Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
10:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Satellite City United SC |
Newport Storm FC U13s - Zidane |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Girls' North-West 15C) |
Craigieburn City FC |
Darebin Falcons WSC Green |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Middle Park FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Vipers |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
16:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Williamstown SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Point Cook FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
16:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Watsonia Heights FC Royales |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 18A) |
Hoppers Crossing SC |
Altona City SC PB |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' South 14A) |
Beaumaris SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Aspendale SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Seaford United SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Berwick City SC U18 LIONS |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Somalia - Men |
Colombia - Men |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 2 |
(VCON) |
Liberia - Men |
Hakha Chin - Men |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
FC Bulleen Lions |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
08:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Ringwood City FC (AB) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 14D) |
Darebin Falcons WSC White |
Altona City SC -OB |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Lalor United Junior SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:15 |
HV Jones Reserve - South Pitch |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boronia SC Under 12 Yellow (B) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 4 |
(VCON) |
Brazil - Men |
India - Men |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:45 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
DRSC U12B - AF |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Winner MSF1 |
Winner MSF2 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Capital Reserve |
(Boys' East 14C) |
Glen Waverley SC - U14 Titans |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Oakleigh Cannons FC Kokki 1 |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Baxter SC |
Riversdale SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Northcote City FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15B) |
Manningham United FC - U15B |
Glen Eira FC (Panthers) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Kensington Junior SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
03/07/24 (Wed) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
19/06/24 (Wed) |
19:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee Mentor |
22/06/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Saturday East 12C) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Brighton SC Power |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Fawkner SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:15 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' South-East 13D) |
Monbulk Rangers SC Emeralds |
Chelsea FC U13 Rebels |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 12C) |
WPSC Under 12 Girls KH |
WPSC Under 12 Girls GN |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Greenvale United SC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Pascoe Vale FC - Navy |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
JW Manson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14D) |
Ringwood City FC (WO) |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Girls' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12C Blue) |
Doreen United Soccer Club (Nick) |
Darebin Falcons WSC Blue |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee Mentor |
22/06/24 (Sat) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
St Albans Saints SC Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Elder Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13D) |
Watsonia Heights FC |
Craigieburn City FC Royal |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
21/06/24 (Fri) |
19:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Eltham Redbacks FC |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Eltham Redbacks FC |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 15C Red) |
Berwick City SC U15 BEARS |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Lawson Poole Reserve - Right Pitch |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
17:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Bunyip District SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Skye United FC 12 Stars |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
The Grange Reserve [Clayton South] - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Berwick City SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Gisborne SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:45 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Moonee Ponds United SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:15 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Roxburgh Park United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
Broadford Secondary College - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Mitchell Rangers SC Green |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
17:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Mitchell Rangers SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Watsonia Heights FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North-West 15C) |
Watsonia Heights FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Waratah Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Doveton SC |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Pascoe Vale FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin Falcons WSC White |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' South 16B) |
Mount Martha Soccer Club U16 Mariners |
Endeavour Hills Fire SC U16 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Women's State League 4 East) |
South Springvale FC |
East Bentleigh SC Strikers |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Girls' South 16C) |
Rosebud SC - White |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Casey Panthers SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Skye United FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
21/06/24 (Fri) |
19:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
All Nations - Women |
Nepal - Women |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Winner MSF1 |
Winner MSF2 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 14B) |
Whitehorse United SC (Andrew) |
Manningham United FC - U14B |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Willsmere Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Kew FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
Xavier College |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Old Xaverians SC |
Glen Waverley SC - U12 Thunder |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Metropolitan League 1) |
Melbourne University SC Rangers |
Middle Park FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:15 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Darebin Falcons WSC White |
NCFC Girls Metro u16A |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
14:15 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Darebin Falcons WSC Red |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 13s Blue |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Sydenham Park SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/06/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Bentleigh Greens SC |
Chelsea FC U12B Chaos |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Surf Coast FC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Western Eagles SC Thirds |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Women's State League 5 North) |
East Kew FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Kooyong Park |
(Girls' East 12C) |
Malvern City FC 12C Girls |
Ringwood City FC (AD) |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Williamstown SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
WPSC Under 12 Boys JK |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 16A) |
WPSC Under 16 Boys SH |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:15 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 14C) |
WPSC Under 14 Girls CS |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Women's State League 5 West) |
La Trobe University SC - W2 |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Spring Hills FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Old Scotch SC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 8 |
(Women's State League 4 North) |
Keon Park SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Lalor United Senior FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Women's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Berwick City SC SW2 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
