2019 SUMMER COMPETITION TEAMS

2019 SUMMER COMPETITION TEAMS:

Check out the team lists to find your team. Once you have found your team, please make contact with the team coach / contact to find out your training times.

AGE GROUPS + PLAYING DAYS

Please note that almost all games are played at the Gold Coast Sports & Liesure Centre, Carrara. Please see the Summer Season calendar below:

U20 Boys                                             Wednesday nights

U17 Boys Division 1 & Open Girls       Wednesday nights

U13 - U15 Boys & Girls                        Friday nights

U17 Boys Division 2 & 3                      Friday nights

U9’s & U11’s                                        Saturday mornings

 

TRAINING TIMES:

Please contact your team coach using the contact details provided on the team lists. Teams are allocated training days as below. Coaches will liaise with the club to lock in training times. Team Training begins Monday October 7th.

MONDAYS u17's & u20's (4PM & 5PM)

TUESDAYS u15's  (4PM & 5PM)

WEDNESDAYS u13'S (4PM & 5PM)

THURSDAYS u11'S (4PM & 5PM)

 

PLAYING UNIFORMS:

All new players can try on and collect their playing uniform at their first training session at the Varsity College Secondary campus stadium in the week beginning Monday October 7th - Round one.  

 

2019 SUMMER COMPETITION CALENDAR:

2019 GCJBL SUMMER COMPETITION CALENDAR

GCJBL SEASON

 

ROUND

MONTH

WEDNESDAY

Carrara Courts

FRIDAY

Carrara Courts

 

SATURDAY

Carrara Courts

Round 1

OCT

9

H2 34678

11

H2 1-8

H1,1,2,3

12

H2 C12378

Round 2

OCT

23

H2 34679

25

H2 1-8

H1,1,2,3

26

RBIS1234

Round 3

OCT/NOV

30

H2 34678

1

H2 1-8

TALLE

2

RBIS1234

Round 4

NOV

6

H2 34678

8

H2 1-8

H1,1,2,3

9

RBIS 1234

Round 5

NOV

13

H2 34678

15

H2 1-8

H1,1,2,3

16

H1 C12345

Round 6

NOV

20

H2 34678

22

H2 1-8

H1,1,2,3

23

H2 C12378

Round 7

NOV

27

H2 34678

29

H2 1-8

TALLE

30

H2 C12378

PLAYOFFS

DEC

4

H2 34678

6

H2 1-8

TALLE

7

RBIS 1234, 

 

2019 SUMMER COMPETITION FULL TEAM LISTS

 

U9 Mixed

 
 
 

Team Contact:

Cassie Dover

 

Mobile:

O405900992

 

Email:

cassie_dover@hotmail.com

 

Team Name:

VIPERS

 

Age Group:

U9

 

Division:

MIXED

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Mia

Dover

31/08/2012

 

2

Olivia

Drakes

19/09/2012

 

3

Rex

Twohy

1/06/2011

 

4

Aaron

Birthsel

5/12/2012

 

5

Tavite

Nasio

24/04/2011

 

6

Zion-Peli

Nasio

9/10/2013

 

7

Dzel-Dion

Nasio

9/10/2013

 

U9 Mixed

 
 
 

Team Contact:

Jerrell Niu

 

Mobile:

O403455195

 

Email:

jerrellniu@gmail.com

 

Team Name:

VENOM

 

Age Group:

U9

 

Division:

MIXED

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Gisele

Niu

3/21/2012

 

2

Kane

Buchanan

16/08/2011

 

3

Paxton

Shiel-Smith

31/05/2011

 

4

Harley

Lyon

11/07/2011

 

5

Harper

Clayton

21/03/2012

 

6

Maria

Clayton

5/03/2011

 

7

Ashton

Smith

24/01/2011

 

8

Henry

Allgood

14/01/2011

 

U11 Boys

 
 
 

Team Contact:

Cameron Sanders

 

Mobile:

O466896329

 

Email:

Cameron_sanders@trekbikes.com

 

Team Name:

VIPERS

 

Age Group:

U11 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Emmanuel

Adeleye

1/08/2009

 

2

Billy

Dawe

4/03/2009

 

3

Thomas

Edwin

19/05/2010

 

4

Ason

Maschotta

27/08/2009

 

5

Levi

Orchard

1/05/2009

 

6

Oskar

Sanders

23/05/2009

 

7

Campbell

Couch

 

 

8

Shannon

Bielamowicz-Cruise

3/07/2010

 

U11 Boys

 
 
 

Team Contact:

Daryn Price

 

Mobile:

O422965858

 

