Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Brimbank Stallions FC |
Albion Rovers FC U11 White |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
14:15 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12C Finals) |
Aspendale SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 18A) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
12:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12B Finals) |
Boronia SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
14:15 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12C Finals) |
Aspendale SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North-West 18B) |
U18 Eltham Redbacks FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' East 12C) |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
10:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' 14B Finals) |
Caroline Springs George Cross FC |
Geelong Rangers Football Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Hoppers Crossing SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12C) |
South Yarra SC Bianco |
Knox City FC U12 Blue |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
DRSC U12B - AF |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Balmoral Park Juniors |
(Boys' West 15C) |
Balmoral FC - Derzelez |
Spring Hills FC Lucas |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
Chelsea FC 16 |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Boys' 15C Finals) |
Bayside Argonauts FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
Glen Eira FC (Jets) |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Dandenong City SC - Abdul |
Cranbourne United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 15A Finals) |
Preston Lions FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Malvern City FC 18B |
Glen Eira FC (Rhinos) |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
13:45 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 16C Finals) |
Collingwood City FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 15B) |
Essendon Royals SC RED |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13D) |
Bayside Argonauts FC |
Peninsula Strikers JFC - Jaguars |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Sapphires |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
06/09/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Glen Eira FC (VanEgmonds) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Altona North SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Williamstown SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Girls' North 14C) |
Fawkner SC |
Manningham United FC - U14C Girls |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Girls' North-West 16C) |
Keilor Wolves SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
NGWSC U12A Red Boys' West |
Green Gully SC U12 Steve |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Skye United FC 12 Meteors |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Skye United FC Girls 13 |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Peninsula Strikers JFC - 13E Blue Black Snakes |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
South Yarra SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
09:00 |
Green Gully Reserve - SSF 2 |
(Boys' North 14A) |
Green Gully SC U14 A |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 18C Finals) |
Doreen United Soccer Club |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:30 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 18C Finals) |
Doreen United Soccer Club |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Highfield Park - North |
(Boys' East 16C ) |
Ashburton United SC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:15 |
North Seaford Reserve - Mini 1 (U11/U12) |
(Girls' South 13D) |
Seaford United SC |
Mount Martha Soccer Club U13 Raiders |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Doreen United Soccer Club |
Keon Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
10:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
10:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Moonee Ponds United SC U13 |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
09:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 14C Finals) |
Gisborne Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 15A Finals) |
Preston Lions FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' East 13C) |
Mooroolbark SC - Girls U13s - Andrew Broome |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Uni Hill Eagles FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
12:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12B Finals) |
Boronia SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Yarra Jets FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' 17A Finals) |
Mill Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:45 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' South 14B Red) |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
17:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Girls' East 15D) |
Croydon City Soccer Club |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 18C Finals) |
Doreen United Soccer Club |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
10:45 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12B Finals) |
Maribyrnong Swifts FC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
09:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 14C Finals) |
Gisborne Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
12:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12B Finals) |
Boronia SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Vipers |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 18C) |
Glenroy Lions FC |
Malvern City FC 18C |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
11:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Albion Rovers FC U16 |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
13:45 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 16C Finals) |
Collingwood City FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Partingtons Flat |
(Girls' North 12C Blue) |
Diamond Valley United SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' South-East 15A) |
Manningham United FC - U15A |
Boroondara Eagles FC (XF) |
Appt |
Referee |
05/09/24 (Thu) |
18:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Sandringham SC Serpents |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Skye United FC 12 Suns |
Western Port FC u12 Green |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Dandenong City SC U12 Fabian |
Casey Panthers SC_101594 |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - SC |
Glen Waverley SC - U14 Titans |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
14:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12D Finals) |
Croydon Ranges Football Club |
Sandringham SC Sonics |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
16:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12E Finals) |
Endeavour United SC Chris |
Rosebud Heart SC Pirates |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
Webster Street Reserve |
(Boys' 15A Finals) |
Preston Lions FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:30 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 14B Red) |
Glen Eira FC (Wolves) |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:15 |
Carrington Park |
(Girls' East 16C Blue) |
Knox United SC Girls Matt |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
14:15 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12C Finals) |
Aspendale SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Eltham Redbacks FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Chisholm United FC Steve Kr |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
14:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12D Finals) |
Croydon Ranges Football Club |
Sandringham SC Sonics |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
16:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12E Finals) |
Endeavour United SC Chris |
Rosebud Heart SC Pirates |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 15D) |
Hampton East Brighton FC |
Knox City FC U15 Blue |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Hampton East Brighton FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:30 |
Stradbroke North |
(Girls' East 16C Blue) |
Boroondara Eagles FC (VS) |
DRSC U16 Girls - MC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Truganina Lions SC_101267 |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:45 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Preston Lions FC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Pascoe Vale FC - Navy |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
White Star Dandenong SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13E) |
Reservoir United Alex |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
13:45 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 16C Finals) |
Collingwood City FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Girls' East 16C) |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
17:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Women's State League 4 East) |
Malvern City FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:15 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 15C) |
WPSC Under 15 Boys PA |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' 17A Finals) |
Mill Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
14/09/24 (Sat) |
14:30 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12D Finals) |
Croydon Ranges Football Club |
Sandringham SC Sonics |
Appt |
Assistant |
14/09/24 (Sat) |
16:00 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Boys' Saturday 12E Finals) |
Endeavour United SC Chris |
Rosebud Heart SC Pirates |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Knox United SC Orange Dony |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Boys' East 16C ) |
Collingwood City FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
06/09/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Boys' 15C Finals) |
Bayside Argonauts FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
10:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' 14B Finals) |
Caroline Springs George Cross FC |
Geelong Rangers Football Club |
Appt |
Assistant |
06/09/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Men's State League 4 West) |
West Point Soccer Club |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' 17A Finals) |
Mill Park SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:30 |
Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12A) |
Ashburton USC (DU) |
Oakleigh Cannons FC Migs |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
10:45 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12B Finals) |
Maribyrnong Swifts FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
10/09/24 (Tue) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:15 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee Mentor |
07/09/24 (Sat) |
11:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
10:45 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Girls' Sunday 12B Finals) |
Maribyrnong Swifts FC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:00 |
FORFEIT |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Altona East Phoenix SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Doreen United Soccer Club |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
14:15 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Doreen United Soccer Club |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:45 |
Springside Recreational Reserve - Junior (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Spring Hills FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
07/09/24 (Sat) |
13:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
15/09/24 (Sun) |
12:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Caroline Springs George Cross FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
09:00 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Girls' 14C Finals) |
Gisborne Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
10:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' 14B Finals) |
Caroline Springs George Cross FC |
Geelong Rangers Football Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
10:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Chelsea FC 13B Arsenal |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Sunday South 13D) |
Chelsea FC U13 Royals |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
11:15 |
Castley Reserve |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sunshine Heights Junior SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
12:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Whitehorse United SC (eduardo/Swapnil) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Appt |
Referee |
08/09/24 (Sun) |
15:15 |
Macleay Park 3 East |
(Girls' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (IM) |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
07/09/24 (Sat) |
12:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Chelsea FC U12 Titans |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Assistant |
15/09/24 (Sun) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Boys' 15C Finals) |
Bayside Argonauts FC |
Doncaster Rovers SC |