St Kilda Soccer Club |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
FORFEIT |
(Girls' North 14C) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14G |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' South-East 13B) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Appt |
Referee Mentor |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Strikers |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
East Bentleigh SC Metro 3 |
Monash University SC - Men's Brumbies |
Appt |
Referee Mentor |
29/06/24 (Sat) |
11:15 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Keon Park SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North) |
Keon Park SC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Aspendale SC Raptors |
Skye United FC 12 Meteors |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
East Bentleigh SC U17 Titans |
Mount Martha SC U17 Captains |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Beaumaris SC Corals |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bentleigh United Cobras FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Dandenong South SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' Sunday South 12D Red) |
Pakenham United FC U12s Yellow |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' South 14D Red) |
Pakenham United FC U14s Yellow |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Women's State League 4 South) |
Pakenham United FC LADIES |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Riversdale SC |
Croydon City SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Brighton SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Brighton SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 15C Blue) |
Beaumaris SC |
Brighton SC Titans |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Geelong Rangers SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Collingwood City FC |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old St Kevin's SC Blue |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
KM Reedy Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Chelsea FC 16 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Reservoir United Alby |
Manningham United FC - U12K Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 8 |
(Boys' North 14C Blue) |
Keon Park SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Coomoora Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday South 12D Blue) |
Keysborough SC |
Kingston City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Coomoora Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Keysborough SC |
Skye United FC 13 Meteors |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Dixon Field Reserve - Pitch F (U10-U13) |
(Girls' North-West 13D) |
Gisborne Soccer Club |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Malvern City SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' East 16C) |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
17:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Kensington Junior SC |
Glen Eira FC (Taipans) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Bendigo City Football Club |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Mentone Soccer Club |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14C) |
Seaford United SC U14 Boys |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Social) |
Glen Eira FC (Rangers) |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 14D) |
Monbulk Rangers SC Diamonds |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Storm |
Mount Martha Soccer Club U12 Mariners |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC Migs |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 3A |
(Boys' Sunday West 12D) |
Williamstown SC - Michael |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Girls' North 13C) |
Fawkner SC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Noble Park United FC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 13D) |
Gippsland United Football Club |
Seaford United SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:45 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Red) |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Heidelberg Eagles SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:45 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 14B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Spring Hills FC Costa |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Thornbury Athletic FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee Mentor |
22/06/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Skye United FC 12 Stars |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 15D) |
Roxburgh Park United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Brimbank Stallions FC |
Albion Rovers FC U12 Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Bundoora United FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Willsmere Park |
(Women's State League 5 North) |
East Kew FC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Dendy Park - Y |
(Boys' Saturday East 12A) |
Brighton SC Lightning |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
12:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Essendon Royals SC |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Malvern City SC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13A) |
Beaumaris SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Swinburne FC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Yarra Jets FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Mill Park SC |
Moreland City SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
19:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Boys' North-West 16C) |
Reservoir United - NAVY |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
08:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Manningham United FC - U12 EK Green |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Anthony |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Dandenong City SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Pakenham United FC U13s Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Westside Strikers FC - U12A Stivan |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
Cheltenham Park - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
Ringwood City FC (PD) |
Appt |
Referee |
19/06/24 (Wed) |
18:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Moonee Valley Knights FC_102254 |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:45 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Andrew |
Goulburn Valley Suns FC |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
19:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
All Nations - Women |
Australia - Women |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Colombia - Women |
Australia - Women |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Winner MSF1 |
Winner MSF2 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Geelong SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Knox United SC Green Marco |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Caroline Springs George Cross FC |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Mazenod Football Club |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
East Bentleigh SC U12 Thunder |
Peninsula Strikers JFC - 12E Sidewinders |
Appt |
Referee |
21/06/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Chelsworth Park - Pitch 2 |
(Girls' East 12C) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12G |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday South 12A) |
Malvern City FC 12A White |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
St Kilda SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 16C ) |
Mount Waverley City SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
17:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Mill Park SC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee Coach |
22/06/24 (Sat) |
17:30 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
South Springvale FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
South Springvale FC |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Boronia SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Boronia SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Men's State League 4 East) |
Boronia SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Western Eagles SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 2 |
(Boys' Metropolitan 17C) |
Boroondara Eagles FC (BP) |
Ringwood City FC (PQ) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Albert Park SC |
Melbourne University Soccer Club Bohemians |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Blue) |
Banyule City SC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 2 |
(VCON) |
Nepal - Men |
Falam Chin - Men |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
14:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 2 |
(VCON) |
Mizo Chin - Men |
