Eastern
(Black and Red)
|
|
Northern Zone
(Red and White)
|
1
|
Ben Schiller
|
Tanunda
|
|
1
|
Brett Ballantyne
|
Southern Flinders
|
2
|
Damien Stevens
|
Waikerie
|
|
2
|
Clinton O'Connor
|
Props / Risdon
|
3
|
David Hankin
|
Berri
|
|
3
|
Lindsay Bearman
|
Solomontown
|
4
|
Peter Safralidis
|
Berri
|
|
4
|
Greg Phillips
|
Crystal Brook
|
5
|
Mitchell Fazekas
|
Loxton
|
|
5
|
Ryan Foulis
|
BMW
|
6
|
Andrew Bachmann
|
Waikerie
|
|
6
|
Dean Steele
|
Props / Risdon
|
7
|
Murray Middleton
|
Barmera
|
|
7
|
Ryan Struck
|
South Augusta
|
8
|
Ben Newberry
|
Tanunda
|
|
8
|
Mathew Woolford
|
Southern Flinders
|
9
|
Leigh Kruger
|
Loxton
|
|
10
|
Damian Ellery
|
Orroroo
|
10
|
Greg Bain
|
Angaston
|
|
11
|
Dwayne Colson
|
Central Whyalla
|
11
|
Adam Beauchamp
|
Berri
|
|
12
|
Jarrad Davies
|
Solomontown
|
12
|
Ryan Proud
|
Loxton North
|
|
13
|
Luke Ellery
|
Orroroo
|
13
|
Andrew Prior
|
Tanunda
|
|
14
|
Dan Seiber
|
Props / Risdon
|
14
|
Sam Agars
|
Tanunda
|
|
15
|
Mikey Jaritz
|
Weeroona Bay
|
15
|
Ryan Porter
|
South Gawler
|
|
16
|
Richard Hobbs
|
West Augusta
|
16
|
Sean Brading
|
Gawler Central
|
|
17
|
Luke Kapitola
|
Crystal Brook
|
17
|
Todd Whiley
|
South Gawler
|
|
18
|
Jayden Kelly
|
North Broken Hill
|
18
|
Matthew Duldig
|
Angaston
|
|
19
|
Ryan Morris (Captain)
|
Central Augusta
|
20
|
Craig Miller
|
Waikerie
|
|
20
|
Ben Camilleri
|
Central Broken Hill
|
21
|
Matthew Prior
|
Tanunda
|
|
21
|
Toby Ripley
|
Andamooka
|
22
|
Michael Arnold
|
Loxton North
|
|
22
|
Hayden Warren
|
West Augusta
|
23
|
Alex Kennedy
|
Tanunda
|
|
23
|
Jordon Warren
|
West Augusta
|
24
|
Luke Wells
|
Tanunda
|
|
24
|
Adam Noonan
|
Crystal Brook
|
25
|
Nick Schmidt
|
Tanunda
|
|
25
|
Kane Grund (Vice Captain)
|
Roopena
|
28
|
Jason Sutherland
|
Berri
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Craig Griffiths
|
Coach
|
|
|
Adrian Davies
|
Coach
|
Central
(Blue Yellow & Green )
|
|
Southern Districts
(Navy and White)
|
1
|
Ben Yeomans
|
Ironbank
|
|
1
|
Matt Tonkin
|
Langhorne Ck
|
2
|
Ben Gunning
|
Torrens Valley
|
|
2
|
Josh Vick
|
Cove
|
3
|
Ned Seccafien
|
Two Wells
|
|
3
|
Mitch Portlock
|
Willunga
|
4
|
Tallan Leighton
|
Two Wells
|
|
4
|
Will Bradley
|
Brighton
|
5
|
Heath Pym
|
United
|
|
5
|
Daniel Devine
|
Morphett Vale
|
6
|
Tyson Willmott
|
RSMU
|
|
6
|
Ben Woolford
|
Willunga
|
7
|
Conor Healy
|
Bridgewater
|
|
7
|
Campbell Simmons
|
Victor Harbor
|
8
|
Scott Aitkinson
|
Blyth Snowtown
|
|
8
|
Brad Haskett
|
Willunga
|
9
|
Josh Lanbe
|
Nairne
|
|
9
|
John Pratt
|
Yankalilla
|
10
|
Andrew Waters
|
North Clare
|
|
10
|
Shane Bradshaw
|
Reynella
|
11
|
Josh Sidebottom
|
Blackwood
|
|
11
|
Jarrod Greenbank
|
Morphett Vale
|
12
|
Aidan Zwar
|
Moonta
|
|
12
|
Josh Ramsay
|
Cove
|
13
|
Adam Pitt
|
CMS Crows
|
|
13
|
Shaun Maxfield
|
Mt Compass
|
14
|
Sam Trengove
|
Bute
|