Email:

daryn.price@billabong.com.au

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

U11 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Aiden

McGlashan

12/05/2009

 

2

William

Carydias

9/09/2009

 

3

Odysseus

Petridis Alvanos

7/04/2009

 

4

Ryder

Price

15/07/2009

 

5

Leo

Hattori

25/10/2009

 

6

Harlem

Molony

4/09/2009

 

7

Stevens

Harlem

24/11/2010

 

8

Shiel-Smith

Xander

14/01/2010

 

U11 Boys

 
 
 

Team Contact:

Tony Birthisel

 

Mobile:

O402117012

 

Email:

Birthisel.tony@gmail.com

 

Team Name:

VENOM

 

Age Group:

U11 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Ky

McMurray

21/10/2010

 

2

Hyunwoo

Seomun

21/03/2010

 

3

Ryan

Spiegel

26/03/2010

 

4

Daniel

Teagle

23/04/2010

 

5

Cooper

Wilson

15/02/2010

 

6

Dylan

Birthisel

2/02/2010

 

7

Afu

Levi

29/09/2010

 

8

Stankovic

Darian

8/12/2009

 

U11 Girls

 
 
 

Team Contact:

Matt Shipton

 

Mobile:

O411144182

 

Email:

mattshipton@bigpond.com

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 11 Girls

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Jada

Keung

8/07/2010

 

2

Imogen

McCarthy

23/01/2010

 

3

Soobin

Ahn

27/07/2009

 

4

Ella

Hill

30/09/2009

 

5

Lilyana

MacKenzie

10/06/2009

 

6

Imogen

Grahan

11/02/2009

 

7

Brianna

Gonzales

31/03/2009

 

U13 BOYS

 
 
 

Team Contact:

Scott McGregor

 

Mobile:

O412369385

 

Email:

scottiemac10@yahoo.com.au

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Bodhi

Bielamowicz-Cruise

3/12/2007

 

2

Logan

Petricevich

25/03/2007

 

3

James

Jackson

28/03/2007

 

4

Cooper

McGregor

 

 

5

Henry

Webster

 

 

6

Jock

Bruce

 

 

7

James

Buchanan

 

 

8

Kai

Addinsall

19/12/2009

 

U13 Boys

 
 
 

Team Contact:

Matt Brissett

 

Mobile:

O420105115

 

Email:

mbrissett@scientificpest.com.au

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Brock

Brissett

31/03/2007

 

2

Max

Carnall

2/01/2008

 

3

Cooper

Heron

29/03/2007

 

4

Charlie

Allen

22/11/2007

 

5

Lincoln

Wright

25/07/2007

 

6

Cooper

Godlee

23/09/2008

 

7

Riley

Brissett

28/09/2009

 

8

Kayden

Mihailoff

1/01/2007

 

U13 Boys

 
 
 

Team Contact:

Nick Mallen

 

Mobile:

O423301189

 

Email:

mallen.magic7@bigpond.com

 

Team Name:

Pythons

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Finn

Anderson

 

 

2

Lachlan

Bridge

 

 

3

Dean

Foster

 

 

4

Oliver

Mallen

9/04/2009

 

5

Alexander

Pampuch

31/01/2008

 

6

Isiah

Saniel

 

 

7

Jackson

Schurey

 

 

8

Cooper

keung

29/03/2007

 

U13 Boys

 
 
 

Team Contact:

Ross & Zach Mansfield

 

Mobile:

O416073134

 

Email:

ross_mansfield@yahoo.com.au

 

Team Name:

Cobras

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Elwood

Eve

19/05/2008

 

2

Cassius

Prema

11/05/2007

 

3

Bohdi

Mansfield

10/10/2007

 

4

Harrison

Webeck

20/08/2008

 

5

Samuel

Mulvaney

20/08/2007

 

6

Chase

Charlton

19/11/2008

 

7

Michael

Terranova

7/02/2007

 

8

Jed

Collofello

1/11/2007

 

U13 Boys

 
 
 

Team Contact:

Peter Hill

 

Mobile:

O417065888

 

Email:

peter@rightcrowd.com

 

Team Name:

Snakes

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 4

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Cooper

Gray

21/04/2008

 

2

Thanadon

Hill

24/07/2007

 

3

Preston

Cavanagh

15/08/2007

 

4

Finn

Hodgson

 

 

5

Juhyeok

Jang

25/08/2008

 

6

George

Ghusn

   

7

Max

Hooper

30/11/2007

 

8

Kingston

Pennitcott

   

U13 Boys

 
 
 

Team Contact:

Adam McKinnon

 

Mobile:

O400046582

 

