Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Keilor Park SC U12 Boys Falcons |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
18:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
19:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Girls' North 12C Red) |
Yarra Jets FC Red |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 16C) |
Yarra Jets FC Red |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee Mentor |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South 14B Red) |
Glen Eira FC (Wolves) |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Maidstone United SC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Balmoral Park Juniors |
(Boys' West 17B) |
Balmoral FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
Greenvale United SC |
U18 Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Mark |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Girls' North-West 13B) |
Whittlesea Ranges FC - Noor |
Essendon Royals SC BLUE |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Lyndale Secondary College |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Lyndale United FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Casey Comets Metro 7 |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 13D) |
Mount Martha Soccer Club U13 Raiders |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 White |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Berwick City SC U18 LIONS |
Appt |
Assistant |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:30 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12D |
South Yarra SC Bianco |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman |
Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
22/05/24 (Wed) |
19:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Keysborough SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Davies Reserve |
(Boys' East 15C) |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
St Albans Saints SC Blue |
NGWSC U12A Red Boys' West |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14A) |
Manningham United FC - U14A Green |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:15 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
Manningham United FC - U18A |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Mazenod Football Club |
Boronia SC Under 13 (C) |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Elwood City U13B Green |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Laverton FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
17:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Monbulk Rangers SC Sapphires |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
03/07/24 (Wed) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday East 12A) |
Brighton SC Lightning |
Glen Eira FC (Fire) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 16A) |
Williams Landing FC (U16A) |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 White |
Brighton SC Storm |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Girls' South-East 13B) |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Chelsea FC U13 Pythons BFA |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Altona City SC - JS |
Williams Landing Soccer Club_101621 |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Red) |
Keysborough SC |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Greenvale United SC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Duffy Street Reserve |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Epping City SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Duffy Street Reserve |
(Boys' North-West 18B) |
Epping City SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Spring Hills FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Girls' South-East 12B) |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Boroondara Eagles FC (GH) |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Truganina Soccer Club Inc |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 14D) |
Whitehorse United SC (Dougie) |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:15 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 16C ) |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
DRSC U16 Boys - LH |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 14D) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 6 |
(Girls' North-West 13B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Westside Strikers FC - U13B Girls |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Doreen United SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Mill Park SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Malvern City FC 12C |
Knox United SC Blue Paul |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Boys' East 14B) |
Malvern City FC 14B |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Altona Magic SC |
Albion Rovers FC Masters |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:15 |
Macleay Park 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Boroondara Eagles FC (CD) |
Beaumaris SC Corals |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Malvern City FC 12B White |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:15 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Girls' North 13C) |
Northern Falcons FC |
La Trobe University SC U13 Girls |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14A) |
Collingwood City FC |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' South-East 15A) |
Collingwood City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Lara United FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
17:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Mill Park SC |
Whittlesea Ranges FC - Kon |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Mill Park SC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 1) |
Melbourne University SC Rangers |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
20/05/24 (Mon) |
18:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Fawkner SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South-East 15A) |
Glen Eira FC (Warriors) |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Mount Martha Soccer Club |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Somerville Eagles SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Women's State League 5 East) |
FC Noble Hurricanes |
Glen Eira FC (Ravens) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South-East 16A) |
South Springvale FC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
Tom Roberts Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
West Point Soccer Club |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Maidstone United SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Maccabi FC Caulfield U13 Blue |
Wonga Wizards FC - Under 13s Red |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
George Knott Reserve |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Fitzroy Lions SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101620 |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Whitehorse United SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Swinburne FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
St Kilda Soccer Club Youth |
Appt |
Referee |
21/05/24 (Tue) |
19:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Yarraville FC - Blue |
Altona City SC -JM |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 4 West) |
Westside Strikers FC - Senior Women |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Essendon Royals SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 3 West) |
Essendon Royals SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Pascoe Vale FC |
Green Gully SC U13A Girls |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Hume City FC Red |
Pascoe Vale FC - White |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
12:45 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Moonee Ponds United SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' North 14B Red) |
Keilor Park SC U14 Boys Hawks |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Sandringham SC Sonics |
Western Port FC u12 Black |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Chelsea FC U14 Flames |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Manningham Juventus Football Club |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Kings Domain FC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U14 Blue |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U16 Red |
