Lacrosse SA
VENUES
FIXTURES/RESULTS
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Lacrosse SA
/
2023 Under 11 Boys North Term 2
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Filter by competition
Select a Competition
2023 iLax Junior Comp Lightsview
2023 iLax Senior Comp Lightsview
2023 iLax Senior Comp Westminster
2023 Men's Division 1
2023 Men's Division 2
2023 Men's State League
2023 Men’s SA Indoor Lacrosse League
2023 Under 11 Boys North Term 2
2023 Under 11 Boys North Term 3
2023 Under 11 Boys South Term 2
2023 Under 11 Boys South Term 3
2023 Under 11 Girls North Term 2
2023 Under 11 Girls North Term 3
2023 Under 11 Girls South Term 2
2023 Under 11 Girls South Term 3
2023 Under 13 Boys
2023 Under 13 Girls
2023 Under 15 Boys
2023 Under 15 Boys Sixes
2023 Under 15 Girls
2023 Under 15 Girls Sixes
2023 Under 17 Boys
2023 Under 18 Girls
2023 Under 8 North Term 2
2023 Under 8 North Term 3
2023 Under 8 South Term 2
2023 Under 8 South Term 3
2023 Women's Division 1
2023 Women's Division 2
2023 Women's State League
FIXTURES/RESULTS
2023 Under 11 Boys North Term 2
Fixture
Results
Stats
Sync to Calendar
Rotate device to view more data.
Player Name
Team Name
M
Last
HSDATE
HS
HSOPP
HSVENUE
TA
TPEN
A Galkowski
Blackfriars Black
2
2023-05-27
2023-05-27 08:15:00
1
Blackfriars Blue
ELC - Charles Cane Reserve
A Dunduk
East Torrens Payneham
6
2023-07-01
A Chambers
Blackfriars Blue
2
2023-07-01
2023-05-27 08:15:00
3
Blackfriars Black
ELC - Charles Cane Reserve
A Smith
Blackfriars Black
2
2023-05-27
A Wurst
Golden Grove Lutheran PS
8
2023-07-01
2023-06-24 08:15:00
5
Blackfriars Blue
NALC - Gepps Cross
B Ly
Burnside
8
2023-07-01
2023-05-06 08:15:00
1
Blackfriars Black
ETPLC - Patterson Reserve
B Tzaralis
Blackfriars Black
1
2023-05-13
C Taggart
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-17 08:15:00
3
Blackfriars Black
NALC - Gepps Cross
C Derharoutian
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-03 08:15:00
2
Blackfriars Blue
ETPLC - Patterson Reserve
C Hayes
North Adelaide
6
2023-07-01
C Mckinnon
Golden Grove Lutheran PS
6
2023-07-01
D Vandellis
East Torrens Payneham
6
2023-07-01
2023-07-01 08:15:00
4
Blackfriars Black
NALC - Gepps Cross
E Ambikapathy
Blackfriars Black
1
2023-05-13
E Derharoutian
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-24 08:15:00
3
East Torrens Payneham
NALC - Gepps Cross
F Vandellis
East Torrens Payneham
8
2023-07-01
2023-05-06 08:15:00
1
Blackfriars Blue
ETPLC - Patterson Reserve
F Fielder
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-03 08:15:00
2
Blackfriars Blue
ETPLC - Patterson Reserve
H Molineux
Blackfriars Blue
2
2023-07-01
2023-07-01 08:15:00
3
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
H Buckley
Blackfriars Black
1
2023-05-27
2023-05-27 08:15:00
1
Blackfriars Blue
ELC - Charles Cane Reserve
J Gill
East Torrens Payneham
7
2023-06-24
2023-06-03 08:15:00
6
North Adelaide
ETPLC - Patterson Reserve
1
J Papillo
Blackfriars Blue
4
2023-07-01
2023-05-27 08:15:00
2
Blackfriars Black
ELC - Charles Cane Reserve
J Demasi
Blackfriars Black
1
2023-05-27
2023-05-27 08:15:00
1
Blackfriars Blue
ELC - Charles Cane Reserve
J Demasi
Blackfriars Blue
1
2023-05-13
J Skuse
North Adelaide
7
2023-07-01
2023-06-03 08:15:00
4
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
J Pape
Golden Grove Lutheran PS
8
2023-07-01
2023-06-03 08:15:00
4
Blackfriars Black
ETPLC - Patterson Reserve
J Cooney
East Torrens Payneham
1
2023-06-24
L Downie
Blackfriars Blue
2
2023-07-01
2023-05-27 08:15:00
1
Blackfriars Black
ELC - Charles Cane Reserve
L Straga
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-03 08:15:00
5
Blackfriars Blue
ETPLC - Patterson Reserve
L Pengilly
North Adelaide
5
2023-06-17
2023-05-20 08:15:00
3
Blackfriars Blue
ETPLC - Patterson Reserve
L Wilson-Dam
Burnside
4
2023-07-01
M Kent
Golden Grove Lutheran PS
6
2023-07-01
2023-05-27 08:15:00
7
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
N Smith
Blackfriars Black
1
2023-05-27
N Byrne
Blackfriars Blue
4
2023-07-01
N Peak
Burnside
8
2023-07-01
2023-06-24 08:15:00
6
East Torrens Payneham
NALC - Gepps Cross
O Renshaw
North Adelaide
6
2023-07-01
2023-05-13 08:15:00
4
Blackfriars Black
ETPLC - Patterson Reserve
R Straga
Burnside
8
2023-07-01
2023-05-06 08:15:00
4
Blackfriars Black
ETPLC - Patterson Reserve
R Asprea
Blackfriars Blue
1
2023-07-01
2023-07-01 08:15:00
1
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
T Keast
East Torrens Payneham
7
2023-07-01
2023-05-20 08:15:00
2
Blackfriars Black
ETPLC - Patterson Reserve
T Pringle
East Torrens Payneham
5
2023-07-01
T Mann
Golden Grove Lutheran PS
6
2023-06-24
2023-05-27 08:15:00
1
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
X Matej
Blackfriars Blue
3
2023-07-01