday 14 Boys 8
S20 Monday 14 Boys Championship
S20 Monday Men 1
S20 Monday Men 2
S20 Monday Men 3
S20 Monday Men 4
S20 Monday Women 1
S20 Monday Women 2
S20 Monday Women 3
S20 Saturday 10 Boys 1
S20 Saturday 10 Boys 2
S20 Saturday 10 Boys 3
S20 Saturday 10 Boys 4
S20 Saturday 10 Boys 5
S20 Saturday 10 Girls 1
S20 Saturday 10 Girls 2
S20 Saturday 12 Boys 1
S20 Saturday 12 Boys 2
S20 Saturday 12 Boys 3
S20 Saturday 12 Boys 4
S20 Saturday 12 Boys 5
S20 Saturday 12 Girls 1
S20 Sunday Social Mixed 1
S20 Sunday Social Mixed 2
S20 Sunday Social Mixed 3
S20 Thursday 12 Girls 1
S20 Thursday 12 Girls Championship
S20 Thursday 20 Boys 1
S20 Thursday 20 Boys Championship
S20 Thursday 23 Boys 1
S20 Thursday 23 Boys 2
S20 Thursday 23 Boys Championship
S20 Thursday Grade 3-4 All-Stars
S20 Thursday Grade 3-4 Future Stars
S20 Thursday Grade 3-4 Rookies
S20 Thursday Grade 5-6 All-Stars
S20 Thursday Grade 5-6 Future Stars
S20 Thursday Grade 5-6 Rookies
S20 Thursday Grade P-2 All-Stars
S20 Thursday Grade P-2 Rookies
S20 Thursday Men 1
S20 Thursday Social Men's 1
S20 Thursday Social Men's 2
S20 Thursday Social Men's 3
S20 Thursday Social Men's 4
S20 Thursday Social Men's 5
S20 Thursday Social Men's 6
S20 Tuesday 14 Girls 1
S20 Tuesday 14 Girls 2
S20 Tuesday 14 Girls 3
S20 Tuesday 14 Girls 4
S20 Tuesday 14 Girls Championship
S20 Tuesday 16 Girls 1
S20 Tuesday 16 Girls 2
S20 Tuesday 16 Girls 3
S20 Tuesday 16 Girls Championship
S20 Tuesday 20 Girls 1
S20 Tuesday 20 Girls 2
S20 Tuesday 20 Girls Championship
S20 Tuesday Men 1
S20 Tuesday Men 2
S20 Tuesday Men 3
S20 Tuesday Men's Championship
S20 Tuesday Social Men's 1
S20 Tuesday Social Men's 2
S20 Tuesday Social Men's 3
S20 Tuesday Social Women's 1
S20 Tuesday Social Women's 2
S20 Tuesday Women's Championship
S20 Wednesday Social Men's 1
S20 Wednesday Social Men's 2
S20 Wednesday Social Men's 3
S20 Wednesday Social Men's 4
S20 Wednesday Social Men's 5
S20 Wednesday Social Men's 6
S20 Wednesday Social Men's 7
S20 Wednesday Social Men's 8
S20 Wednesday 16 Boys Championship
S20 Wednesday 16 Boys 1
S20 Wednesday 16 Boys 2
S20 Wednesday 16 Boys 3
S20 Wednesday 16 Boys 4
S20 Wednesday 16 Boys 5
S20 Wednesday 16 Boys 6
S20 Wednesday 16 Boys 7
S20 Wednesday 18 Boys Championship
S20 Wednesday 18 Boys 1
S20 Wednesday 18 Boys 2
S20 Wednesday 18 Boys 3
S20 Wednesday 18 Boys 4
Fixtures/Results
S20 Tuesday 14 Girls 1
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
C Cruse
Try Boys B
11
32
L Bolger
Lara Diamo
10
30
C Heenan
Try Boys B
7
27
B Cross
Dolphins
11
25
G Wall
Surfcoaste
12
23
M Clatworthy
YMCA Couga
10
22
T Robertson
Dolphins
9
22
M Wall
Surfcoaste
11
21
L Madden
Lara Diamo
8
20
A Mercieca
Lara Diamo
9
17
A Edwards
Try Boys B
8
16
D Devlin
Pivot City
10
16
R Fisher
Lara Diamo
11
15
C Wilson
Try Boys B
12
14
I Darcy
Lara Diamo
10
14
E Hannagan
YMCA
12
13
C Tadic
Dolphins
8
12
M Lappin
YMCA Couga
9
12
O Wombell
Lara Diamo
9
12
T Beattie
Dolphins
10
12
C Myers
Surfcoaste
12
11
L Cavie
Lara Diamo
11
11
S Sprunt
YMCA
11
11
Z Mccardel
Surfcoaste
12
11
F Burchell
Try Boys B
6
10
A Lappin
YMCA Couga
9
9
A Crump
Pivot City
9
9
C Rhodes
Pivot City
11
9
G Mulroyan
Pivot City
11
9
M Phillips
Dolphins
11
9
C D Grandi
YMCA Couga
10
8
M Davies
YMCA
12
8
S Bruce
Pivot City
9
8
T Tongoi
Lara Diamo
11
8
B Shaw
Try Boys B
6
7
E Hovey
Try Boys B
5
7
H Collett
Surfcoaste
10
7
I Long
Surfcoaste
9
7
J Theron
Try Boys B
12
7
L Baulch
YMCA Couga
10
7
F Byrne
YMCA
12
6
S Hood
YMCA
11
6
S Cox
YMCA
12
6
A Whatley
Pivot City
7
5
G Caracella
YMCA Couga
7
5
L Watson
Surfcoaste
9
5
M Reid
YMCA
10
5
A Hamilton
YMCA Couga
9
4
E Moran
Dolphins
9
4
C Kelton
Try Boys G
3
3
E Rossiter
Pivot City
9
3
E Rogers
Dolphins
9
3
A Foster
Try Boys G
4
2
A Mcdonald
YMCA
7
2
C Scott
Try Boys B
2
2
G Mcfarland
Try Boys G
4
2
J King
Try Boys G
4
2
D Johnson
Surfcoaste
6
1
E Smeaton
Try Boys G
4
1
E Perez
Try Boys G
4
1
I Cruse
Try Boys B
1
1
L Z Thornton
Pivot City
7
1
S Traficante
Lara Diamo
3
1
T Cruse
Try Boys B
1
1
V Gilby
YMCA Couga
2
1
F Burchell
Try Boys G
1
H Allchin
Try Boys G
4
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started