Teams in Primary School Club
Teams
Belle Vue Aqua Geckos
(Wednesday 1/2 Boys B grade)
Belle Vue Blue Geckos
(Wednesday 1/2 Boys D1 grade)
Belle Vue Green Geckos
(Monday 5/6 Boys C grade)
Belle Vue Purple Geckos
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
Belle Vue Red Geckos
(Monday 5/6 Girls B grade)
Belle Vue White Geckos
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
Birralee Blazers
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
Birralee Blossom
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
Birralee Bluebirds
(Thursday 3/4 Girls C grade)
Birralee Bombers
(Wednesday 1/2 Boys B grade)
Birralee Boomers
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
Birralee Bulls
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
Birralee Butterflies
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
BPPS 1/2 Boys
(Wednesday 1/2 Boys A grade)
BPPS 3/4 Girls
(Thursday 3/4 Girls C grade)
BPPS 5/6 Boys 1
(Monday 5/6 Boys D grade)
BPPS 5/6 Boys 2
(Monday 5/6 Boys C grade)
Doncaster Gardens (Raya)
(Tuesday 3/4 Boys C Grade)
Doncaster Gardens 1/2 Boys
(Wednesday 1/2 Boys A grade)
Doncaster Gardens 1/2 Boys (2)
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
Doncaster Gardens 3/4 Girls (Lee)
(Thursday 3/4 Girls C grade)
Doncaster Gardens 3/4 Girls (Star)
(Thursday 3/4 Girls C grade)
Doncaster Gardens 5/6 Boys (GP)
(Monday 5/6 Boys D grade)
Doncaster Gardens 5/6 Boys (Novell)
(Monday 5/6 Boys A/B Grade)
Doncaster Gardens 5/6 Boys (Pitman)
(Monday 5/6 Boys C grade)
Ivanhoe Grizzlies
(Thursday 3/4 Girls C grade)
Ivanhoe Stars
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
Ivanhoe Stealers
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
Ivanhoe Thunder
(Tuesday 3/4 Boys C Grade)
OLOP Opals
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
OLOP Pandas
(Wednesday 1/2 Girls B grade)
OLOP Pythons
(Monday 5/6 Boys A/B Grade)
Serpell Scorchers
(Monday 5/6 Boys A/B Grade)
Serpell Scorpions
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
Serpell Sensations
(Wednesday 1/2 Boys C grade)
Serpell Sharks
(Wednesday 1/2 Boys D1 grade)
Serpell Skyrockets
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
Serpell Sparkles
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
Serpell Storm
(Monday 5/6 Boys C grade)
Serpell Strikers
(Monday 5/6 Boys C grade)
Serpell Super bees
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
Serpell Super Snipers
(Wednesday 1/2 Boys A grade)
Serpell SuperShooters
(Monday 5/6 Girls B grade)
Serpell/St Charles - Charlies Angels
(Wednesday 1/2 Girls B grade)
Previously Associated Competitions
Serpell/St Charles - Charlies Angels (Wednesday 1/2 Girls C Grade)
St Clements Curtis
(Monday 5/6 Boys A/B Grade)
St Clements D'Odorico
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
St Clements Maiolo
(Thursday 3/4 Girls A Grade)
St Clements Micallef
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
St Clements Pearsall
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
St Gregs Cecconi
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
St Gregs Gambis
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
St Gregs Guarino
(Monday 5/6 Girls B grade)
St Gregs Ireland
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
St Gregs Lasserre
(Thursday 3/4 Girls B Grade)
St Gregs McMahon
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
St Gregs McMahon
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
St Gregs Rohde
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
St Gregs Van Dijk G2
(Wednesday 1/2 Boys D1 grade)
St Gregs Van Dijk G6
(Monday 5/6 Boys C grade)
St Gregs Whitmarsh
(Thursday 3/4 Girls A Grade)
St Kevin's 3/4 Boys Team
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
St Kevin's 5/6 Mixed Team
(Monday 5/6 Boys A/B Grade)
Temp Valley Barr
(Wednesday 1/2 Boys C grade)
Temp Valley Chasers
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
Temp Valley Franklin
(Wednesday 1/2 Girls C Grade)
Temp Valley Franklin
(Wednesday 1/2 Boys B grade)
Temp Valley Franklin
(Tuesday 3/4 Boys A/B grade)
Temp Valley Grivas
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
Temp Valley Kermie
(Monday 5/6 Girls B grade)
Temp Valley Pappas
(Monday 5/6 Boys D grade)
Temp Valley Titans
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
Tempy Park 1F
(Wednesday 1/2 Boys D2 grade)
Tempy Park Drew
(Thursday 3/4 Girls A Grade)
Tempy Park Fazzari
(Wednesday 1/2 Boys B grade)
Tempy Park Jordan
(Monday 5/6 Boys D grade)
Tempy Park Krienke
(Monday 5/6 Girls B grade)
Tempy Park Langley
(Wednesday 1/2 Boys A grade)
Tempy Park Parnham
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
Tempy Park Verduci
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
THPS 1/2 boys Team 3
(Wednesday 1/2 Boys D1 grade)
THPS 1/2 girls Team 2
(Wednesday 1/2 Girls A grade)
THPS 3/4 boys Team 2
(Tuesday 3/4 Boys C Grade)
THPS 3/4 boys Team 3
(Tuesday 3/4 Boys D grade)
THPS 3/4 boys Team 4
(Tuesday 3/4 Boys C Grade)
THPS 3/4 girls Team 2
(Thursday 3/4 Girls C grade)
THPS 5/6 boys Team 2
(Monday 5/6 Boys C grade)
THPS 5/6 boys Team 3
(Monday 5/6 Boys D grade)
THPS 5/6 boys Team 4
(Monday 5/6 Boys D grade)
THPS 5/6 girls Team 2
(Monday 5/6 Girls B grade)