Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 FORFEIT (Boys' West 15B) Williams Landing Soccer Club Hoppers Crossing SC - 43479
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Williams Landing Soccer Club Blue Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Hume United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Digman Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Williamstown SC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 10:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC - 43435 Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:20 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 16B) Point Cook FC Greenvale United SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Boys' South 14A) Doveton SC Hampton East Brighton Football Club Red Seagulls
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Boys' Metropolitan 20A) Doveton SC Altona City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 3 South) Doveton SC Noble Park United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Banyule City SC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Banyule City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 08:45 JJ Holland Park (S) (Girls' North-West 14C) Kensington Junior SC Mill Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 JJ Holland Park (S) (Boys' North-West 14C) Kensington Junior SC U14 Boys Blue Doreen United Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 South-East) Kensington City Soccer Club Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC - M3 Watsonia Heights FC Royales
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch (Metropolitan League 6 North-West) La Trobe University SC - M4 FC Birrarung
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 17:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 19:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters South-East) South Yarra SC Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Red Yarraville FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton USC South Yarra SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton USC South Yarra SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Markham Reserve (Boys' East 13B) AUSC (DE) DRSC under 13
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Markham Reserve (Boys' East 14C) Ashburton USC Nunawading City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Terrara Park - UI4's Pitch 2 (Girls' Sunday South-East 12 Joeys) Whitehorse United SC (U12 Girls Langwarrin SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Boys' East 15C) Collingwood City FC MBUFC - U15C - Steve/Terry
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Metropolitan League 8 East) Collingwood City FC Albert Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Metropolitan League 5 South-East) Melbourne Rovers Soccer Club East Bentleigh SC Thunder
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 6 South-East) East Kew FC Ashburton USC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Willsmere Park (Metropolitan League 8 East) East Kew FC Swinburne FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 11:00 Belmont Park - Pitch 1 (Girls' South-East 13C) Croydon City Soccer Club Mazenod Football Club
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 La Trobe University Lower Playing Fields East Pitch (NPL) (Women's State League 3 North) La Trobe University SC - W3 FC Strathmore
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 La Trobe University Lower Playing Fields East Pitch (NPL) (Metropolitan League 7 North-West) La Trobe University SC - M5 Westvale Olympic FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Boys' Sunday South 12 Wallabies) South Springvale FC Casey Panthers SC - U12 Wallabies
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Girls' South-East 16C) South Springvale FC East Bentleigh SC Girls U16 Strikers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:30 Tyabb Central Recreation Reserve (Boys' South 14D) Somerville Eagles Soccer Club Langwarrin SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club SEUFC WOMEN
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters South-East) Bayside Argonauts FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Malvern City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Collingwood City FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Roxburgh Park United SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 17:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Roxburgh Park United SC Yarra Jets FC
Appt Referee 31/05/22 (Tue) 19:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Point Cook FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 5 South Reserves) SEUFC RESERVES Barton United FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 5 South) SEUFC SENIORS Barton United FC
Appt Referee 31/05/22 (Tue) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Boys' South-East 18A) Whitehorse United SC Collingwood City FC 1
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Corio SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Boys' West 15B) Western Eagles SC U15 Hoppers Crossing SC - 43435
Appt Referee 03/07/22 (Sun) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) MBUFC - Ange - 3rds East Kew FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton USC South Yarra SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Monash University SC Ringwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Boys' South-East 14B) Monash City Villarreal FC Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 14B) Preston Lions FC Darebin Falcons WSC White
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 15B) Preston Lions FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14A) Preston Lions FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15B) Preston Lions FC Upfield SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:20 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Girls' North-West 17/18B) Northcote City FC FC Birrarung
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Old Ivanhoe Soccer Club - O35s
Appt Referee 19/05/22 (Thu) 19:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 - (NPL) (Boys' North 13A) Northcote City FC Blue Preston Lions FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' South 14C) East Bentleigh SC U14 Strikers Aspendale SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:20 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17C) East Bentleigh SC U17 Sharks East Bentleigh SC U17 Lightning
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 14D) East Bentleigh SC U14 Sharks Ringwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Belmont Park - Pitch 1 (Boys' East 14A) Croydon City Soccer Club Box Hill United Pythagoras FC - Leo
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:30 Belmont Park - Pitch 1 (Girls' South-East 16B) Croydon City Soccer Club MUBFC - U16B Girls
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 16:15 Belmont Park - Pitch 1 (Boys' South-East 17A) Croydon City Soccer Club MUBFC - U17A
