Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williamstown SC - Jordan |
Appt |
Assistant |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:15 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15B) |
Manningham United FC - U15B |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Maccabi FC Caulfield U12 Blue |
Whitehorse United SC (Mark) |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
George Knott Reserve |
(Girls' North 16C) |
Fitzroy Lions SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Knox City FC U15 Blue |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
Glen Eira FC (Scorpions) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U9) |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Mazenod Football Club |
Maccabi FC Caulfield U13 Blue |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
South Springvale FC |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 4 South) |
South Springvale FC |
Chelsea FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:15 |
Macleay Park 1 South |
(Girls' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 15C) |
Manningham United FC - U15C Girls |
Brighton SC Apollos |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14A) |
Manningham United FC - U14A Blue |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Monbulk Rangers SC Sapphires |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Endeavour United SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Girls' South 12C Blue) |
Langwarrin SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12D) |
Altona East Phoenix SC |
Point Cook FC Spitfires |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Ravens) |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
17:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Mitchell Rangers SC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
HV Jones Reserve - South Pitch |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Boronia SC Under 13 (C) |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Preston Lions FC |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' North 14B Red) |
Gisborne Soccer Club |
Keilor Park SC U14 Boys Hawks |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
HR Uren Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Lalor United Junior SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Bundoora United FC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Bundoora United FC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee Mentor |
31/08/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Brimbank Stallions FC White |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Emmanuel College (S) |
(Boys' West 14A) |
Altona North SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Avondale FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
Alphington Park Oval Full A |
(Boys' East 15C) |
Alphington FC |
DRSC U15C - DA |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Women's State League 4 South) |
Pakenham United FC LADIES |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Seaford United SC |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Heidelberg Stars SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Boys' Sunday North 12D) |
FC Birrarung U12 Boys Yellow |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
Princes Park Oval #6 |
(Girls' North-West 14D) |
FC Birrarung U14 Girls |
Altona City SC -OB |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Darebin United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Aspendale SC U17B |
Casey Panthers SC - White |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Seaford United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Seaford United SC - Yellow |
East Bentleigh SC U16 Sharks |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 16B) |
Mount Martha Soccer Club U16 Mariners |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 16A) |
Beaumaris SC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
Mount Martha SC U17 Captains |
East Bentleigh SC U17 Titans |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
FORFEIT |
(Girls' South 14D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Chelsea FC 13B Arsenal |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Women's State League 4 South) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Pakenham United FC LADIES |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
28/08/24 (Wed) |
19:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Uni Hill Eagles FC - Red |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
Skinner Reserve |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Maribyrnong Greens SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee Mentor |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 13A) |
Malvern City FC 13A |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' East 14A) |
Boroondara Eagles FC (LV) |
Malvern City FC 14A |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Park Ridge Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Rowville Eagles SC |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Swinburne FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:30 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Wonga Wizards FC - Boys Under 17s |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13D) |
Craigieburn City FC Royal |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Craigieburn City FC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Williams Landing FC (U16A) |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Williamstown SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' North 13C) |
La Trobe University SC U13 Girls |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Mooroolbark SC - Boys U13s - John Menzies |
Whitehorse United SC (Hew) |
Appt |
Assistant |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Boys' West 15A) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Park SC U15 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Beaumaris SC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Tarneit United SC |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 13D) |
Broadmeadows Stars SC |
Reservoir United Tess |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Roxburgh Park United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
George Knott Reserve |
(Boys' Sunday North 12E) |
Fitzroy Lions SC |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Preston Lions FC |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Campbell Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Moreland City SC |
Box Hill United Pythagoras FC BLACK |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Greenvale United SC |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Moreland United SC |
La Trobe University SC Old Boys |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Monash University SC - Stallions |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Monash University SC - Men's Thirds |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
28/08/24 (Wed) |
18:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Brunswick Juventus FC Alex |
Lalor United Junior SC Blue |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee Mentor |
01/09/24 (Sun) |
09:30 |
Hays Paddock |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Old Xaverians SC |
DRSC U12C - CC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Xaverians SC |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' East 18A) |
Manningham United FC - U18A |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:45 |
Partingtons Flat |
(Boys' North-West 15D) |
Diamond Valley United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:15 |
Partingtons Flat |
(Women's State League 3 North) |
Diamond Valley United SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
11:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Casey Comets Vipers |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South 14D Red) |
Dandenong Thunder SC |
Elwood City U14B Red |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 16C ) |
Ashburton United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Truganina Lions SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Edwards Reserve |
(Boys' West 14C) |
Melbourne City FC U14 |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Keysborough SC |