Nepal - Men |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Point Cook FC Thunderbolts |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14D) |
Knox City FC U14 Silver |
Maccabi FC Caulfield U14 Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 14D) |
Knox City FC U14 Green |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:45 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Campbell Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Moreland City SC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Hampton East Brighton FC Red Rhinos |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 14C) |
WPSC Under 14 Boys RM |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 14D) |
Brunswick City SC |
Satellite City United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Elder Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Watsonia Heights FC |
Box Hill United Pythagoras FC BLACK |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:45 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Northern Falcons FC Green |
Boroondara Eagles FC (BPEF) |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Metropolitan League 1) |
Brighton SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Hoppers Crossing SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' South-East 16A) |
Middle Park FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Alphington Park Oval Mini D |
(Girls' North 12C Red) |
Alphington FC Yellow |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Altona City SC AC |
Glen Eira FC (VanEgmonds) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Altona City SC -JM |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melbourne City FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Mill Park SC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Mill Park SC |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
09:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12B) |
Kensington Junior SC |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Parkfield Reserve |
(Women's State League 2 South-East) |
Noble Park United FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Assistant |
21/06/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' South-East 15A) |
FC Bulleen Lions |
Glen Eira FC (Warriors) |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' South 14C) |
Rosebud HEART SC U14 Red |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
JH Allan Reserve |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Moonee Ponds United SC U12 Boys |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Caroline Springs George Cross FC |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moonee Valley Knights FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Girls' South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Glen Eira FC (Carpenters) |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' South 16B) |
FC Noble Hurricanes |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Roxburgh Park United SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Melbourne University SC Rangers |
RMIT FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Melbourne University SC M2 Blues |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
05/07/24 (Fri) |
20:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
St Albans Gospic Bears |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:30 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Western Port FC u12 Green |
Glen Eira FC (Vipers) |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:30 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15B) |
Lalor United Junior SC |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
21/06/24 (Fri) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' East 14D) |
Ringwood City FC (JL) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Justin |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 5 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
12:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 13D) |
Darebin Falcons WSC Red |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
09:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Craigieburn City FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Knox City FC U13 Silver |
Monbulk Rangers SC Giants |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:15 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boronia SC Under 12 Red (E) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:45 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Monash University SC - Men's Brumbies |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Saturday East 12C) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 16C) |
Yarra Jets FC Red |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' West 15C) |
Wyndham FC |
WPSC Under 15 Boys PA |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:45 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 16C Blue) |
Riversdale SC |
Knox United SC Girls Matt |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Yallambie Park Reserve |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Heidelberg Eagles SC |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - South |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Glen Eira FC (Ravens) |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Broadmeadows Stars SC RWC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Kon |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Roxburgh Park United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Westside Strikers FC - U13B Girls |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Westside Strikers FC - U18A |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Knox United SC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Sandringham SC Blue Heelers |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101621 |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Brimbank Stallions FC Red |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Capital Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Glen Waverley SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
17:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Maidstone United SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Assistant |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
Knox City FC U12 Blue |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Brimbank Stallions FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
Baxter Park - Junior Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Baxter SC Falcons |
Barton United FC |
Appt |
Referee Mentor |
22/06/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
Knox City FC U12 Blue |
Appt |
Referee Mentor |
23/06/24 (Sun) |
11:15 |
Alphington Park Oval Mini D |
(Girls' North 12C Red) |
Alphington FC Yellow |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Park Ridge Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Rowville Eagles SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Malvern Junior Soccer Club |
DRSC U13C - JB |
Appt |
Referee Mentor |
22/06/24 (Sat) |
11:15 |
HV Jones Reserve - South Pitch |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boronia SC Under 12 Yellow (B) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
Davies Reserve |
(Girls' South-East 17/18C) |
Chisholm United FC Harry |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
10:45 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 15D) |
Preston Lions FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Tarneit United SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
Esther Park Reserve - Pitch 2 (Synthetic) |
(Girls' East 16C) |
Mooroolbark SC - Girls U16s - Daniel Karsai |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
18:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Monbulk Rangers SC Dynamites |
Croydon Ranges FC U12 |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Whittlesea Ranges FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Green Gully Reserve - SSF 4 |
(Girls' North-West 13C) |
Green Gully SC U13A Girls |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 15D) |
Westvale Olympic FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
09:30 |
Lord Reserve - Pitch H4 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
Berwick City SC U12 BEARS |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Greater Dandenong FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Australia - Women |
Nepal - Women |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:45 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Yarraville FC |
Newport Storm FC U12s - Kante |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Girls' North 13C) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
18:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Meadow Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' South-East 15A) |
Collingwood City FC |
Malvern City FC 15A |
Appt |
Assistant |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Mount Martha Soccer Club U12 Pirates |
Endeavour United SC Chris 12E |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Yellow |