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West Reserves) Diamond Valley United SC Moonee Ponds United SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Moonee Ponds United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17B) Mazenod Football Club Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 18B) Mazenod Football Club Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Riversdale SC Croydon City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Croydon City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Skye United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Preston Lions FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 15B) Melbourne Knights FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13A Blue) Melbourne Knights FC West Point Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Brighton SC (VIC) Goblins Chelsea FC Storm
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 GH Mott Reserve (Girls' North-West 17/18B) Darebin Falcons WSC White Hoppers Crossing SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 GH Mott Reserve (Women's State League 4 North) Darebin Falcons Womens SC Upfield SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 GH Mott Reserve (Women's State League 5 South-East) Darebin Falcons Womens SC Hampton East Brighton Football Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Metropolitan League 6 North-West) Eltham Redbacks FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) Berwick City SC Mill Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Aspendale SC Old Peninsula Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC Brunswick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 4 East) Port Melbourne Soccer Club East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Port Melbourne Soccer Club Ballarat SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Oakleigh Cannons FC GP Mazenod Football Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 13A Blue) Oakleigh Cannons FC Jim F Collingwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 13A Green) Oakleigh Cannons FC G Dion Ringwood City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton USC South Yarra SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Ballam Park - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Peninsula Strikers FC Warragul United SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3A (Boys' Saturday East 12 Joeys) Glen Eira (Lions) Doncaster Rovers SC - PK
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale FC Malvern City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Malvern City FC
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Fawkner SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' East 13A Green) Knox City FC u13 Blue FC Bulleen Lions - Michael M
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 14B) Knox City FC u14 Silver Brighton SC (VIC) Rockets
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Ballam Park - Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Peninsula Strikers Junior FC Rosebud Heart SC U12 White
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 17:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers FC Collingwood City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Collingwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Caloola Reserve (Women's State League 3 South) Monash City Villarreal FC Dandenong City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 13C) Chisholm United FC DC Glen Waverley SC Rebels
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Girls' South-East 14C) Chisholm United FC Maria Maccabi FC Caulfield U14 Simon
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 14A) Oakleigh Cannons FC SG FC Bulleen Lions
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens Reserves) South Yarra SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 16:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) (Boys' North-West 16A) Caroline Springs George Cross FC Williamstown SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Caroline Springs George Cross FC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:15 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Fitzroy City SC Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 15B) Knox City FC u15 Silver Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' East 15C) Mount Waverley City SC Knox United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South 14C) Casey Comets FC Kingston City FC White
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Barton Recreation Reserve (Women's State League 2 South-East) Barton United FC Yarra Jets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:30 Selandra Recreation Reserve (Victorian Premier League Womens) Southern United Football Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Upfield SC Epping City SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Women's State League 4 East) Albert Park SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton SC (VIC) Gargoyles Hampton East Brighton Football Club Red Vipers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 7 North-West) Castlemaine Goldfields FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 03/07/22 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 7 North-West) Castlemaine Goldfields FC ETA Buffalo Club Of Victoria
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Collingwood City FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Barwon SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:15 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Fitzroy City SC Beaumaris SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Barwon SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:45 Ryder Oval (Boys' North-West 15B) Brunswick Zebras FC Kingsbury United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Mornington SC Rosebud SC
Appt Referee 12/05/22 (Thu) 19:15 Macleay Park 1 North (Boys' South-East 16C) Boroondara Eagles FC (GM) Lilydale Montrose United
Appt Referee 05/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Girls' North-West 15C) Gisborne Soccer Club West Point Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:05 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 20:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers South Yarra SC White
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Blues Old Melburnians SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West Reserves) Elwood City SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West) Elwood City SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Oakleigh Cannons FC Migs Collingwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 13A Green) Oakleigh Cannons FC Migs Rowville Eagles SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 19:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 4 West) ETA Buffalo Club Of Victoria Gisborne Soccer Club