Email:

kerri@mediabuild.com

 

Team Name:

Rattlers

 

Age Group:

Under 13 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Jett

Stuart

16/01/2007

 

2

Lachlan

McKinnon

17/08/2007

 

3

Tao

McMurray

8/06/2008

 

4

Connor

Stasuik

16/12/2007

 

5

Liam

Dunn

 

 

6

Sunny

Ronaldson

 

 

7

Leonardo

Sohan

14/08/2007

 

8

Tyson

Morris Kaire

9/05/2008

 

U13 Girls

 
 
 

Team Contact:

Matt Shipton

 

Mobile:

O400787027

 

Email:

mattshipton@bigpond.com

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 13 Girls

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Ajin

Seomun

6/05/2007

 

2

Ronak

Shamsi

17/09/2007

 

3

Zoe

Shipton

20/08/2008

 

4

Madeline

Sutton

15/08/2008

 

5

Jaya

Lenehan

14/07/2008

 

6

Charli

Flood

20/09/2009

 

7

Ivy

Dyett

6/12/2008

 

8

Matilda

Rankmore

18/12/2008

 

9

Eve

Clark

23/07/2008

 

10

Taalia

Neale

11/02/2008

 

11

Ada

Ay

8/02/2008

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Scott McGregor

 

Mobile:

O412369385

 

Email:

scottiemac10@yahoo.com.au

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Ziggy

Fowler

12/05/2006

 

2

Reece

Hargreaves

22/01/2006

 

3

Jack

Ireland

15/06/2006

 

4

Marley

Enders Green

 

 

5

Izayah

Petricevich

14/01/2006

 

6

Brodie

McGregor

 

 

7

Hunter

Maschotta

 

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Jerrell Niu

 

Mobile:

O403455195

 

Email:

jerrellniu@gmail.com

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Zach

Allen

 

 

2

Taj

Jeffery

15/01/2005

 

3

Charlie

Dawe

   

4

Caleb

Luckhardt

 

 

5

Matthew

Prentice

 

 

6

Trent

Cook

9/12/2005

 

7

Jordan

Dmochowski McKean

 

 

8

Koby Atkinson   30/01/2007  

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Stuart Mckenzie

 

Mobile:

O419700571

 

Email:

smack31@eq.edu.au

 

Team Name:

Venom

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Daniel

Tunbridge

28/04/2006

 

2

Blair

MacKenzie

15/12/2005

 

3

Oliver

McCarthy

7/05/2005

 

4

Taj

Grey

 

 

5

Strummer

Lopez

5/10/2006

 

6

Pacey

Wood

 

 

7

Chad

Stuart

 

 

8

Matthew

Scholten

   

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Breyton Angara

 

Mobile:

0434001195

 

Email:

breytonangara@gmail.com

 

Team Name:

Mambas

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Ryder

Hattori

 

 

2

Sebastian

Angara

 

 

3

Lewis

Hahn

 

 

4

Xavier

McCarthy

 

 

5

Ethan

McMurray

 

 

6

Alec

Webb

 

 

7

Nathan

Goldstone

 

 

8

Tom

Webster

19/03/2006

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

John Millane

 

Mobile:

O421387018

 

Email:

johnmillane@gmail.com

 

Team Name:

Cobras

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Zai

Millane

13/01/2006

 

2

Lucas

Snowball

21/01/2006

 

3

Mason

Field

18/04/2006

 

4

Elijah

Maurer

16/04/2006

 

5

Liam

Thom

21/07/2005

 

6

Lachlan

Stasuik

11/01/2006

 

7

Matthew

Ewart

25/03/2006

 

8

Max

Jackson

   

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

 Kane Smith

 

Mobile:

O432421471

 

Email:

kanesmith3838@yahoo.com.au

 

Team Name:

Rattlers

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 4

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Hogan

Peng

3/12/2005

 

2

Seth

Lennox

24/01/2006

 

3

Cooper

Driescher

 

 

4

Leonidas

Petridas Alvanos

8/03/2006

 

5

Saxon

Sattler

18/11/2006

 

6

Will

Campbell

26/08/2005

 

7

Connor

Turner

28/03/2005

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Sandra Sear

 

Mobile:

0412451323

 

Email:

sandrasear@bigpond.com

 

Team Name:

Snakes

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Marshall

Teague

26/05/2006

 

2

Angus

O'Shea

13/11/2006

 

3

Cameron

Kraft

25/03/2006

 

4

Jakson

Gonzales

18/04/2005

 

5

Braxton

Williams

9/09/2006

 

6

Joe

Meldon

8/07/2006

 

