Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
24/07/24 (Wed) |
19:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Albion Rovers FC U16 |
Reservoir United - NAVY |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12C Red) |
Darebin Falcons WSC Purple |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:15 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin Falcons WSC White |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Glen Waverley SC - U13 United |
Monbulk Rangers SC Giants |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Capital Reserve |
(Boys' East 15C) |
Glen Waverley SC - U15 Rebels |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12A) |
NCFC Boys' Sunday East 12A |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South-East 18B) |
Glen Eira FC (Knights) |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Bundoora United FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Westside Strikers FC - U15A |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 18A) |
Spring Hills FC |
Altona City SC PB |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Lois Twohig Reserve |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Casey Panthers SC - Blue |
Endeavour United SC Under 17 Juan |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Hislop Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Kew FC |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:45 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 9 South-East) |
St Kilda Soccer Club Youth |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 12B) |
Riversdale SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Brighton SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Manningham United FC - U13A Red |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:30 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' East 14A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Ringwood City FC (AB) |
Manningham United FC - U13 White |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Castley Reserve |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sunshine Heights Junior SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Albion Rovers FC U12 Red |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Albion Rovers FC U11 White |
Spring Hills FC Rushi |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12D Blue) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Clyde Stallions Football Club - U12 |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' South 14A) |
Dandenong City SC- U14 Academy |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Knox Italian Community Club |
(Girls' South-East 13D) |
Knox United SC Girls Robin |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
Knox United SC Blue Paul |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Campbell Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Moreland City SC |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:15 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' South-East 17B) |
Monbulk Rangers SC Spartans |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
18/07/24 (Thu) |
19:30 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Eltham Redbacks FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Barwon SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
North Seaford Reserve - Mini 2 (U11/12) |
(Girls' South 12C Blue) |
Seaford United SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
George Knott Reserve |
(Women's State League 5 North) |
Fitzroy Lions SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101621 |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Boys' South-East 18B) |
Maccabi FC Caulfield U18 Colts |
Elwood City Youth Squad |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:45 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13D) |
Beaumaris SC |
East Bentleigh SC U13 Scorpions |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
Sandringham SC Hurricanes |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Red) |
Sandringham SC United |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Sandringham SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Bundoora United FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Malvern City FC 12C |
DRSC U12B - AF |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' South-East 13B) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12A) |
Alamein Football Club |
Brighton SC Electras |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' South-East 13B) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
Elwood City Redbacks |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Yarraville FC White |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Tally Ho Reserve (Junior) |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Mount Waverley City SC |
Burwood City FC U12 |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
George Knott Reserve |
(Girls' North 13D) |
Fitzroy Lions SC |
Mitchell Rangers SC Gold |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Satellite City United SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Lois Twohig Reserve |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 15A) |
Croydon City Soccer Club |
Glen Eira FC (Warriors) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
AW Bond Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Newport Storm FC U13s - Zidane |
Westside Strikers FC - U13C Paul |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Metropolitan League 1) |
Brighton SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Monash University SC - Women's Thirds |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Tarneit United SC |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Box Hill United Pythagoras FC BLACK |
Lalor United Junior SC Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' South-East 12A) |
Boroondara Eagles FC (AV) |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Baxter Park - Wayne Landry Oval - J1 |
(Girls' South 12C Blue) |
Baxter SC |
Aspendale SC Sapphires |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (AT) |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Manningham Juventus Football Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Glen Eira FC (Missiles) |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:20 |
Balcombe Park |
(Girls' South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 2 South-East) |
South Yarra SC |
St Kilda Soccer Club Metro |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Northern Falcons FC |
Hume City FC Red |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:30 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Northern Falcons FC Green |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Hoppers Crossing SC |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12E) |
Hoppers Crossing SC |
Maidstone United SC_102476 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Girls' North-West 13D) |
Hoppers Crossing SC |
Macedon Rangers Soccer Club U13's Girls |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South-East 18B) |
Glen Eira FC (Rhinos) |
Elwood City Youth Squad |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Girls' North-West 12A) |
Williams Landing Soccer Club |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
South Springvale FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
South Springvale FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
FC Birrarung U13 Boys White |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Westside Strikers FC - U12B Sem |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 18A) |
Monash City Villarreal FC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:45 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Eastern Lions SC |
Glen Eira FC (Cobras) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin Falcons WSC White |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Peninsula Grammar School (The Detmold) |
(Women's State League 5 South) |
Old Peninsula Soccer Club |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Aspendale SC Sharkies |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13D) |