Appt Assistant 05/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Upfield SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale Olympic FC Point Cook FC
Appt Referee 28/05/22 (Sat) 14:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch A (S) (Girls' North-West 16A) Keilor Park SC East Bentleigh SC Girls U16 Fury
Appt Referee Mentor 15/05/22 (Sun) 11:00 Anderson Park (Boys' South-East 14B) Doncaster Rovers SC - U14 Dandenong Thunder SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC Watsonia Heights FC Raptors
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 18B) Upfield SC Spring Hills FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21B) Upfield SC MBUFC - U21 - Kamran
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 16:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Skye United FC Berwick City SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:30 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Boys' South-East 16D) Aspendale SC Glen Eira (Rhinos)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:20 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Girls' South-East 15C) Aspendale SC Beaumaris SC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:15 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Rosebud SC Bunyip District SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 20:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Bunyip District SC
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills SC Mount Martha Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC Mount Martha Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South-East 15B) Casey Comets FC South Springvale FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Selandra Recreation Reserve (Victorian Premier League Womens Reserves) Southern United Football Club Melbourne Knights FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:30 Selandra Recreation Reserve (Victorian Premier League Womens) Southern United Football Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:15 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Lara United FC
Appt Referee 05/08/22 (Fri) 18:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 05/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:45 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Casey Comets FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Casey Comets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 14C) Meadow Park SC Darebin Falcons WSC U14 Blue 2022
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Boys' North 15C) Meadow Park SC Uni Hill Eagles FC Red
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 (Girls' South-East 13C) Aspendale SC East Bentleigh SC Girls U13 Strikers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 (Boys' South 13C Green) Aspendale SC Cheetahs East Bentleigh SC U13 Stingers
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 - (NPL) (Men's State League 5 West Reserves) Bendigo City Football Club Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 17:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 - (NPL) (Men's State League 5 West) Bendigo City Football Club Melton Phoenix FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 13A Blue) FC Bulleen Lions - Maurice P Box Hill United Pythagoras FC - Blue
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Veneto Club - Pitch 2 (Girls' East 17/18C) Templestowe United FC Riversdale SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Girls' South 17/18C) Bentleigh Greens SC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Malvern City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North 13B Blue) Bundoora United FC Hume City FC U13
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 16A) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 2 (Boys' East 15C) Brandon Park SC Glen Waverley SC U15 - Nick
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South) Brandon Park SC Officer City Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club FC Tullamarine
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club FC Tullamarine
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Women's State League 4 North) Moonee Valley Knights FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Women's State League 3 West) Avondale FC Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Men's Metropolitan Masters South-East) Ashburton USC Chisholm United FC
Appt Referee 03/07/22 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale SC Middle Park FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:15 Fairfield Park - Senior (Boys' East 15A) Yarra Jets FC FC Bulleen Lions - Seb Emmanuele
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 East) Yarra Jets FC Malvern City FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 North Reserves) Bundoora United FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 North) Bundoora United FC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Sandringham SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Boys' East 13C) Wonga Wizards FC -JIMMY Ringwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Boys' Metropolitan 17D) Wonga Wizards FC - DREW Doreen United Soccer Club
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF W (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Brighton SC (VIC) Dragons Seaford United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' South 13B) Brighton SC (VIC) Phantoms Chelsea FC Magic
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Spring St Oval - Pitch 1 (Girls' South-East 16B) Sandringham SC Scorpions Ashburton USC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North 13B Blue) Whittlesea Ranges FC Goulburn Valley Suns FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North-West 14C) Whittlesea Ranges FC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Monash Uni Thirds Ashburton USC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Central Park Soccer Club East Bentleigh SC Lightning
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 8 East) Central Park Soccer Club MUBFC - Metro Men 8
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 8 East) Old Trinity Grammarians SC Wonga Wizards FC (GW)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Boys' Metropolitan 21A) Boroondara Eagles FC (LK) Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 01/07/22 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Williamstown SC Newport Storm FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Civic Reserve - Pitch 4 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Mount Martha Soccer Club U12 Captains Sandringham SC Lightning
