Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Keilor Park SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Newmarket Reserve |
(Girls' North-West 13C) |
Kensington Junior SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13B) |
Bundoora United FC |
Essendon Royals SC BLUE |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
18:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
19:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Darebin Falcons WSC White |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
South East United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14C) |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Seaford United SC U14 Boys |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12A) |
FC Bulleen Lions |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
FC Bulleen Lions |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Officer City Soccer Club |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South-East 16A) |
Glen Eira FC (Lasers) |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:45 |
Yallambie Park Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Heidelberg Eagles SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North-West 15C) |
Watsonia Heights FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Women's State League 3 North) |
Watsonia Heights FC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Girls' West 12B) |
Williams Landing Soccer Club |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Westside Strikers FC - U12C David |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Greenvale United SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Uni Hill Eagles FC - Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14B Red) |
Greenvale United SC |
Keilor Park SC U14 Boys Hawks |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 5 West) |
Altona East Phoenix SC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Women's State League 3 East) |
Collingwood City FC |
Malvern City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Bundoora United FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12s (Red) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:45 |
FORFEIT |
(Boys' North 14B Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Eltham Redbacks FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
South Springvale FC |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
South Springvale FC |
Boroondara Eagles FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
Malvern City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Girls' South-East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Mini 5 (U11) |
(Boys' Saturday South 12E) |
Casey Comets Pandas |
Glen Eira FC (Vipers) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Mini 4 (U12) |
(Boys' Saturday South 13B) |
Casey Comets Demons |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Lyndale United Football Club |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Whitehorse United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Mount Martha Soccer Club U13 Mariners |
Sandringham SC Jaguars |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
Mount Martha SC U17 Captains |
Cleeland United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Ringwood City FC (AB) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 12C) |
Riversdale SC |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Riversdale SC |
Monbulk Rangers SC Giants |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Darebin Falcons WSC Blue |
Reservoir United Tess |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12C) |
Brunswick City SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick City SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Heatherton United SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Beaumaris Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Beaumaris SC |
Glen Eira FC (Claw) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Girls' South-East 17/18C) |
Beaumaris SC Corals |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Malvern City FC 12B Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Glen Waverley SC - U12 Stormers |
Knox United SC Orange Dony |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C) |
South Springvale FC_101433 |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Fairfield Park - Senior |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Yarra Jets FC Red |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:45 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12A) |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Malvern City FC 12A Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:15 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' East 14A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Manningham United FC - U14A Blue |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12B) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Footscray United Rangers FC - Green |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Eltham Redbacks FC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' North-West 18B) |
Eltham Redbacks FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
Knox City FC U14 Blue |
DRSC U14C - SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 16C ) |
Lilydale Montrose United |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Lawson Poole Reserve - Junior 3 |
(Boys' Sunday South 12D) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Lawson Poole Reserve - Junior 3 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Sydenham Park SC |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Skye United FC 12 Suns |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Baxter Park - Junior Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Baxter SC |
Sandringham SC Panthers |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Baxter Park - Junior Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Baxter SC |
Aspendale SC Spitfires |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
East Bentleigh SC U12 Thunder |
Elwood City Thunderbolts |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Blue) |
Hampton East Brighton FC Red Vipers |
Sandringham SC Leopards |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
Hampton East Brighton FC |
East Bentleigh SC Strikers |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC U15 Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
Hampton East Brighton FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
North Caulfield Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North) |
Moreland Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Sunbury United FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Sunbury United FC Yellow |
Meadow Park SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
09:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C) |
South Springvale FC_101433 |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Boys' South-East 15A) |
Malvern City FC 15A |
Glen Eira FC (Warriors) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Green Gully Reserve - SSF 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Green Gully SC U12 Steve |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Western Eagles SC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 3 East |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Boroondara Eagles FC (DA) |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Comets Stadium - Pitch 3 |
(Girls' South-East 14D) |
Casey Comets 14 girls |
Knox City FC U14 Green |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Boys' South 16C) |
Casey Comets FC |