Beaumaris SC |
Aspendale SC Panthers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
POSTPONED |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U15 Mariners |
Chelsea FC 15C Blues |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
Pakenham United FC U15s Blue |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' West 17B) |
Spring Hills FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Lawson Poole Reserve - Junior 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Chelsea FC U14 Flames |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
11:20 |
Balcombe Park |
(Girls' South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Glen Waverley North Reserve |
(Boys' East 16C ) |
Glen Waverley SC - U16 United |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Glen Eira FC (Claw) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Blue |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Brighton SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 2 (Synthetic) |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Northcote City FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:45 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Northcote City FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Webster Street Reserve |
(Women's State League 5 West) |
West Point Soccer Club |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Watsonia Heights FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
22/07/24 (Mon) |
20:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Beaumaris Reserve |
(Boys' South-East 15A) |
Beaumaris SC |
Boroondara Eagles FC (XF) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Bayside Argonauts FC |
Brighton SC Vampires |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Girls' East 15D) |
Old Scotch SC |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Doncaster Rovers SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Highfield Park - South |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Ringwood City FC (RF) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:45 |
Mitchell Oval |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Monash City Villarreal FC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Junior/Miniroos |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Dandenong South SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Essendon Royals SC |
Alphington FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Avondale FC Under 12 Boys White |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Altona City SC AC |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Maidstone United SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
17:00 |
POSTPONED |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Boys' North-West 15D) |
Preston Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
18:15 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Whitehorse United SC (Tim) |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Dandenong Thunder SC |
Old Xaverians SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:30 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Girls' South 14D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14A) |
Mill Park SC |
Brunswick Juventus FC Justin |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Keysborough SC |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Caloola Reserve |
(Boys' South-East 16A) |
Monash City Villarreal FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Girls' North 16C) |
Whittlesea United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Whittlesea Ranges FC - Matt |
Avondale FC U12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Skye United FC 12 Meteors |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
POSTPONED |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Saturday South 12D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Peninsula Strikers JFC - 12D Red Cheetahs |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Seaford United SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Mentone Soccer Club |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Sandringham SC Snakes |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Collingwood City FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
18:15 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Geelong Rangers SC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East) |
Albert Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 5 West) |
Melton Phoenix FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Aspendale SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Women's State League 3 South) |
Mornington SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' South 16B) |
Mount Martha Soccer Club U16 Mariners |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Girls' South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Hampton East Brighton FC Red Redbacks |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
FC Noble Hurricanes |
Sandringham SC Blue Heelers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
17:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Bentleigh Greens SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Roxburgh Park United SC White |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Mount Martha Soccer Club U13 Mariners |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U14 Red |
Malvern City FC 14C Girls |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:15 |
Dendy Park - Y |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Hurricanes |
Sandringham SC Bullits |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Bentleigh Greens SC |
Oakleigh Cannons FC Kokki 1 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Maidstone United SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South 15B) |
Glen Eira FC (Panthers) |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Glen Eira FC (VanEgmonds) |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Keilor Park SC U12 Eagles |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Elwood City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:45 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Spring Hills FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
08:45 |
POSTPONED |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
Sandringham SC Hurricanes |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' South-East 17B) |
Pakenham United FC U17s |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Northcote City FC |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Doreen United Soccer Club |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Casey Panthers SC_101594 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12A) |
FC Bulleen Lions |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Coulson Reserve - Junior |
(Girls' North 12C Red) |
FC Clifton Hill |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Boys' South-East 17B) |
Hampton East Brighton FC |
Casey Panthers SC - White |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Markham Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Ashburton USC (MB) |
Monash City Villarreal FC Yellow |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Markham Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Ashburton USC (DU) |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Melbourne University SC Bohemians |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 16C ) |
Mount Waverley City SC |
Ringwood City FC (MR) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Melbourne University SC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Malvern City FC 18B |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Olympic Village - Pitch 2 East |
(Boys' North 14B Blue) |
Heidelberg United FC |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Olympic Village - Pitch 2 East |
(Girls' North-West 15B) |
Heidelberg United FC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Albert Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Brimbank Stallions FC |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13A) |
