Lacrosse SA
VENUES
FIXTURES/RESULTS
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Lacrosse SA
/
2024 Under 13 Girls
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Filter by competition
Select a Competition
2024 iLax Senior Comp Lightsview Term 1
2024 Men's Division 1
2024 Men's Division 2
2024 Men's State League
2024 Under 11 Boys North - Term 2
2024 Under 11 Boys South - Term 2
2024 Under 11 Girls North - Term 2
2024 Under 11 Girls South - Term 2
2024 Under 13 Boys
2024 Under 13 Girls
2024 Under 15 Boys
2024 Under 15 Girls
2024 Under 18 Boys
2024 Under 18 Girls
2024 Under 8 North - Term 2
2024 Under 8 South - Term 2
2024 Women's Division 1
2024 Women's Division 2
2024 Women's State League
FIXTURES/RESULTS
2024 Under 13 Girls
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Rotate device to view more data.
Player Name
Team Name
M
Last
HSDATE
HS
HSOPP
HSVENUE
TA
TPEN
A Hamilton
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
3
Woodville
GLC - Barratt Reserve
1
A Farley
Woodville
5
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
1
Eagles
WvLC - Findon Oval
A Cooper
Glenelg Blackhawks
4
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
1
Eagles
GLC - Barratt Reserve
1
A Eastwood-Walkden
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
2
Sturt
SLC - Womens Memorial Playing
1
A Finlay
Glenelg Blackhawks
4
2024-06-01
A Birmingham
Burnside
5
2024-06-01
2024-05-25 09:00:00
2
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
A Logan
Woodville
5
2024-06-01
A Mcinerney
Woodville
5
2024-06-01
2024-05-11 09:45:00
6
Wilderness
WvLC - Findon Oval
A Martin
Burnside
5
2024-06-01
A Ciantar
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
2
Burnside
BsLC - Miller Reserve
A Choi
Burnside
2
2024-05-11
A Pengilly
Eagles
3
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
1
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
A Leske
Glenelg Blackhawks
4
2024-05-25
2024-05-04 10:15:00
1
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
A Summerton
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
1
Woodville
GLC - Barratt Reserve
A Phillis
Eagles
5
2024-06-01
A Anderson
Woodville
5
2024-06-01
B Cabot
Wilderness
2
2024-05-11
B Bant
Eagles
5
2024-06-01
C Liddell
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
2024-05-04 10:15:00
1
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
2
C Feleppa
Woodville
5
2024-06-01
2024-05-11 09:45:00
3
Wilderness
WvLC - Findon Oval
C Knight
Brighton
5
2024-06-01
C Dhillon
Eagles
2
2024-05-25
2024-05-18 10:30:00
7
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
C Green
Burnside
4
2024-06-01
2024-05-25 09:00:00
1
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
D Diamond
Woodville
5
2024-06-01
E Lydeamore
Wilderness
2
2024-05-11
E Welch
Burnside
5
2024-06-01
E Bateman
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
E Napoli
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
3
Woodville
GLC - Barratt Reserve
E Kerin-Wotton
Woodville
4
2024-06-01
E Rowberry
Wilderness
2
2024-05-11
E Kretschmer
Glenelg Blackhawks
4
2024-05-25
2024-05-04 10:15:00
1
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
E Stilgoe
Glenelg Blackhawks
3
2024-05-25
E Gatt
Wilderness
2
2024-05-11
F Ng
Burnside
1
2024-05-25
F Muazzam
Wilderness
2
2024-05-11
G Carter
Woodville
5
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
5
Glenelg Blackhawks
WvLC - Findon Oval
G Newton
Eagles
4
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
I Nettlefold
Sturt
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
2
Eagles
ELC - Charles Cane Reserve
I Green
Burnside
5
2024-06-01
I Delaney-Garrett
Burnside
5
2024-06-01
2024-05-25 09:00:00
1
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
I Higham
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
3
Burnside
BsLC - Miller Reserve
I Bowman
Brighton
3
2024-05-17
J Mossop
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
3
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
J Fridmanis
Glenelg Blackhawks
4
2024-06-01
J Kumar
Burnside
2
2024-06-01
J Fakkas