Chelsea FC 16 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Knox City FC WSL1 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Casey Panthers SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Casey Panthers SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
Manningham United FC - U18A |
Malvern City FC 18A |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Uni Hill Eagles FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Moreland City SC |
Alphington FC Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:15 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Moreland City SC |
Brunswick Juventus FC Anthony |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Barnstoneworth United Junior FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Youth Development) |
Frankston Pines SC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Peninsula Grammar School (The Detmold) |
(Women's State League 5 South) |
Old Peninsula Soccer Club |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Berwick City SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:10 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Mazenod Football Club |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 13B) |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Chisholm United FC Steve Kr |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Doveton SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Brighton SC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
16:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC John |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
17:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Mitchell Rangers SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Duffy Street Reserve |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Epping City SC |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Boys' West 15C) |
Balmoral FC - Derzelez |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Balmoral FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C) |
Bentleigh United Cobras FC |
Keysborough District FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Boys' South-East 15A) |
Bentleigh United Cobras FC |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Martha Soccer Club |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Mount Martha Soccer Club |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Whitehorse United SC (Steve/Nick) |
Manningham United FC - U13 White |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' South 14B Red) |
Beaumaris SC |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Seaford United SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:15 |
Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Blue |
Peninsula Strikers JFC - 12D Red Cheetahs |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:30 |
Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 White |
Mount Martha Soccer Club U12 Mariners |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' South-East 18B) |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Elwood City Youth Squad |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Berwick City SC Reserves |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Rosebud SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Seaford United SC - Yellow |
Glen Eira FC (Nitro) |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Skye United FC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Barton United FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Kyneton District SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Kyneton District SC |
Footscray Rangers FC 3 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 South |
(Girls' South-East 12B) |
Boroondara Eagles FC (GH) |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 3 West |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Boroondara Eagles FC (BPEF) |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Ringwood City FC (BQ) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
16:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' North 18C) |
Ringwood City FC (PQ) |
Whittlesea Ranges FC - Emre |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Upfield SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Boys' North 14B Red) |
Melton Phoenix FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Melton Phoenix FC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Chewton Soldiers Memorial Park |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Castlemaine Goldfields FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Chewton Soldiers Memorial Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Castlemaine Goldfields FC |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
18:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Meadow Park SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Mitchell Oval |
(Women's State League 3 East) |
Monash City Villarreal FC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Northcote City FC |
Malvern City FC 13A |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D Blue) |
Aspendale SC Marvels |
Western Port FC u12 Green |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 12C) |
Beaumaris SC |
Aspendale SC Ninjas |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Beaumaris SC |
Oakleigh Cannons FC Kokki 1 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:20 |
Balcombe Park |
(Girls' South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Aspendale SC Sapphires |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Beaumaris SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Social) |
Watsonia DOCS |
Doreen DOCS |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Seaford United SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:15 |
Alex Nelson Reserve |
(Boys' South 16B) |
FC Noble Hurricanes |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Girls' East 16C) |
FC Noble Hurricanes |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
15/06/24 (Sat) |
15:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Red) |
Sandringham SC Pythons |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14D) |
Sandringham SC Comettes |
Pakenham United FC U14s Girls |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
16:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 3 North-West) |
RMIT FC |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Laverton FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Rosebud HEART SC U13 Red |
Baxter SC Falcons |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Girls' South-East 14D) |
Rosebud HEART SC U14 White |
Ringwood City FC (JL) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' South 15D) |
Rosebud HEART SC U15 Red |
South East United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - DT |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Whitehorse United SC (eduardo/Swapnil) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Whitehorse United SC (Mark) |
DRSC U12C - CC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Manningham United FC - U14B |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee Coach |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monash City Villarreal FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13A) |
Beaumaris SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Girls' South-East 14C) |
Beaumaris SC |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' Sunday West 13D) |
Wyndham FC |
Satellite City United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' North 14A) |
Keilor Park SC U14 Boys Eagles |
Brunswick Juventus FC Justin |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' North-West 18B) |
Hoppers Crossing SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 18A) |