DRSC U13A - CG |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - SK |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:45 |
Anderson Park |
(Boys' East 15C) |
DRSC U15C - DA |
Glen Waverley SC - U15 Rebels |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Anderson Park |
(Girls' East 16C Blue) |
DRSC U16 Girls - MC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Lakeside Reserve - Junior Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Officer City Soccer Club |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Geelong Rangers SC |
Essendon Royals SC BLUE |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Women's State League 5 North) |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14B) |
East Kew FC |
Oakleigh Cannons FC Jim T |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 3 East) |
Chisholm United FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:20 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Glen Eira FC (Dragons) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Craigieburn City FC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' North 14B Red) |
Roxburgh Park United SC |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Brunswick Juventus FC Paul |
Pascoe Vale FC White Andrew |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
St Albans Saints SC |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Girls' South 15D) |
Casey Panthers SC |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Lois Twohig Reserve |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Lyndale United FC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
Skye United FC |
Appt |
Referee Mentor |
20/07/24 (Sat) |
11:30 |
POSTPONED |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Boys' West 15A) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
RMIT FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Hume City FC Silver |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Ryder Oval |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Brunswick Zebras FC |
FC Birrarung U13 Boys Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:45 |
Ryder Oval |
(Boys' North 14B Blue) |
BZ Boys' North 14B Blue |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:15 |
Ryder Oval |
(Boys' North 15C) |
Brunswick Zebras FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:15 |
Macleay Park 2 |
(Boys' North 14C Blue) |
Boroondara Eagles FC (SR) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
DRSC U13C - JB |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
08:30 |
Caloola Reserve |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Girls' North-West 12A) |
Westside Strikers FC - U12A Girls |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Northcote City FC |
Manningham United FC - U13A Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
POSTPONED |
(Boys' South 14D Blue) |
Elwood City U14B Green |
Hampton East Brighton FC Red Vipers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
FC Strathmore |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North 14C Red) |
Kensington Junior SC |
Whittlesea Ranges FC - Angelo |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 17/18C) |
Kensington Junior SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Kensington Junior SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Whittlesea Ranges FC - Charlotte |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - X |
(Girls' South 12C Blue) |
Brighton SC Athenas |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Red |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Mount Martha Soccer Club U12 Pirates |
Glen Eira FC (Vipers) |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
12:30 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Western Port FC u12 Black |
Rosebud HEART SC U12 Red |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Newmarket Reserve |
(Girls' North 14C) |
Kensington Junior SC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14G |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Newmarket Reserve |
(Boys' North-West 15D) |
Kensington Junior SC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Whitehorse United SC (Simon) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
Whitehorse United SC (Hew) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 3 West |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Boroondara Eagles FC (FR) |
Malvern City FC 12C |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Knox United SC Blue Sam |
Whitehorse United SC (Tim) |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Balcombe Park |
(Girls' South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Aspendale SC Diamonds |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 3 West) |
Melbourne University SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:15 |
POSTPONED |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Kings Domain FC |
East Bentleigh SC Metro 5 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Eastern Lions SC |
Monash University SC - Men's Brumbies |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monash University SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 15B) |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Sunbury United FC |
WPSC Under 14 Boys CD |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Blue) |
White Star Dandenong SC |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 12A) |
Eastern Lions SC |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Eastern Lions SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 13C) |
Yarra Jets FC Red |
Yarraville FC White |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 SHARKS |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Chelsea FC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:30 |
POSTPONED |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Clifton Park (S) |
(Boys' East 16B) |
Brunswick Juventus FC |
Ringwood City FC (RB) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Doveton SC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 3 West |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 3 West |
(Girls' South-East 12B) |
Boroondara Eagles FC (GH) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
08/08/24 (Thu) |
18:45 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' East 12C) |
Collingwood City FC |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Women's State League 4 South) |
Boronia SC Womens |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Boys' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Boys |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 13s |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Heidelberg Stars SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Sunbury United |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Assistant |
22/07/24 (Mon) |
20:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Caroline Springs George Cross FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
AB Shaw Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Willsmere Park |
(Boys' South-East 21A) |
East Kew FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Skye United FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Melburnians SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 2 (Synthetic) |
(Girls' South-East 17/18C) |
Mooroolbark SC - Development Squad |
Chisholm United FC Harry |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Manningham United FC - U17A |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Banyule City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Ryder Oval |
(Women's State League 4 North) |
Brunswick Zebras FC |
FC Birrarung Senior Women's Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' Sunday East 13B) |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Whitehorse United SC (Hew) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
DRSC U12B - AF |
Manningham United FC - U12 White |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Wilson Rd Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Wilson Rd Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Werribee City FC |
Point Cook FC Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Williams Landing Soccer Club |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:45 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Keon Park Hellas SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Baxter SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:15 |
POSTPONED |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Sandringham SC Serpents |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Bentleigh Greens SC |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Manningham United FC - U15C Girls |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Dixon Field Reserve - Pitch D (U13) |
(Girls' North-West 13B) |
Gisborne Soccer Club |
Whittlesea Ranges FC - Noor |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
POSTPONED |
(Boys' South 14D Red) |
Elwood City U14B Red |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 16A) |
Mill Park SC |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Capital Reserve |
(Girls' South-East 17/18C) |
Glen Waverley SC - U18 Phoenix |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Whitehorse United SC (Jason) |
Knox City FC U13 Silver |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Skinner Reserve |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Maribyrnong Greens SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melton Phoenix FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
17:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sunbury United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Clifton Park (S) |
(Boys' North 14A) |
Brunswick Juventus FC Justin |
Keilor Park SC U14 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:45 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' North 14B Blue) |
Fawkner SC Ethan |
BZ Boys' North 14B Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - X |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Brighton SC Vampires |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Boys' South-East 15A) |
Bentleigh United Cobras FC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
U18 Eltham Redbacks FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South-East 18B) |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Malvern City FC 18B |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Heidelberg Stars SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Sunbury United FC Yellow |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Endeavour United SC |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 13B) |
Monash City Villarreal FC |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 16C) |
Glen Eira FC (Nitro) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
08:45 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 14B) |
Malvern City FC 14B |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
La Trobe University SC - W1 |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' East 18A) |
Manningham United FC - U18A |
Northcote City FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 14B) |
Whitehorse United SC (Andrew) |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
16:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 3 East) |
Malvern City FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 14C) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 4 North) |
Darebin Falcons WSC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Pascoe Vale FC - Blue |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
16:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Boys' Sunday North 12D) |
FC Birrarung U12 Boys Blue |
Doreen United Soccer Club (Michael) |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Women's State League 4 South) |
Boronia SC Womens |
Skye United FC |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Bentleigh United Cobras FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Bentleigh United Cobras FC |
Ringwood City FC U18 Girls |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Coulson Reserve - Junior |
(Girls' North 12C Red) |
FC Clifton Hill |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Knox United SC Orange Dony |
Glen Waverley SC - U12 Stormers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Riversdale SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Keilor Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Ringwood City FC (PD) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 3 South) |
Berwick City SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Middle Park FC |
Knox United SC Green Marco |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:45 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' East 15D) |
Middle Park FC |
Glen Eira FC (KKs) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 16B) |
Malvern City FC 16B |
Manningham United FC - U16B |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Pakenham United FC U13s Blue |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
08:45 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North 14C) |
Kensington Junior SC |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 16A) |
Truganina Soccer Club Inc |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Broadmeadows Stars SC RWC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Green Gully Reserve - SSF 2 |
(Boys' North 14A) |
Green Gully SC U14 A |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:45 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday South 12A) |
Malvern City FC 12A White |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' South 14C) |
Rosebud HEART SC U14 Red |
Pakenham United FC U14 Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Noble Park SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Keilor Park SC |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Bundoora United FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Bundoora United FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moreland United SC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 3 West) |
Moreland Eagles FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South-East 18B) |
Glen Eira FC (Knights) |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Blue |
Wonga Wizards FC - Under 14 Boys |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Paisley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona Magic SC U12A |
St Albans Saints SC Blue |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
16:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 17B) |
WPSC Under 17 Boys MM |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Altona City SC - SS |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 18A) |
Altona City SC PB |
Keilor Park SC U18 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Spring Hills FC Rushi |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Croydon City Soccer Club - Red |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Bjorn |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 15A) |
Croydon City Soccer Club |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Blue |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brighton SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee Mentor |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Kensington Junior SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13E Red) |
South Springvale FC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Girls' South 12C Blue) |
Langwarrin SC |
Sandringham SC Panthers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Essendon Royals SC WHITE |
Darebin Falcons WSC Purple |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12C) |
Brunswick City SC |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Westside Strikers FC - U13B Nick |
Keilor Park SC U13 Boys Hawks |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 13B) |
Darebin United SC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 12A) |
Dandenong City SC Ben |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Dandenong City SC - Tom |
Chelsea FC 14C Cavaliers |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Dandenong City SC - Tom |
