Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
FC Leopold |
Corio SC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 1) |
Bell Park SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Barwon Heads Village Park - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 2) |
Barwon Heads SC (Div 2) |
Drysdale Soccer Club Yellow (Div 2) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:30 |
Trinity College Colac |
(Geelong Boys' Under 13C Blue) |
Colac Otway Rovers AFC Black |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Trinity College Colac |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Colac Otway Rovers AFC Green |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Central Reserve |
(Geelong Men's Division 3) |
Colac Otway Rovers AFC Green |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:30 |
Pleasant Street Reserve |
(Geelong Girls' Under 13A) |
Ballarat SC |
Ocean Grove SC Sky Blue |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:30 |
Drysdale Sporting Precinct - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 13A) |
Drysdale Soccer Club |
Surf Coast FC Chris |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 13A) |
Barwon White |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
10:30 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 13A) |
Barwon Blue |
Geelong Rangers SC - White |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Armstrong United FC Blue |
Barwon 92 |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Men's Division 2) |
Deakin University SC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Women's Division 1) |
Surf Coast FC (Div 1) |
Bell Park SC (Div 1) |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
FORFEIT |
(Geelong Women's Division 2) |
Lara United FC (Div 2) |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 1) |
Lara United FC (Div 1) |
FC Leopold (Div 1) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13C Yellow) |
Lara United FC White |
Barwon Heads SC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 3) |
Lara United FC - Group D |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 1) |
Lara United FC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 1) |
Bell Park SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Girls' Under 15B) |
Surf Coast FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
16/07/24 (Tue) |
17:45 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
Geelong Rangers SC Blue |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Men's Division 2) |
Deakin University SC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Bell Park SC |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Bell Park SC |
North Geelong Warriors SC Blue |
Appt |
Referee Mentor |
16/07/24 (Tue) |
17:45 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
Geelong Rangers SC Blue |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 1) |
Geelong SC |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Geelong Rangers SC Yellow |
Corio SC Silver |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Geelong Rangers SC Red |
FC Leopold |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 1) |
Geelong SC |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
Lara United FC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
Corio SC |
Golden Plains Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
14:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 3) |
North Geelong Warriors SC |
Colac Otway Rovers AFC Gold |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Barwon Heads Village Park - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 2) |
Barwon Heads SC (Div 2) |
Drysdale Soccer Club Yellow (Div 2) |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Evans Reserve |
(Geelong Women's Division 1) |
Corio Bay SC (Div 1) |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Ocean Grove SC |
Geelong Rangers SC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 3) |
Ocean Grove SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
Bell Park Pythons |
Geelong Rangers SC Blue |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Leisuretime Centre - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
FC Leopold |
Corio Bay SC Yellow |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 2) |
Surf Coast FC |
Bellarine Sharks AFC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 17) |
Surf Coast FC Blue |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13D) |
Barwon Sonics |
Ocean Grove SC Navy |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:30 |
Howard Glover Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Breakwater Eagles SC |
Surf Coast FC Yellow |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Men's Division 2) |
Deakin University SC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Stead Park - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 2) |
Geelong SC (Div 2) |
Geelong SC (2) (Div 2) |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Lake Reserve |
(Geelong Girls' Under 15A) |
Bellarine Sharks AFC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13D) |
Barwon Glory |
FC Leopold |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13C Blue) |
Barwon Mariners |
North Geelong Warriors SC (C-Regrade) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 1) |
Bell Park SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:30 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
North Geelong Warriors SC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 1) |
Geelong SC |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Women's Division 1) |
Deakin University SC Black |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Surf Coast FC Blue |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
Banyul Warri Reserve (S) |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Surf Coast FC Warriors |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Stead Park - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13C Yellow) |
Geelong SC |
Lara United FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Stead Park - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Geelong SC |
Corio SC Green |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
13:00 |
Lake Reserve |
(Geelong Women's Division 2) |
Bellarine Sharks AFC (Div 2) |
Armstrong United FC (Div 2) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Drysdale Sporting Precinct - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Drysdale Soccer Club |
Geelong Rangers SC White |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Drysdale Sporting Precinct - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 3) |
Drysdale Soccer Club |
FC Leopold |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Barwon Heads Village Park - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 2) |
Barwon Heads SC (Div 2) |
Drysdale Soccer Club Yellow (Div 2) |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Drysdale Sporting Precinct - Pitch 1 |
(Geelong Women's Division 2) |
Drysdale Soccer Club Black (Div 2) |
Golden Plains SC (Div 2) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
11:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Corio SC |
Barwon White |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Men's Division 3) |
Deakin University SC |
Corio Bay SC Blue |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 13B) |
Geelong SC |
Surf Coast FC - Andy |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 15A) |
Geelong SC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Leisuretime Centre - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
FC Leopold |
Corio Bay SC Yellow |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Women's Division 2) |
Deakin University SC |
Surf Coast FC (Div 2) |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Barwon Bulls |
Surf Coast FC Blue |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Barwon Blue |
Golden Plains Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
Barwon SC |
Armstrong United FC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Boys' Under 13C Yellow) |
Armstrong United FC White |
Drysdale Soccer Club Yellow |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
10:15 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Armstrong United FC Orange |
Barwon Heads SC Orange |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
11:00 |
Barwon Heads Village Park - Pitch 1 |
(Geelong Girls' Under 15B) |
Barwon Heads SC |
Corio SC |
Appt |
Assistant |
19/07/24 (Fri) |
19:30 |
Leisuretime Centre - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
FC Leopold |
Corio Bay SC Yellow |
Appt |
Referee |
20/07/24 (Sat) |
09:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Girls' Under 15A) |
Lara United FC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Geelong Rangers SC |
Barwon Raiders |
Appt |
Referee |
21/07/24 (Sun) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 1) |
Geelong Rangers SC |
Armstrong United FC |