Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
St Albans Gospic Bears |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Avondale FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Avondale FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Geelong SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Baxter SC |
Monash University SC - Stallions |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Williamstown SC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:30 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Clifton Hill |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee Mentor |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13D) |
East Bentleigh SC U13 Scorpions |
Mount Martha Soccer Club U13 Mariners |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
East Bentleigh SC U16 Sharks |
Chelsea FC 16 |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Strikers |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:30 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Heidelberg Eagles SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Aurora Fields - Casa D'Abruzzo |
(Boys' North 14C Red) |
Epping City SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Aurora Fields - Casa D'Abruzzo |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Epping City SC |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
George Knott Reserve |
(Boys' Sunday North 12E) |
Fitzroy Lions SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
George Knott Reserve |
(Girls' North 16C) |
Fitzroy Lions SC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Assistant |
20/08/24 (Tue) |
20:15 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Noble Park SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Noble Park SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' South-East 15A) |
Boroondara Eagles FC (XF) |
Glen Eira FC (Warriors) |
Appt |
Referee |
22/08/24 (Thu) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' East 18A) |
Manningham United FC - U18A |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Mount Martha Soccer Club U12 Mariners |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South 15C Red) |
South Springvale FC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Doveton SC |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
18:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Greenvale United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Donvale Reserve - Pitch 4 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Macleay Park 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bentleigh United Cobras FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
St Albans Saints SC |
Westside Strikers FC - U12A Stivan |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:45 |
Carrington Park |
(Girls' East 16C Blue) |
Knox United SC Girls Matt |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Riversdale SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Women's State League 4 North) |
FC Birrarung Senior Women's Blue |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Mazenod Football Club |
Old Ivanhoe Soccer Club - U13 (Black) |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Old Xaverians SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Yarra Jets FC Orange |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
22/08/24 (Thu) |
18:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
WPSC Under 12 Boys JK |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:30 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Western Suburbs SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Dandenong City SC - Abdul |
Dandenong City SC - Tom |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Spring Hills FC Jordan |
Macedon Rangers Soccer Club |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Boronia SC |
Croydon City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Croydon City SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Truganina Soccer Club Inc |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Kurunjang Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Satellite City United SC |
Westside Strikers FC - U12D David |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Sandringham SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
15/08/24 (Thu) |
18:00 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Whittlesea United SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14A) |
Mill Park SC |
Brunswick Juventus FC Justin |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Mill Park SC |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - SSF5a (U10/11) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 3 (South) |
(Girls' North-West 13B) |
Whittlesea Ranges FC - Noor |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Uni Hill Eagles FC |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 14D) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Doreen United Soccer Club |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Bundoora United FC |
Altona North SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Cleeland United SC Reserve Team |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
Keysborough SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
13/08/24 (Tue) |
20:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Laverton FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
19:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Women's State League 4 North) |
Keon Park SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Women's State League 5 West) |
La Trobe University SC - W2 |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Boys' North 15B) |
Keon Park SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Pascoe Vale FC - Blue |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' East 12C) |
Collingwood City FC |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Wonga Wizards FC - Under 13s Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 16C ) |
Collingwood City FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
29/08/24 (Thu) |
19:00 |
Ballam Park - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Peninsula Strikers JFC -15D Blue |
Appt |
Referee |
15/08/24 (Thu) |
19:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' South-East 15A) |
Collingwood City FC |
Glen Eira FC (Warriors) |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Women's State League 3 East) |
Collingwood City FC |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:45 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
18:30 |
Paisley Park - Junior |
(Girls' North-West 13D) |
Altona East Phoenix SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
17:30 |
Inez Hunter Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Southern United Football Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Elwood City U13B Blue |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Girls' South-East 13B) |
Elwood City Redbacks |
Chelsea FC U13 Pythons BFA |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
George Knott Reserve |
(Girls' North 13D) |
Fitzroy Lions SC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12A) |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Pascoe Vale FC - Navy |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Balfe Park |
(Boys' Sunday North 13E) |
Brunswick Zebras FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
13/08/24 (Tue) |
18:15 |
Home of the Matildas - Pitch 3 (S) |
(Girls' North 12B) |
Mill Park SC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
14/08/24 (Wed) |
18:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
18:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Brunswick Juventus FC Davide |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Mitchell Rangers SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Mitchell Rangers SC |
Western Eagles SC Thirds |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:00 |
Kooyong Park |
(Boys' East 14C) |
Malvern City FC 14C |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brandon Park SC |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
12:00 |
Kooyong Park |
(Boys' North 18C) |
Malvern City FC 18C |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
16:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mornington SC |
Gippsland United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Pakenham United FC LADIES |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Sandringham SC Storm |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:10 |
Egan Lee Reserve - Pitch 2 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Eliza SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South) |
Mount Eliza SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Skye United FC |
Nunawading City FC SL4 Women |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Hume City FC Silver |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
19:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' North-West 18B) |
Hoppers Crossing SC |
U18 Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 15B) |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
19:00 |
More Park |
(Boys' North-West 18B) |
North Sunshine Eagles SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Whitehorse United SC (Andrew) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
FC Bulleen Lions |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Swinburne FC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:45 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Ringwood City FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
South Melbourne Womens FC |
Malvern City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
13/08/24 (Tue) |
20:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Trinity Sports Ground |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Trinity Grammarians SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Trinity Sports Ground |
(Men's State League 5 East) |
Old Trinity Grammarians SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
East Bentleigh SC U17 Titans |
Sandringham SC Cyclones |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
East Bentleigh SC Metro 3 |
Old Scotch SC Blues |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
East Bentleigh SC Metro 5 |
Endeavour Hills Fire SC Metro |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 4 West) |
Westside Strikers FC - Women |
Kensington City Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sunbury United FC |
Point Cook FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Essendon Royals SC |
Whittlesea Ranges FC - Michael |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Women's State League 3 West) |
Essendon Royals SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
West Point Soccer Club |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Mill Park SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Knox United SC Orange Dony |
Eastern Lions SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' North 18C) |
Brunswick City SC |
Malvern City FC 18C |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
POSTPONED |
(Girls' North-West 12C) |
Brunswick City SC |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 14D) |
Brunswick City SC |
Altona City SC -OB |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Mooroolbark SC - Boys U13s - John Menzies |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Westside Strikers Masters |
Albion Rovers FC Masters |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Balmoral FC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Westside Strikers FC - U18A |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
17:30 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Girls' South-East 13B) |
Elwood City Redbacks |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:30 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Mount Martha Soccer Club U15 Raiders |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
14/08/24 (Wed) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Point Cook FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Point Cook FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin Falcons WSC White |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15C) |
Darebin Falcons WSC Green |
Brunswick City SC U15 Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Darebin Falcons WSC White |
Altona City SC -DD |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park - Junior |
(Boys' Sunday East 13A) |
Malvern City FC 13A |
Northcote City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:45 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Uni Hill Eagles FC - Red |
Hume City FC Silver |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Uni Hill Eagles FC - Black |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Uni Hill Eagles FC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Spring Hills FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Sunbury United FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Sunbury United FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Greenvale United SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Greenvale United SC |
Keon Park SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Gippsland United FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
15/08/24 (Thu) |
19:30 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Heidelberg Stars SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Casey Comets FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Moomba Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Moreland United SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Keilor Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Dandenong South SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Peninsula Grammar School (The Detmold) |
(Women's State League 5 South) |
Old Peninsula Soccer Club |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Duffy Street Reserve |
(Girls' North 13D) |
Epping City SC |
Darebin Falcons WSC Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:45 |
Duffy Street Reserve |
(Boys' Sunday North 13D) |
Epping City SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Duffy Street Reserve |
(Boys' Sunday North 12D) |
Epping City SC |
FC Birrarung U12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Baxter SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Doreen United Soccer Club |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Boys' South-East 16A) |
Brighton SC Raiders |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Women's State League 4 East) |
Brighton SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Keon Park SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Markham Reserve |