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Mayer Park - Pitch 2 (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Mayer Park - Pitch 2 (Men's State League 4 North) Darebin United SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 05/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Fawkner SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Fawkner SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Sydenham Park SC Meadow Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20A) Sydenham Park SC Chisholm United FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Albert Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Fitzroy City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North-West 14B) Essendon Royals SC Nunawading City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' Metropolitan 21A) Essendon Royals SC Malvern City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 17:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Essendon Royals SC Epping City SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Noble Park United FC Elwood City SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Elwood City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Elcho Park - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Green) North Geelong Warriors SC Altona Magic SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Elcho Park - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) North Geelong Warriors SC West Point Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West Reserves) North Geelong Warriors SC Bundoora United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) North Geelong Warriors SC Bundoora United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Quarries Park (Boys' North-West 14D) FC Clifton Hill Mitchell Rangers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 3 West) Kensington City Soccer Club Point Cook FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 20:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Bayside Argonauts FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Beaumaris Secondary College (Women's State League 2 South-East) Beaumaris SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Mornington SC Black Mount Eliza Soccer Club B12 Red
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Barton Recreation Reserve (Boys' Saturday South 12 Wallabies/Joeys) Barton United FC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 FORFEIT (Women's State League 1 South-East Reserves) Croydon City Soccer Club Mazenod Football Club
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East) Croydon City Soccer Club Mazenod Football Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East Reserves) Old Xaverians SC Kings Domain FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East) Old Xaverians SC Kings Domain FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Brimbank Stallions FC Altona City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:20 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Girls' North-West 14B) Brimbank Stallions FC Kensington Junior SC U14 Girls Blue
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Wyndham Vale North Reserve (Boys' West 13D) Wyndham FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 FORFEIT (Girls' South-East 13B) Hampton East Brighton Football Club Red Dreamers Boroondara Eagles FC (KH)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Boys' South 13D Green) Hampton East Brighton Football Club Red Panthers Aspendale Leopards
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Boys' South 13C Green) Hampton East Brighton Football Club Red Strikers Glen Eira (Jets)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Alphington Park Oval (Boys' Sunday North 12 Joeys Blue) Alphington FC Darebin United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Alphington Park Oval (Boys' North 13D) Alphington FC Greenvale United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Eastern Lions SC Glen Waverley SC Titans
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale Olympic FC Point Cook FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Boys' Sunday East 12 Wallabies Blue) Port Melbourne Soccer Club Lilydale Montrose United
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Boys' East 13A Blue) Port Melbourne Soccer Club Nunawading City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 10:30 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Girls' South-East 15C) Aspendale SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 West (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC Keon Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Betula Reserve (Boys' South 15A) Casey Kings FC Berwick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South) Heatherton United SC Lyndale United Football Club
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Elwood City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 3 (Boys' North-West 18B) Altona City SC Brunswick City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC Brandon Park SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Brandon Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Ballarat SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Ballarat SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Epping City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Metropolitan League 4 North-West) WHFC Mens 3rds Boomers Doreen United Soccer Club
Appt Referee 06/08/22 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13A) Meadow Park SC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 18B) Meadow Park SC Banyule City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:30 Victory Park - Pitch 2 (Boys' South 13A Blue) Bentleigh United Cobras FC Berwick City SC Sharks
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC St Albans Saints SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers FC Albert Park SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Albert Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' South 14A) Brighton SC (VIC) Wolves Aspendale SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:40 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' South-East 17A) Brighton SC (VIC) Vipers Boroondara Eagles FC (MR)
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:30 Selandra Recreation Reserve (Victorian Premier League Womens) Southern United Football Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Banyule City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Phoenix (JC) Glen Eira (Mustangs)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 10:15 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Sandringham SC Brighton SC (VIC) Demons
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Boys' South 14C) East Bentleigh SC U14 Samurai Pakenham United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 16D) East Bentleigh SC U16 Lightning Sandringham SC Scorchers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 16A) East Bentleigh SC Girls U16 Fury Spring Hills FC
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 18:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Corio SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Sandringham SC Leopards
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Eltham Redbacks FC Whitehorse United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Girls' North 13C) Mill Park SC Yarra Jets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Girls' North 16B) Mill Park SC Essendon Royals SC - RED
