Lacrosse SA
VENUES
FIXTURES/RESULTS
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Lacrosse SA
/
2020 Under 13 Girls Division 2
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Filter by competition
Select a Competition
2020 Junior iLax Lightsview Term 1
2020 Junior iLax Lightsview Term 4
2020 Junior iLax Westminster
2020 Men's Division 1
2020 Men's Division 2
2020 Men's SA Indoor Lacrosse League
2020 Men's State League
2020 Senior iLax Lightsview Term 1
2020 Senior iLax Lightsview Term 4
2020 Senior iLax Westminster
2020 Under 11 Boys North Term 2
2020 Under 11 Boys North Term 3
2020 Under 11 Boys South Term 2
2020 Under 11 Boys SouthTerm 3
2020 Under 11 Girls North Term 2
2020 Under 11 Girls North Term 3
2020 Under 11 Girls South Term 2
2020 Under 11 Girls South Term 3
2020 Under 13 Boys
2020 Under 13 Girls Division 1
2020 Under 13 Girls Division 2
2020 Under 15 Boys
2020 Under 15 Girls
2020 Under 17 Boys
2020 Under 18 Girls
2020 Under 8 South Term 2
2020 Under 8 South Term 3
2020 Women's Division 1
2020 Women's Division 2
2020 Women's State League
FIXTURES/RESULTS
2020 Under 13 Girls Division 2
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Rotate device to view more data.
Player Name
Team Name
M
Last
HSDATE
HS
HSOPP
HSVENUE
TA
TPEN
A Kummerow
St Aloysius
1
2020-09-05
A Sullivan
East Torrens Payneham
9
2020-09-12
2020-07-18 08:30:00
1
St Aloysius
TBA
A Godfrey
St Peter's
9
2020-09-12
2020-08-29 08:30:00
4
Wilderness
BsLC - Miller Reserve
A Sheedy
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
2
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
A Townsend
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-08-15 08:30:00
1
St Aloysius
GLC - Barratt Reserve
A Bonython
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-09-05 08:30:00
5
St Peter's
ETPLC - Patterson Reserve
A Cholsh
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
2
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
A Morris
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-07-25 08:30:00
2
Wilderness
NALC - Gepps Cross
A Jorgensen
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-08 08:30:00
5
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
A Bolton
St Aloysius
1
2020-09-05
A Sheedy
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
1
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
B Renshaw
North Adelaide
4
2020-09-26
2020-07-18 08:30:00
1
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
C Delongville
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-08-15 08:30:00
5
St Aloysius
GLC - Barratt Reserve
C Arblaster
Wilderness
6
2020-09-05
2020-08-08 08:30:00
3
St Aloysius
SLC - Womens Memorial Playing
C Lynn
East Torrens Payneham
9
2020-09-12
2020-09-12 08:30:00
4
Glenelg
WvLC - Findon Oval
C Woods
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-07-25 08:30:00
5
Wilderness
NALC - Gepps Cross
C Stolcman
St Peter's
10
2020-09-12
2020-08-08 08:30:00
4
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
C Hart
St Peter's
10
2020-09-12
2020-06-27 08:30:00
3
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
E Burmester
St Peter's
10
2020-09-12
2020-07-04 08:30:00
1
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
E Watson
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-15 08:30:00
2
Wilderness
BtLC - Brighton Oval
E Bates
St Peter's
9
2020-09-12
2020-08-01 08:30:00
2
St Aloysius
BsLC - Miller Reserve
F Townsend
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-08-15 08:30:00
4
St Aloysius
GLC - Barratt Reserve
G Hackett-Deen
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-07-18 08:30:00
2
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
G Jones
St Peter's
7
2020-09-12
H Woods
North Adelaide
2
2020-07-18
H Campbell
St Aloysius
1
2020-09-05
H Romano
St Aloysius
1
2020-09-05
H Munro
Wilderness
6
2020-08-29
2020-08-22 08:30:00
5
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
J Gower
St Peter's
10
2020-09-12
2020-07-04 08:30:00
3
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
J Lynn
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-15 08:30:00
2
Wilderness
BtLC - Brighton Oval
J Felstead
Wilderness
6
2020-08-29
2020-08-08 08:30:00
3
St Aloysius
SLC - Womens Memorial Playing
J D Ciocco
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-01 08:30:00
3
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
K Dawkins
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-29 08:30:00
6
St Aloysius
ETPLC - Patterson Reserve
K Darbyshire
Glenelg
10
2020-09-19
2020-08-22 08:30:00
3
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
L Maione
St Peter's
10
2020-09-12
2020-07-04 08:30:00
1
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
L Balestrin
Wilderness
7
2020-09-05
2020-08-22 08:30:00
2
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
L Bagnato
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
2
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
L Kafagy
Wilderness
1
2020-07-25
L Beaumont
Wilderness
2
2020-08-29
2020-08-08 08:30:00
3
St Aloysius
SLC - Womens Memorial Playing
L Tulloch
St Peter's
9
2020-09-12
2020-08-01 08:30:00
2
St Aloysius
BsLC - Miller Reserve
M Dornbusch
St Peter's
3
2020-09-12
M Wilkin
St Peter's
8
2020-09-12
2020-07-04 08:30:00
2
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
M Kafagy
Wilderness
1
2020-07-25
2020-07-25 08:30:00
1
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
M Mastrogiuseppe
Wilderness
6
2020-09-05
N Usmani
Wilderness
5
2020-09-05
O Allen
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
2
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
R Renshaw
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-08-22 08:30:00
3
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
R Hackett-Deen
North Adelaide
4
2020-09-26
2020-07-18 08:30:00
1
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
R Parsons
Wilderness
7
2020-09-05
2020-07-25 08:30:00
1
North Adelaide
NALC - Gepps Cross
S Kyriacou
Wilderness
2
2020-08-01
2020-08-01 08:30:00
2
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
S Walls
St Peter's
8
2020-09-12
2020-07-25 08:30:00
5
East Torrens Payneham
BsLC - Miller Reserve
S Stolcman
St Peter's
9
2020-09-12
2020-07-04 08:30:00
1
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
S Lively
St Peter's
7
2020-09-12
2020-08-29 08:30:00
1
Wilderness
BsLC - Miller Reserve
S Greenwood
Wilderness
5
2020-09-05
W Golding
St Aloysius
1
2020-09-05
2020-09-05 08:30:00
2
Glenelg
ETPLC - Patterson Reserve
Z Walsh
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-06-27 08:30:00
4
St Peter's
NALC - Gepps Cross
Z Pallis
East Torrens Payneham
10
2020-09-12
2020-08-08 08:30:00
4
Glenelg
GLC - Barratt Reserve
Z Pool
St Peter's
10
2020-09-12
2020-08-01 08:30:00
4
St Aloysius
BsLC - Miller Reserve
Z Renshaw
North Adelaide
8
2020-09-26
2020-06-27 08:30:00
2
St Peter's
NALC - Gepps Cross