Hoppers Crossing SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Pakenham United FC U13s Blue |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Spring Hills FC Costa |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Spring Hills FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Warner Reserve - SSF 5 (U11) |
(Girls' East 12C) |
AUSC Kyras |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Warner Reserve - SSF 5 (U11) |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
AUSC Lions |
Whitehorse United SC (Tim) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Rosebud SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:10 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Brighton SC Storm |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:45 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
08:30 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 3 (S) |
(Girls' South-East 12A) |
Alamein Football Club |
Brighton SC Electras |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Baxter SC |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Baxter SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Ringwood City FC (DS) |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Monterey Reserve |
(Women's State League 3 South) |
Frankston Pines SC |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
FORFEIT |
(Girls' East 12C) |
Whitehorse United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Terrara Park |
(Boys' South-East 18B) |
Whitehorse United SC (Finn) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 14D) |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Red) |
East Bentleigh SC U14 Lightning |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Ashburton United SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Monbulk Rangers SC Dynamites |
Glen Eira FC (Taipans) |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Xaverians SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 3 East) |
Templestowe Wolves Football Club |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:30 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D Blue) |
Western Port FC u12 Red |
Rosebud HEART SC U12 Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Coomoora Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday South 12D) |
Keysborough SC |
Dandenong City SC U12 Ben |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Coomoora Reserve - Junior 1 |
(Girls' South 12C Red) |
Keysborough SC |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Sandringham SC Bullits |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Elwood City U13B Green |
Sandringham SC Snakes |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dendy Park - W |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Brighton SC Dragons |
Dandenong City SC Tom |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Kings Domain FC |
Riversdale SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Malvern City SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Whittlesea United SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
West Preston SC - One Nil FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Girls' West 13B) |
Geelong Rangers SC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
14:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Birrarung |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Doreen United SC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Frankston Pines SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Bunyip Recreation Reserve - SSF (U11) |
(Boys' Sunday South 12D) |
Bunyip District SC |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Women's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Pakenham United FC METRO |
Mentone Soccer Club - White |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 13C) |
WPSC Under 13 Boys SA |
Westside Strikers FC - U13C Paul |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:45 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 14C) |
WPSC Under 14 Boys CD |
Hoppers Crossing SC_101110 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 15C) |
WPSC Under 15 Boys PA |
Melbourne City FC U15 |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Women's State League 3 East) |
FC Melbourne SRBIJA |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Point Cook FC Spitfires |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Point Cook FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Yarra Jets FC Blue |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 12C) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Bellbird Park |
(Boys' South 14C) |
Drouin Dragons SC |
Sandringham SC United |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Knox City FC WSL1 |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12B) |
South Yarra SC Bianco |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Maccabi FC Caulfield U12 White |
Boroondara Eagles FC (FR) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' East 13C) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Maccabi FC Caulfield U13 Blue |
Glen Waverley SC - U13 United |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U14 Red |
Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 White |
Rosebud SC - Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U16 Red |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Melbourne University SC Blues |
RMIT FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Melbourne University SC Rangers |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Croydon City Soccer Club - Red |
Ashburton USC (DU) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' East 14C) |
Croydon City Soccer Club |
Whitehorse United SC (Peter/George) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 15A) |
Croydon City Soccer Club |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
16:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' East 16B) |
Croydon City Soccer Club |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
18:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC - Caulfield |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Langama Park - Pitch 3 (SSF-U13) |
(Girls' West 12B) |
Sunbury United FC Black |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 15D) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Aspendale SC |
Cleeland United SC Reserve Team |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 14C) |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
DRSC U14C - XP |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Strikers |
Brighton SC Vikings |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Girls' South-East 13D) |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Knox United SC Girls Robin |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:30 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' Sunday South 11 Wallabies) |
Gippsland United Football Club |
Glen Eira FC (Logarzos) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13A) |
Bentleigh Greens SC |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Park Ridge Reserve |
(Boys' Sunday East 13A) |
Rowville Eagles SC |
Oakleigh Cannons FC Migs 2 |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
17:30 |
Inez Hunter Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Southern United Football Club |
Sandringham SC Storm |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Aspendale SC Sharkies |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Clifton Hill |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Princes Park Oval #5 |
(Women's State League 4 North) |
FC Birrarung Senior Women's Blue |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 14A) |