Seaford United SC - Black |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Mars |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Dandenong City SC U12 Ben |
Aspendale SC Raptors |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Keilor Park SC U13 Boys Hawks |
Spring Hills FC Aaron |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 15B) |
Keilor Park SC U15 Girls Hawks |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Ashburton United SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East) |
Ashburton United SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14A) |
Keysborough SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Paisley Park - Junior |
(Girls' West 12B) |
Altona East Phoenix SC |
CSGC FC Girls 12B |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Boys' North 14B Red) |
Caroline Springs George Cross FC |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Caroline Springs George Cross FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Bundoora United FC |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 13B) |
Bundoora United FC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South-East 12B) |
Mazenod Football Club |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Endeavour United SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Girls' South-East 13B) |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Ashburton USC (CAT) |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Diamond Valley United SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Ryder Oval |
(Boys' East 16B) |
Brunswick Zebras FC |
Malvern City FC 16B |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Baxter SC |
Sandringham SC Storm |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Uni Hill Eagles FC |
Darebin Falcons WSC Navy |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:15 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Croydon City Soccer Club |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Eastern Lions SC |
Monash University SC - Men's Thirds |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' South 15C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U15 Mariners |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Darebin United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
South Yarra SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 2 South-East) |
St Kilda Soccer Club Metro |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Alphington FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) |
(Girls' South 13C) |
Berwick City SC U13 WILDCATS |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 3 |
(Girls' South 12C Blue) |
Mornington SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dallas Brooks Park - Pitch 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Mornington SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - W |
(Girls' South-East 12A) |
Brighton SC Electras |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - W |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Brighton SC Phantoms |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dendy Park - W |
(Girls' South 13C) |
Brighton SC Olympus |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Upfield SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
West Preston SC - One Nil FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Banyule City SC |
Southern United Football Club |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 3B |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Williamstown SC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Lara United FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Springvale White Eagles FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Monterey Reserve |
(Women's State League 3 South) |
Frankston Pines SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Women's State League 3 East) |
FC Melbourne SRBIJA |
Templestowe Wolves Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Women's State League 3 East) |
Collingwood City FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
16:15 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' South-East 17B) |
Pakenham United FC U17s |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - SSF5a (U10/11) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Sandringham SC Pandas |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
FC Strathmore |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 12C) |
WPSC Under 12 Girls GN |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 12C) |
WPSC Under 12 Girls KH |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:45 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 14C) |
WPSC Under 14 Girls CS |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Doncaster Rovers SC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Collingwood City FC Golds |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Scovell Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Maidstone United SC_101774_Navy |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Skinner Reserve |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Maribyrnong Greens SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Malvern City FC 13C |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14C) |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
KM Reedy Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Seaford United SC - Yellow |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North 14C Red) |
Kensington Junior SC |
Moonee Ponds United SC U14C |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North 13D) |
Reservoir United Tess |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Aspendale SC Sharkies |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
17:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Oakleigh Cannons FC 13D Sterling |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 |
(Girls' South-East 14C) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U14 Red |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Coomoora Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Keysborough SC |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Berwick City SC U12 EAGLES |
Skye United FC 12 Stars |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
Lakeside Reserve - Junior Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Officer City Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Women's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
12:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Langwarrin SC |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' South 16B) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Martha Soccer Club U16 Mariners |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Reservoir United - NAVY |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12A) |
FC Bulleen Lions |
Westside Strikers FC - U12A Girls |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
FC Bulleen Lions |
Croydon City Soccer Club - Green |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 13s |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' South-East 16A) |
Collingwood City FC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Girls' East 15D) |
Croydon City Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 5 North) |
Brunswick Juventus FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee Mentor |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' East 12C) |
Ringwood City FC (AD) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 15A) |
Beaumaris SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 16A) |
Beaumaris SC |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Springvale White Eagles FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South 15B) |
Glen Eira FC (Panthers) |
Berwick City SC U15 SHARKS |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 7 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
17:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 16C ) |
Ringwood City FC (MR) |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Boys' South 14C) |
