BENALLA
Seniors - Luke Morgan
Reserves - Cam Symes
Under 18 - Samuel Little
A Grade - Pip O'Donoghue
B Grade -
B Reserve - Pip O'Donoghue
17 & Under - Meg Morrison
15 & Under - Sarah Hill
ECHUCA
Seniors - Andrew Walker & Simon Maddox
Reserves - Ben Ridge
Under 18 - Leo Tenace
A Grade - Gina Pearson
B Grade - Penny Reinehr
B Reserve - Kelly Sutton
17 & Under - Gina Pearson
15 & Under - Casey Frame
EUROA
Seniors - JD Hayes
Reserves - Scott Rowan
Under 18 - Brendan Redfern
A Grade - Laura Emanuelli
B Grade - Sarah Ternes
B Reserve - Marnie Burton & Debbie Robinson
17 & Under - Deanne Tuppin
15 & Under - Emma Clignet
KYABRAM
Seniors - Paul Newman
Reserves - Mark Dillon
Under 18 - Glenn Hart
A Grade -
B Grade -
B Reserve -
17 & Under -
15 & Under -
MANSFIELD
Seniors - Cameron Hotton
Reserves -
Under 18 - Tim Tanner
A Grade - Emily Hutchins
B Grade -
B Reserve - Lucie Hutchins
17 & Under - Judy Dixon
15 & Under - Cathy Parks
MOOROOPNA
Seniors - Dale Osborne
Reserves - Travis Waters
Under 18 - Lachie Devine
A Grade - Jenny Barlow
B Grade - Jenny Barlow
B Reserve - Tara Warnett
17 & Under - Jenni McCluskey
15 & Under - Vickie Shadbolt
ROCHESTER
Seniors - James Flaherty
Reserves - Nathan Whipp
Under 18 - Corey Windridge
A Grade - Linda Rasmussen
B Grade -
B Reserve -
17 & 15 Under - Kristy Roulston
SEYMOUR
Seniors - Nick Jewell
Reserves - Paddy Larkin
Under 18 - Rick Hager
A Grade - Laura Carland
B Grade - Marlee Koopman
B Reserve - Sarah Szczykulski
Junior Head Coach - Elle McDonald
17 & Under - Ellie O'Sullivan
15 & Under - Courtney Aldous
SHEPPARTON
Seniors - Sean Harrap
Reserves - Joel Thompson
Under 18 - Elliott Small & Tony Pellegrino
A Grade - Tracey Brereton
B Grade - Stacey Thompson
B Reserve - Jacqui Hudgson
17 & Under - Jacinta Todd
15 & Under - Jon Griffen
SHEPPARTON SWANS
Seniors - Justin George
Reserves - Josh McKinnon
Under 18 - Simon Grumley
A Grade - Jana Brunier
B Grade - Jo Wild
B Reserve -
17 & Under - Naomi Amos
15 & Under - Hayley Goode
SHEPPARTON UNITED
Seniors - Stephen Scott
Reserves - Daryl Chalcraft
Under 18 - Josh Pearce
A Grade - Di Hanslow
B Grade - Matt Healey
B Reserve - Kara Dawes & Kirsty Hommes
17 & Under - Bree Hanslow
15 & Under - Meaghan Harrison
TATURA
Seniors - Jamison Daniels
Reserves - Corey Mallon & Dylan Burles
Under 18 - Andrew Ciavarella
A Grade - Molly Boyle & Emma Ryan
B Grade -
B Reserve - Jacqui James & Alex Bertram
17 & Under - Molly Boyle & Emma Ryan
15 & Under - Lisa Cullum & Fiona Boyer
Last Modified on 21/03/2018 10:46