Berwick City SC U14 EAGLES |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Berwick City SC SW2 |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:10 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 14D Blue) |
Chelsea FC U14 Thunder |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:15 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Ralph Reserve |
(Boys' West 18A) |
Western Suburbs SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14C) |
Collingwood City FC |
Ringwood City FC (WO) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Collingwood City FC |
Sandringham SC Phoenix |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Collingwood City FC |
Whitehorse United SC (Hew) |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
08/05/24 (Wed) |
19:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' South-East 16A) |
South Springvale FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Chelsworth Park - Pitch 2 |
(Girls' East 12C) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12G |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Chelsworth Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Old Ivanhoe Soccer Club - U13 (Black) |
Oakleigh Cannons FC 13D Sterling |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:45 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 East) |
Maccabi FC Caulfield |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Bjorn |
Croydon City Soccer Club - Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Mooroolbark SC - Boys U13s - John Menzies |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Girls' East 13C) |
Mooroolbark SC - Girls U13s - Andrew Broome |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC_101113 |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Girls' South-East 14C) |
Bentleigh Greens SC |
Brighton SC Phoenix |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Glen Waverley SC -U13 Daredevils |
Oakleigh Cannons FC Migs 1 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee Coach |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
St Kilda SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Capital Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Capital Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Templestowe Wolves FC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Keilor Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Docklands Athletic Football Club |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Fawkner SC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Fawkner SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' North-West 18B) |
Fawkner SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Barton Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Peninsula Strikers JFC - 13E Blue Black Snakes |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Frankston Pines SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch D (U13) |
(Boys' Sunday West 13C) |
Gisborne Soccer Club |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch D (U13) |
(Girls' North-West 13D) |
Gisborne Soccer Club |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Clifton Park (S) |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick Juventus FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Gold |
(Boys' South 15B) |
Brighton SC Titans |
Monbulk Rangers SC Rapids |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Gold |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Brighton SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
13/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Berwick City SC U12 BEARS |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Hampton East Brighton FC Red Rhinos |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton East Brighton FC Red Redbacks |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:15 |
HV Jones Reserve - South Pitch |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boronia SC Under 12 Red (E) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Southern United Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Women's State League 5 East) |
Lyndale United Football Club |
Glen Eira FC (Ravens) |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Eliza SC |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South) |
Mount Eliza SC |
Endeavour Hills Fire SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Somerville Eagles SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
WPSC Under 12 Boys IR |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:45 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 14C) |
WPSC Under 14 Boys RM |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' West 14B) |
Point Cook FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Point Cook FC |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Point Cook Metro Jets |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Wallace Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 15D) |
Glenroy Lions FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Wallace Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 16C) |
Glenroy Lions FC |
Avondale FC Under 16 Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Wallace Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 18C) |
Glenroy Lions FC |
Malvern City FC 18C |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' South 15C) |
Brighton SC Apollos |
Manningham United FC - U15C Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Glen Waverley SC - U16 United |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Baxter Park - Junior Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Baxter SC Eagles |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Baxter Park - Junior Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 12D) |
Baxter SC |
Endeavour Sporting Club |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee Mentor |
11/05/24 (Sat) |
11:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Peninsula Strikers JFC - 12B Blue Cobras |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Boys' North 14D) |
Reservoir United Sam |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Boys' North-West 16C) |
Reservoir United - Gold |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Girls' North-West 12A) |
Westside Strikers FC - U12A Girls |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williams Landing Soccer Club |
Altona City SC JS |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Girls' West 14C) |
Williams Landing Soccer Club |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Springvale White Eagles FC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday East 12A) |
Brighton SC Lightning |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C) |
Aspendale SC Raptors |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' South 14C) |
Aspendale SC Pumas |
Chelsea FC 14C Cavaliers |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' South 15C Blue) |
Aspendale SC |
Mount Martha Soccer Club U15 Mariners |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Hume United FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
13/05/24 (Mon) |
19:15 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Pascoe Vale FC - Navy |
Northcote City FC White |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
GH Mott Reserve |
(Girls' North-West 14D) |
Darebin Falcons WSC Blue |
FC Birrarung U14 Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
GH Mott Reserve |
(Girls' North-West 15D) |
Darebin Falcons WSC Navy |