(Girls' East 13C) |
AUSC Lydias |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 12A) |
Malvern City FC 12A Blue |
Oakleigh Cannons FC Migs |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Albert Park SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Women's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Brandon Park SC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Footscray Rangers FC 3 |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Darebin Falcons WSC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Girls' South 16C) |
Pakenham United FC U16s Girls |
Rosebud SC - Blue |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:15 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Croydon City Soccer Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
20:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Springvale City SC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Manningham United FC - U13A Blue |
Oakleigh Cannons FC Migs 2 |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
20:15 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
15/08/24 (Thu) |
19:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Girls' North-West 17/18C) |
FC Birrarung U18 Girls |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
FC Bulleen Lions |
Ashburton USC (MB) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Darebin United SC |
Pascoe Vale FC - Blue |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Webster Street Reserve |
(Women's State League 5 West) |
West Point Soccer Club |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' South-East 16A) |
Collingwood City FC |
Glen Eira FC (Lasers) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' South-East 15A) |
Malvern City FC 15A |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Sydenham Park SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:00 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Whitehorse United SC Alex/Peter |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Lilydale Montrose United |
Whitehorse United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Lilydale Montrose United |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Ringwood City FC (BQ) |
Malvern City FC 14B |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Heatherton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Mill Park SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 14C) |
Mill Park SC |
Manningham United FC - U14C Girls |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC (DC) |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Martha Soccer Club |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Mount Martha Soccer Club |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Women's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Frederick Wachter Reserve |
(Boys' South 15D) |
South East United FC |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Appt |
Referee |
29/08/24 (Thu) |
18:00 |
Argyle Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Ashburton USC (MB) |
Monash City Villarreal FC Yellow |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
18:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Collingwood City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Darebin United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Darebin United SC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Doncaster Rovers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East) |
Doncaster Rovers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Doreen United Soccer Club |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Doreen United Soccer Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
George Knott Reserve |
(Women's State League 5 North) |
Fitzroy Lions SC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Glen Eira FC (Dragons) |
Brighton SC Thunder |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Docklands Athletic Football Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - SK |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Anderson Park |
(Girls' East 16C Blue) |
DRSC U16 Girls - MC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
19/08/24 (Mon) |
19:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Pascoe Vale FC Navy Sam |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee Coach |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Whittlesea Ranges FC - Matt |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
White Star Dandenong SC |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
McIvor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Yarraville FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Sandringham SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 15D) |
Preston Lions FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Preston Lions FC |
Altona City SC - SS |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
19:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - X |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Hurricanes |
Berwick City SC U12 EAGLES |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:45 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Moonee Ponds United SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Sandringham SC Pandas |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 16C) |
Brunswick Juventus FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' South 15C) |
Brighton SC Apollos |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Appt |
Referee |
13/08/24 (Tue) |
20:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Brunswick Juventus FC Alex |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Brunswick Juventus FC Nathan |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Upfield SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 15D) |
Glenroy Lions FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Blue) |
White Star Dandenong SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
Mill Park SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Mentone Soccer Club - White |
Pakenham United FC METRO |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14C) |
Barton United FC |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Castley Reserve |
(Girls' North-West 14D) |
Sunshine Heights Junior S.C. |
FC Birrarung U14 Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Kings Domain FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday East 12A) |
Brighton SC Lightning |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Bunyip District SC |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Endeavour Hills Fire SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Upfield SC |
La Trobe University SC - M3 |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
17:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Upfield SC |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12B) |
Sandringham SC Pythons |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Sandringham SC Snakes |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Partingtons Flat |
(Girls' North 12C Blue) |
Diamond Valley United SC |
Whittlesea Ranges FC - Charlotte |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Partingtons Flat |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Diamond Valley United SC |
