Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Assistant |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Brimbank Stallions FC |
Albion Rovers FC U11 White |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Brimbank Stallions FC |
Altona City SC JS |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Knox City FC U15 Blue |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U9) |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Mazenod Football Club |
Maccabi FC Caulfield U13 Blue |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:30 |
FORFEIT |
(Girls' North-West 17/18C) |
Mill Park SC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North-West 18B) |
U18 Eltham Redbacks FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Girls' South 12C Blue) |
Langwarrin SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Whitehorse United SC (eduardo/Swapnil) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Mitchell Rangers SC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 6 |
(Girls' North-West 13B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' East 12C) |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Bundoora United FC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Bundoora United FC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Hoppers Crossing SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee Mentor |
31/08/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Emmanuel College (S) |
(Boys' West 14A) |
Altona North SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Seaford United SC |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Heidelberg Stars SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12C) |
South Yarra SC Bianco |
Knox City FC U12 Blue |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
DRSC U12B - AF |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
East Caulfield Recreation Reserve |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Monash University SC - Caulfield |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Darebin United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Brunswick Juventus FC Nathan |
Moonee Ponds United SC U13 |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 13B) |
Monash City Villarreal FC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
Chelsea FC 16 |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 16A) |
Beaumaris SC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
FORFEIT |
(Girls' South 14D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
Glen Eira FC (Jets) |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Dandenong City SC - Abdul |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Assistant |
08/09/24 (Sun) |
14:30 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan Masters Finals) |
Manningham Juventus Football Club |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' East 14A) |
Boroondara Eagles FC (LV) |
Malvern City FC 14A |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Park Ridge Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Rowville Eagles SC |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:30 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Wonga Wizards FC - Boys Under 17s |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Malvern City FC 18B |
Glen Eira FC (Rhinos) |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Williams Landing FC (U16A) |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Boys' West 15A) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Park SC U15 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 15B) |
Essendon Royals SC RED |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Sapphires |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Tarneit United SC |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Girls' North 14C) |
Fawkner SC |
Manningham United FC - U14C Girls |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
George Knott Reserve |
(Boys' Sunday North 12E) |
Fitzroy Lions SC |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Moreland United SC |
La Trobe University SC Old Boys |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
NGWSC U12A Red Boys' West |
Green Gully SC U12 Steve |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Skye United FC 12 Meteors |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Skye United FC Girls 13 |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
11:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Casey Comets Vipers |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South 14D Red) |
Dandenong Thunder SC |
Elwood City U14B Red |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Peninsula Strikers JFC - 13E Blue Black Snakes |
Appt |
Referee |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Truganina Lions SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Edwards Reserve |
(Boys' West 14C) |
Melbourne City FC U14 |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
16:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Footscray United Rangers FC - Black |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Green Gully Reserve - SSF 2 |
(Boys' North 14A) |
Green Gully SC U14 A |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:30 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Highfield Park - North |
(Boys' East 16C ) |
Ashburton United SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Vipers |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:30 |
Emil Madsen Reserve - Senior Pitch |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Bendigo City Football Club |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' East 13C) |
Mooroolbark SC - Girls U13s - Andrew Broome |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Greenvale United SC |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Yarra Jets FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Albion Rovers FC U16 |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:45 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' South 14B Red) |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' North 14A) |
Brunswick Juventus FC Justin |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Mill Park SC |
Darebin Falcons WSC Blue |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:15 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
Manningham United FC - U13C Girls |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14A) |
Berwick City SC U14 LIONS |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16B) |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
18:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
Knox United SC Girls Matt |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
18:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Altona East Phoenix SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
19:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Southern United Football Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Darebin United SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 13C) |
Yarra Jets FC Red |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Uni Hill Eagles FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Uni Hill Eagles FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 13D) |
Aspendale SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Glen Eira FC (Stallions) |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Aspendale SC Sharkies |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Mount Martha Soccer Club U12 Raiders |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Albion Rovers FC U16 |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