7

Thomas

Sear

6/10/2006

 

8

Brodie

Tarrant

31/08/2006

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Nick Mallen

 

Mobile:

O423301189

 

Email:

mallen.magic7@bigpond.com

 

Team Name:

Anacondas

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Quinn

Skinner

5/09/2006

 

2

Darcy

Hart

5/08/2006

 

3

Liam

Mallen

14/12/2006

 

4

Thomas

Cameron

15/11/2006

 

5

Jaxon

Chong-Nee

5/09/2006

 

6

Jensen

Peck

3/05/2006

 

7

Jett

Grist

11/09/2006

 

8

Jordan

Berry

   

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

 Josiah Neal

 

 

 

Mobile:

O431370887

 

Email:

josiahwneal@gmai.com

 

Team Name:

Pythons

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Harlan

Smith

1/11/2006

 

2

Jack

Pemberton

13/01/2006

 

3

Reife

Moller

20/04/2006

 

4

Kye

Miller

4/05/2006

 

5

Caleb

Luckhardt

3/02/2005

 

6

Presley

Kowaltzke-Bonnett

29/09/2006

 

7

Yilin

Ding

16/07/2005

 

8

Noah

Henry

27/04/2006

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Todd Sleep

 

Mobile:

O403170287

 

Email:

toddsleep@hotmail.com

 

Team Name:

Adders

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Ned

Launstein

9/08/2005

 

2

Kane

McKenzie

6/02/2006

 

3

Jake

Shipton

10/10/2005

 

4

Benjamin

Sleep

7/05/2005

 

5

Nicholas

Casey

27/07/2005

 

6

Blake

Suhr

11/10/2005

 

7

Riley

Sullivan

22/08/2005

 

8

Kaden

O'Brien

10/02/2006

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

John & Maria Kamu

 

Mobile:

O434409412

 

Email:

jmez74@me.com

 

Team Name:

Boas

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Tim

Usher

 

 

2

Josh

Devivo

 

 

3

Hudson

Felstardt

 

 

4

Zion

Kamu

 

 

5

Noah

Lewis

 

 

6

Tallen

Main

 

 

7

Simba

Marinic

 

 

8

Saxon

Sattler

 

 

U15 Boys

 
 
 

Team Contact:

Taj Millane

 

Mobile:

 (Jannette - Manager) O425232394

 

Email:

janette@bellesante.com.au

 

Team Name:

Taipans

 

Age Group:

Under 15 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Cooper

Gwynne

10/06/2005

 

2

Harry

Gwynne

10/06/2005

 

3

Aston

Heddle

24/06/2005

 

4

Benjamin

Keeling

21/05/2005

 

5

Dylan

Achim Chion

19/05/2005

 

6

Max

Comish

 

 

7

Jordan

Budeja

 

 

U15 Girls

 
 
 

Team Contact:

Matt Shipton

 

Mobile:

O411144182

 

Email:

mattshipton@bigpond.com

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 15 Girls

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Beatrice

Hardiman

28/05/2006

 

2

Laura

Warner

12/10/2005

 

3

Frasah

Masters

11/04/2006

 

4

Soraa

Noguchi

7/12/2005

 

5

Sophie

Pickford

7/11/2005

 

6

Claire

Song

20/10/2006

 

7

Paula

Minton

21/09/2006

 

8

Jessica

Hall

1/07/2005

 

U15 Girls

 
 
 

Team Contact:

Duncan Free & James Dight

 

Mobile:

O423682888

 

Email:

duncan.free@live.com.au

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Under 15 Girls

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Tiana

Disley

20/04/2005

 

2

Charlotte

Heron

9/06/2005

 

3

Brooke

Disley

24/05/2006

 

4

Mya

Dunn

25/09/2005

 

5

Zara

Free

2/07/2005

 

6

Olivia

Townly

8/02/2005

 

7

Balin

Beister

24/10/2006

 

U17 Boys

 
 
 

Team Contact:

Dakota Daniels

 

Mobile:

0404623931

 

Email:

ddani23@outlook.com

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Under 17 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Jack

Busby

2/03/2004

 

2

Liam

Caden

18/06/2003

 

3

Mattew

Durkin

25/06/2004

 

4

Jamie

Legg

21/05/2004

 

5

Daniel-Harry

Oneill

22/03/2004

 

6

Jinyang

Yang

8/06/2003

 

7

Louis

Zeqo

1/11/2003

 

8

 

 

 

 

U17 Boys

 
 
 

Team Contact:

Shane Dobson

 

Mobile:

O414646575

 

Email:

shane@dobsonmail.net

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 17 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Tyler