|
14
|
Matt Hodge
|
Victor Harbor
|
15
|
Troy Wilkey
|
Virginia
|
|
15
|
Aaron Harvey
|
Encounter bay
|
16
|
Tom Riggs
|
BBH
|
|
16
|
Tyler Harman
|
Aldinga
|
17
|
John Coombe
|
Southern Eagles
|
|
17
|
Craig Heath
|
Cove
|
18
|
Jarred Gillings
|
Blyth Snowtown
|
|
18
|
Jason Farrier
|
Reynella
|
19
|
Matt Rosrer
|
Nairne
|
|
19
|
Clayton Willson
|
Dudley United
|
20
|
Brodie Murphy
|
South Clare
|
|
20
|
Bradley May
|
Parndana
|
21
|
Brad Coles
|
Southern Eagles
|
|
21
|
Tarquin Brown
|
Victor Harbor
|
23
|
Chris Shee
|
Onkaparinga Valley
|
|
23
|
David Westbrook
|
Parndana
|
24
|
Shaun Smith
|
Onkaparinga Valley
|
|
24
|
Sam Baulderstone
|
Mt Compass
|
25
|
Hayden Walker
|
Balaklava
|
|
25
|
Nathan Trethaway
|
Parndana
|
26
|
Scott Windelborn
|
Ironbank
|
|
26
|
Jake Stanfield
|
Willunga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justin Zwar
|
Coach
|
|
|
Simon Dennis
|
Coach
|
Eyre Peninsula
(Brown and Gold)
|
Murray South East
(Red Black and White)
|
1
|
Clayton Millard
|
Cougars
|
1
|
Liam O’Neil (Captain)
|
Ramblers
|
2
|
Todd Owen
|
Marble Range
|
2
|
Dylan Hogarth
|
Tailem Bend
|
3
|
Matt Goodwin
|
Waybacks
|
4
|
Robbie Jones
|
Naracoorte
|
4
|
Michael Curtis
|
Tumby Bay
|
5
|
Anthony Kilsby
|
North Gambier
|
5
|
Waylon Johncock
|
West Coast Hawks
|
6
|
Luke Duncan
|
Penola
|
6
|
Jack Burton
|
Cowell
|
7
|
Brian Casey
|
Kalangadoo
|
7
|
Rory Hunt
|
Waybacks
|
8
|
James Dixon
|
Naracoorte
|
8
|
Mark Habner
|
United Yeelanna
|
9
|
Nathan Smith (Captain)
|
Naracoorte
|
9
|
Matt Keatley
|
Waybacks
|
10
|
Tyson Wait
|
Imperials
|
10
|
Paul White
|
Souths
|
11
|
Adam Eckerman
|
Mypolonga
|
11
|
Ryan Gurtin
|
Marble Range
|
12
|
Ryan Eyre
|
Imperials
|
12
|
Scott Blacker
|
Ramblers
|
13
|
Sam Graetz
|
Lucindale
|
13
|
Aaron Castley
|
Souths
|
14
|
Dylan Gamble
|
Mount Burr
|
14
|
Jesse Kemp
|
Souths
|
15
|
Luke Davey
|
West Gambier
|
15
|
Stuart Green
|
Eyre United
|
16
|
Justin McConnell
|
North Gambier
|
16
|
Jack Kenny
|
Cleve
|
17
|
Matt Scanlon
|
West Gambier
|
17
|
James Pedlar
|
Ramblers
|
18
|
Reece Francis (Captain)
|
Keith
|
18
|
John Sinclair
|
Souths
|
20
|
Jamie McCarthy
|
Lucindale
|
19
|
Scott Feltus
|
Western Districts
|
21
|
Matt Ellis
|
Kalangadoo
|
20
|
Dion Woolford
|
Kimba Districts
|
22
|
Gerard McGrath
|
Lucindale
|
21
|
Carl Semmler
|
Tasmans
|
23
|
Steve Duldig
|
Millicent
|
22
|
Dion Harris
|
Kimba Districts
|
24
|
Luke Button
|
Ramblers
|
23
|
Ty Habner
|
United Yeelanna
|
25
|
Nick Pearce
|
South Gambier
|
24
|
Joe Cragg - Sapsford
|
Waybacks
|
26
|
Mark Snowball
|
Lucindale
|
25
|
Kane Schubert
|
Cleve
|
28
|
Adam Merrett
|
Penola
|
26
|
Tyler Baldock
|
Wirrilla
|
|
|
|
27
|
Jarden Stoetzer
|
Souths
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Symon Chase
|
Coach
|
|
Peter Collins
|
Coach
|
Last Modified on 07/07/2010 17:29