08/09/24 (Sun) |
14:30 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan Masters Finals) |
Manningham Juventus Football Club |
Williamstown SC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Eastern Lions SC |
Old Xaverians SC |
Appt |
Referee |
29/08/24 (Thu) |
19:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 18C) |
Glenroy Lions FC |
Malvern City FC 18C |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:15 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee Mentor |
31/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
AUSC Giants |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Partingtons Flat |
(Girls' North 12C Blue) |
Diamond Valley United SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' South-East 15A) |
Manningham United FC - U15A |
Boroondara Eagles FC (XF) |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
WPSC Under 13 Boys SA |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:30 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Officer City Soccer Club |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Old St Kevin's SC Green |
St Kilda Soccer Club Youth |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Skye United FC 12 Suns |
Western Port FC u12 Green |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
IYU Recreation Reserve |
(Boys' South 14D Red) |
Pakenham United FC U14s Yellow |
East Bentleigh SC U14 Lightning |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Dandenong City SC U12 Fabian |
Casey Panthers SC_101594 |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - SC |
Glen Waverley SC - U14 Titans |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 14B Red) |
Glen Eira FC (Wolves) |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Chisholm United FC Steve Kr |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Tally Ho Reserve (Junior) |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Mount Waverley City SC |
Maccabi FC Caulfield U12 White |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Girls' North-West 12A) |
Westside Strikers FC - U12A Girls |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Girls' West 12B) |
Spring Hills FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:00 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Western Port FC u12 Green |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
South Melbourne Womens FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC U15 Blue |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Hampton East Brighton FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Markham Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Ashburton United SC |
Middle Park FC - Youth Dev |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 17B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
17:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 15C) |
Ringwood City FC (RF) |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Truganina Lions SC_101267 |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
17:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Upfield SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:45 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Preston Lions FC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13E) |
Reservoir United Alex |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Assistant |
02/09/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Rosebud HEART SC U13 Red |
Baxter SC Falcons |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:00 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' South 15D) |
Rosebud HEART SC U15 Red |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
12:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Uni Hill Eagles FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
04/09/24 (Wed) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:30 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan Masters Finals) |
Manningham Juventus Football Club |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Girls' East 16C) |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 15C) |
WPSC Under 15 Boys PA |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 14B) |
Ringwood City FC (BQ) |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Knox United SC Orange Dony |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
17:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Girls' East 15D) |
Croydon City Soccer Club |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 12C Red) |
Yarra Jets FC Red |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Croydon City Soccer Club - Red |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
Brandon Park SC |
DRSC U14C - XP |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:00 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Chelsea FC U13 Rebels |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:15 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 15C Blue) |
Chelsea FC 15C Blues |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Altona City SC -JM |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
10:15 |
Lawson Poole Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Berwick City SC U13 BEARS |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
16:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
FC Bulleen Lions |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 6 North-West) |
RMIT FC |
Melbourne University SC Bohemians |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
GH Mott Reserve |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:15 |
Carrington Park |
(Girls' East 16C Blue) |
Knox United SC Girls Matt |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:15 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
30/08/24 (Fri) |
19:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 16B) |
Beaumaris SC |
East Bentleigh SC U16 Strikers |
Appt |
Referee |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #5 |
(Women's State League 5 North) |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
East Kew FC |
Appt |
Referee Mentor |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:00 |
Beaumaris Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Beaumaris SC |
Brighton SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Altona East Phoenix SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
13:30 |
Terrara Park |
(Boys' East 14D) |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
03/09/24 (Tue) |
19:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 18A) |
Beaumaris SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
12:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Watsonia Heights FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
14:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
01/09/24 (Sun) |
11:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Boys' Sunday West 12E) |
Keilor Wolves SC |
Williamstown SC - Phill |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:45 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
01/09/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Assistant |
31/08/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Assistant |
30/08/24 (Fri) |
20:30 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Chelsea FC 13B Arsenal |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Sunday South 13D) |
Chelsea FC U13 Royals |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:15 |
Macleay Park 3 East |
(Girls' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Chelsea FC U12 Titans |
Elwood City U12B Blue |