Dandenong City SC - Abdul |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Aurora Fields - Casa D'Abruzzo |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Epping City SC |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Lalor United Senior FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
POSTPONED |
(Girls' North-West 15C) |
Craigieburn City FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Craigieburn City FC |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Aurora Fields - Casa D'Abruzzo |
(Boys' North-West 18B) |
Epping City SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14C) |
Knox City FC U14 Blue |
DRSC U14C - XP |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 3 East |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 16C) |
Yarra Jets FC Red |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 17/18C) |
Yarra Jets FC Red |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' Sunday West 13D) |
Wyndham FC |
WPSC Under 13 Boys CD |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Monash University SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:45 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Doreen United Soccer Club |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne University SC Bohemians |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
Melbourne University SC Rangers |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Girls' South-East 12B) |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Sandringham SC Pythons |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13E Red) |
Glen Eira FC (Galaxy) |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Glen Eira FC (Cosmos) |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Mill Park SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Mill Park SC |
Green Gully SC U14 A |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12E) |
Hoppers Crossing SC |
Melbourne City FC U12D |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Glenroy Lions FC_101374 |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:15 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' North 14B Red) |
Gisborne Soccer Club |
Westside Strikers FC - U14B Joe |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Darebin Falcons WSC Red |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13D) |
Hoppers Crossing SC |
Melbourne City FC U13D |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:30 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
NCFC Boys' East 13A |
Malvern City FC 13A |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Royales |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Wyndham FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Hampton East Brighton FC Red Rhinos |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:45 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Skye United FC Girls 13 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:30 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Geelong Rangers SC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:30 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Langwarrin SC |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Seaford United SC - Black |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Seaford United SC - Yellow |
Pakenham United FC U16s Yellow |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Croydon City Soccer Club - Red |
Manningham United FC - U12 EK Green |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:15 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Croydon City Soccer Club - Green |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:30 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Geelong SC |
Altona City SC - SR |
Appt |
Assistant |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Caroline Springs George Cross FC_WHITE |
Albion Rovers FC U13 White |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Girls' West 14C) |
Brimbank Stallions FC |
WPSC Under 14 Girls CS |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
16:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15C) |
Spring Hills FC Lucas |
Satellite City United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - W |
(Girls' South-East 12A) |
Brighton SC Electras |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
10:45 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Eastern Lions SC |
Glen Eira FC (Cobras) |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
18:15 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:15 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Mazenod Football Club |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Chisholm United FC Steve Kr |
Sandringham SC Snakes |
Appt |
Referee Mentor |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 13B) |
Monash City Villarreal FC |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Malvern City FC 12B Blue |
Whitehorse United SC (Simon) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:15 |
Esther Park Reserve - Pitch 2 (Synthetic) |
(Girls' East 16C) |
Mooroolbark SC - Girls U16s - Daniel Karsai |
Ashburton USC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Mazenod Football Club |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
FORFEIT |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 White |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:15 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Sunday South 13D) |
Casey Comets Rebels |
Aspendale SC Panthers |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Girls' South-East 17/18C) |
Glen Waverley SC - U18 Phoenix |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Boys' South-East 18B) |
Glen Waverley SC - U18 Stormers |
Sandringham SC Scorchers |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
Capital Reserve |
(Boys' East 15C) |
Glen Waverley SC - U15 Rebels |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee Mentor |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee Mentor |
20/07/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Referee Mentor |
21/07/24 (Sun) |
08:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Glen Eira FC (Cosmos) |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee Mentor |
21/07/24 (Sun) |
15:15 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Boys' West 14A) |
Caroline Springs George Cross FC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 17B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
14:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:30 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' South-East 17B) |
Mount Waverley City SC |
Aspendale SC U17B |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' South 16B) |
FC Noble Hurricanes |
Brighton SC Vikings |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Old Scotch SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Mill Park SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Ringwood City FC U18 Girls |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Banyule City SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:15 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
St Albans Saints SC |
Point Cook FC |
Appt |
Assistant |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Hampton East Brighton FC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12D) |
Altona East Phoenix SC |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Girls' North 13C) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
13:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 4 West) |
Brunswick Zebras FC |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Referee |
22/07/24 (Mon) |
20:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:00 |
Alphington Park Oval Mini D |
(Girls' North 12B) |
Alphington FC Blue |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Girls' South 14D) |
Pakenham United FC U14s Girls |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Women's State League 4 South) |
Boronia SC Womens |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 5 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Mornington SC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12A) |
Mount Martha Soccer Club U12 Raiders |
Monash City Villarreal FC |