Aspendale SC Pumas |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
09:00 |
Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Riversdale SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Terrara Park |
(Boys' East 14B) |
Whitehorse United SC (Andrew) |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
White Star Dandenong SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
17:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Alcock Road Reserve |
(Girls' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Greenvale United SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:45 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' South 15C) |
Brighton SC Apollos |
East Bentleigh SC U15 Strikers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Brighton SC |
Monash University SC - Stallions |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
Sandringham SC Pythons |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' East 14D) |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Ashburton USC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Casey Panthers SC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Casey Panthers SC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
Brandon Park SC |
DRSC U14C - SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brandon Park SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Bundoora United FC_100417 |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:45 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Spring Hills FC Rushi |
Avondale FC Under 12 Boys White |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:15 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Chelsea FC U13 Rebels |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 2 North-West) |
Sydenham Park SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Lilydale Montrose United |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:15 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Croydon City Soccer Club - Red |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Avondale FC Under 13 Boys Blue |
Keilor Park SC U13 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12C) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Oakleigh Cannons FC James K |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Elwood City Thunderbolts |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14B Red) |
Elwood City U14B Blue |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Girls' North-West 15B) |
Gisborne Soccer Club |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Girls' North-West 17/18B) |
Gisborne Soccer Club |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
17:30 |
Inez Hunter Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Southern United Football Club |
Dandenong City SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' North 14B Red) |
Spring Hills FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick City SC |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' East 12C) |
Ringwood City FC (AD) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Maccabi FC Caulfield U12 Orange |
DRSC U12C - CC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Skye United FC |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Girls' South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Aspendale SC Emeralds |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Avondale FC |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
Mount Martha Soccer Club U17 Mariners |
Mount Martha SC U17 Captains |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Point Cook Metro Jets |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Knox United SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Monash University SC - Women's Thirds |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 5 West) |
Altona East Phoenix SC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:45 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 5 |
(Boys' Sunday North 13E) |
Reservoir United Alex |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Blue) |
Darebin United SC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Clifton Park (S) |
(Boys' North 14A) |
Brunswick Juventus FC Justin |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Werribee City FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Galvin Park - Pitch 2 |
(Girls' West 12C) |
Werribee City FC_100977 |
Werribee City FC_100976 |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Tarneit United SC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South-East 17B) |
Glen Eira FC (Mavericks) |
Aspendale SC U17B |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 18A) |
Glen Eira FC (Scorpions) |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Sunbury United FC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 3 West |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Debneys Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 1) |
Newmarket Phoenix FC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Brighton SC Demons |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Whitehorse United SC (Steve/Nick) |
NCFC Boys' East 13D Red |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Terrara Park |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Whitehorse United SC |
Mentone Soccer Club - White |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:15 |
Terrara Park - U16's Pitch 5 |
(Boys' South-East 17B) |
Whitehorse United SC Alex/Peter |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
Elwood City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Pakenham United FC U15s Blue |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
WJ Turner Reserve |
(Men's State League 2 South-East) |
Greater Dandenong FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee Mentor |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Darebin United SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee Mentor |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Blue) |
Darebin United SC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Red |
(Boys' South 16B) |
Brighton SC Vikings |
Endeavour Hills Fire SC U16 |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Chisholm United FC Steve Kr |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 14C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Johnson Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
12:15 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Elwood City U12B Blue |
Sandringham SC Serpents |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Glen Eira FC (Vipers) |
Skye United FC 12 Suns |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
FC Strathmore |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 17B) |
FC Strathmore |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Roxburgh Park United SC Red |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Craigieburn City FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' South-East 16A) |
Collingwood City FC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' East 16C Blue) |
Collingwood City FC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Sam |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
17:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Men's State League 4 West) |
Balmoral FC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
FC Birrarung U13 Boys Blue |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Skye United FC |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
12:45 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
North Geelong Warriors SC U17/18A Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
St Kilda SC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Elder Street Reserve - Pitch 2 |
(Girls' Sunday North 11 Joeys Red) |
Watsonia Heights FC |
Reservoir United PAT |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:45 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 15B) |
Eltham Redbacks FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Edwards Reserve |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Melbourne City FC U13A |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Boys' West 15C) |
Melbourne City FC U15 |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