Horlock

20/05/2004

 

2

Noah

Bushell

13/12/2004

 

3

Caleb

Dobson

28/07/2004

 

4

Jonah

Fox

28/07/2004

 

5

Cameron

McGreevy

3/12/2004

 

6

Joshua

Phillips

6/08/2004

 

7

Thomas

Leeds

18/06/2004

 

8

Elliot

Wood

22/03/2004

 

U 17 Boys

 
 
 

Team Contact:

Sage Kilmurray

 

Mobile:

0403583908

 

Email:

kilmurray.sage@yahoo.com

 

Team Name:

Venom

 

Age Group:

Under 17 Boys

 

Division:

Div 3

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Jackson

Burns

4/06/2003

 

2

Abe

Hall

23/06/2004

 

3

Layden

Jack

21/07/2004

 

4

Ryan

Johnston

25/12/2004

 

5

Damon

Kariko

16/03/2004

 

6

Adam

Newstead

13/03/2004

 

7

Flynn

Hill-Kennerley

23/12/2003

 

8

Lachlan

Parsons

27/08/2004

 

U17 Boys

 
 
 

Team Contact:

Christian Terranova

 

Mobile:

O450732703

 

Email:

terranova33@yahoo.com

 

Team Name:

Cobras

 

Age Group:

Under 17 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Jemeson

Beveridge

12/11/2004

 

2

Andrew

Fong

7/09/2004

 

3

Samson

Halavatau

21/04/2004

 

4

Alex

Harding-Smith

24/11/2004

 

5

Cody

Hampson

11/09/2003

 

6

Arshia

Jahangard

4/01/2004

 

7

Anthony

Terranova

22/11/2003

 

U20 Boys

 
 
 

Team Contact:

Dakota Daniels

 

Mobile:

O404623931

 

Email:

ddani23@outlook.com

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Under 20 Boys

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Breyton

Angara

21/06/2000

 

2

Callum

Baird

21/06/2000

 

3

Stewart

Bunt

12/02/2001

 

4

Sam

Che

8/08/2001

 

5

Heath

Cooper

17/06/2001

 

6

Dakota

Daniels

24/12/2000

 

7

Luca

Guirguis

19/03/2001

 

8

Ibraheim

Jahshan

22/11/2001

 

9

Fernando

Khouw

23/02/2000

 

10

Ethan

Wood

29/01/2001

 

U20 Boys

 
 
 

Team Contact:

Coach To Be Appointed

 

Mobile:

 

 

Email:

 

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Under 20 Boys

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Connor

Frendin

19/12/2002

 

2

Sean

Hogan

18/07/2002

 

3

Hamish

Harding

7/05/2003

 

4

Luke

Harding-Smith

14/08/2001

 

5

Marc-Zobel

Hizola

15/10/2002

 

6

Kyle

Boucher

5/05/2003

 

7

Andre

Jahshan

29/06/2003

 

Open Girls

 
 
 

Team Contact:

Karen Adnum

 

Mobile:

O419682472

 

Email:

karen.adnum@rightcrowd.com

 

Team Name:

Vipers

 

Age Group:

Open Girls

 

Division:

Div 1

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Yarra

Adnum-Lamb

14/01/2003

 

2

Dana

Fowler

26/05/2004

 

3

Jade

Karadag

14/02/2004

 

4

Holly

Medcalf

28/01/2004

 

5

Chloe

Lucre

14/09/2003

 

6

Lucia

Gray

31/08/2003

 

7

Lailani

Brown

1/05/2005

 

Open Girls

 
 
 

Team Contact:

Codi Tiedeman

 

Mobile:

O428052001

 

Email:

coditiedeman@gmail.com

 

Team Name:

Lakers

 

Age Group:

Open Girls

 

Division:

Div 2

 

# of players         (7 minimum)

First Name

Last Name

DOB

 

1

Eliza

Albury

11/06/2004

 

2

Halle

Vale

10/09/2002

 

3

Belle

Cameron

21/07/2003

 

4

Jennifer

Stephens

14/02/2002

 

5

Taylor

Bruce

3/02/2004

 

6

Jasmine

Bacon

1/09/2003

 



Comments

Comment Guidelines: The SportsTG Network is made up of players, families and passionate sports followers like you who have a strong opinion about sport. That's great - we want you to have your say and share your thoughts with the world. However, we have a few rules that you must follow to keep it fun for all. Please don't be rude, abusive, swear or vilify others. Apart from some pretty serious sport sanctions, we also can ban you and report you if things get out of hand. So play fair and have fun, and thanks for your contribution.