Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 16A) |
Mill Park SC |
Manningham United FC - U16A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Hampton East Brighton FC Red Redbacks |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
South Melbourne Womens FC |
Boroondara Eagles FC (VS) |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 14D) |
Mount Waverley City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Albion Rovers FC U13 White |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 3 East) |
Chisholm United FC |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Chelsea FC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
East Bentleigh SC U17 Titans |
Mount Martha Soccer Club U17 Mariners |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
South Springvale FC |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - SC |
Malvern City FC 14C |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Markham Reserve |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Glen Eira FC (Taipans) |
Boronia SC Under 12 Red (E) |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
11:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Berwick City SC U12 BEARS |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 16B) |
Ringwood City FC (RB) |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Warner Reserve - SSF 5 (U11) |
(Girls' South-East 13B) |
Ashburton USC (CAT) |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Warner Reserve - SSF 5 (U11) |
(Girls' East 12C) |
AUSC Kyras |
Malvern City FC 12C Girls |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Eastern Lions SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:45 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 15B) |
Eltham Redbacks FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Scovell Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Maidstone United SC_101774_Navy |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 3 West) |
Melton Phoenix FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
12:15 |
Howard Parker Reserve |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Blue |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Langwarrin SC |
Glen Eira FC (Hornets) |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Glen Waverley SC -U13 Daredevils |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 15C Blue) |
Beaumaris SC |
Chelsea FC 15C Blues |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Men's State League 5 North) |
Moreland Eagles FC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Williamstown SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 12C) |
WPSC Under 12 Girls GN |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Eastern Lions SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee Mentor |
27/07/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Doreen United Soccer Club (Manas) |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Avondale FC U12 Boys Blue |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee Mentor |
27/07/24 (Sat) |
11:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Berwick City SC U12 BEARS |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Emmanuel College (S) |
(Boys' West 14A) |
Altona North SC |
Altona City SC JS |
Appt |
Referee Mentor |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Beaumaris SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Truganina Lions SC_104797 |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Truganina Lions SC |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:30 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Manningham United FC - U12K Red |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 5 West) |
Melton Phoenix FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Elwood City Colts |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Bunyip District SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:15 |
Langama Park - Pitch 4 (SSF-U13) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Sunbury United FC Black |
Point Cook FC Spitfires |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Coulson Reserve - Junior |
(Girls' North 12C Red) |
FC Clifton Hill |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Lalor United Junior SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Brimbank Stallions FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Olympic Village - Pitch 4 (S) |
(Girls' North 12B) |
Heidelberg United FC |
Alphington FC Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 14C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U14 Red |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Manningham United FC - U15B |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
02/08/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 5 West) |
Melton Phoenix FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
St Albans Saints SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
18:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee Mentor |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Malvern City FC 13A |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 16C ) |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee Mentor |
27/07/24 (Sat) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Chelsea FC U12 Warriors |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Riversdale SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 1) |
Middle Park FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Middle Park FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:45 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 15C) |
WPSC Under 15 Boys PA |
Spring Hills FC Lucas |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:15 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 17B) |
WPSC Under 17 Boys MM |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Pascoe Vale FC |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:15 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
Glen Eira FC (Fire) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Bjorn |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Blue) |
Sandringham SC Leopards |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
North Caulfield Senior FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Sandringham SC Pandas |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Spring Hills FC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Boys' South-East 15A) |
Malvern City FC 15A |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Brighton SC Apollos |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Diamonds |
Aspendale SC Sapphires |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Paisley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona Magic SC U12A |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC BLUE |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
POSTPONED |
(Boys' East 14A) |
Collingwood City FC |
Berwick City SC U14 EAGLES |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monash University SC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Noble Park SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Whittlesea United SC |
Roxburgh Park United SC White |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:15 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Girls' North 14C) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14G |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Sandringham SC Jaguars |
Mount Martha Soccer Club U13 Mariners |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Williams Landing SC Traore |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Casey Panthers SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
17:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Bentleigh Greens SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
North Geelong Warriors SC U15 |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:15 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Girls' South-East 13B) |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
Westside Strikers Masters |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
16:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Essendon Royals SC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14D Red) |
Glen Eira FC (Jaguars) |
Elwood City U14B Red |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12C) |
South Yarra SC Bianco |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
08:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
11:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Kensington Junior SC |
Elwood City Thunderbolts |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Craigieburn City FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Meadow Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:15 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:15 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 14B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14C) |
Brighton SC Fire |
Aspendale SC Pumas |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Brighton SC Vampires |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Malvern City FC 13A |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Tulliallan Reserve |
(Boys' South 14B Blue) |
Cranbourne United SC |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Baxter SC |
Monash University SC - Stallions |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
NGWSC 13A Blue Boys' West |
Avondale FC Under 13 Boys White |
Appt |
Referee Mentor |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Green Gully Reserve - SSF 4 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Green Gully SC U12 Steve |
Point Cook FC Tomcats |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Preston Lions FC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Y |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Brighton SC Thunder |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:15 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Truganina Soccer Club Inc |
Point Cook FC Thunderbolts |
Appt |
Referee Coach |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
12:45 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Brimbank Stallions FC |
Westside Strikers FC - U12B Sem |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Green Gully Reserve - SSF 4 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Green Gully SC U12 Steve |
Point Cook FC Tomcats |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Green Gully Reserve - SSF 3 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Green Gully SC U13A |
Avondale FC Under 13 Boys Blue |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
11:30 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday East 12A) |
Brighton SC Lightning |
Ringwood City FC (PD) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Casey Comets Vipers |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Barwon SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Bentleigh Greens SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Whittlesea United SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:15 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Moreland City SC |
Northcote City FC Blue |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:30 |
Rayner Reserve |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Dandenong City SC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
North Seaford Reserve - Mini 2 (U11/12) |
(Girls' South 13D) |
Seaford United SC |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Point Cook FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - W |
(Girls' South 13C) |
Brighton SC Olympus |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Moreland City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:45 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 15C) |
Manningham United FC - U15C Girls |
Mount Martha Soccer Club U15 Raiders |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Brighton SC Crusaders |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Endeavour Hills Fire SC U16 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Brighton SC Phantoms |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Casey Comets Metro 7 |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
James Bathe Community & Sports Hub |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Officer City Soccer Club |
Baxter SC Falcons |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Geelong SC |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Eltham Redbacks FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Eltham Redbacks FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Avondale FC Under 13 Boys White |
Williams Landing SC Traore |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Mark |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Yarra Jets FC Blue |
Reservoir United Vince |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:15 |
Fairfield Park - Junior |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Yarra Jets FC Orange |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' South-East 12A) |
Boroondara Eagles FC (AV) |
Malvern City FC 12A Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 16B) |
Manningham United FC - U16B |
Ringwood City FC (RB) |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Yarraville FC |
Appt |
Referee Mentor |
28/07/24 (Sun) |
14:15 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Girls' North 13C) |
Northern Falcons FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:15 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Hampton East Brighton FC |
Knox United SC Boys James |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Girls' North-West 15B) |
Gisborne Soccer Club |
North Geelong Warriors SC U15 |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Girls' North-West 17/18B) |
Gisborne Soccer Club |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Boys' West 16B ) |
Melton Phoenix FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Kew FC |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14B) |
East Kew FC |
Manningham United FC - U14B |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:10 |
Dendy Park - Y |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Cyclones |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 3 West) |
Essendon Royals SC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
Waratah Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Doveton SC |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 16A) |
Doveton SC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Essendon Royals SC |
Brunswick Juventus FC Davide |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' North 14B Blue) |
Essendon Royals SC WHITE |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Girls' West 12B) |
CSGC FC Girls 12B |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Ringwood City FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - SK |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
MacPherson Park - Pitch 4 |
(Girls' West 12B) |
Melton Phoenix FC |
Altona City SC -KK |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
POSTPONED |
(Girls' North-West 17/18C) |
Darebin Falcons WSC White |
Altona City SC -DD |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Point Cook FC Tomcats |
Altona Magic SC U12A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Point Cook FC Spitfires |
Westside Strikers FC - U12D David |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North-West 15C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Darebin Falcons WSC Green |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 1) |