Truganina Lions SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Pakenham United FC U13s Blue |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Noble Park SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Noble Park SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Capital Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Capital Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Chelsea FC U12B Chaos |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Bentleigh Greens SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Darebin United SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Darebin United SC |
Whittlesea Ranges FC - Michael |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Geelong Rangers SC |
NGWSC U12A Red Boys' West |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Keilor Park SC U12 Boys Falcons |
Balmoral FC - Derzelez |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Keilor Park SC U13 Boys Hawks |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Bundoora United FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Geelong SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Melbourne University SC Victory |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 1) |
Melbourne University SC Rangers |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Melbourne University SC M2 Blues |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 1) |
South Yarra SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 21A) |
Springvale White Eagles FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Peninsula Strikers JFC - 12B Blue Cobras |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Ralph Reserve |
(Boys' West 18A) |
Western Suburbs SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Ashburton United SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14D) |
Ashburton USC |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
St Albans Gospic Bears |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:30 |
Comets Stadium - Mini 4 (U12) |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Casey Comets Anacondas |
Skye United FC 12 Stars |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
PEGS Sporting Field |
(Metropolitan League 9 North-West) |
PEGS SC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
Footscray United Rangers FC - Black |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Fairbairn Park - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Avondale FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fairbairn Park - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Avondale FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Skye United FC |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Wonga Wizards FC - Under 13s Red |
Boroondara Eagles FC (LC) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Girls' South-East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13A) |
DRSC U13A - CG |
NCFC Boys' East 13A |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moreland United SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Preston Lions FC |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Preston Lions FC |
Manningham United FC - U16A |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
Berwick City SC U15 BEARS |
Glen Eira FC (Jets) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 16A) |
Berwick City SC U16 LIONS |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Doreen United Soccer Club |
Broadmeadows Stars SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Doreen United Soccer Club |
FC Birrarung U14 Boys |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Keon Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14A) |
Monash City Villarreal FC |
Berwick City SC U14 LIONS |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 13s Blue |
Knox United SC Orange Ken |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' South-East 16A) |
Monash City Villarreal FC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Boronia SC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Sydenham Park SC |
Albion Rovers FC U12 Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Sydenham Park SC |
Altona City SC - SS |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Delahey Reserve |
(Women's State League 4 West) |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ocean Grove SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Preston Lions FC |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Preston Lions FC |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Girls' North 13D) |
Craigieburn City FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Craigieburn City FC Royal |
Glenroy Lions FC_101374 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Craigieburn City FC |
Western Eagles SC Thirds |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
Hays Paddock |
(Boys' Sunday North 12D Blue) |
Old Xaverians SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
18:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Sandringham SC Blue Heelers |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Mitchell Rangers SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Women's State League 5 East) |
FC Noble Hurricanes |
Monash University SC - Women's Thirds |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Glen Eira FC (Panthers) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Sandringham SC Scorchers |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:15 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 13B) |
Casey Comets Rebels |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Malvern City FC 12C |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday South 12A) |
Malvern City FC 12A White |
Dandenong City SC Justin |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Dandenong South SC |
Elwood City SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Elwood City SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Ashburton United SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Essendon Royals SC WHITE |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Essendon Royals SC |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:20 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC White |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Keilor Wolves SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Geelong Rangers SC |
WPSC Under 12 Boys JK |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Geelong Rangers SC |
Williams Landing Soccer Club Shearer |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Geelong Rangers SC |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
13/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Women's State League 4 East) |
Brighton SC |
La Trobe University SC - W1 |
Appt |
Referee |
09/05/24 (Thu) |
19:30 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Monash University SC - Women's Thirds |
Lyndale United Football Club |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 4 West) |
Westside Strikers FC - Senior Women |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Men's Metropolitan Masters West) |
West Point Soccer Club |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Maidstone United SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
08:45 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Brunswick Juventus FC Alex |
Northcote City FC Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Brunswick Juventus FC Aryton |
Goulburn Valley Suns FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:45 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Andrew |
Brunswick Juventus FC Davide |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Sam |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Girls' West 12B) |
Spring Hills FC |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:45 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Spring Hills FC Aaron |