Boroondara Eagles FC (BPEF) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Doreen United Soccer Club |
FC Birrarung U14 Boys |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Debneys Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Newmarket Phoenix FC |
Watsonia Heights FC Royales |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
15/08/24 (Thu) |
19:00 |
Mitchell Oval |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14D Blue) |
Elwood City U14B Green |
Hampton East Brighton FC Red Vipers |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 14A) |
Berwick City SC U14 EAGLES |
Manningham United FC - U14A Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15B) |
Berwick City SC U15 SHARKS |
Chelsea FC 15B Chargers |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 16C) |
Berwick City SC U16 WILDCATS |
Rosebud SC - White |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
Mount Martha SC U17 Captains |
Glen Eira FC (Predators) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Point Cook FC Spitfires |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Albion Rovers FC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 SHARKS |
Chelsea FC 14C Cavaliers |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Berwick City SC SW2 |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
19:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
20:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Caroline Springs George Cross FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
14/08/24 (Wed) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Campbell Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Moreland City SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Campbell Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Moreland City SC |
Northcote City FC Blue |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Doreen United Soccer Club |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 18C) |
Doreen United Soccer Club |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:15 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Elwood City U12B Blue |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14B Red) |
Elwood City U14B Blue |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Sandringham SC Blue Heelers |
Hampton East Brighton FC Red Rhinos |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick Juventus FC Anthony |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Maidstone United SC |
Reservoir United |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Donvale Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Croydon City Soccer Club - Red |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 East) |
Maccabi FC Caulfield |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
North Caulfield Senior FC |
Berwick City SC Reserves |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
25/08/24 (Sun) |
14:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Riversdale SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Heatherton United SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old St Kevin's SC Blue |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Davies Reserve |
(Women's State League 3 East) |
Chisholm United FC |
Templestowe Wolves Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Ringwood City FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aurora Fields - Casa D'Abruzzo |
(Women's State League 3 North) |
Epping City SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Princes Park Caulfield - SSF 4 |
(Boys' Sunday East 13A) |
South Melbourne FC |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' North 14B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Ayman |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
TBC |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 SHARKS |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
FC Birrarung U13 Boys White |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Caroline Springs George Cross FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Women's State League 3 South) |
Mornington SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 13B) |
Middle Park FC |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' East 15D) |
Middle Park FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 3 West |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
19:15 |
Sumner Park |
(Boys' West 17B) |
Brunswick Zebras FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
Home of the Matildas - Pitch 3 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Craigieburn City FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16B ) |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Williamstown SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Boys' East 16B) |
Malvern City FC 16B |
Ringwood City FC (RB) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Women's State League 3 East) |
Malvern City FC |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Appt |
Referee Mentor |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14C) |
Brighton SC Fire |
Rosebud HEART SC U14 Red |
Appt |
Referee Mentor |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' East 15D) |
Elwood City Colts |
Boroondara Eagles FC (AT) |
Appt |
Referee Mentor |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' South 14D Red) |
Elwood City U14B Red |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Baxter SC |
Seaford United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Doreen United Soccer Club (Manas) |
Doreen United Soccer Club (Michael) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
Melbourne University SC Rangers |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Chelsea FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Boys' East 14C) |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
DRSC U14C - SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Mayfield Reserve |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Waverley Wanderers FC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee Coach |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Kings Domain FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Footscray United Rangers FC - Black |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 16A) |
Greenvale United SC |
WPSC Under 16 Boys SH |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
Greenvale United SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Preston Lions FC |
Pascoe Vale FC White Andrew |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Greenvale United SC Green - Sal/Haider |
Roxburgh Park United SC Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13D) |
Williams Landing Soccer Club |
Macedon Rangers Soccer Club U13's Girls |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williams Landing Soccer Club |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Williams Landing Soccer Club |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Terrara Park |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Whitehorse United SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Red) |
Aspendale SC Emeralds |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Aspendale SC Ninjas |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 9 South-East) |
St Kilda Soccer Club Youth |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:45 |
Terrara Park |
(Boys' East 14C) |
