Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
North Geelong Warriors SC Blue |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13C Blue) |
North Geelong Warriors SC (C-Regrade) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:15 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Armstrong United FC Blue |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 3) |
Barwon SC |
Drysdale Soccer Club |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 1) |
Barwon SC |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 17) |
Corio SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee Mentor |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Barwon Raiders |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 2) |
Surf Coast FC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Men's Division 1) |
Surf Coast FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Men's Division 2) |
Armstrong United FC |
Bellarine Sharks AFC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Men's Division 1) |
Armstrong United FC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13C Blue) |
Barwon Mariners |
Drysdale Soccer Club Black |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Barwon White |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 2) |
Barwon SC |
Golden Plains Soccer Club |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13A) |
Barwon Raiders |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13C Yellow) |
Lara United FC Blue |
Armstrong United FC White |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Geelong Rangers SC Red |
Barwon Blue |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Evans Reserve |
(Geelong Men's Division 3) |
Corio Bay SC Blue |
Colac Otway Rovers AFC Green |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13D) |
Geelong Rangers SC Red |
Barwon Sonics |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Geelong Rangers SC Blue |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Surf Coast FC Blue |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 3 |
(Geelong Boys' Under 15B) |
Surf Coast FC |
Drysdale Soccer Club |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 13D) |
Ocean Grove SC Navy |
Barwon Glory |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Men's Division 3) |
Ocean Grove SC |
Colac Otway Rovers AFC Gold |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Geelong Boys' Under 15A) |
Corio SC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Hume Reserve - Pitch 2 |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Corio SC Silver |
Breakwater Eagles SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Deakin University - Top Field |
(Geelong Men's Division 3) |
Deakin University SC |
Barwon Heads SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:30 |
Armstrong Creek Sporting Oval |
(Geelong Boys' Under 13B) |
Armstrong United FC Orange |
Geelong SC |