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Boys' East 13D) East Kew FC Boroondara Eagles FC (AM)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Hislop Reserve - Junior 1 (Boys' South-East 15B) East Kew FC Berwick City Lions
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Brandon Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Junior (Boys' Sunday South 12 Kangaroos) Beaumaris SC Hampton East Brighton Football Club BGS+
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Beaumaris Reserve - Junior (Girls' Sunday South 12 Joeys) Beaumaris SC Glen Eira (KKs)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Beaumaris Reserve - Junior (Girls' South-East 14C) Beaumaris SC Whitehorse United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Junior (Boys' South 14A) Beaumaris SC Glen Eira (Lasers)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Junior (Boys' South 15A) Beaumaris SC Glen Eira (Scorpions)
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Eltham Redbacks FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday North 12 Wallabies Red) Eltham Redbacks FC (Blue) Preston Lions FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13B Green) Eltham Redbacks FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North 13C) Eltham Redbacks FC Banyule City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Women's State League 3 West) North Melbourne Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) La Trobe University SC - W2 Spring Hills FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West) La Trobe University SC - W1 Spring Hills FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Kooyong Park (Boys' South-East 16B) Malvern City FC Knox City FC u16 Blue
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Boys' South-East 14B) Maccabi FC Caulfield U14 Blue Langwarrin SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Boys' East 16A) Maccabi FC Caulfield U16 Colts Collingwood City FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Sumner Park (Metropolitan League 2 South-East) Brunswick Zebras FC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 3 East) Brunswick Zebras FC MUBFC - Senior Women
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Elwood City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 16:00 Barton Recreation Reserve (Boys' South 15C) Barton United FC Sandringham SC Kangas
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - SSF3 (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) East Bentleigh SC U12 Lightning Langwarrin SC Royals
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' South 13D Green) East Bentleigh SC U13 Samurai Dandenong City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mazenod FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Casey Panthers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - Pitch 4 (Boys' South 15C) Mornington SC Berwick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 4 (Boys' South-East 18A) Mornington SC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 26/05/22 (Thu) 19:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Women's State League 5 South-East) Chisholm United FC PE Beaumaris SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East Reserves) Chisholm United FC Sandringham SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Sandringham SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 16:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Fitzroy City SC Beaumaris SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:15 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Fitzroy City SC Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Girls' South-East 13C) Boroondara Eagles FC (KH) Croydon City Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Macleay Park 3 East (Boys' East 13A Green) Boroondara Eagles FC (LV) South Melbourne FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:30 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Lalor United Senior FC Hume United FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Hume United FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Geelong Galaxy FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 14C) Glen Eira (Lydias) Macedon Blues Doncaster - Andreas
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 15C) Glen Eira (Rasos) East Bentleigh SC Girls U15 Strikers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 16B) Glen Eira (Devannas) Knox City FC u16 Green
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Churchill Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Metropolitan League 2 North-West) St Albans Gospic Bears FC Strathmore
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villarreal FC Manningham Juventus FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Manningham Juventus FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 North) Collingwood City FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 East) Collingwood City FC Alphington FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC Keon Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Keon Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:15 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Boys' North-West 17A) Watsonia Heights FC U17A Darebin United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Boys' Metropolitan 17B) Watsonia Heights FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens Reserves) Boroondara - Carey Eagles Geelong Galaxy FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Geelong Galaxy FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Hume United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Female Reserves Craigieburn City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Female Seniors Craigieburn City FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Surf Coast FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Surf Coast FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:45 Findon Reserve - Pitch 1 (Boys' North 13D) Uni Hill Eagles FC Keon Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Boys' North 15C) Uni Hill Eagles FC Black Roxburgh Park United SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Mooroolbark SC Heatherton United SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC Altona City SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:20 FORFEIT (Girls' North-West 14B) Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI Eltham Redbacks FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Boys' West 15C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Wyndham FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Women's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic) Point Cook FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 19:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' West 13C) Albion Rovers FC Red Werribee City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' West 13B Green) Albion Rovers FC Green Gully SC (Diego)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 FORFEIT (Boys' North-West 17A) Albion Rovers FC Bundoora United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' North-West 18A) Albion Rovers FC Bundoora United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 14B) Ashburton USC East Bentleigh SC Girls U14 Strikers
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Noble Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Noble Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Anderson Park (Boys' South-East 14B) Doncaster Rovers SC - U14 Dandenong Thunder SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Anderson Park (Boys' South-East 16B) Doncaster Rovers SC East Bentleigh SC U16 Strikers
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash University SC Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 19:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Lilydale Montrose United Mooroolbark SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Lord Reserve - Pitch 3A (Boys' South 13B) Glen Eira (Panthers) East Bentleigh SC U13 Sharks
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 3A (Boys' South 13A Blue) Glen Eira (Warriors) Gippsland Football Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:10 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Boys' Sunday East 12 Joeys Blue) AUSC Spartans (GL) Monbulk Rangers SC Ghosts
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Boys' East 13C) AUSC (VW) Knox City FC u13 Yellow
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC U13 Upfield SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' North 13D) Roxburgh Park United SC Doreen United Soccer Club - 100654
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Sunbury United FC Brunswick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Casey Comets FC Preston Lions FC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:15 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 3 (Girls' Sunday North-West 12 Kangas/Wallabies) Geelong SC FC Strathmore
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Altona City SC Maribyrnong Swifts FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Fawkner SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (Men's Metropolitan Masters West) St Albans Gospic Bears Williamstown SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Fawkner SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Girls' North-West 13B) Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 01/07/22 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew FC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Moonee Ponds United SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Girls' East 17/18C) Wonga Wizards FC -JIMMY South Melbourne Womens FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Partingtons Flat (Girls' North-West 14C) Diamond Valley United SC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 17/18B) Roxburgh Park United SC Nunawading City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' Metropolitan 17B) Roxburgh Park United SC U17 FC Birrarung
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Westvale Olympic FC Point Cook FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale Olympic FC Point Cook FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Ron Barassi Snr Reserve 1 (Women's State League 4 West) Melbourne Victory FC AWT Sydenham Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:30 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 05/08/22 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) St Albans Saints SC Brunswick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Girls' North 16B) Brunswick City SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee Mentor 15/05/22 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Eastern Lions SC Glen Waverley SC Titans
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Greenvale United SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Greenvale United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Women's State League 5 North-West) Truganina Soccer Club Inc Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 05/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Upfield SC
Appt Referee 05/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Upfield SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Girls' Sunday North-West 12 Kangas/Wallabies) Calder United Soccer Club Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Brandon Park SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 11:10 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Wallabies/Joeys) Mount Eliza Soccer Club B12 Blue Mount Martha Soccer Club U12 Mariners
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 14B) Mount Martha Soccer Club U14 Mariners Berwick City Tigers
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South 15D) Mount Martha Soccer Club U15 Mariners Hampton Park United Sparrows FC U15s- Andy
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 16D) Mount Martha Soccer Club U16 Mariners Rosebud SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:00 TBC - Date/Kick-off Time/Venue (Men's Metropolitan Masters West) Albion Rovers FC Point Cook FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Mahir FC Strathmore
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Eren La Trobe University SC - Old Boys
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin University SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 1 (Boys' North-West 16A) Craigieburn City FC Keilor Park SC U16 Eagles Boys
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Craigieburn City FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Elwood Park (Head St Oval) (Boys' South-East 15D) Elwood City SC U15B Monbulk Rangers SC Spartans
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Capital Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Glen Waverley SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Women's State League 1 South-East) Glen Waverley SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 19:00 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Caroline Springs George Cross FC RMIT FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Boys' North-West 15A) Eltham Redbacks FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Boys' North-West 16B) Eltham Redbacks FC Kingsbury United SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North-West 13B) Essendon Royals SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:15 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Boys' North 14B) Essendon Royals SC - BLUE Watsonia Heights FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Boys' North 15C) Essendon Royals SC - RED Craigieburn City FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Girls' North 13D) Watsonia Heights FC Doreen United Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:45 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Girls' North 16B) Watsonia Heights FC FC Birrarung
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 FORFEIT (Women's State League 3 North) Diamond Valley United SC Fawkner SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Altona North SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 18:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Avondale FC Green Gully SC (Seba)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) Avondale FC Sunbury United FC
Appt Referee 03/07/22 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Tarneit United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:45 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North-West 15A) Essendon Royals SC - BLUE Sydenham Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 FORFEIT (Boys' North-West 16A) Essendon Royals SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North-West 18A) Essendon Royals SC Greenvale United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Elwood Park (Head St Oval) (Boys' South 13D Blue) Elwood City SC U13 Skye United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 1) Elwood City SC Old Scotch SC (Blues)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Elwood Park (Head St Oval) (Metropolitan League 6 South-East) Elwood City SC Manningham Juventus Football Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 08:30 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North 13B Blue) Essendon Royals SC - RED Greenvale United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 Fairfield Park - Junior (Boys' North 13C) Yarra Jets FC Red Greenvale United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Fairfield Park - Junior (Girls' North-West 15C) Yarra Jets FC Satellite City United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Esther Park Reserve - Synthetic (Boys' East 14C) Mooroolbark SC Collingwood City FC Boys U14C (Lenin)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Boys' South-East 14D) Mooroolbark SC Hampton Park United Sparrows FC U14s- Rick
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:30 Esther Park Reserve - Synthetic (Boys' South-East 17A) Mooroolbark SC Casey Comets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Boys' East 13B) MUBFC - U13B Knox City FC u13 Silver
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Boys' East 13A Green) MUBFC - U13A Eastern Lions SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Boys' East 16A) MUBFC - U16A Whitehorse United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 18A) MUBFC - U18A Chelsea FC Royals
Appt Referee 30/07/22 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 4 (Boys' South-East 18A) Mornington SC Nunawading City FC
Appt Referee Mentor 14/05/22 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Phoenix (JC) Glen Eira (Mustangs)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Casey Comets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Women's State League 2 South-East) Kings Domain FC Ashburton USC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 4 South-East) Kings Domain FC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Boys' East 15A) Boroondara Eagles FC (TP) Monash City Villarreal FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Macleay Park 2 (Boys' South-East 16D) Boroondara Eagles FC (MB) Beaumaris SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:15 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 14B) Hampton East Brighton Football Club Red Thunder Boroondara Eagles FC (MB)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Boys' South 15A) Hampton East Brighton Football Club Red Kangaroos Brighton SC (VIC) Raiders
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 16C) Hampton East Brighton Football Club Red Hurricanes Glen Eira (Stars)
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 16:00 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC Lyndale United FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:00 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Lyndale United FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 Capital Reserve (Boys' East 14C) GWSC U14 United Whitehorse United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:30 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15A) Watsonia Heights FC Williams Landing Soccer Club
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 17:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 - (NPL) (Men's State League 5 West) Bendigo City Football Club Melton Phoenix FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13B Green) Sydenham Park SC Spring Hills FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13A Green) Sydenham Park SC Keilor Park SC U13 Eagles
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC Green
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18A) FC Strathmore Laverton FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Maryvale Reserve (Women's State League 3 South) Latrobe United Womens FC Glen Eira (Firebirds)
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 12/05/22 (Thu) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Williamstown SC Altona City SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 19:30 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Monash Uni Old Boys Eastern Lions SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Old Ivanhoe Soccer Club
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Old Ivanhoe Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' South 16A) Brighton SC (VIC) Bulldogs Glen Eira (Knights)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' Metropolitan 20A) Brighton SC (VIC) Fire Boroondara Eagles FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Monash University SC Ringwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Colts Ashburton USC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 IYU Recreation Reserve (S) (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Endeavour United SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Glen Waverley SC Lilydale Montrose United
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Glen Waverley North Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Lilydale Montrose United
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC (Caulfield) Old Scotch SC (Golds)
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Kooyong Park (Boys' South-East 18A) Malvern City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Girls' South-East 14C) Brighton SC (VIC) Wallabies Monbulk Rangers SC Sapphires
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 East) Brighton SC (VIC) MBUFC Senior Women - Rach
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 3 South-East) Hampton East Brighton Football Club Old Xaverians SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 FORFEIT (Victorian Premier League Womens Reserves) Eltham Redbacks FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Eltham Redbacks FC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Strathmore Corio SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Corio SC
Appt Assistant 15/05/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Banyule City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:10 Edithvale Common Pitch 1 (Boys' South 13D Blue) Chelsea FC Blues Hampton Park United Sparrows FC U13s- Sailas
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Edithvale Common Pitch 1 (Boys' South-East 17A) Chelsea FC Phoenix Glen Eira (Leopards)
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Wallace Reserve - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Moreland Eagles FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Girls' South-East 15C) Berwick City SC Riversdale SC
Appt Referee Mentor 15/05/22 (Sun) 09:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' East 13A Green) Knox City FC u13 Blue FC Bulleen Lions - Michael M
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 18:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Assistant 13/05/22 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Beaumaris SC Middle Park FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Girls' West 13C) West Point Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 Larpent Reserve (Girls' South-East 14C) Glen Waverley SC Lightning Knox United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:15 Larpent Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Glen Waverley SC Swinburne FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 Larpent Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley Metro 2 Swinburne FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Old Melburnians SC St Kilda Soccer Club
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18B) Brunswick City SC Upfield SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 10:00 MacPherson Park - Pitch 1 (Boys' West 15C) Melton Phoenix FC West Point Soccer Club
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:30 MacPherson Park - Pitch 1 (Girls' North-West 16B) Melton Phoenix FC Yarra Jets FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 MacPherson Park - Pitch 3 (Junior) (Boys' West 13B Green) Melton Phoenix FC Keilor Park SC U13 Hawks Boys
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 17:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East Reserves) Maccabi FC Caulfield Women Reserves Knox City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Maccabi FC Caulfield Women Knox City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Boys' East 14C) Maccabi FC Caulfield U14 Orange Ringwood City FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:00 Alma Park East (Metropolitan League 1) Middle Park FC Albert Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Alma Park East (Metropolitan League 5 South-East) Middle Park FC Old Melburnians SC
Appt Referee Coach 13/05/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Referee Coach 14/05/22 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 7 North-West) Laverton FC Maidstone United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Laverton FC Altona Magic S.C
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 01/07/22 (Fri) 20:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Albion Rovers FC Williamstown SC
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 19:30 Lloyd Reserve (Metropolitan League 2 North-West) North Sunshine Eagles SC Newport Storm FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point Soccer Club Balmoral FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point Soccer Club Balmoral FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Women's State League 4 West) Brimbank Stallions FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:45 FORFEIT (Girls' South-East 16C) Dandenong City SC Monbulk Rangers SC Ravens
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:45 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Girls' South 17/18C) Dandenong City SC Berwick City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Surfside Waves SC Barwon SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Barwon SC
Appt Referee Mentor 14/05/22 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Sandringham SC Leopards
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Sandringham SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) MBUFC Seniors Knox United SC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 20:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 14/05/22 (Sat) 17:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 - (NPL) (Men's State League 5 West) Bendigo City Football Club Melton Phoenix FC
Appt Referee 01/07/22 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (Men's Metropolitan Masters West) St Albans Gospic Bears Altona Magic S.C
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Moonee Ponds United SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21B) Glenroy Lions FC Glen Waverley SC
Appt Referee 17/07/22 (Sun) 15:00 Yallambie Park Reserve (Women's State League 3 East) Banyule City SC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 13/05/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 12:45 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 09:00 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' Sunday North 12 Kangaroos) Whittlesea Ranges FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Geelong Galaxy FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18A) Spring Hills FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 18:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 16A) Hampton East Brighton Football Club Red Menace Keilor Park SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South) Hampton East Brighton Football Club Lynbrook Falcons Sports Club
Appt Referee 22/05/22 (Sun) 11:30 Donvale Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 14C) Macedon Blues Doncaster - Andreas Bentleigh Greens SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 11:45 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14B) Greenvale United SC FC Strathmore
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 16B) Greenvale United SC Essendon Royals SC - WHITE
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 12:45 Aurora Fields - Pitch 1 (Boys' North-West 14D) Epping City SC Brunswick City SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 14:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Epping City SC FC Birrarung
Appt Referee 19/05/22 (Thu) 19:30 Fairfield Park - Senior (Boys' East 15A) Yarra Jets FC Middle Park FC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:15 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Metropolitan League 2 North-West) Moreland Zebras/Moreland Youth Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 14/05/22 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 5 South-East) Swinburne FC Chisholm United FC PE
Appt Referee 15/05/22 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC FC Clifton Hill
--ABOVEADS--