Whitehorse United SC (Peter/George) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Whitehorse United SC (Jason) |
Knox City FC U13 Silver |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Markham Reserve |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
AUSC Lions |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Williamstown SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Glenroy Lions FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
22/08/24 (Thu) |
19:00 |
Debneys Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 1) |
Newmarket Phoenix FC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Balfe Park |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick Zebras FC - 12B Green |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Women's State League 1 North-West) |
Kings Domain FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:10 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Whitehorse United SC (eduardo/Swapnil) |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Whitehorse United SC (Mark) |
Maccabi FC Caulfield U12 Orange |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Lilydale Montrose United |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' East 16B) |
Brunswick Juventus FC |
Oakleigh Cannons FC James K |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Girls' South-East 14C) |
Malvern City FC 14C Girls |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Altona City SC AC |
Glen Eira FC (VanEgmonds) |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Sandringham SC Sonics |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:30 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Pascoe Vale FC - Navy |
Whittlesea Ranges FC - Joe V |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Alphington FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 4 West) |
Brunswick Zebras FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Ryder Oval |
(Boys' West 17B) |
Brunswick Zebras FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 1) |
Brunswick Zebras FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Uni Hill Eagles FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Uni Hill Eagles FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Keilor Park SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Upfield SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Upfield SC |
Pascoe Vale FC - White |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
St Kilda SC |
Elwood City SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Red) |
East Bentleigh SC U14 Lightning |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 15D) |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
La Trobe University SC - W1 |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:30 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Uni Hill Eagles FC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Carrington Park |
(Boys' East 14C) |
Knox United SC Boys George |
Malvern City FC 14C |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:45 |
Carrington Park |
(Boys' East 15D) |
Knox United SC Boys James |
Knox City FC U15 Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Carrington Park |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Knox United SC Boys Sandro |
Mount Eliza Soccer Club Boys U17 Blue |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Ringwood City FC (PD) |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Pakenham United FC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Terrara Park |
(Boys' South-East 18B) |
Whitehorse United SC (Finn) |
Glen Eira FC (Rhinos) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
08:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 13B) |
Middle Park FC |
Ashburton USC (CAT) |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Oakleigh Cannons FC Kokki 1 |
Elwood City U13B Green |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13D) |
East Bentleigh SC U13 Scorpions |
Mount Martha Soccer Club U13 Mariners |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Brandon Park SC |
Glen Eira FC (Cobras) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Terrara Park |
(Boys' South-East 17B) |
Whitehorse United SC Alex/Peter |
Manningham United FC - U17B |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' East 15D) |
Elwood City Colts |
Boroondara Eagles FC (AT) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' South 14D Red) |
Elwood City U14B Red |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Moonee Valley Knights FC |
FC Birrarung U13 Boys Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Williams Landing Soccer Club_101620 |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hoppers Crossing SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
HD Graham Reserve |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Laverton FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Blue |
Wonga Wizards FC - Under 14 Boys |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Women's State League 5 East) |
FC Noble Hurricanes |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
14/08/24 (Wed) |
18:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:30 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Essendon Royals SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Lyndale United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
16:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Laverton FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Wyndham FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Monash University SC - Women's Thirds |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monash University SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
20/08/24 (Tue) |
19:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' North 18C) |
Brunswick City SC |
FC Birrarung U18 Boys |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Brunswick Juventus FC Paul |
Pascoe Vale FC Navy Sam |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Edwards Reserve |
(Boys' West 14C) |
Melbourne City FC U14 |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Tarneit United SC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Manningham United FC - U12 White |
Malvern City FC 12C |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Glen Eira FC (Devannas) |
Boroondara Eagles FC (CD) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Glen Eira FC (Ravens) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Mazenod Football Club |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
Brandon Park SC |
Knox City FC U14 Blue |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Baxter SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
20:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' North 14B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Ayman |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
La Trobe University SC Old Boys |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Upfield SC |
Geelong SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Melbourne University SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Melbourne University SC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Spring Hills FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 18A) |
Spring Hills FC |