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
J Bezzina
Eagles
5
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
1
Brighton
ELC - Charles Cane Reserve
J Tang
Burnside
3
2024-06-01
K Vaezi
Wilderness
1
2024-05-11
K Morgan
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
4
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
1
K Jager
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
2024-05-04 10:15:00
1
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
1
K Tuxford
Sturt
5
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
4
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
L Rizzuto
Burnside
5
2024-06-01
2024-05-25 09:00:00
7
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
L Davis
Wilderness
1
2024-05-04
M Mitchell
Eagles
3
2024-06-01
2024-05-18 10:30:00
1
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
M Pahor
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
5
Burnside
BsLC - Miller Reserve
M Searle
Sturt
4
2024-06-01
M Stevens
Glenelg Blackhawks
4
2024-06-01
2024-05-04 10:15:00
1
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
1
M Gibbins
Eagles
5
2024-06-01
M Romeo
Burnside
3
2024-05-18
2024-05-04 10:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
M Mccormack
Burnside
4
2024-06-01
M Mclachlan
Brighton
3
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
2
Sturt
SLC - Womens Memorial Playing
M Beumer
Sturt
5
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
3
Wilderness
ETPLC - Patterson Reserve
M Kozubaj
Burnside
1
2024-05-25
M Birmingham
Burnside
4
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
M Purvis
Burnside
3
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
1
Brighton
BtLC - Brighton Oval
M Adams
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-17 18:00:00
5
Wilderness
GLC - Barratt Reserve
1
N Willow
Eagles
5
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
1
Brighton
ELC - Charles Cane Reserve
N Swadling
Woodville
5
2024-06-01
2024-05-11 09:45:00
1
Wilderness
WvLC - Findon Oval
O ( Raymond
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
1
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
P Schroeder
Woodville
4
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
3
Glenelg Blackhawks
WvLC - Findon Oval
P Mallon
Glenelg Seahawks
4
2024-06-01
2024-06-01 10:30:00
1
Eagles
ELC - Charles Cane Reserve
R Gibbens
Eagles
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
2
Sturt
ELC - Charles Cane Reserve
R Skinner
Glenelg Seahawks
4
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
4
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
R Watkins
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
3
Burnside
BsLC - Miller Reserve
S Feeny
Wilderness
1
2024-05-11
S Stevens
Glenelg Seahawks
5
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
1
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
S Satzinger
Brighton
3
2024-06-01
S Mooney
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
3
Glenelg Blackhawks
GLC - Barratt Reserve
S Bolton
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
1
Brighton
GLC - Barratt Reserve
S Grocke
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
S Jibran
Wilderness
1
2024-05-11
S Zhai
Wilderness
2
2024-05-11
S Groves
Woodville
4
2024-05-25
2024-05-04 10:30:00
1
Burnside
WvLC - Findon Oval
S Mead
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-25 10:30:00
6
Sturt
SLC - Womens Memorial Playing
1
S Lang
Wilderness
1
2024-05-11
S Lister
Sturt
4
2024-06-01
T Hammick
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
3
Eagles
ELC - Charles Cane Reserve
2
T Priddle
Sturt
5
2024-06-01
2024-05-11 10:30:00
3
Eagles
ELC - Charles Cane Reserve
T Riback
Woodville
3
2024-05-25
2024-05-25 10:30:00
3
Eagles
WvLC - Findon Oval
V D K Sidhu
Eagles
5
2024-06-01
V Stanley
Brighton
5
2024-06-01
2024-05-04 10:30:00
1
Eagles
ELC - Charles Cane Reserve
W Chong
Burnside
2
2024-06-01
W Yates
Glenelg Seahawks
4
2024-05-25
2024-05-18 10:30:00
3
Woodville
GLC - Barratt Reserve
Z Zivkov
Glenelg Blackhawks
5
2024-06-01
2024-05-04 10:15:00
6
Wilderness
GLC - Barratt Reserve