Caroline Springs George Cross FC_WHITE |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' North 12C Red) |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South-East 16A) |
Dandenong City SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Blue) |
Banyule City SC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Banyule City SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Riversdale SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16A) |
Essendon Royals SC |
Williams Landing FC (U16A) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Cross Keys Reserve Pitch - 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 17/18B) |
Essendon Royals SC |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Girls' West 12B) |
Yarraville FC - Blue |
Moonee Ponds United SC U12 Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Yarraville FC - Blue |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Metropolitan League 5 North-West) |
West Point Soccer Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Freeway Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Brandon Park SC |
Glen Eira FC (Cobras) |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 16A) |
Doveton SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Darebin Falcons WSC Red |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hoppers Crossing SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Altona North SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 17/18C) |
Kensington Junior SC |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Frankston Pines SC |
Footscray Rangers Football Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Youth Development) |
Collingwood City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Boys' East 14B) |
South Yarra SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
16:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 3 East) |
Chisholm United FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Roxburgh Park United SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' West 16A) |
Fawkner SC |
WPSC Under 16 Boys SH |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Fawkner SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
13/05/24 (Mon) |
18:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Fawkner SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
13/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:20 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:45 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Chelsea FC U12 Titans |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Buccaneers |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:00 |
Monterey Reserve |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Collingwood City FC |
Frankston Pines SC 1 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Regional Rebellions |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Monterey Reserve |
(All Abilities League - Senior Metro) |
All Abilities Soccer Academy |
Frankston Pines SC 2 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Elwood City Colts |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Skye United FC 15 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
East Bentleigh SC U16 Sharks |
Pakenham United FC U16s Yellow |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 8 |
(Women's State League 3 North) |
Keon Park SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Spring Hills FC |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
16:45 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 17B) |
Spring Hills FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
15/06/24 (Sat) |
15:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Old St Kevin's SC Green |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Williamstown SC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Altona Magic SC |
Westside Strikers Masters |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 2 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Watsonia Heights FC Royales |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13C) |
Williams Landing Soccer Club |
Albion Rovers FC U13 Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101614 |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Women's State League 5 East) |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Heidelberg Stars SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Social) |
Northern Falcons FC |
Glen Eira FC (Rangers) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12D Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Yellow |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Carrington Park |
(Girls' East 16C) |
Knox United SC Girls Matt |
Knox City FC U16 Green |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Carrington Park |
(Boys' East 15D) |
Knox United SC Boys James |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Carrington Park |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Knox United SC Boys Sandro |
Mount Eliza Soccer Club Boys U17 Red |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
North Seaford Reserve - Junior |
(Girls' South 13D) |
Seaford United SC |
Mount Martha Soccer Club U13 Raiders |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:45 |
North Seaford Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13D) |
Seaford United SC |
Glen Eira FC (Missiles) |
Appt |
Referee |
09/05/24 (Thu) |
19:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
Preston Lions FC |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 1) |
Brunswick Zebras FC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Royales |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Truganina Soccer Club Inc |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Westside Strikers Masters |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Craigieburn City FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Craigieburn City FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Craigieburn City FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 16A) |
Craigieburn City FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Craigieburn City FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Knox United SC Green Marco |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
FORFEIT |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Chisholm United FC Steve V |
Brighton SC Warriors |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 16B) |
Oakleigh Cannons FC James K |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Skye United FC 14 Suns |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14A) |
Ashburton United SC |
Malvern City FC 14A |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
01:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Westside Strikers FC - U12A Stivan |
Green Gully SC U12 Lev |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 3 (South) |
(Girls' North 13B) |
Whittlesea Ranges FC - Noor |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
Davies Reserve |
(Boys' East 15C) |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Davies Reserve |
(Girls' East 16C) |
Chisholm United FC Steve K |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Stradbroke North |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Stradbroke North |
(Boys' South-East 21A) |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Malvern City FC 12B Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
George Knott Reserve |
(Women's State League 5 North) |
Fitzroy Lions SC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Girls' North-West 17/18B) |
Northcote City FC |
Altona City SC -DD |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Ryder Oval |
(Boys' North 14B Blue) |
BZ Boys' North 14B Blue |
Northcote City FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
17:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Pakenham United FC |
Cleeland United SC Reserve Team |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Cleeland United SC Senior Team |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
DRSC U13C - JB |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Westside Strikers FC - U14A |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:10 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14B Red) |
Westside Strikers FC - U14B Joe |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Westside Strikers FC - U15A |
Albion Rovers FC U15 |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
Westside Strikers FC - U15B |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Westside Strikers FC - U12B Lucas |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Ringwood City FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Croydon City SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:45 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Eastern Lions SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 14D) |
Eastern Lions SC |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Eastern Lions SC |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Rowville Eagles SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Alphington FC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Albion Rovers FC U16 |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' West 18A) |
Albion Rovers FC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Williamstown SC |
Sunbury United |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Epping City SC |
Williamstown SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Kings Domain FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H4 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Glen Eira FC (Cosmos) |
Dandenong City SC Mars |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Boronia SC Under 13 (C) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mornington SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Girls' South 12C Red) |
Aspendale SC Emeralds |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Frankston Pines SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
South Springvale FC |
Manningham United FC - U17A |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Langwarrin SC |
Chelsea FC U12 Warriors |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12A) |
Langwarrin SC |
Malvern City FC 12A Girls |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Langwarrin SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Girls' North-West 16C) |
Keilor Wolves SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Debneys Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Newmarket Phoenix FC |
East Kew FC |
Appt |
Referee Mentor |
11/05/24 (Sat) |
11:20 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC White |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Manningham United FC - U14B |
Middle Park FC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dallas Brooks Park - Pitch 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Mornington SC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Women's State League 5 South) |
Mornington SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South 12C Red) |
Dandenong City SC |
Berwick City SC U12 GAZELLES |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Dandenong City SC |
Chelsea FC U14 Flames |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South 16C) |
Dandenong City SC |
Chelsea FC U16 Fire |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
East Kew FC |
Malvern City FC 12B White |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Kew FC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South 14A) |
Dandenong City SC |
Manningham United FC - U14A Green |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South-East 16A) |
Dandenong City SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Boys' West 17B) |
Gisborne Soccer Club |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Gisborne Soccer Club |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Malvern City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:10 |
Highfield Park - North |
(Boys' East 16C ) |
Ashburton United SC |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Moomba Park |
(Boys' Sunday North 13E) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Moomba Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Moreland United SC |
Reservoir United |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
La Trobe University SC - M3 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Doreen United SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Roxburgh Park United SC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
19:30 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
FC Strathmore Old Boys |
Sunbury United |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North Reserves) |
La Trobe University SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Brandon Park SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
10/05/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Metropolitan League 6 North-West) |
La Trobe University SC - M4 |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Metropolitan League 4 North-West) |
La Trobe University SC - M3 |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:15 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13D) |
Plenty Valley Lions FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee Mentor |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' North 12C Red) |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 13C) |
Spring Hills FC Dylan |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Blue |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Aspendale SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Aspendale SC U17B |
Pakenham United FC U17s |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
15/06/24 (Sat) |
15:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:45 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Balmoral FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
12:30 |
Fairfield Park - Junior |
(Girls' North 14C) |
Yarra Jets FC Blue |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
14:15 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 17/18C) |
Yarra Jets FC Red |
FC Birrarung |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
10:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 5 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Mornington SC |
Glen Eira FC (Hornets) |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:00 |
FORFEIT |
(Girls' North-West 12C) |
Glenroy Lions FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Glenroy Lions FC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Power Reserve |
(Boys' South 14C) |
Endeavour Hills Fire SC U14 |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Dandenong City SC U13 B DEVELOPMENT |
Brighton SC Phantoms |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
11:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:15 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Girls' East 16C) |
Mooroolbark SC - Girls U16s - Daniel Karsai |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Girls' South-East 17/18C) |
Mooroolbark SC - Development Squad |
Ringwood City FC (KC) |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
12/05/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
South Yarra SC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
11/05/24 (Sat) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
West Point Soccer Club |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |