Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
18:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - X |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Brighton SC Thunder |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Appt |
Referee |
06/05/24 (Mon) |
20:30 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:45 |
Tulliallan Reserve |
(Boys' South 14B Blue) |
Cranbourne United SC |
Pakenham United FC U14 Blue |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Hume City FC Silver |
Greenvale United SC Black - Liam |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Croydon City Soccer Club - Red |
Knox United SC Green Marco |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Manningham United FC - U16A |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 12C) |
Casey Panthers SC_101594 |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Central Park Soccer Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12B) |
Mazenod Football Club |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:45 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 15D) |
Mazenod Football Club |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Appt |
Referee |
01/05/24 (Wed) |
18:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101614 |
Williams Landing Soccer Club_101613 |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:30 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Blue) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Boroondara Eagles FC (SR) |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Laverton FC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' East 14D) |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:45 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF1 (U12) |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Point Cook FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Western Eagles SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
North Seaford Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Seaford United SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Glen Eira FC (Sharks) |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Brighton SC Lightning |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 2 (NPL) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Caroline Springs George Cross FC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Sharks |
Brighton SC Cyclones |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:45 |
Langama Park - Pitch 3 (SSF-U13) |
(Girls' North-West 12C) |
Sunbury United FC Yellow |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' South-East 15A) |
Boroondara Eagles FC (XF) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Templestowe Wolves Football Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Westside Strikers Masters |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee Coach |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Berwick City SC U12 EAGLES |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
North Seaford Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Seaford United SC |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Chelsea FC U13 Royals |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Chelsea FC 17 |
Knox United SC Boys Sandro |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Aspendale SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Chelsea FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Sandringham SC Eagles |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee Mentor |
04/05/24 (Sat) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Mariners |
Casey Comets Anacondas |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Manningham United FC - Metro Men 7 |
Casey Comets Metro 7 |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
FORFEIT |
(Girls' West 12B) |
Melton Phoenix FC |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee Mentor |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Sharks |
Brighton SC Cyclones |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Old Scotch SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 14C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Women's State League 4 East) |
La Trobe University SC - W1 |
Malvern City FC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:45 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Girls' South-East 17/18C) |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Bentleigh Greens SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 16C) |
Bentleigh Greens SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 16A) |
Truganina Soccer Club Inc |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Bundoora United FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Altona City SC - SS |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Altona City SC -DD |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
06/05/24 (Mon) |
20:30 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 3 East |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
East Bentleigh SC U12 Thunder |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:30 |
FORFEIT |
(Boys' Saturday South 12E) |
Rosebud HEART SC U12 White |
Casey Comets Pandas |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:15 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Werribee City FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Skye United FC Stars |
Brighton SC Hurricanes |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:15 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melton Phoenix FC |
RMIT FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' South-East 14C) |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Monbulk Rangers SC Diamonds |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:30 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Dandenong City SC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Brighton SC Demons |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
Edwards Reserve |
(Boys' West 14C) |
Melbourne City FC U14 |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Pakenham United FC U13s Blue |
Dandenong City SC U13 B DEVELOPMENT |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Girls' South 16C) |
Pakenham United FC U16s Girls |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 White |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Boys' Sunday South 11 Kangaroos/Wallabies Red) |
Gippsland United Football Club |
Cranbourne United Soccer Club |
Appt |
Referee |
06/05/24 (Mon) |
19:30 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 13B) |
Monash City Villarreal FC |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 14C) |
Ringwood City FC (WO) |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14B) |
Hoppers Crossing SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12E) |
Hoppers Crossing SC |
Truganina Lions SC_101267 |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13D) |
Hoppers Crossing SC |
Melbourne City FC U13D |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
14:30 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Girls' North-West 13D) |
Hoppers Crossing SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
06/05/24 (Mon) |
18:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Altona Magic SC U12A |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
South Yarra SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 21A) |
Croydon City Soccer Club |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12A) |
Dandenong City SC Justin |
Pakenham United FC U12s Blue |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Upfield SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:45 |
AW Bond Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Newport Storm FC U12s - Benzema |
Point Cook FC Spitfires |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:45 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' West 15C) |
Wyndham FC |
WPSC Under 15 Boys PA |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Sunbury United FC Yellow |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Galvin Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12D) |
Werribee City FC |
Macedon Rangers Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' South-East 13D) |
Monbulk Rangers SC Emeralds |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williamstown SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 3 North) |
Darebin Falcons WSC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Westside Strikers FC - U13B Nick |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Templestowe Wolves FC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Templestowe Wolves FC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 3 (South) |
(Girls' North 12C Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Charlotte |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:30 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 3 (South) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Moreland City SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
08/05/24 (Wed) |
19:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' South-East 16A) |
South Springvale FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Boys' West 15A) |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
14:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Doreen United Soccer Club |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Manningham United FC - U12 White |
Malvern City FC 12C |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:30 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Manningham United FC - U13 White |
Ringwood City FC (AB) |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Doreen United SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Lalor United Senior FC |
FC Birrarung Senior Women's Blue |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Skye United FC Suns |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
Skye United FC |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Essendon Royals SC |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:30 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 12D Red) |
Craigieburn City FC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
16:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Essendon Royals SC |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Northern Falcons FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
19:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Williamstown SC |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
DRSC U12B - AF |
Croydon City Soccer Club - Red |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
DRSC U12C - CC |
Maccabi FC Caulfield U12 Orange |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:30 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - SC |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:30 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' East 12C) |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' East 16C ) |
Maccabi FC Caulfield U16 Orange |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
16:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:15 |
JW Manson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15C) |
Ringwood City FC (RF) |
Malvern City FC 15C |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
JW Manson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 16B) |
Ringwood City FC (RB) |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Girls' South-East 15D) |
Croydon City Soccer Club |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Boroondara Eagles FC (LC) |
Knox City FC U13 Silver |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' Metropolitan 17D) |
Glen Eira FC (Predators) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South-East 17B) |
Glen Eira FC (Mavericks) |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
09/05/24 (Thu) |
19:30 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Monash University SC - Women's Thirds |
Lyndale United Football Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 Red |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Glen Eira FC (Hornets) |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Maidstone United SC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
14:45 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Darebin Falcons WSC Red - U14 |
Altona City SC AC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Noble Park SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Brimbank Stallions FC |
Westside Strikers FC - U12A Stivan |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 15A) |
Beaumaris SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
16:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:45 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
NGWSC 13A Blue Boys' West |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
Spring Hills FC Costa |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Spring Hills FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hoppers Crossing SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:40 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(All Abilities League - Youth Development) |
Avondale FC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:15 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12D Blue) |
Rosebud HEART SC U12 Red |
Western Port FC u12 Green |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 12C) |
WPSC Under 12 Girls KH |
Werribee City FC_100977 |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:45 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 14C) |
WPSC Under 14 Girls CS |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Glen Eira FC (Mindys) |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Alcock Road Reserve |
(Girls' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Junior/Miniroos |
(Boys' Saturday South 13B) |
Dandenong South SC |
Casey Comets Demons |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:10 |
Markham Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Ashburton USC (DU) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
14:00 |
Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Watsonia Heights FC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Blue |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' North 15B) |
Preston Lions FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Williams Landing Soccer Club |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' North 15B) |
Whittlesea Ranges FC - Michael |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Old Melburnians SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Old Melburnians SC |
Lyndale United Football Club |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Swinburne FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Geelong Rangers SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Women's State League 3 East) |
Collingwood City FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
06/05/24 (Mon) |
20:30 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Reservoir United |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:15 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 14D) |
Satellite City United SC |
Sunshine Heights Junior S.C. |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Boys' South 16B) |
Brighton SC Vikings |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
13:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Wyndham FC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Brighton SC Vampires |
Appt |
Assistant |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
14:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Assistant |
04/05/24 (Sat) |
16:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Duffy Street Reserve |
(Girls' North 13B) |
Epping City SC |
Whittlesea Ranges FC - Noor |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C) |
Aspendale SC Ninjas |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:15 |
JH Allan Reserve |
(Girls' West 12B) |
Moonee Ponds United SC U12 Girls |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Women's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Hoppers Crossing SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
10:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Yarraville FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Sunbury United FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
More Park |
(Women's State League 4 West) |
North Sunshine Eagles SC |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Appt |
Referee |
03/05/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
03/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
04/05/24 (Sat) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Mariners |
Casey Comets Anacondas |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Essendon Royals SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
10:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Bayside Argonauts FC |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Appt |
Referee |
05/05/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Monash University SC - Stallions |
Middle Park FC |