Berwick City SC SW2 |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Barton United FC |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Fawkner SC |
Brunswick Juventus FC Nathan |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Women's State League 3 West) |
Avondale FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
16:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Maccabi FC Caulfield U12 White |
Whitehorse United SC (Rohan) |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Footscray United Rangers FC - Black |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
18:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
14:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Geelong SC |
Brimbank Stallions FC White |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Brighton SC Demons |
Skye United FC 13 Meteors |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons |
Whitehorse United SC (Rohan) |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:30 |
Emil Madsen Reserve - Senior Pitch |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Emil Madsen Reserve - Senior Pitch |
(Boys' South 15C Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U15 Red |
Brighton SC Titans |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 13A) |
Malvern City FC 13A |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
29/08/24 (Thu) |
18:00 |
Argyle Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Ashburton USC (MB) |
Monash City Villarreal FC Yellow |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Western Eagles SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Heidelberg Stars SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Manningham United FC - Metro Men 7 |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Bendigo City Football Club |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Williamstown SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Williamstown SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Albion Rovers FC U16 |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Yarraville FC - Blue |
Sydenham Park SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Reservoir United Vince |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12s (Red) |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 16C) |
Bentleigh Greens SC |
Berwick City SC U16 WILDCATS |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
18:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Yarraville FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South-East 12B) |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Girls' West 12B) |
Altona City SC -KK |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:30 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
FC Strathmore |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Mill Park SC |
Darebin Falcons WSC Blue |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:15 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin Falcons WSC White |
Yarraville FC White |
Appt |
Referee |
26/08/24 (Mon) |
18:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Brighton SC Vikings |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:20 |
Shepparton Sports Precinct |
(Boys' Sunday North 13A) |
Goulburn Valley Suns FC |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:15 |
Frontier Recreation Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
Aintree Soccer Club |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
North Seaford Reserve - Mini 1 (U11/U12) |
(Girls' South 13D) |
Seaford United SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Upfield SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Mill Park SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14B) |
East Kew FC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 3 West |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:15 |
Macleay Park 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Boroondara Eagles FC (CD) |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:15 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
Manningham United FC - U13C Girls |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 12B) |
Riversdale SC |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14A) |
Berwick City SC U14 LIONS |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16B) |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
18:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
Knox United SC Girls Matt |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
18:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Altona East Phoenix SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:30 |
Partingtons Flat |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Diamond Valley United SC |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
19:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Girls' West 12B) |
Spring Hills FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Southern United Football Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Pascoe Vale FC - Blue |
La Trobe University SC U'12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Darebin United SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 13C) |
Yarra Jets FC Red |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Noble Park SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
FC Bulleen Lions |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Eltham Redbacks FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Eltham Redbacks FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 13D) |
Aspendale SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Glen Eira FC (Stallions) |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Aspendale SC Sharkies |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Castlemaine Goldfields FC |
La Trobe University SC - M3 |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC WHITE |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Anthony |
Manningham United FC - U12 EK Green |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Mount Martha Soccer Club U13 Captains |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 15B) |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
Spring Hills FC Costa |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:30 |
Hays Paddock |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Old Xaverians SC |
DRSC U12C - CC |
Appt |
Referee |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Roxburgh Park United SC White |
Avondale FC U12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 1) |
Middle Park FC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 15B) |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
16:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Keysborough SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Moonee Valley Knights FC_102254 |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South 16C) |
Dandenong City SC |
Pakenham United FC U16s Girls |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee Mentor |
31/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
South Melbourne Womens FC |
DRSC U16 Girls - MC |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Highfield Park - North |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Ashburton United SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Howard Parker Reserve |
(Girls' South 13C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Brighton SC Olympus |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101620 |
Altona City SC - JS |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
WPSC Under 13 Boys SA |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Egan Lee Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14C) |
Knox City FC U14 Blue |
Whitehorse United SC (Peter/George) |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 15D) |
Knox City FC U15 Blue |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:30 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Knox City FC Metro Men |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Blue) |
Officer City Soccer Club |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Officer City Soccer Club |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Old St Kevin's SC Green |
