Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
FC Bulleen Lions |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 4 |
(VCON) |
Brazil - Men |
India - Men |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
09:30 |
Broadford Secondary College - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Mitchell Rangers SC Green |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
14:15 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Darebin Falcons WSC Red |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
WPSC Under 12 Boys JK |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 8 |
(Women's State League 4 North) |
Keon Park SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Women's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Berwick City SC SW2 |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
10:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 9 South-East) |
St Kilda Soccer Club Youth |
Collingwood City FC Golds |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:45 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 14B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
10:15 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Pakenham United FC U12s Blue |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Yarra Jets FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
11:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
All Nations - Women |
Australia - Women |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday South 12A) |
Malvern City FC 12A White |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
10:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Dandenong City SC U13 B DEVELOPMENT |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
10:30 |
Clifton Park (S) |
(Girls' North 16C) |
Brunswick Juventus FC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
11:00 |
Partingtons Flat |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Diamond Valley United SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
14:45 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Women's State League 5 East) |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
09:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Craigieburn City FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Sandringham SC Blue Heelers |
Berwick City SC U13 EAGLES |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
13:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
Keilor Park SC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
11:30 |
Park Ridge Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Rowville Eagles SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
22/06/24 (Sat) |
13:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Tarneit United SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:15 |
Esther Park Reserve - Pitch 2 (Synthetic) |
(Girls' East 16C) |
Mooroolbark SC - Girls U16s - Daniel Karsai |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 15D) |
Westvale Olympic FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
22/06/24 (Sat) |
15:00 |
James Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Heidelberg Eagles SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
16/06/24 (Sun) |
15:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 8 |
(Women's State League 4 North) |
Keon Park SC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
18:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 North) |
Meadow Park SC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/06/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Heidelberg Stars SC |