Altona City SC PB |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Ringwood City FC (AB) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Women's State League 5 East) |
Lyndale United FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:45 |
Moomba Park |
(Boys' Sunday North 13E) |
Moreland United SC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
28/08/24 (Wed) |
18:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Whittlesea Ranges FC - Joe V |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
Northcote City FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Barton United FC |
Brighton SC Demons |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:45 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 12D Red) |
Barton United FC |
South Springvale FC_101431 |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Melburnians SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Collingwood City FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Collingwood City FC Golds |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Melbourne University SC Bohemians |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Alamein Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Girls' North 12C Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Charlotte |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Boys' North 15C) |
FC Birrarung U15 Boys |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Women's State League 4 North) |
FC Birrarung Senior Women's Blue |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 15C Blue) |
Brighton SC Titans |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 17/18C) |
Riversdale SC |
Beaumaris SC Corals |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Somerville Eagles SC |
Brighton SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Craigieburn City FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:15 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14C Red) |
Uni Hill Eagles FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Girls' South-East 14C) |
South Melbourne Womens FC |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Boys' North 14C Blue) |
Darebin United SC |
Boroondara Eagles FC (SR) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Darebin United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Caroline Springs George Cross FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Tarneit United SC |
Westside Strikers FC - U16B Claudio |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
AW Bond Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Newport Storm FC U13s - Zidane |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Knox United SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 16C ) |
Ringwood City FC (MR) |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
17:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Ringwood City FC (PQ) |
Casey Panthers SC - Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
19:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Ringwood City FC (DS) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Greenvale United SC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:45 |
Frontier Recreation Reserve |
(Girls' West 14C) |
Aintree Soccer Club |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bayside Argonauts FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
19:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 14C) |
Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
19:15 |
Mitchell Oval |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
18:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Springvale White Eagles FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Wyndham FC |
Williamstown SC - Michael |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Tarneit United SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Sydenham Park SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Heidelberg Stars SC |
Whittlesea Ranges FC - Kon |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Sunbury United FC Yellow |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
27/08/24 (Tue) |
18:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' East 18A) |
Collingwood City FC |
Malvern City FC 18A |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 3 (SSF-U13) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Sunbury United FC Black |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Girls' West 12B) |
Spring Hills FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Morshead Park |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Donvale Reserve - Pitch 4 |
(Boys' South-East 17B) |
Wonga Wizards FC - Boys Under 17s |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Lilydale Montrose United |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
17:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Mitchell Rangers SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
20/08/24 (Tue) |
20:15 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South 14D Red) |
Dandenong Thunder SC |
Sandringham SC United |
Appt |
Referee Mentor |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Macleay Park 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moreland United SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Princes Park Oval #5 |
(Women's State League 5 North) |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
East Bentleigh SC U12 Thunder |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 Red |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 White |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Greater Dandenong FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Wyndham FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Fawkner SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee Mentor |
19/08/24 (Mon) |
19:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Pascoe Vale FC Navy Sam |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
16/08/24 (Fri) |
20:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Sydenham Park SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Girls' West 14C) |
Albion Rovers FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Moonee Valley Knights FC_102254 |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14B) |
Ashburton United SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
Hampton East Brighton FC |
Boroondara Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
Hampton East Brighton FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Myers Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Geelong Rangers SC |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Doreen United SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:30 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14C) |
Brighton SC Fire |
Rosebud HEART SC U14 Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
14/08/24 (Wed) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Mark |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:00 |
More Park |
(Girls' North-West 12C) |
North Sunshine Eagles SC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
21/08/24 (Wed) |
18:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' North 14C Red) |
Whittlesea Ranges FC - Angelo |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Tarneit United SC |
Gisborne SC |
Appt |
Assistant |
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Gisborne SC |