FC Strathmore |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Banyule City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Geelong SC |
Green Gully SC U12 Steve |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
NGWSC 13A Blue Boys' West |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 7 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
16:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Spring Hills FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13E) |
Moonee Valley Knights FC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Boys' East 16C ) |
Glen Waverley SC - U16 United |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Seaford United SC |
Berwick City SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
La Trobe University SC Old Boys |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Essendon Royals SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Knox City FC U14 Green |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Albion Rovers FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Albion Rovers FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Langama Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sunbury United FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Women's State League 5 East) |
Maccabi FC Caulfield |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Williams Landing Soccer Club |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
White Star Dandenong SC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Blue) |
White Star Dandenong SC |
Chelsea FC 14C Cavaliers |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12B) |
South Yarra SC Rosso |
AUSC Giants |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
14:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101614 |
Geelong SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Burwood City FC U12 |
Maccabi FC Caulfield U12 White |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
16:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 21A) |
Croydon City Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
18:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
East Bentleigh SC Metro 5 |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Langwarrin SC |
Endeavour United SC Under 13C |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Buccaneers |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12A) |
Mount Martha Soccer Club U12 Raiders |
Southern United Football Club |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Preston Lions FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Preston Lions FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Monbulk Rangers SC Dynamites |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
FORFEIT |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Cleeland United SC Reserve Team |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
FORFEIT |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Rosebud SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC_101110 |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 South-East) |
Doveton SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
08:45 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 12C) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Ringwood City FC U18 Girls |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:45 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 |
(Girls' East 12C) |
Lilydale Montrose United |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne University Soccer Club Bohemians |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H4 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Cobras) |
Oakleigh Cannons FC Kokki 1 |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H4 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Glen Eira FC (Missiles) |
Aspendale SC Panthers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12C Red) |
Darebin Falcons WSC Purple |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Darebin Falcons WSC White |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Kings Domain FC |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Mill Park SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Lyndale United FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC Blue |
Knox City FC u12 Blue |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Glen Waverley SC - U12 Stormers |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Mazenod Football Club |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16B ) |
Westside Strikers FC - U16B Claudio |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Westside Strikers FC - U14A |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 15C) |
Westside Strikers FC - U15C |
WPSC Under 15 Boys PA |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 3 West |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:45 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:15 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
FC Bulleen Lions |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dobson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15C) |
Melbourne Knights FC |
Balmoral FC - Derzelez |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Dobson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Melbourne Knights FC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Frederick Wachter Reserve |
(Boys' South 14D Red) |
South East United FC |
Elwood City U14B Red |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Hampton East Brighton FC |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12A) |
Langwarrin SC |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Langwarrin SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 White |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Lakeside Reserve - Junior Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Officer City Soccer Club |
Chelsea FC U12 Warriors |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Pakenham United FC U13s Blue |
Chelsea FC 13B Arsenal |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Sydenham Park SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Sydenham Park SC |
Darebin Falcons WSC Green |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Boys' West 15A) |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Keilor Park SC U15 Boys Eagles |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Power Reserve |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Endeavour Hills Fire SC Metro |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Aspendale SC |
Central Park Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 12A) |
Monash City Villarreal FC |
Alamein Football Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:15 |
Mitchell Oval |
(Boys' South-East 16A) |
Monash City Villarreal FC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Sunbury United FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 7 |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Essendon Royals SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior |
(Boys' North 15B) |
Watsonia Heights FC |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
08:45 |
Johnson Reserve |
(Girls' Sunday West 8 Joeys Blue) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dobson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Melbourne Knights FC |
Albion Rovers FC U13 White |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:45 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Monash University SC - Men's Old Boys |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
19:45 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Women's State League 2 North-West) |
Westgate FC |
Altona City SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
10:00 |
Ballam Park - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Peninsula Strikers JFC - 12B Blue Cobras |
Brighton SC Thunder |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Women's State League 3 East) |
Chisholm United FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
17:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Girls' South-East 17/18C) |
Chisholm United FC Harry |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Skye United FC |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
ETA Buffalo Club of Victoria |