Event 14 Women 25-29 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 HEALEY, Elizabeth 29 SOLY 14:41.00 15:04.96 20
2 BEDDIE, Vanessa 26 NHS 21:58.00 23:55.38 17
Event 14 Women 30-34 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 ROBINSON, Jacqui 32 NCR 9:35.00 9:48.03 20
2 SCHOB, Jenny 32 NSA 11:20.00 10:22.29 17
3 MORRIS, Kate 31 NSWS 11:20.00 10:54.59 16
4 HALL, Joanne 32 NWO 12:00.00 11:57.76 15
5 BURTON, Wendy 31 ACTS 17:00.00 12:01.16 14
6 GATHERCOLE, Jodie 33 NSWS 14:00.00 13:11.86 13
Event 14 Women 35-39 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 SMART, Pamela 36 NBT 10:40.00 10:23.80 20
2 BERRY, Karyn 36 QSM 10:45.00 10:47.68 17
3 CAROLAN, Gabrielle 39 NSA 11:30.00 11:17.04 16
4 NOONE, Cathy 39 ACN 18:00.00 16:21.68 15
5 HOPKINS, Jacqui 39 NSWS 16:10.00 16:36.35 14
Event 14 Women 40-44 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 GADSBY, Donna 44 VDC 10:56.92 11:05.26 20
2 SMYTH, Anne 43 ACTS 11:30.00 11:25.67 17
3 THOMPSON, Sharon 42 QTM 12:20.00 12:12.07 16
4 KINGMA, Wendy 42 QSM 12:34.00 12:31.07 15
5 GUNNING, Suzanne 41 ATN 12:40.00 12:31.23 14
6 GALLAGHER, Letitia 40 NDB 12:00.00 12:48.64 13
7 DUNCAN WHITE, Fiona 42 NWS 14:50.00 14:29.63 12
8 MURPHY, Cathryn 41 NWO 18:18.00 17:49.76 11
9 SOLOMON, Debbie 40 NSWS 22:00.00 22:32.24 9
Event 14 Women 45-49 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 JONES, Stephanie 48 SAT 12:29.60 11:50.50 20
2 NICHOLLS, Elspeth 46 ACTS 12:10.00 12:30.06 17
3 PETTIFER, Jill 47 ACTS 15:00.00 13:05.93 16
4 GUNN, Pam 49 SAM 14:00.00 13:22.13 15
5 HADFIELD, Margaret 47 ACN 13:40.00 13:38.37 14
6 NEWMAN, Dallas 47 NSWS 14:00.00 14:00.75 13
7 KIDD, Mary 48 NSWS 14:30.00 14:22.03 12
8 SMITH, Joanne 46 NCS 14:20.00 14:33.91 11
9 ALEXANDER, Catherine 49 ATN 16:30.00 15:59.88 9
Event 14 Women 50-54 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 MCPHERSON, Karen 50 QMM 11:40.00 11:58.10 20
2 MOORE, Margie 51 VDC 12:10.00 12:28.44 17
3 AXELL, Cheryl 53 VBG 13:30.00 13:00.73 16
4 WATMOUGH, Catherine 54 VSP 15:30.00 13:52.46 15
5 HURDIS, Belinda 53 NWO 14:30.00 14:00.32 14
6 DAVIES, Liz 54 NZL 15:00.00 15:03.92 13
7 JOHNSTON, Lynne 54 NRT 16:30.00 15:27.85 12
8 MORRIS, Margaret 51 VBU 16:30.00 15:58.67 11
9 GEORGE, Merron 50 VICS 19:00.00 17:07.97 9
10 CARLON, Carmen 51 SOLY 23:00.00 20:58.56 7
11 DAVIS, Julie 51 QNB 21:57.00 21:29.51 6
12 RUBIN, Helen 51 NRY 22:45.00 22:14.22 5
Event 14 Women 55-59 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 FLOOD, Margaret Ann 56 QSM 15:50.00 14:04.18 20
2 GRAY, Helen 57 ACTS 14:05.00 14:21.65 17
3 WALL, Ruth 58 NWG 15:40.00 15:45.03 16
4 BURTON, Pamela 57 ACN 18:15.00 17:54.91 15
5 GRIGG, Viktoria 55 VBU 18:30.00 18:19.12 14
6 BROWN, Patricia 57 ACTS 27:00.00 24:39.12 13
Event 14 Women 60-64 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 FITTOCK, Margaret 62 ACN 15:15.00 13:52.68 20
2 WHITE, Helen 61 VFR 17:00.00 14:58.91 17
3 FECHNER, Julie 61 VDC 16:01.00 15:48.72 16
4 KINSEY, Jane 62 VDC 19:00.00 18:37.80 15
5 DUNN, Wendy 64 NSWS 20:00.00 19:38.25 14
6 SARGENT, Robyn 60 NSWS 16:00.00 19:59.79 13
Event 14 Women 65-69 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 ROBERTSON, Denise 68 QMM 14:10.00 14:20.73 20
2 MURPHY, Helen Ann 65 CDW 16:56.30 16:40.45 17
3 MORTLOCK, Jill 67 ATN 17:15.00 16:54.97 16
4 MACFARLAND, Shirley 68 VBD 19:30.00 20:05.75 15
Event 14 Women 70-74 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 DICKEY, Dorothy 73 VDC 15:50.00 16:01.58 20
Event 14 Women 75-79 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 DAVEY, Margaret 76 NGS 18:40.00 19:34.31 20
2 BROMWICH, Rosemary 79 CDW 20:12.00 20:12.47 17
3 EVERY, Brenda 75 NRY 20:00.00 21:11.84 16
4 KRAUSE, Margaret 77 QLDS 30:00.00 32:44.43 15
Event 14 Women 80-84 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 RUDOLPH, Norma 80 QSC 20:00.00 20:23.03 20