St Kilda Soccer Club Youth |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:30 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' North 15B) |
Whittlesea Ranges FC - Michael |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
IYU Recreation Reserve |
(Boys' South 14D Red) |
Pakenham United FC U14s Yellow |
East Bentleigh SC U14 Lightning |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Point Cook FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Craigieburn City FC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Old Melburnians SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Tally Ho Reserve (Junior) |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Mount Waverley City SC |
Maccabi FC Caulfield U12 White |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 18A) |
Malvern City FC 18A |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
14:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Doreen United Soccer Club |
Mitchell Rangers SC Gold |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
George Knott Reserve |
(Women's State League 5 North) |
Fitzroy Lions SC |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:30 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Essendon Royals SC RED |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:15 |
Fairfield Park - Junior |
(Girls' North 14C) |
Yarra Jets FC Blue |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Saturday South 12D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:00 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Western Port FC u12 Green |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
South Melbourne Womens FC |
Brighton SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Markham Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Ashburton United SC |
Middle Park FC - Youth Dev |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 17B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 15C) |
Ringwood City FC (RF) |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Kings Domain FC |
Old Scotch SC Blues |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Greenvale United SC |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
17:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Upfield SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Geelong SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:45 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Geelong SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Girls' East 15D) |
Glen Eira FC (KKs) |
Glen Waverley SC - U15 Warriors |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (VS) |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
Whitehorse United SC Alex/Peter |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:30 |
Princes Park Oval #6 |
(Boys' Sunday North 13A) |
FC Birrarung U13A |
Brunswick Juventus FC Davide |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Assistant |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Uni Hill Eagles FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Avondale FC Under 12 Boys White |
Albion Rovers FC U11 White |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Meadow Park SC |
Sunbury United FC Yellow |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Ringwood City FC (BQ) |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Croydon City Soccer Club - Red |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
Brandon Park SC |
DRSC U14C - XP |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Chelsea FC U13 Rebels |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 15C Blue) |
Chelsea FC 15C Blues |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Melbourne University SC |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Altona City SC -JM |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Ralph Reserve |
(Boys' West 18A) |
Western Suburbs SC |
Westside Strikers FC - U18A |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:00 |
Silcock Reserve |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Croydon Ranges FC U12 |
Monbulk Rangers SC Dynamites |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
Monash University SC - Men's Brumbies |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Lawson Poole Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Berwick City SC U13 BEARS |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 14D) |
Mount Waverley City SC |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
16:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
FC Bulleen Lions |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 6 North-West) |
RMIT FC |
Melbourne University SC Bohemians |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
12:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Preston Lions FC |
Sandringham SC Pandas |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:45 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Preston Lions FC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
GH Mott Reserve |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
East Bentleigh SC U15 Strikers |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Whitehorse United SC (Simon) |
Ashburton USC (MB) |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Boys' South-East 17B) |
Bentleigh United Cobras FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Geelong Rangers SC |
Williams Landing Soccer Club_101614 |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:45 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Boys' West 16A) |
Geelong Rangers SC |
WPSC Under 16 Boys SH |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monash City Villarreal FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
19:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 16B) |
Beaumaris SC |
East Bentleigh SC U16 Strikers |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #5 |
(Women's State League 5 North) |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
11:15 |
Alcock Road Reserve |
(Girls' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Howard Parker Reserve |
(Girls' South 13D) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 White |
Peninsula Strikers JFC - Jaguars |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
North Seaford Reserve - Mini 1 (U11/U12) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Seaford United SC |
Pakenham United FC U13s Blue |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Aspendale SC Titans |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Beaumaris Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Beaumaris SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
More Park |
(Boys' North-West 18B) |
North Sunshine Eagles SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 18A) |
Spring Hills FC |
Altona City SC PB |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Monash City Villarreal FC |
Oakleigh Cannons FC Migs 1 |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Terrara Park |
(Boys' East 14D) |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
18:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Girls' South 16C) |
Rosebud SC - Blue |
Dandenong City SC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 18A) |
Beaumaris SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
28/08/24 (Wed) |
19:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Watsonia Heights FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
Keilor Park SC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
25/08/24 (Sun) |
15:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Boys' Sunday West 12E) |
Keilor Wolves SC |
Williamstown SC - Phill |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
10:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Boys' East 14D) |
South Yarra SC |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Frontier Recreation Reserve |
(Girls' West 14C) |
Aintree Soccer Club |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
09:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Boys' North-West 16C) |
Reservoir United - Gold |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
14:30 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Glen Eira FC (VanEgmonds) |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Girls' South-East 14C) |
Mornington SC |
Lynbrook Falcons Sports Club |