South Yarra SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Women's State League 4 East) |
St Kilda Soccer Club |
East Bentleigh SC Strikers |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
11:00 |
Fairbairn Park - Pitch 3 |
(All Abilities League - Youth Development) |
Avondale FC |
Northcote City FC |
Appt |
Assistant |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Sandringham SC Leopards |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday East 12A) |
Malvern City FC 12A Blue |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Girls' South-East 14C) |
Malvern City FC 14C Girls |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Green Gully SC U12 Lev |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:15 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 14C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Girls' West 12C) |
Yarraville FC - Blue |
Werribee City FC_100977 |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
Boroondara Eagles FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Glen Eira FC (Devannas) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:10 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Storm |
Berwick City SC U12 EAGLES |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Elwood City Thunderbolts |
Croydon Ranges FC U12 |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Glen Eira FC (Vipers) |
East Bentleigh SC U12 Thunder |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
POSTPONED |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
17:00 |
POSTPONED |
(Metropolitan League 1) |
Brunswick Zebras FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Darebin United SC |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
Craigieburn City FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:45 |
POSTPONED |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Emmanuel College (S) |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona North SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 16C ) |
Mount Waverley City SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Keilor Park SC |
Sandringham SC Galaxy |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Keilor Park SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Kensington Junior SC |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 17/18C) |
Kensington Junior SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15B) |
Berwick City SC U15 SHARKS |
Glen Eira FC (Panthers) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick City SC |
Eltham Redbacks Under 12 Wallabies |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:45 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:45 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Geelong SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 18A) |
Keilor Park SC U18 Boys Eagles |
Westside Strikers FC - U18A |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:30 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Malvern City FC 13C |
DRSC U13C - JB |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:15 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12E) |
Rosebud HEART SC U12 White |
Skye United FC 12 Suns |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:45 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Maccabi FC Caulfield U13 Blue |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' Sunday East 13B) |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 12A) |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Mount Eliza Secondary College - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Dandenong City SC - Tom |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Marymede Catholic College |
(Boys' North 15C) |
Doreen United Soccer Club |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:45 |
Ryder Oval |
(Women's State League 4 North) |
Brunswick Zebras FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Fawkner SC |
Manningham United FC - U17A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Craigieburn City FC |
Hume City FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Craigieburn City FC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14D) |
Knox City FC U14 Silver |
Wonga Wizards FC - Under 14 Boys |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:30 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 14B Red) |
Glen Eira FC (Wolves) |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Chisholm United FC Steve K |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:15 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Girls' North 13C) |
Northern Falcons FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Partingtons Flat |
(Boys' North-West 15D) |
Diamond Valley United SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 6 North-West) |
RMIT FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Duffy Street Reserve |
(Women's State League 3 North) |
Epping City SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:45 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Middle Park FC |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:30 |
HD Graham Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Laverton FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:30 |
Frederick Wachter Reserve |
(Boys' South 15D) |
South East United FC |
Skye United FC 15 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Elwood City U13B Green |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Girls' South-East 13D) |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Werribee City FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Eliza SC |
Cleeland United SC Reserve Team |
Appt |
Assistant |
26/07/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
02/08/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 5 West) |
Melton Phoenix FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:15 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
Spring Hills FC Dylan |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' South 15C) |
Brighton SC Apollos |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
13:45 |
Mitchell Oval |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Monash City Villarreal FC Blue |
Ashburton USC (MB) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Scotch SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
14:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Monbulk Rangers SC Sapphires |
Ashburton USC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Banyule City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 17/18C) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC U18 Girls |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U17 Blue |
Mount Eliza Soccer Club Boys U17 Red |
Appt |
Referee Mentor |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Northcote City FC White |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee Mentor |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Meadow Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
09:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 12C) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
Johnson Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Maribyrnong Swifts FC Purple |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
12:45 |
Davies Reserve |
(Boys' East 15C) |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Metropolitan League 1) |
Newmarket Phoenix FC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
13:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Westside Strikers FC |
Appt |
Assistant |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
27/07/24 (Sat) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Chelsea FC U12 Warriors |
Appt |
Referee |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Skye United FC 12 Meteors |
Hampton Park United Sparrows FC Red |