Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14B Red) |
Greenvale United SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
FC Birrarung U15 Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Williamstown SC |
Hoppers Crossing SC -U16B- Faik |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:15 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Altona City SC - SR |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:30 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Girls' South 14D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Sandringham SC Leopards |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Moreland City SC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Heidelberg Stars SC |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Northcote City FC Blue |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Albion Rovers FC U13 White |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Sapphires |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Anderson Park |
(Girls' East 16C Blue) |
DRSC U16 Girls - MC |
Knox United SC Girls Matt |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
South Springvale FC |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Markham Reserve |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Girls' South-East 13B) |
Ashburton USC (CAT) |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Uni Hill Eagles FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Donvale Reserve - Pitch 4 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
08:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Middle Park FC |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Point Cook FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Skye United FC 15 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Lalor United Junior SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 12C Red) |
Berwick City SC U12 GAZELLES |
Keysborough SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 13C) |
Berwick City SC U13 WILDCATS |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
FORFEIT |
(Boys' Sunday West 12E) |
Truganina Lions SC_104797 |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Truganina Lions SC |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Tarneit United SC |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (AT) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15B) |
Berwick City SC U15 SHARKS |
Glen Eira FC (Panthers) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Reservoir United |
Kyneton District SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Boys' South-East 18B) |
Maccabi FC Caulfield U18 Colts |
Glen Waverley SC - U18 Stormers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 16B ) |
Hoppers Crossing SC - U16B- Steve |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Highfield Park - North |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Ashburton United SC |
Swinburne FC |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Dandenong Thunder SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Dandenong Thunder SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Lalor United Junior SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westvale Olympic FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13D) |
Westvale Olympic FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Langwarrin SC |
Glen Eira FC (Hornets) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 18B) |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Sandringham SC Scorchers |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Manningham United FC - U15B |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
St Albans Saints SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
18:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Girls' North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 17/18C) |
Yarra Jets FC Red |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 1) |
Middle Park FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Middle Park FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Kings Domain FC |
East Bentleigh SC Metro 3 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 1) |
South Yarra SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Truganina Soccer Club Inc |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Footscray United Rangers FC - Black |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Wyndham FC |
Appt |
Match Commissioner |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
Glen Eira FC (Fire) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Bjorn |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Sandringham SC Pandas |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Boys' South 14D Blue) |
Aspendale SC Spitfires |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Boys' South-East 15A) |
Malvern City FC 15A |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Brighton SC Apollos |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Diamonds |
Aspendale SC Sapphires |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Paisley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona Magic SC U12A |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick Juventus FC Anthony |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Hurricanes |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Banyule City SC |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Chelsworth Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 13s |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
FC Bulleen Lions |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Skye United FC 15 |
Rosebud HEART SC U15 Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 3 West) |
Moreland Eagles FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Justin |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Red |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Ashburton United SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Hoppers Crossing SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Victorian Para Football State Team |
Regional Rebellions |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Northern Falcons FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' West 16A) |
Fawkner SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:30 |
Cheltenham Park - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
Brighton SC Lightning |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
North Geelong Warriors SC U15 |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
16:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Essendon Royals SC |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12C) |
South Yarra SC Bianco |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 16C ) |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Girls' West 12B) |
CSGC FC Girls 12B |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Hampton East Brighton FC Red Redbacks |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brighton SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15C Red) |
Berwick City SC U15 BEARS |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Pakenham United FC U12s Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Women's State League 4 South) |
Pakenham United FC LADIES |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:15 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Truganina Soccer Club Inc |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:15 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14C) |
Brighton SC Fire |
Aspendale SC Pumas |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
14:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - X |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Brighton SC Vampires |
Beaumaris SC JETS |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Brimbank Stallions FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Heidelberg Stars SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Casey Comets Vipers |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:45 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South-East 15A) |
Glen Eira FC (Warriors) |
Malvern City FC 15A |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Upfield SC |
Bundoora United FC_100417 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Banyule City SC |
Uni Hill Eagles FC - Black |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Dandenong City SC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Metropolitan League 5 North-West) |
West Point Soccer Club |
Point Cook Metro Jets |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 13D) |
Doreen United Soccer Club |
Reservoir United Tess |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Brighton SC Phantoms |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
James Bathe Community & Sports Hub |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Officer City Soccer Club |
Baxter SC Falcons |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC BLUE |
St Albans Saints SC 2024 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Darebin Falcons WSC Red |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
17:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
FC Bulleen Lions |
Malvern City FC 18A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' East 14D) |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Ringwood City FC (WO) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Girls' North 12C Red) |
Alphington FC Yellow |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Glen Waverley SC - U12 Stormers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Girls' East 14D) |
Croydon City Soccer Club |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Boys' Sunday South 12A) |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 14B) |
Truganina Soccer Club Inc |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' South-East 12A) |
Boroondara Eagles FC (AV) |
Malvern City FC 12A Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:15 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Manningham United FC - U12 Grey |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 16B) |
Ringwood City FC (RB) |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
WJ Turner Reserve |
(Boys' Sunday South 13E Red) |
Greater Dandenong FC |
Cleeland United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Dandenong City SC U13 B DEVELOPMENT |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
South Yarra SC Bianco |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
Waratah Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Doveton SC |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 16A) |
Doveton SC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16B ) |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Westside Strikers FC - U16B Claudio |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Essendon Royals SC |
Brunswick Juventus FC Davide |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' North 14B Blue) |
Essendon Royals SC WHITE |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Northcote City FC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Northcote City FC |
Green Gully SC U14 A |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
07/08/24 (Wed) |
19:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' Metropolitan 16A) |
NCFC Girls Metro u16A |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
South Melbourne Womens FC |
Boroondara Eagles FC (VS) |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Bunyip District SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16B) |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Endeavour Hills Fire SC U16 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
18:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Avondale FC Under 13 Boys White |
Williams Landing SC Traore |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - SK |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Manningham United FC - U17B |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Green Gully SC U12 Lev |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Sunday South 13D) |
Chelsea FC U13 Royals |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Carpenters) |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Elwood City SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
More Park |
(Women's State League 4 West) |
North Sunshine Eagles SC |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' North-West 15D) |
Preston Lions FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:45 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Kew FC |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14B) |
East Kew FC |
Manningham United FC - U14B |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14B Red) |
Elwood City U14B Blue |
Brighton SC Power |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South-East 18B) |
Elwood City Youth Squad |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Elwood City Thunderbolts |
Croydon Ranges FC U12 |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
Craigieburn City FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Westside Strikers FC - U18A |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Reservoir United Vince |
La Trobe University SC U'12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 16C ) |
Mount Waverley City SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Kensington Junior SC |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 17/18C) |
Kensington Junior SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 14C) |
WPSC Under 14 Girls CS |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 14B) |
WPSC Under 14 Boys CD |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Geelong SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 16C) |
Berwick City SC U16 WILDCATS |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Manningham United FC - U12 White |
Knox United SC Blue Paul |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Collingwood City FC Golds |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Kyneton District SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' Sunday East 13B) |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Whitehorse United SC (Rohan) |
Burwood City FC U12 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15C Blue) |
Langwarrin SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Girls' South 12C Blue) |
Langwarrin SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:30 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Peninsula Strikers JFC - 12B Blue Cobras |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Fawkner SC |
Manningham United FC - U17A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Juniors |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' North 16A) |
Bundoora United FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 12C Red) |
Berwick City SC U12 GAZELLES |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 13C) |
Berwick City SC U13 WILDCATS |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Chelsworth Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12s (Blue) |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Partingtons Flat |
(Boys' North-West 15D) |
Diamond Valley United SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Swinburne FC |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Epping City SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Ashburton Park |
(Girls' East 12C) |
AUSC Kyras |
Malvern City FC 12C Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
POSTPONED |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
08:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Middle Park FC |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
South Yarra SC |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' East 14B) |
Middle Park FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Green Gully Reserve - SSF 4 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Green Gully SC U12 Steve |
Point Cook FC Tomcats |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Green Gully Reserve - SSF 3 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Green Gully SC U13A |
Avondale FC Under 13 Boys Blue |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Xaverians SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Royales |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Wyndham FC |
Macedon Rangers Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:30 |
HD Graham Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Laverton FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Melbourne University SC Rangers |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Women's State League 5 West) |
West Point Soccer Club |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 16A) |
WPSC Under 16 Boys SH |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
09:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Elwood City U13B Green |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Girls' South-East 13D) |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:45 |
Dobson Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Melbourne Knights FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Endeavour United SC Under 13C |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Carrington Park |
(Boys' East 14C) |
Knox United SC Boys George |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Carrington Park |
(Boys' East 15D) |
Knox United SC Boys James |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Red |
(Boys' South-East 16A) |
Brighton SC Raiders |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 15C Blue) |
Brighton SC Titans |
Sandringham SC Strikers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Scotch SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 12D Red) |
Barton United FC |
Endeavour Sporting Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Rosebud HEART SC U13 Red |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
09:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Doreen United Soccer Club (Manas) |
Epping City SC |
Appt |
Referee Mentor |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |